Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Autó- és motorsportok

21 feliratkozó

több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 166 — Cowboys fan
halkan kérdezem, ha 2 magyar lett volna ebben a helyzetben ti is azt várnátok el, hogy gyepálják egymást hogy nyerjen egy olasz?
NB2
Dehogy. Akkor jönnének a "tipikus magyar mentalitás" és a "sosem tudunk összefogni, bezzeg más nemzetek" szövegek, ahogy az lenni szokott. Anno ha Talmát egy másik magyar ütötte volna el a VB címtől, akkor a kommentekben mindenki keresztre feszítette volna.
Tony
"szerencsére" ilyen helyzetben nem volt a magyar motorsport, mert Talma mellett max Tóth Imi volt, de ő inkább csak az FM-kategóriás versenyben volt penge, Talmára nem volt veszélyes
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 20 723 — Vikings fan
halkan kérdezem, ha 2 magyar lett volna ebben a helyzetben ti is azt várnátok el, hogy gyepálják egymást hogy nyerjen egy olasz?a
NB2
Ha csapattárs / márkatárs lenne még azt mondom oké, de én a Honda helyében én gecire fellennék baszva most, hogy amiatt buktak egy Win-t, mert kérdés ne legyen ha Marquez nem védi be Lorenzot Pedrosa fixen nyer.
Ez gusztustalan volt, főleg azután amit előző versenyen csinált és utána még volt pofája kiállni, hogy saját versenyét fogja futni szeretne kimaradni a dolgokból...
több mint 10 éve
Jan Pittsburgh Steelers 5 700 — Steelers fan
Ehh, sejtettem hogy ilyesmi lesz a vége, nem is néztem, elmentem inkább motorozni. Jól tettem.

MM meg lehet hogy most faszagyereknek gondolja magát, de a valóságban azok a versenyzők, akiknek van esélyük futamot nyerni, de valamiért nem győzelemre játszanak, elég hamar kirostálódnak ebből a kategóriából. Legalábbis mióta én követem (kb Schwantz óta) mindig így volt.

Hungary has for some time felt like two different worlds running in tandem.

On Sunday night, those two worlds collided, and only one was real.

P.Kirby BBC 2026.04.13.
több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 15 974 — a new hope (again)
halkan kérdezem, ha 2 magyar lett volna ebben a helyzetben ti is azt várnátok el, hogy gyepálják egymást hogy nyerjen egy olasz?
NB2
Dehogy. Akkor jönnének a "tipikus magyar mentalitás" és a "sosem tudunk összefogni, bezzeg más nemzetek" szövegek, ahogy az lenni szokott. Anno ha Talmát egy másik magyar ütötte volna el a VB címtől, akkor a kommentekben mindenki keresztre feszítette volna.
Tony
Pedig asparék is mindent megtettek faubelért akkor is...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
Tony New Orleans Saints Notre Dame Fighting Irish 885 — 'Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!" '
halkan kérdezem, ha 2 magyar lett volna ebben a helyzetben ti is azt várnátok el, hogy gyepálják egymást hogy nyerjen egy olasz?
NB2
Dehogy. Akkor jönnének a "tipikus magyar mentalitás" és a "sosem tudunk összefogni, bezzeg más nemzetek" szövegek, ahogy az lenni szokott. Anno ha Talmát egy másik magyar ütötte volna el a VB címtől, akkor a kommentekben mindenki keresztre feszítette volna.

Szerkesztette: Tony
több mint 10 éve
NB2 New England Patriots 29 067 — nabege2@yahoo.com
MM nem egész évben segítette Lorenzot (bár a phillipe island-i előzése tényleg hatalmas segítség volt Lorenzonak 😊 ), amíg esélye volt VB-t nyerni, gürizett ezerrel, én pl év közben még láttam reális esélyt MM vb címére, de 1. nagy volt a hátránya és 2. kulcsszituban megint eldobta
több mint 10 éve
Raven17 Philadelphia Eagles 1 298 — ravenc177@gmail.com
halkan kérdezem, ha 2 magyar lett volna ebben a helyzetben ti is azt várnátok el, hogy gyepálják egymást hogy nyerjen egy olasz?
NB2
Igen, mert mindenki a saját versenyét futja és tudtommal egy profi versenyző nyerni is akar és nem kibaszni azzal akit nem szeret. Ennyi erővel akkor ne egyénibe indítsuk őket hanem országonként és mindenki bajnok lesz aki Spanyol...
több mint 10 éve
Nelson87 Green Bay Packers 730 — Mr. Bigtime-Hotshot
halkan kérdezem, ha 2 magyar lett volna ebben a helyzetben ti is azt várnátok el, hogy gyepálják egymást hogy nyerjen egy olasz?
NB2
Felőlem 15 magyar is versenyezhetne,ha egyszer Rossi a kedvencem. A kérdésre a válasz igen,bármelyik versenyzőtől azt várnám,hogy a saját versenyét fussa.
több mint 10 éve
NB2 New England Patriots 29 067 — nabege2@yahoo.com
halkan kérdezem, ha 2 magyar lett volna ebben a helyzetben ti is azt várnátok el, hogy gyepálják egymást hogy nyerjen egy olasz?
több mint 10 éve
Nelson87 Green Bay Packers 730 — Mr. Bigtime-Hotshot
Undorító verseny volt ez is,remélem leszopkodják egymást a spanyolok(kivéve Dani,ő tényleg versenyzett).
több mint 10 éve
Raven17 Philadelphia Eagles 1 298 — ravenc177@gmail.com
Nyomorék Marquez, remélem jövőre se lesz semmi esélye a bajnoki címre és valamelyik Olasz párszor kitorpedózza a pályáról...
több mint 10 éve
Coolearie San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 5 470 — . . .
Felix Baumgartner fb oldaláról.
'Shame on you Marc Márquez! I thought you are a racer but today you turned into a supporter for Spanish riders. A real racer always wants to win...no matter what!
Congratulation Valentino well done!
FELIX"
több mint 10 éve
Coolearie San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 5 470 — . . .
Bazdmeg Lorenzo, Bazdmeg Marquez, te kutyavédő spanyol alattvaló. Szép volt Pedrosa, majdnem elkente a szájukat. Sajnálom Rossit, megérdemelte volna azt a 10.et, de nem így lett..Sajnos Crutchlow se ment jót..Szar ez a nap.
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 20 723 — Vikings fan
Marquez simán eltudna menni ,de inkább Pedrosával szemben védi Lorenzont undorító hispánok...
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 20 723 — Vikings fan
Valaki nem tud egy stearemet Digi2höz?
több mint 10 éve
Coolearie San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 5 470 — . . .
Hatalmas volt a Moto3 vége. Kent lett a bajnok, Oliveira nyerte meg a futamot. Jövőre csapattársak lesznek a Moto2ben.
több mint 10 éve
Minitron New England Patriots 1 057 — centerice-on Gronk84 nick alatt futok
 s546271843.onlinehome.us/2015-cup-races/
dawyd728
Hát ez oltári! Nagy vagy. Köszönöm.

több mint 10 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Duke Blue Devils 9 041 — If you ain't cheatin', you ain't tryin'
 s546271843.onlinehome.us/2015-cup-races/
dawyd728
Az komoly öcsém!!!

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 10 éve
dawyd728 4 271
Kérem szépen, valaki küldjön egy privátot vagy linkeljen (ha szabad), hogy honnan tölthetném le a november 1-i GOODY'S HEADACHE RELIEF SHOT 500 futamot. Eddig szinte minden versenyt megtaláltam eldugott, külhoni oldalakon, de ezt most nem lelem. A mi nagy torrentoldalunk meg június környékén megállt NASCAR terén.

Előre is köszi.
Minitron
 s546271843.onlinehome.us/2015-cup-races/
több mint 10 éve
Coolearie San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 5 470 — . . .
Sztem elkönyvelhetjük hogy idén nem Rossi lesz a bajnok.. Utolsó hely, rengeteg versenyző van akit megkellene előzni, nem fogják csak úgy elengedni, ott van az élmezőny is, Dovi sem fogja engedni, nagyon kemény lesz vele, ha eljut a 4.-5.helyig. Nagyon mennie kell, ezzel sajnos benne van triplán a bukás veszélye is. Meglátjuk mi lesz!
több mint 10 éve
Minitron New England Patriots 1 057 — centerice-on Gronk84 nick alatt futok
Kérem szépen, valaki küldjön egy privátot vagy linkeljen (ha szabad), hogy honnan tölthetném le a november 1-i GOODY'S HEADACHE RELIEF SHOT 500 futamot. Eddig szinte minden versenyt megtaláltam eldugott, külhoni oldalakon, de ezt most nem lelem. A mi nagy torrentoldalunk meg június környékén megállt NASCAR terén.

Előre is köszi.

több mint 10 éve
Nelson87 Green Bay Packers 730 — Mr. Bigtime-Hotshot
A metrón láttam egy fickót egy kibaszott jó NASCAR dzsekiben,és tekintve,hogy a sapija is NASCAR-os volt,gyanítom,hogy nem csak úgy divatból viselte. 😊

 twitter.com/dennyhamlin/status/662398657090691072
Mikey
Meg is van Kenseth mellett a másik kedvencem. :- )
több mint 10 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 830

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 166 — Cowboys fan
Gordon papa benn van a következő körben a chaseben =)))
Minitron
sőt, már az utolsóba is bejutott 😊

Szerkesztette: slowmotion
több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 15 974 — a new hope (again)
Egy jó ks roncsderbi fasza volna rossi és a haverok vs lorenzo és a haverok 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...