Autó- és motorsportok

18 feliratkozó

több mint 13 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Nem rossz rallyban sem csak itt nagyon nagyon fontos a tapasztalat. A gyorsasága megvan itt is, azzal van a gond hogy (még) nem érzi a határokat. Nem kell őt leírni mint rally versenyző. Persze remélem hogy visszajön.JayB
Szvsz hiba volt neki rögtön egy WRCben mennie. Jobb lett volna ha inkább egy s2000sel megy mint tavaly a Fiatja. Amúgy tényleg nem megy rosszul. Aszfalton tudja azt amit Ogier vagy Sordo csak sokszor túl erőlteti ezért bukik. Ha ezt elfelejtené akkor nagyon jó lehetne.FViktor93
Nem arra gondoltam, h szarul ralizik, hanem hogy az túl távol áll az f1től. Ez látszott is, egy Nascarba vagy valamilyen túraautó sorozatba pillanatok alatt felvette volna a ritmust. Most raliban gyári támogatás nélkül még jövőre se fog sokat nyerni, de remélem nem derül ki, mert visszajön az f1be, ő egyszerűen ide való.Black_Adder
Szerintem nem volt rossz döntés tőle a rally. Azt nem hiszem, hogy ez hozzászokás kérdése. Finn mivolta miatt elég sokat rallyzot már életében tudja mi merre hány méter. A baj inkább a kategóriával van.
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 918 — we almost always almost win
Én mondjuk Kimit 100× inkább el tudtam volna képzelni Nascarban, mint raliban (annak ellenére, h finn), egy ilyen szezon után remélem is, h nem a rali marad neki...Black_Adder
Nem rossz rallyban sem csak itt nagyon nagyon fontos a tapasztalat. A gyorsasága megvan itt is, azzal van a gond hogy (még) nem érzi a határokat. Nem kell őt leírni mint rally versenyző. Persze remélem hogy visszajön.JayB
Szvsz hiba volt neki rögtön egy WRCben mennie. Jobb lett volna ha inkább egy s2000sel megy mint tavaly a Fiatja. Amúgy tényleg nem megy rosszul. Aszfalton tudja azt amit Ogier vagy Sordo csak sokszor túl erőlteti ezért bukik. Ha ezt elfelejtené akkor nagyon jó lehetne.FViktor93
Nem arra gondoltam, h szarul ralizik, hanem hogy az túl távol áll az f1től. Ez látszott is, egy Nascarba vagy valamilyen túraautó sorozatba pillanatok alatt felvette volna a ritmust. Most raliban gyári támogatás nélkül még jövőre se fog sokat nyerni, de remélem nem derül ki, mert visszajön az f1be, ő egyszerűen ide való.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Vettel talált egy 100as szöget az egyik kerékvető tövében 😀JayB
Szánalmas lesz ha valaki majd egy iylen miatt esik ki vasárnap és úszik el a VB címe.
szerk: http://www.nemzetisport.hu/nso_hirek/formula1-vettel-szazas-szoget-talalt-a-palyan-es-egy-kigyot-is-lattak-2049650
Háhá még kígyó is van 😀
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 847
Vettel talált egy 100as szöget az egyik kerékvető tövében 😀
több mint 13 éve
Sonics Seattle Seahawks Washington Huskies 489 — Seahawks fan
Csak, hogy egy kis magyar vonatkozású rallys hír legyen.

Turán Frici egész jól szerepelt a mai teszten, ellenben ugye Kimivel 😊
Pedig most ült először Ford Focus WRC-ben.

http://www.rallysport.hu/info/2010/10/10-21-wrc_katalan_rally_teszt.htm

Szurkoljunk neki, hogy ismét jól szerepeljen! Gyerünk Frici!!!

http://www.duen.hu/hirek/feher_autok_elso_napja - itt találtok pár fotó Friciék autójáról...

több mint 13 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Én mondjuk Kimit 100× inkább el tudtam volna képzelni Nascarban, mint raliban (annak ellenére, h finn), egy ilyen szezon után remélem is, h nem a rali marad neki...Black_Adder
Nem rossz rallyban sem csak itt nagyon nagyon fontos a tapasztalat. A gyorsasága megvan itt is, azzal van a gond hogy (még) nem érzi a határokat. Nem kell őt leírni mint rally versenyző. Persze remélem hogy visszajön.JayB
Szvsz hiba volt neki rögtön egy WRCben mennie. Jobb lett volna ha inkább egy s2000sel megy mint tavaly a Fiatja. Amúgy tényleg nem megy rosszul. Aszfalton tudja azt amit Ogier vagy Sordo csak sokszor túl erőlteti ezért bukik. Ha ezt elfelejtené akkor nagyon jó lehetne.
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 847
Én mondjuk Kimit 100× inkább el tudtam volna képzelni Nascarban, mint raliban (annak ellenére, h finn), egy ilyen szezon után remélem is, h nem a rali marad neki...Black_Adder
Nem rossz rallyban sem csak itt nagyon nagyon fontos a tapasztalat. A gyorsasága megvan itt is, azzal van a gond hogy (még) nem érzi a határokat. Nem kell őt leírni mint rally versenyző. Persze remélem hogy visszajön.
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 918 — we almost always almost win
Én mondjuk Kimit 100× inkább el tudtam volna képzelni Nascarban, mint raliban (annak ellenére, h finn), egy ilyen szezon után remélem is, h nem a rali marad neki...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Hát innen szvsz 3 út lesz.
a. visszajön az F1be mondjuk Webber helyére (kétlem)
b. Marad a rallyban mint a Citroen Junior csapat versenyzője (ezek után ezt is kétlem)
c. Saját pénzből beül valamelyik másik csapatba. Voltak olyan kósza hírek, hogy beülne Block mellé a Monsterhez 😀

Bár szvsz az a.-nak nagyon örülnék 😀FViktor93
és akkor Webber jövőre címvédőként melyik csapatban versenyez? 😀eaglesmcnabb
Előttem megválaszolták. Kétlem, hogyha Webber megnyerné a VB-t maradna. Tett is már ilyen kijelentéseket. Plusz a mai F1ben mit számít ha világbajnok vagy és szerződésed van. A csapatok képesek azért is fizetni, hogy ne menj más csapathoz.FViktor93
Igaza van, én Hamilton mellé képzelném el..... 😀 De már úgyis van pénze tehát maradhatna a Rallyban is, de annak nem örülnék, mert jó F1 versenyző.
több mint 13 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Kimi nem hazudtolja meg önmagát... Nem is kap jövőre az új WRC-ből... 😀 😀 😀Sonics
Hát innen szvsz 3 út lesz.
a. visszajön az F1be mondjuk Webber helyére (kétlem)
b. Marad a rallyban mint a Citroen Junior csapat versenyzője (ezek után ezt is kétlem)
c. Saját pénzből beül valamelyik másik csapatba. Voltak olyan kósza hírek, hogy beülne Block mellé a Monsterhez 😀

Bár szvsz az a.-nak nagyon örülnék 😀FViktor93
és akkor Webber jövőre címvédőként melyik csapatban versenyez? 😀eaglesmcnabb
Előttem megválaszolták. Kétlem, hogyha Webber megnyerné a VB-t maradna. Tett is már ilyen kijelentéseket. Plusz a mai F1ben mit számít ha világbajnok vagy és szerződésed van. A csapatok képesek azért is fizetni, hogy ne menj más csapathoz.
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Webber ha nyer visszavonul, szerintem ez az egyetlen lehetséges módja annak hogy Raikonen visszatérjen. Amennyiben ez nemjön össze fizetős versenyző lesz WRC-ben.JayB
Én a helyében tutira elmennék borkóstolónak, esetleg valamelyik whisky reklámarcának.

több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 847
Webber ha nyer visszavonul, szerintem ez az egyetlen lehetséges módja annak hogy Raikonen visszatérjen. Amennyiben ez nemjön össze fizetős versenyző lesz WRC-ben.
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
és akkor Webber jövőre címvédőként melyik csapatban versenyez? 😀eaglesmcnabb
Majd beül egy jóvágású Hispaniaba... 😀Sonics
Vagy elmegy Kimi helyére a rallyba 😊

több mint 13 éve
Sonics Seattle Seahawks Washington Huskies 489 — Seahawks fan
és akkor Webber jövőre címvédőként melyik csapatban versenyez? 😀eaglesmcnabb
Majd beül egy jóvágású Hispaniaba... 😀

több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 331 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Közben Kimi a délelőtti bemelígétésen ismét lezúta c4-est. Nem is indul a versenyen.JayB
Kimi nem hazudtolja meg önmagát... Nem is kap jövőre az új WRC-ből... 😀 😀 😀Sonics
Hát innen szvsz 3 út lesz.
a. visszajön az F1be mondjuk Webber helyére (kétlem)
b. Marad a rallyban mint a Citroen Junior csapat versenyzője (ezek után ezt is kétlem)
c. Saját pénzből beül valamelyik másik csapatba. Voltak olyan kósza hírek, hogy beülne Block mellé a Monsterhez 😀

Bár szvsz az a.-nak nagyon örülnék 😀FViktor93
és akkor Webber jövőre címvédőként melyik csapatban versenyez? 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Közben Kimi a délelőtti bemelígétésen ismét lezúta c4-est. Nem is indul a versenyen.JayB
Kimi nem hazudtolja meg önmagát... Nem is kap jövőre az új WRC-ből... 😀 😀 😀Sonics
Hát innen szvsz 3 út lesz.
a. visszajön az F1be mondjuk Webber helyére (kétlem)
b. Marad a rallyban mint a Citroen Junior csapat versenyzője (ezek után ezt is kétlem)
c. Saját pénzből beül valamelyik másik csapatba. Voltak olyan kósza hírek, hogy beülne Block mellé a Monsterhez 😀

Bár szvsz az a.-nak nagyon örülnék 😀
több mint 13 éve
Sonics Seattle Seahawks Washington Huskies 489 — Seahawks fan
Közben Kimi a délelőtti bemelígétésen ismét lezúta c4-est. Nem is indul a versenyen.JayB
Kimi nem hazudtolja meg önmagát... Nem is kap jövőre az új WRC-ből... 😀 😀 😀

több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 847
Azt énis hallottam hogy iszonyatosan lehúzzák a csapatokat, minden szolgáltatásért horribilis összegeket kérnek. Grat Bernie.JayB
Lehet elfogyott a pénz és a szolgáltatásokból akarnak gyorsan sokat nyerni és befejezni a pályát. 😀Stez
Ja és nem mellesleg eddig öszvisz 60 ezer jegyet adtak el ami nagyon kevés.

Közben Kimi a délelőtti bemelígétésen ismét lezúta c4-est. Nem is indul a versenyen.
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Azt énis hallottam hogy iszonyatosan lehúzzák a csapatokat, minden szolgáltatásért horribilis összegeket kérnek. Grat Bernie.JayB
Lehet elfogyott a pénz és a szolgáltatásokból akarnak gyorsan sokat nyerni és befejezni a pályát. 😀

több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 847
Azt énis hallottam hogy iszonyatosan lehúzzák a csapatokat, minden szolgáltatásért horribilis összegeket kérnek. Grat Bernie.
több mint 13 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 573 — Invisible man
Megérkeztek Koreába és bejárják a még épülő pályát:
http://www.motorsportal.hu/forma1/megerkeztek-a-versenyzok-a-palyara-c36963.htmlJayB
Gyönyörű pálya, tegnap kezdték el lefesteni a székeket, a szerencsén szurkolóknak még az is megadathat, hogy jó kis festékfolttal a hátukon mehetnek haza.
Az meg már mellékes, hogy csak úgy repdesni fognak a pilóták a szaros-poros pályán.
Ja, olyat is hallottam, hogy mivel a box fölötti étterem nem készült el, a pálya közelében pedig semmi hotel, szálló féleség nincs, így felajánlották a pilótáknak, hogy a félkész étteremben megszállhatnak, ha fizetnek pluszban. 😂Stez
Biztos egyből a szívükbe zárják a pályát.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Megérkeztek Koreába és bejárják a még épülő pályát:
http://www.motorsportal.hu/forma1/megerkeztek-a-versenyzok-a-palyara-c36963.htmlJayB
Gyönyörű pálya, tegnap kezdték el lefesteni a székeket, a szerencsén szurkolóknak még az is megadathat, hogy jó kis festékfolttal a hátukon mehetnek haza.
Az meg már mellékes, hogy csak úgy repdesni fognak a pilóták a szaros-poros pályán.
Ja, olyat is hallottam, hogy mivel a box fölötti étterem nem készült el, a pálya közelében pedig semmi hotel, szálló féleség nincs, így felajánlották a pilótáknak, hogy a félkész étteremben megszállhatnak, ha fizetnek pluszban. 😂

több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 847
Megérkeztek Koreába és bejárják a még épülő pályát:
http://www.motorsportal.hu/forma1/megerkeztek-a-versenyzok-a-palyara-c36963.html
több mint 13 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
http://www.nemzetisport.hu/nso_hirek/formula-1-ecclestone-szerint-veszelyben-a-belga-nagydij-jovoje-2049432
Szánalmas.

Ez meg no comment: „Ez világbajnokság, és a szó jelentéséből következik, hogy a világ különböző pontjain kell versenyeznünk” – indokolta tervét a 79 éves sportvezető.
Kérdem én akkor miért van 7 ázsiai pálya? Rossz kifogás ez a világ minden pontja kell.FViktor93
Hogy a pilóták 90%ának ez a kedvenc pályája az nem számít?!
Nyugdíjazhatná már magát a vén bolond...Black_Adder
Mikor számított bárkinek is a véleménye? Soha. Szép lassan el fog tűnni Spa,Monza a Hungaroring stb, jönnek majd helyettük ilyen "tök jó" ázsiai szarok.FViktor93
MotoGP-ben meg már 4 spanyol pálya... :rolleyes:


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 13 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
sok igazság van benne
http://www.a5.hu/cikkek/53/43815.shtmlJayB
Maximálisan egyetértek vele. Tény, hogy ma már csak olyan pilóta lesz világbajnok aki mindenre képes, hogy az legyen. Jó fiúkból nem lesz bajnok. Alonso tipikusan az a pilóta aki nem kérdez hanem cselekszik még ha az esetleg sportszerűtlen is. Ebben nagyon hasonlít Schumira 😀
Ugye ezek miatt sem lett Raikkönenből többszörös bajnok, benne nincs meg ez a fajta gátlástalanság ami meg megvan Alonsoban vagy Schumiban. (Ne ugorjatok nekem ezt a gátlástalanságot mint pozítivumot említem 😀)
Más kérdés, hogy ezeknek a jellemzőknek én nem vagyok rajongója ezért sem szeretem Alonsot, de a vezetési tudását nem vitatom el.