Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Autó- és motorsportok

21 feliratkozó

több mint 10 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Duke Blue Devils 9 041 — If you ain't cheatin', you ain't tryin'
Mikor lesz kezdés???gaben
elvileg éjfélkor
slowmotion
THNX!

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 166 — Cowboys fan
Mikor lesz kezdés???
gaben
elvileg éjfélkor
több mint 10 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Duke Blue Devils 9 041 — If you ain't cheatin', you ain't tryin'
Mikor lesz kezdés???

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 10 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 830

😊 😊 😊

Mellesleg esik a sivatagban, botrány.

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 10 éve
Nelson87 Green Bay Packers 730 — Mr. Bigtime-Hotshot
Rossit megkérdezték,hogy hogyan tudná marquezt jellemezni 3 szóban: "Small fucking bastard" :- D
több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 15 974 — a new hope (again)
Ha stoner visszajönne, lehet újra nézném a moto gp-t. Hopkins és Capirex után az uccsó ember volt akiért tudtam szurkolni.... 😊



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
NB2 New England Patriots 29 067 — nabege2@yahoo.com
Csak tesztpilóta lenne (én legalábbis azt hallottam).
Én bírtam ahogy megülte azt az állat Ducatti gépeket! Élvezet volt mikor pusztán erőből a célegyenesben elment. Mondjuk a Ducattik megtartották ezt a jó szokásukat, de régebben brutálisabbnak tűntek.
NB2
Bocsi de nem birom megállni és mivel kétszer is így írtad gondolom nem csak elgépelés 😊 szoval, Ducati, nem Ducatti 😉 😊
Amare
tényleg gáz és sajnos ezt én szúrtam el...
több mint 10 éve
Cowboykarcsi90 3 587 — …not me…Im in my prime!
Csak tesztpilóta lenne (én legalábbis azt hallottam).
Én bírtam ahogy megülte azt az állat Ducatti gépeket! Élvezet volt mikor pusztán erőből a célegyenesben elment. Mondjuk a Ducattik megtartották ezt a jó szokásukat, de régebben brutálisabbnak tűntek.
NB2
Bocsi de nem birom megállni és mivel kétszer is így írtad gondolom nem csak elgépelés 😊 szoval, Ducati, nem Ducatti 😉 😊

Szerkesztette: Cowboykarcsi90

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 10 éve
NB2 New England Patriots 29 067 — nabege2@yahoo.com
Csak tesztpilóta lenne (én legalábbis azt hallottam).
Én bírtam ahogy megülte azt az állat Ducatti gépeket! Élvezet volt mikor pusztán erőből a célegyenesben elment. Mondjuk a Ducattik megtartották ezt a jó szokásukat, de régebben brutálisabbnak tűntek.
több mint 10 éve
Nelson87 Green Bay Packers 730 — Mr. Bigtime-Hotshot
Felröppent egy Ducatis pletyka hogy állítólag megkeresték Stonert hogy nem e térne vissza.. Amennyire nem kedvelem mint embert, maximálisan elismerem a képességeit, és biza én is nagyon kíváncsi lennék mit hozna a mostani Ducatival 😊
Amare
Egyetértek. Nem a kedvencem,de inkább ő legyen a bajnok,mint valamelyik hispán.
több mint 10 éve
Cowboykarcsi90 3 587 — …not me…Im in my prime!
Felröppent egy Ducatis pletyka hogy állítólag megkeresték Stonert hogy nem e térne vissza.. Amennyire nem kedvelem mint embert, maximálisan elismerem a képességeit, és biza én is nagyon kíváncsi lennék mit hozna a mostani Ducatival 😊

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 166 — Cowboys fan
Az utolsó restart után Johnson tanári módon autóvezetett és verte meg Keselowskit.

A jövő heti phoenixi verseny ennél bizonyosan jobb lesz.
Mikey
egy hatalmas köszi JJ-nek, ezzel kivette az egyik potenciális győztest a versenyből (Crybaby és Logano is jól tolta amíg versenyben voltak, de innen már csak egyiküknek van reális esélye tovább menni), mondjuk Junior megváltoztathatná a rajtszámát 72-re egy hétvége erejéig...
több mint 10 éve
NB2 New England Patriots 29 067 — nabege2@yahoo.com
Mutass már egy versenyt ahol 30, de legyen csak 20 körig 1-1,5 mp-re van egy motoros a vezető mögött és 0 azaz 0 előzési kísérletet mutat be. Undorítóan alibizett én a honda helyébe elég komolyan lefenyíteném a kis szarost.
Igen lehet Rossi nem segített azzal, hogy kiállt a storyval, de gyakorlatilag MM alátámasztotta az összes mozdulatával, hogy igaza volt.
Toca
Nincs vita köztünk, hogy ma nagyon nem törte össze magát azért, hogy megelőzze Lorenzot. De a Rossi hisztiig nem láttam azt a nagy segítséget sem. Innentől meg gondolhatom azt, hogy ez csak egy színjáték, lelki hadviselés volt Rossitól.
több mint 10 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 830
Az utolsó restart után Johnson tanári módon autóvezetett és verte meg Keselowskit.

A jövő heti phoenixi verseny ennél bizonyosan jobb lesz.

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 20 723 — Vikings fan
Az ausztrál GP után mindenki ömlengett, hogy micsoda verseny volt. Senki nem azzal foglalkozott, hogy MM feltartotta Rossit. Egészen addig kuss volt, míg Rossi elő nem hozta, azt is csütörtökön, véletlenül sem hétfőn! Onnantól mindenki meglátta, hogy feltartotta és rájött, hogy MM segíti Lo-t. Mi a garancia arra, hogy Rossi így akart bekavarni? MM-nek addig eszébe sem jutott segíteni, de ezen berágott és onnantól célja volt Rossival kicseszni? Mivan ha Rossi, már akkor érezte, hogy jobb Lo és félt, hogy leveri és kitalálta a sztorit, ezzel megkavarva a kakit? Ugye itteni példa a new-englandi labdák. Mindenki tudta, hogy nem számított, de azért jó volt cheatelni a pats-et.
NB2
Mutass már egy versenyt ahol 30, de legyen csak 20 körig 1-1,5 mp-re van egy motoros a vezető mögött és 0 azaz 0 előzési kísérletet mutat be. Undorítóan alibizett én a honda helyébe elég komolyan lefenyíteném a kis szarost.
Igen lehet Rossi nem segített azzal, hogy kiállt a storyval, de gyakorlatilag MM alátámasztotta az összes mozdulatával, hogy igaza volt.
több mint 10 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Duke Blue Devils 9 041 — If you ain't cheatin', you ain't tryin'
NB2
Vicces fiú vagy te! 😀

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 10 éve
NB2 New England Patriots 29 067 — nabege2@yahoo.com
Az ausztrál GP után mindenki ömlengett, hogy micsoda verseny volt. Senki nem azzal foglalkozott, hogy MM feltartotta Rossit. Egészen addig kuss volt, míg Rossi elő nem hozta, azt is csütörtökön, véletlenül sem hétfőn! Onnantól mindenki meglátta, hogy feltartotta és rájött, hogy MM segíti Lo-t. Mi a garancia arra, hogy Rossi így akart bekavarni? MM-nek addig eszébe sem jutott segíteni, de ezen berágott és onnantól célja volt Rossival kicseszni? Mivan ha Rossi, már akkor érezte, hogy jobb Lo és félt, hogy leveri és kitalálta a sztorit, ezzel megkavarva a kakit? Ugye itteni példa a new-englandi labdák. Mindenki tudta, hogy nem számított, de azért jó volt cheatelni a pats-et.
több mint 10 éve
xrace77 Denver Broncos 4 746
Ennyi. 😀

 pbs.twimg.com/media/CSRiffJWcAAZ7_h.jpg
több mint 10 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Duke Blue Devils 9 041 — If you ain't cheatin', you ain't tryin'
Ehh, sejtettem hogy ilyesmi lesz a vége, nem is néztem, elmentem inkább motorozni. Jól tettem.Jan
Mindannyian tudjuk ki a valódi bajnok!
Fasza kis szezon volt többi meg lószar!!!

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 10 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 830
alakul a verseny, hullanak az autók.... persze Harvick még ezt is viszonylag jól megússza. 😄

edit: Junior is defekt. Goodyearnál valaki ki lesz rúgva...

Szerkesztette: Mikey

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 10 éve
helmet Minnesota Vikings 247
Logano garázsban, akkor ő sem lesz idén bajnok.

@helmet igen, ez úgymond törvényszerű. nézegettem a minap a hagyományos pontszámítás alapján számolt állást, hát kicsit más ott a sorrend... én is kifejezetten utálom, de ez van és egy ideig biztos marad is.
Mikey
Nekem nincs különösebb bajom egyébként a rendszerrel, alapvetően a #2-nek szurkolok, de mellette kicsit a #22-nek is, aztán ha kiesik, hát kiesik, mindig az adott szabályokhoz kell alkalmazkodni. Így legalább lesz egy jó storyline Phoenixre, meg így még mindig jobb, mintha valaki vezetne 40 ponttal, a többinek meg semmi esélye.
több mint 10 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 830
Logano garázsban, akkor ő sem lesz idén bajnok.

@helmet igen, ez úgymond törvényszerű. nézegettem a minap a hagyományos pontszámítás alapján számolt állást, hát kicsit más ott a sorrend... én is kifejezetten utálom, de ez van és egy ideig biztos marad is.

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 10 éve
helmet Minnesota Vikings 247
jól kezdődik a texasi verseny, Logano pörög. 😊

az viszont gyönyörű, ahogy megfogta az autót.
Mikey
Ahogy megnyerte az előző körben egymás után a 3. versenyt Talladegában, én ott biztos voltam benne, hogy a döntőbe sem fog bejutni, már csak azért sem, hogy utána lehessen felháborodni, milyen sz@r a rendszer. De tényleg, biztos voltam benne.
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 166 — Cowboys fan
jól kezdődik a texasi verseny, Logano pörög. 😊

az viszont gyönyörű, ahogy megfogta az autót.
Mikey
asszem ezzel az ő versenyének vége is. mintha a karosszéria is törött volna, és nem feltétlenül az áramvonalasabb irányába mozdult el...
több mint 10 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 830
jól kezdődik a texasi verseny, Logano pörög. 😊

az viszont gyönyörű, ahogy megfogta az autót.

Szerkesztette: Mikey

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May