Autó- és motorsportok

18 feliratkozó

több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 916 — we almost always almost win
amugy nekem ez a nagydij furcsa volt, mert Gyuláék végig azt hangoztatták ,hogy "amikor le van intve a futam piros zászlóval, azis beleszámít a 2 órás idő intervallumba" és a várakozással együtt végülis 3 órás lett a verseny. nem mintha zavarna, mert hamilton igy értékes pontokat szerzett, de akkor ez most hogy van?EaRl
Azt csak addig mondták, amíg állt a futam, aztán valaki felvilágosította őket, h az nem számít bele, és azt el is mondták. Utána már eleve a sötétedéshez számoltak...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 847
Azt, hogy nem azért nyerte, mert megérdemelte. 😊 Ha így működne a világ, akkor lenne pár emberke, aki sose lett volna világbajnok😛kishaszi
Már bocs, de szerintem ha valaki a legtöbb pontot gyűjti egy szezonban akkor megérdemli hogy VB legyen 😊

Azért ez az 5 perccel hamarabb véget ér a nagydíj érv a legnagyobb baromság a földön. Jó hogy nem akkor intsük le mikor Vettel vezet. Van egy táv amit le kell menni ... 😀Toca
Én ezt arra írtam hogy miért nem kellett Webber mögé felsorakozni hetek óta, hisz ottvan Vettel akinek egy hajszálon múlt a 11 pontos előnye amivel elhalgathatta volt Briattorét és az összes "hülye a redbull hogy nem támogatja webbert" véleményű embert. És még most sincs neki semmi veszve, látjuk mik történhetnek egy-egy verseny alatt.
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Toca:

"Kiminek az a szezonja es az elozo orias pechsorozat utan minimum megerdemelete azt a VB cimet"

Ez hangzott el. Erre mondtam, hogy nem így működik a dolog😊

---

én tényleg felrúgom ezt a szart, hogy van hsz, amire enged válaszolni, valamelyikre meg nem,...

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
EaRl Philadelphia Eagles 598 — Chip Kelly fan
amugy nekem ez a nagydij furcsa volt, mert Gyuláék végig azt hangoztatták ,hogy "amikor le van intve a futam piros zászlóval, azis beleszámít a 2 órás idő intervallumba" és a várakozással együtt végülis 3 órás lett a verseny. nem mintha zavarna, mert hamilton igy értékes pontokat szerzett, de akkor ez most hogy van?
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Azert nagy kulonbseg van a ket csapat kozott, hogy Alonso ott eleve elso szamu volt, itt meg a RB-nal nem mondjak azt az evad kozepen mondjuk Vettelnek, vagy Webbernek, hogy Te figyusz, ott az utolso elotti kanyarban engedd mar el a masikat, mert az ugy jo nekunk. Szoval ha meg akarjak nyerni, akkor egy ilyen helyzetben nem annyira gaz, ha hoznak egy dontest az eselyesebb javara.endorphyn
😊 A végeredmény tök ugyanaz.
A porhintés ugyanúgy megy ott is.Chrisdol
Na ácsi. Ha most Horner kimondja, hogy Webber az első számú pilóta akkor ok. Korrekt mert ezt kell tennie. Ez nyílt ezzel nem lenne bajom.
De amit a Ferrari csinált Németországban az nem volt az. Ott még a futam után se ismerték el, hogy volt team order. Sőt utána jöttek az undorító nálunk nincs csapatsorrend nyilatkozatok.
Abban igazad van, hogy mindkettő team order, de nagy különbség van köztük.FViktor93
A szurkolói hovatartozás, szimpátia a különbség csak sztem.
A ferrarinál sejthető volt h Alonso-ból akarnak bajnokot csinálni, nálam még el sem kezdődött az idény és máris volt csapatsorrend. Egyszerűen süt róla a győzni akarás, mondom ezt úgy h utáltam a renault-os időszakában.

Arra azért kiváncsi leszek ha sors úgy hozza, Hornerék hogy oldják meg a helycserét. Az is ugyanolyan ámítás lesz, csak mint említettem nézőpont kérdése.
több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 19 172 — Vikings fan
Azt, hogy nem azért nyerte, mert megérdemelte. 😊 Ha így működne a világ, akkor lenne pár emberke, aki sose lett volna világbajnok😛kishaszi
Már bocs, de szerintem ha valaki a legtöbb pontot gyűjti egy szezonban akkor megérdemli hogy VB legyen 😊

Azért ez az 5 perccel hamarabb véget ér a nagydíj érv a legnagyobb baromság a földön. Jó hogy nem akkor intsük le mikor Vettel vezet. Van egy táv amit le kell menni ... 😀
több mint 13 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Azt, hogy nem azért nyerte, mert megérdemelte. 😊 Ha így működne a világ, akkor lenne pár emberke, aki sose lett volna világbajnok😛kishaszi
Azt, hogy megerdemelete, azt csak mellekesen irtam. Megnyerte, mert akkor osszessegeben O volt a legjobb.

-- TIME I'AM! --
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Azt, hogy nem azért nyerte, mert megérdemelte. 😊 Ha így működne a világ, akkor lenne pár emberke, aki sose lett volna világbajnok😛

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Barki barmit probal belemagyarazni, vagy probalja kissebbiteni, Kiminek az a szezonja es az elozo orias pechsorozat utan minimum megerdemelete azt a VB cimet!endorphyn
Ez szép és jó, de a sport meg az élet nem így működik. Nem erre "mérik" . . .kishaszi
Na de most akkor ezzel mit is akartal mondani? Semmifele meres nincs, Kimi megnyerte a VB-t.

-- TIME I'AM! --
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Basszus... Friciék nem kicsit estek!!! :o

Jobbulást!
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 916 — we almost always almost win
csapatutasítás v sorrend ide v oda , webber már fél lábbal VB volna , ha nem lenne ez a gusztustalan vettel hype red bulléknál...webbert nagyon fogom sajnálni ha nem jön neki össze , mert gyak. bármelyik másik csapatnál (talán mclaren kivétel) összejött volna neki simán a VB , de a red bullon nagyon fogok röhögni...am. hamcsi lesz a VB! 😀peach
Kettejük közül inkább Webbernek szurkolnék, de ha van két pilótád, az egyik 34 éves a másik 23, és mindkettő versenyben van a VB címért TÖRVÉNYSZERŰEN összebalhéznak, az egyiknek mennie kell. Kit választasz, az aki még jó 10évig versenyben lehet nálad a VB címért vagy aki 1-2 éven belül visszavonul?

A döntés annyira egyértelmű, h ezt még Webbernek is meg kell értenie. Egy dolog ha nem tudja elfogadni, hisz neki ez az utolsó esélye világbajnoknak lenni.
De hogy a magyar szurkolók jelentős része miért lepődik meg ezen, miért nem értik ezt, azt rohadtul nem értem...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 847
csapatutasítás v sorrend ide v oda , webber már fél lábbal VB volna , ha nem lenne ez a gusztustalan vettel hype peach
Vettel már telljes lábbal VB lenne ha nem csesz ki vele a technika újra és újra, Alonso már telljes lábbal VB lenne ha nem fordítják meg a rajtnál, nem mennek neki vagy a Ferrari értelmezni tudja az eső fogalmát, Hamilton már telljes lábbal VB lenne ha nem erőszakoskodik feleslegesen stb.

Nemértem miért is kellet volna Webbert támogatni, ha 5 perccel hamarabb ér véget Korea most Vettell lenne a VB gigatoronymagas esélyese és 11 ponttal több pontja lenne mint Webbernek.
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Barki barmit probal belemagyarazni, vagy probalja kissebbiteni, Kiminek az a szezonja es az elozo orias pechsorozat utan minimum megerdemelete azt a VB cimet!endorphyn
Ez szép és jó, de a sport meg az élet nem így működik. Nem erre "mérik" . . .

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
csapatutasítás v sorrend ide v oda , webber már fél lábbal VB volna , ha nem lenne ez a gusztustalan vettel hype red bulléknál...webbert nagyon fogom sajnálni ha nem jön neki össze , mert gyak. bármelyik másik csapatnál (talán mclaren kivétel) összejött volna neki simán a VB , de a red bullon nagyon fogok röhögni...am. hamcsi lesz a VB! 😀peach
Hát senki nem kérte, hogy dobja el a vasat most Koreában vagy, hogy simán kikapjon Suzukában meg Szingapúrban Vetteltől. Bármelyik pilóta lesz a VB a másik kettő-három nem hibáztathat senki mást csak saját magát.
több mint 13 éve
peach Atlanta Falcons 14 614 — a new hope (again)
csapatutasítás v sorrend ide v oda , webber már fél lábbal VB volna , ha nem lenne ez a gusztustalan vettel hype red bulléknál...webbert nagyon fogom sajnálni ha nem jön neki össze , mert gyak. bármelyik másik csapatnál (talán mclaren kivétel) összejött volna neki simán a VB , de a red bullon nagyon fogok röhögni...am. hamcsi lesz a VB! 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 847
Ha Alonso Brazíliában nyer azzal automatikusan kiüti Vettelt és Hamilton a játszmából. Amenniyben nyer és Webber nem lesz az első négyben világbajnokot avatunk.
több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 19 172 — Vikings fan
Azert nagy kulonbseg van a ket csapat kozott, hogy Alonso ott eleve elso szamu volt, itt meg a RB-nal nem mondjak azt az evad kozepen mondjuk Vettelnek, vagy Webbernek, hogy Te figyusz, ott az utolso elotti kanyarban engedd mar el a masikat, mert az ugy jo nekunk. Szoval ha meg akarjak nyerni, akkor egy ilyen helyzetben nem annyira gaz, ha hoznak egy dontest az eselyesebb javara.endorphyn
😊 A végeredmény tök ugyanaz.
A porhintés ugyanúgy megy ott is.Chrisdol
Na ácsi. Ha most Horner kimondja, hogy Webber az első számú pilóta akkor ok. Korrekt mert ezt kell tennie. Ez nyílt ezzel nem lenne bajom.
De amit a Ferrari csinált Németországban az nem volt az. Ott még a futam után se ismerték el, hogy volt team order. Sőt utána jöttek az undorító nálunk nincs csapatsorrend nyilatkozatok.
Abban igazad van, hogy mindkettő team order, de nagy különbség van köztük.FViktor93
Nyilván megbüntetik őket majd a FIA vizsgálat jön és ha bűnösnek találtatnak elvehetik mind a 42 pontjukat . Igen ebben az esetben a Red Bull kiállt volna hogy csapatsorrend volt vegyétek el az 1.-2.nket... Ne viccelj már ...
Amúgy meg miről beszéltek Alonso első 6 versenyen 2x jött be Massa mögött, arról nehogy már ő tehessen hogy a következő 4 futamon Massa összesen 2 pontot szerzett és tökéletesen esélytelen lett a VB címre.
RB is ugyanezt játszaná csak nekik most kiegyensúlyozottabbak a pilótáik. Ha Massa 3 pontra lett volna Alonsotól Németországban sose kellett volna elengednie... Aki szerint igen az...
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 916 — we almost always almost win
Azert nagy kulonbseg van a ket csapat kozott, hogy Alonso ott eleve elso szamu volt, itt meg a RB-nal nem mondjak azt az evad kozepen mondjuk Vettelnek, vagy Webbernek, hogy Te figyusz, ott az utolso elotti kanyarban engedd mar el a masikat, mert az ugy jo nekunk. Szoval ha meg akarjak nyerni, akkor egy ilyen helyzetben nem annyira gaz, ha hoznak egy dontest az eselyesebb javara.endorphyn
😊 A végeredmény tök ugyanaz.
A porhintés ugyanúgy megy ott is.Chrisdol
Na ácsi. Ha most Horner kimondja, hogy Webber az első számú pilóta akkor ok. Korrekt mert ezt kell tennie. Ez nyílt ezzel nem lenne bajom.
De amit a Ferrari csinált Németországban az nem volt az. Ott még a futam után se ismerték el, hogy volt team order. Sőt utána jöttek az undorító nálunk nincs csapatsorrend nyilatkozatok.
Abban igazad van, hogy mindkettő team order, de nagy különbség van köztük.FViktor93
Egyébként most tényleg nem azért mondom, mert alonso drukker vagyok, de ha nekem már nincs esélyem a vb címre, de a csapattársamnak igen, akkor én szó nélkül elengedem. Massa monduk pont 1 évvel volt a balesete után és akkor úgy tűnt, h alonsonak sincs esélye és nagyon meg akarta nyerni azt a futamot, a csapatutasítás meg mindenképp elfogadhatatlan, de most nagyon jól jön alonsonak az a 7 pont, ezt Massanak is be kell látnia...

Mellesleg hasonló okokból Vettelnek szó nélkül segítenie kéne innentől Webbert, de úgyse fogja és ezért lesz Alonso a világbajnok... /*Ha mindig vettel-webber-alonos a sorrend, akkor a spanyol a világbajnok*/

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 847
Ne keverjük a csapatosorrend és a csapatutasítás szót, előbbi szerintem egyértelmű és hülye aki nem alkalmazza, második pedig bizonyos esetekben elfogadható 😛 Gondoljunk csak bele milyen jól jön most Alonsonak az a +7 pont. Elfogulatlanság nélkül mondom jó döntés volt.
több mint 13 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Azert nagy kulonbseg van a ket csapat kozott, hogy Alonso ott eleve elso szamu volt, itt meg a RB-nal nem mondjak azt az evad kozepen mondjuk Vettelnek, vagy Webbernek, hogy Te figyusz, ott az utolso elotti kanyarban engedd mar el a masikat, mert az ugy jo nekunk. Szoval ha meg akarjak nyerni, akkor egy ilyen helyzetben nem annyira gaz, ha hoznak egy dontest az eselyesebb javara.endorphyn
😊 A végeredmény tök ugyanaz.
A porhintés ugyanúgy megy ott is.Chrisdol
Na ácsi. Ha most Horner kimondja, hogy Webber az első számú pilóta akkor ok. Korrekt mert ezt kell tennie. Ez nyílt ezzel nem lenne bajom.
De amit a Ferrari csinált Németországban az nem volt az. Ott még a futam után se ismerték el, hogy volt team order. Sőt utána jöttek az undorító nálunk nincs csapatsorrend nyilatkozatok.
Abban igazad van, hogy mindkettő team order, de nagy különbség van köztük.
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
A ti Gyulátok egy seggfej!Egyszerűen ember még nem hordott össze ennyi baromságot egy helyen,egy időben . 😀 Kár,hogy ezt nem méri vki mert tuti guiness rekord . Engem qrvára idegesít.Amit az elején művelt az meg........(hogy félpercenként nyomta,hogy nem lesz futam)...kritikán aluli.Greengo
Gyula olyan, amilyen. Kicsit vak, kicsit túlreagálós, kicsit értetlen, kicsit sikoltozós.
Némelyik nem kicsit.
Én se bírom annyira.
Viszont van némi verseny fogalma. Bár ezt nagyon ügyesen titkolja az esetek többségében.

A tény azonban az, hogy Palik és Dávid S. nyomába nem ér, már ami a semmitmondó, okoskodó hülyeségeket jelenti egy futam, meg úgy összpályafutást nézve a F1 kommentáláson belül.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Azert nagy kulonbseg van a ket csapat kozott, hogy Alonso ott eleve elso szamu volt, itt meg a RB-nal nem mondjak azt az evad kozepen mondjuk Vettelnek, vagy Webbernek, hogy Te figyusz, ott az utolso elotti kanyarban engedd mar el a masikat, mert az ugy jo nekunk. Szoval ha meg akarjak nyerni, akkor egy ilyen helyzetben nem annyira gaz, ha hoznak egy dontest az eselyesebb javara.endorphyn
😊 A végeredmény tök ugyanaz.
A porhintés ugyanúgy megy ott is.
több mint 13 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Azert nagy kulonbseg van a ket csapat kozott, hogy Alonso ott eleve elso szamu volt, itt meg a RB-nal nem mondjak azt az evad kozepen mondjuk Vettelnek, vagy Webbernek, hogy Te figyusz, ott az utolso elotti kanyarban engedd mar el a masikat, mert az ugy jo nekunk. Szoval ha meg akarjak nyerni, akkor egy ilyen helyzetben nem annyira gaz, ha hoznak egy dontest az eselyesebb javara.

-- TIME I'AM! --
több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 19 172 — Vikings fan
Napi Webber 😀

http://sportgeza.hu/forma1/2010/10/25/webber_14_pont_elonnyel_sem_1._szamu/endorphyn
Azért vicces mert ezt a nyilatkoztot több portál is úgy vette át hogy erősen fontolgatják hogy Webber lesz az 1.számú, és ha nem esik ki Alonso Braziliábn Abu-Dhabiban meg is kell ezt lépniük.

Viszont ha meglépik akkor ugyanolyan szánalmasak lesznek mint a Ferrari akiket folyton bíráltak azért mert csapatsorrendük van... 😀
több mint 13 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Napi Webber 😀

http://sportgeza.hu/forma1/2010/10/25/webber_14_pont_elonnyel_sem_1._szamu/

-- TIME I'AM! --