Autó- és motorsportok

18 feliratkozó

több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 847
Vettel autójában egy hajtókar tört el. Az hogy bánatba tud csak úgy eltörni kérdem én? Valamit nagyon (nem) tudnak a Renaultnál...
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 551
Hivatalos: Räikkönen nem tér vissza a Formula-1-be 2011-benmiilann
Éjáóóóóó

Egyszer már kirakták a szűrét az F1-ből, nem kellett senkinek, szóval ki is ábrándulnék belőle, ha visszamenne egy ilyen helyre.Mikey
öööö, nem raikkönen nem kellett senkinek, hanem inkább raikkönennek nem kellett senki. Kicsit válogatós lett ami a csapatokat illeti, meg egy kicsit sok pénzt akart. Megtehette volna azt, mint Alonso, h egy két évet egy kisebb csapatnál tölt, amivel nem harcolhat a VB címért, abból ő nem kért, inkább elment ralizni...Black_Adder
Öööö, igen. A jó csapatoknak nem kellett.
Megtehette volna. De nem tette, mert ő annyira nem szereti az F1-et, mint Alonso.
Inkább ralizik, mert azt jobban szereti.
Teljesen igaza van.
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 916 — we almost always almost win
Hivatalos: Räikkönen nem tér vissza a Formula-1-be 2011-benmiilann
Éjáóóóóó

Egyszer már kirakták a szűrét az F1-ből, nem kellett senkinek, szóval ki is ábrándulnék belőle, ha visszamenne egy ilyen helyre.Mikey
öööö, nem raikkönen nem kellett senkinek, hanem inkább raikkönennek nem kellett senki. Kicsit válogatós lett ami a csapatokat illeti, meg egy kicsit sok pénzt akart. Megtehette volna azt, mint Alonso, h egy két évet egy kisebb csapatnál tölt, amivel nem harcolhat a VB címért, abból ő nem kért, inkább elment ralizni...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
Sonics Seattle Seahawks Washington Huskies 489 — Seahawks fan
Aki még nem látta volna Friciék őrületes bukásást, annak itt egy amatőr felvétel a nagy zuhanásról:
http://www.indavideo.hu/video/Turanek_balesete

Hát nem volt gyenge....
Jobbulást a srácoknak!!!

több mint 13 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Hivatalos: Räikkönen nem tér vissza a Formula-1-be 2011-benmiilann
Éjáóóóóó

Egyszer már kirakták a szűrét az F1-ből, nem kellett senkinek, szóval ki is ábrándulnék belőle, ha visszamenne egy ilyen helyre.Mikey
Nem kellett senkinek? Mirol beszelsz? 7 millio dollart adtak neki, hogy ne menjen mas csapathoz... 😀

-- TIME I'AM! --
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 551
Hivatalos: Räikkönen nem tér vissza a Formula-1-be 2011-benmiilann
Éjáóóóóó

Egyszer már kirakták a szűrét az F1-ből, nem kellett senkinek, szóval ki is ábrándulnék belőle, ha visszamenne egy ilyen helyre.
több mint 13 éve
miilann Philadelphia Eagles 395 — Eagles fan
Hivatalos: Räikkönen nem tér vissza a Formula-1-be 2011-ben

child please!
több mint 13 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Napi Webber: 😀
http://sportgeza.hu/forma1/2010/10/28/bergert_az_rbr_berelhette_fel_webber_ellen/

-- TIME I'AM! --
több mint 13 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
A folytonos motorhibákról meg nekem Kiminél is az volt a véleményem hogy ennyiszer nincs peche az embernek túl sokat akar kihozni amit a motor nem bír... mondjuk ezért versenyző 😀Toca
Igen szép eufémizmus arra vonatkozóan, hogy ész nélkül tapossa a gázt😊kishaszi
Szerintem csak meg akarta nyerni a VB-t, ami ala nem tudott autot adni a McLaren. Nem cska motorhibak voltak ugye, hanem rengeteg mechanikai es egyeb cucc.

-- TIME I'AM! --
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
A folytonos motorhibákról meg nekem Kiminél is az volt a véleményem hogy ennyiszer nincs peche az embernek túl sokat akar kihozni amit a motor nem bír... mondjuk ezért versenyző 😀Toca
Igen szép eufémizmus arra vonatkozóan, hogy ész nélkül tapossa a gázt😊

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 19 172 — Vikings fan
Vettel meg kezd Hamiltoni pályára lépni őt is imádtam amíg Forma 1 be nem ért és nem kezdett ilyen nagyképű lenni.
„Mindkettőnk kiesése borzasztóan rosszul jött a csapatnak, de én legalább nyugodtan a tükörbe nézhetek, mert egyáltalán nem tehettem róla, egyszerűen balszerencsém volt”
Azért ehhez a nyilatkozathoz grat ...

A folytonos motorhibákról meg nekem Kiminél is az volt a véleményem hogy ennyiszer nincs peche az embernek túl sokat akar kihozni amit a motor nem bír... mondjuk ezért versenyző 😀Toca
Hat erre most mit lehet mondani, csak hozza a formajat.

Kiminel ez egy csodas legenda, amivel illik idonkent elohozakodni, hogy ha meg akarjak magyarazni a McLaren megbizhatattlan motorjat. 😊endorphyn
Egyébként én a megbízhatóságban nem feltétlen csak a motort látom.
Érdekes mód van egy személy aki mindkét autó összerakásában komoly szerepet vállalt és aki amúgyis szeret kockáztatni néha a megbízhatóság árán ...
több mint 13 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Berger összeesküvés elmélete:
http://f1hirek.hu/hir/Berger_vadja__Webber_Alonsora_vagy_Hamiltonra_palyazott_201010271159

Ez azért tulzás, Alonso sehol nem volt már a becsapódás után. Azt nem látni ugyan h blokkolnak-e a kerekek, de az tiszta h a kocsi padlója felfeküdt miután kitört a bal hátsó és a jobb első a levegőbe van.
Nem tudni próbált-e ellenkormányozni, de valszeg irányithatatlan is a vas.Chrisdol
Úgy látszik, hogy mostanában eléggé unatkozik Berger ha ilyeneket talál ki... 😊

Szerintem sincs semmi alapja a történetnek.

Bár mondjuk Piquet eseténél is az elején ezt hittük... 😀Sonics
Jo hat osztrak, megprobalta sietettni Webber kirugasat. Ekkora baromsagot... 😊

-- TIME I'AM! --
több mint 13 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Vettel meg kezd Hamiltoni pályára lépni őt is imádtam amíg Forma 1 be nem ért és nem kezdett ilyen nagyképű lenni.
„Mindkettőnk kiesése borzasztóan rosszul jött a csapatnak, de én legalább nyugodtan a tükörbe nézhetek, mert egyáltalán nem tehettem róla, egyszerűen balszerencsém volt”
Azért ehhez a nyilatkozathoz grat ...

A folytonos motorhibákról meg nekem Kiminél is az volt a véleményem hogy ennyiszer nincs peche az embernek túl sokat akar kihozni amit a motor nem bír... mondjuk ezért versenyző 😀Toca
Hat erre most mit lehet mondani, csak hozza a formajat.

Kiminel ez egy csodas legenda, amivel illik idonkent elohozakodni, hogy ha meg akarjak magyarazni a McLaren megbizhatattlan motorjat. 😊

-- TIME I'AM! --
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 916 — we almost always almost win
Horner megvédte Vebbert
Vettel viszont egy kicsit piszkálta őt...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Nem szoktam ide írni, de rendszeresen nézem én is az F1-et és most nem nagyon értek a többséggel egyet. Szerintem simán lehet igazság az elméletben. Pl. a hátsó kerekei biztos, hogy forognak, és itt most nem azon múlik, hogy leérnek-e a földre. Egy ilyen helyzetbe szerintem ha beletapos a fékbe, akkor le kéne blokkolniuk mindenképpen.F.Schleck
Az egyértelmű hogy nem fékezett, az a kérdés hogy miért nem. Szerintem a csatt utáni "hogylehetekekkorafasz" gondolat jobban foglalkoztatta mint az hogy gurul és meg kéne álni.JayB
Erről objektívan csak a versenyzők tudnának nyilatkozni. Ők azok akik átéltek ilyeneket. Szerintem biztos, hogy egy ilyen esés után már csak reflexből is benne van a versenyzőben az, hogy fékezzen.
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 847
Nem szoktam ide írni, de rendszeresen nézem én is az F1-et és most nem nagyon értek a többséggel egyet. Szerintem simán lehet igazság az elméletben. Pl. a hátsó kerekei biztos, hogy forognak, és itt most nem azon múlik, hogy leérnek-e a földre. Egy ilyen helyzetbe szerintem ha beletapos a fékbe, akkor le kéne blokkolniuk mindenképpen.F.Schleck
Az egyértelmű hogy nem fékezett, az a kérdés hogy miért nem. Szerintem a csatt utáni "hogylehetekekkorafasz" gondolat jobban foglalkoztatta mint az hogy gurul és meg kéne álni.
több mint 13 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Hát végülis Webber is Briatore védence szóval bármi lehet. 😀
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 916 — we almost always almost win
Nem szoktam ide írni, de rendszeresen nézem én is az F1-et és most nem nagyon értek a többséggel egyet. Szerintem simán lehet igazság az elméletben. Pl. a hátsó kerekei biztos, hogy forognak, és itt most nem azon múlik, hogy leérnek-e a földre. Egy ilyen helyzetbe szerintem ha beletapos a fékbe, akkor le kéne blokkolniuk mindenképpen.F.Schleck
Igazából már a futamon feltűnt, h nem nagyon szoktak egy ilyen ütközés után visszajönni az autók a pályára így, de továbbra is tartom, h az alatt a pár másodperc alatt senki fejében nem születik ilyen összetett terv, főleg h kb mire észbekapott már útban volt visszafelé.

És amíg nem lehet egyértelműen bizonyítani addig talán nem is kéne mocskolni valaki nevét. Hát Berger tudja...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Nem szoktam ide írni, de rendszeresen nézem én is az F1-et és most nem nagyon értek a többséggel egyet. Szerintem simán lehet igazság az elméletben. Pl. a hátsó kerekei biztos, hogy forognak, és itt most nem azon múlik, hogy leérnek-e a földre. Egy ilyen helyzetbe szerintem ha beletapos a fékbe, akkor le kéne blokkolniuk mindenképpen.

több mint 13 éve
Sonics Seattle Seahawks Washington Huskies 489 — Seahawks fan
Berger összeesküvés elmélete:
http://f1hirek.hu/hir/Berger_vadja__Webber_Alonsora_vagy_Hamiltonra_palyazott_201010271159

Ez azért tulzás, Alonso sehol nem volt már a becsapódás után. Azt nem látni ugyan h blokkolnak-e a kerekek, de az tiszta h a kocsi padlója felfeküdt miután kitört a bal hátsó és a jobb első a levegőbe van.
Nem tudni próbált-e ellenkormányozni, de valszeg irányithatatlan is a vas.Chrisdol
Úgy látszik, hogy mostanában eléggé unatkozik Berger ha ilyeneket talál ki... 😊

Szerintem sincs semmi alapja a történetnek.

Bár mondjuk Piquet eseténél is az elején ezt hittük... 😀

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Én sem érzek szándékosságot. nagyon gyorsan odaért Rosberghez, gondolom a gurulás + csúszás kombináció miatt
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 916 — we almost always almost win
Berger összeesküvés elmélete:
http://f1hirek.hu/hir/Berger_vadja__Webber_Alonsora_vagy_Hamiltonra_palyazott_201010271159

Ez azért tulzás, Alonso sehol nem volt már a becsapódás után. Azt nem látni ugyan h blokkolnak-e a kerekek, de az tiszta h a kocsi padlója felfeküdt miután kitört a bal hátsó és a jobb első a levegőbe van.
Nem tudni próbált-e ellenkormányozni, de valszeg irányithatatlan is a vas.Chrisdol
Volt az nso-n is pár napja. Mellesleg Rosberg is azt mondta, h Webber elkerülhette volna az ütközést, telemetriát még nem mutattak, h mennyire nyomta a féket Webber.
Én se hinném, h Webber ilyet próbált volna, mellesleg épp kiesett, szvsz egészen más járt a fejében, minthogy 'ha már én kiesek magammal viszem valamelyik vetélytársat is.'

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 847
Berger összeesküvés elmélete:
http://f1hirek.hu/hir/Berger_vadja__Webber_Alonsora_vagy_Hamiltonra_palyazott_201010271159

Ez azért tulzás, Alonso sehol nem volt már a becsapódás után. Azt nem látni ugyan h blokkolnak-e a kerekek, de az tiszta h a kocsi padlója felfeküdt miután kitört a bal hátsó és a jobb első a levegőbe van.
Nem tudni próbált-e ellenkormányozni, de valszeg iránythatatlan a vas.Chrisdol
F1-live-on a hír mellé volt videó is, meg sem próbált fékezni csak gurult. Mondjuk nemhiszem hogy kiakarta ütni Alonsoékat. (közel voltak hozzá, mire visszajött a falról már rég elmentek) Rosberget sajnálom, ő nyilván úgy számolt hogy Webber lassaban ér keresztbe és elfér.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Berger összeesküvés elmélete:
http://f1hirek.hu/hir/Berger_vadja__Webber_Alonsora_vagy_Hamiltonra_palyazott_201010271159

Ez azért tulzás, Alonso sehol nem volt már a becsapódás után. Azt nem látni ugyan h blokkolnak-e a kerekek, de az tiszta h a kocsi padlója felfeküdt miután kitört a bal hátsó és a jobb első a levegőbe van.
Nem tudni próbált-e ellenkormányozni, de valszeg irányithatatlan is a vas.
több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 19 172 — Vikings fan
Toca:

"Kiminek az a szezonja es az elozo orias pechsorozat utan minimum megerdemelete azt a VB cimet"

Ez hangzott el. Erre mondtam, hogy nem így működik a dolog😊

kishaszi
Sorry ezen valamiért átugrottam.
Vettel meg kezd Hamiltoni pályára lépni őt is imádtam amíg Forma 1 be nem ért és nem kezdett ilyen nagyképű lenni.
„Mindkettőnk kiesése borzasztóan rosszul jött a csapatnak, de én legalább nyugodtan a tükörbe nézhetek, mert egyáltalán nem tehettem róla, egyszerűen balszerencsém volt”
Azért ehhez a nyilatkozathoz grat ...

A folytonos motorhibákról meg nekem Kiminél is az volt a véleményem hogy ennyiszer nincs peche az embernek túl sokat akar kihozni amit a motor nem bír... mondjuk ezért versenyző 😀