Autó- és motorsportok

18 feliratkozó

több mint 1 éve
adamfaragoo Miami Dolphins 1 368
Ha Gibbs csinálja akkor mindig ő gonosz kisgyerek, ha más akkor meg milyen menő, meg tökös. Kb ez a nascar twitter jelenleg 😀 😀
több mint 1 éve
adamfaragoo Miami Dolphins 1 368
Ty Gibbst valaki bassza már fejbe, könyörgöm. Ezt így nem lehet.
Mikey
Mondjuk ez Gragson szurkolókint kicsit érdekes 😀
Én örülök, hogy bejutott kicsi Gibbs, bár meglett volna a győzelem nélkül is.
több mint 1 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 558
Ty Gibbst valaki bassza már fejbe, könyörgöm. Ezt így nem lehet.
több mint 1 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 558
Let's go Xfinity racing at The Paperclip! GO NOAH!!
Mikey
Teljesen bolond itt mindenki. Úgy rakják egymást arrébb, ahogy nem szégyellik. És ma sehogy nem szégyellik.
több mint 1 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 786 — !SuPeR6BoWL!
Rajt érdekes lesz

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 21 935 — nabege2@yahoo.com
3. szektorban bitang erős az RBR, és a célegyenesben is majd drs-sel sima liba, szóval nem lesz ez egyszerű a merciknek.
Mondjuk úgy néz ki a Ferrarik nem rúgnak labdába, durva lenne, ha még elbuknák a csapat 2. helyet.
több mint 1 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 873 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Na Merci 1-2 esély...beszarás
ThundersNFL a Jobbágy
Ha Leclerc összerakja meg lesz neki a P1 😉🙃
steelwolf
Hát mégse 🤣🤣
több mint 1 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 598 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Ferrari mai nap úgy néz ki csak a 3.helyen, akkor a versenytempóval mi lesz?

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 1 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 873 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Na Merci 1-2 esély...beszarás
ThundersNFL a Jobbágy
Ha Leclerc összerakja meg lesz neki a P1 😉🙃
több mint 1 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 786 — !SuPeR6BoWL!
Na Merci 1-2 esély...beszarás

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 1 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 786 — !SuPeR6BoWL!
A Red Bullnak 7 millió dolláros pénzbírságot kell fizetnie, a 2023-as aerodinamikai fejlesztési idejét pedig 10%-kal csökkentik.
steelwolf
Kis ár 2 egyéni és 1 csapat bajnoki címért 😊
Toca
Kicsi a tét a kedvem sötét 🙂

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 1 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 558
Let's go Xfinity racing at The Paperclip! GO NOAH!!
több mint 1 éve
xrace77 Denver Broncos 4 462
😀
több mint 1 éve
Toca Minnesota Vikings 18 647 — Vikings fan
A Red Bullnak 7 millió dolláros pénzbírságot kell fizetnie, a 2023-as aerodinamikai fejlesztési idejét pedig 10%-kal csökkentik.
steelwolf
Kis ár 2 egyéni és 1 csapat bajnoki címért 😊
több mint 1 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 873 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
A Red Bullnak 7 millió dolláros pénzbírságot kell fizetnie, a 2023-as aerodinamikai fejlesztési idejét pedig 10%-kal csökkentik.
több mint 1 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 558
Az orvosok engedik, hogy Bowman jövő héten induljon a szezonzáró, és számára egyébként hazai pályának számító phoenixi versenyen.

Szuper. 😊
több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 21 935 — nabege2@yahoo.com
Alonso utólag kapott büntit a leesett tükör miatt, így csak 15. lett.
NB2
Basszus, ennyire pitiáner köcsög dolgot. Ha van, aki visszaadta az autózás értelmét tegnap az Alonso volt, aki egy repülés, szalagkorlát után még folytatta, sőt.
vpi
Valóban elég nagy hülyeség a büntetés. Viszont nem az FIA kezdeményezte a vizsgálatot, hanem a Haas és ebből a szempontból érthető a részükről, mert nekik 3 versenyüket is tönkre tette az FIA azzal, hogy kiientették őket sérült autó miatt. Ma meg simán végig engedte volna az FIA Alonso-t letört tükörrel, Perezt és Russellt lifegő, letört szárnnyal. Szokásos FIA inkonzisztencia.
Mr.Breaker
Jó de pl a tegnapi 3 esetből mégis melyik volt veszélyes? Egyedül Alonso tükre lehet necces, mert azért 320-nál nem romantikus belerongyolni a hosszú egyenesbe (majdnem így is lett), de a másik kettő szerintem annyira nem volt vészes.
NB2
Visszakapta a 7.helyet
Heisman nádor
láttam reggel, de elfelejtettem ide beírni
FIA belátta, hogy hülye volt, helyes
több mint 1 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 598 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Alonso utólag kapott büntit a leesett tükör miatt, így csak 15. lett.
NB2
Basszus, ennyire pitiáner köcsög dolgot. Ha van, aki visszaadta az autózás értelmét tegnap az Alonso volt, aki egy repülés, szalagkorlát után még folytatta, sőt.
vpi
Valóban elég nagy hülyeség a büntetés. Viszont nem az FIA kezdeményezte a vizsgálatot, hanem a Haas és ebből a szempontból érthető a részükről, mert nekik 3 versenyüket is tönkre tette az FIA azzal, hogy kiientették őket sérült autó miatt. Ma meg simán végig engedte volna az FIA Alonso-t letört tükörrel, Perezt és Russellt lifegő, letört szárnnyal. Szokásos FIA inkonzisztencia.
Mr.Breaker
Jó de pl a tegnapi 3 esetből mégis melyik volt veszélyes? Egyedül Alonso tükre lehet necces, mert azért 320-nál nem romantikus belerongyolni a hosszú egyenesbe (majdnem így is lett), de a másik kettő szerintem annyira nem volt vészes.
NB2
Visszakapta a 7.helyet

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 1 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 873 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Az öregbe még van kraft, mintha felszabadultabb lenne a visszavonulás bejelentésétől!

 youtu.be/_taVjro5zNw
több mint 1 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 558
Ennek az embernek ott kell lennie a Final Fourban Phoenix-ben 2 hét múlva!

iktriad
Imádnám ha ő lenne a bajnok idén. S főleg büszke lennék magamra, mert már a JD Motorsports idejében is szurkoltam neki. 😀

Larsonnak nagyon kijárt a tegnapi domináns győzelem.

Gragsont pedig verseny után a pályakórházban kellett ellátni, annyira vacakul volt. A szombati győzelme után is nagyon megviselt volt, elkezdtem aggódni hogy Kasey Kahne sorsára jut, csak sokkal korábban.
több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 21 935 — nabege2@yahoo.com
Alonso utólag kapott büntit a leesett tükör miatt, így csak 15. lett.
NB2
Basszus, ennyire pitiáner köcsög dolgot. Ha van, aki visszaadta az autózás értelmét tegnap az Alonso volt, aki egy repülés, szalagkorlát után még folytatta, sőt.
vpi
Valóban elég nagy hülyeség a büntetés. Viszont nem az FIA kezdeményezte a vizsgálatot, hanem a Haas és ebből a szempontból érthető a részükről, mert nekik 3 versenyüket is tönkre tette az FIA azzal, hogy kiientették őket sérült autó miatt. Ma meg simán végig engedte volna az FIA Alonso-t letört tükörrel, Perezt és Russellt lifegő, letört szárnnyal. Szokásos FIA inkonzisztencia.
Mr.Breaker
Jó de pl a tegnapi 3 esetből mégis melyik volt veszélyes? Egyedül Alonso tükre lehet necces, mert azért 320-nál nem romantikus belerongyolni a hosszú egyenesbe (majdnem így is lett), de a másik kettő szerintem annyira nem volt vészes.
több mint 1 éve
Mr.Breaker 1 870
Alonso utólag kapott büntit a leesett tükör miatt, így csak 15. lett.
NB2
Basszus, ennyire pitiáner köcsög dolgot. Ha van, aki visszaadta az autózás értelmét tegnap az Alonso volt, aki egy repülés, szalagkorlát után még folytatta, sőt.
vpi
Valóban elég nagy hülyeség a büntetés. Viszont nem az FIA kezdeményezte a vizsgálatot, hanem a Haas és ebből a szempontból érthető a részükről, mert nekik 3 versenyüket is tönkre tette az FIA azzal, hogy kiientették őket sérült autó miatt. Ma meg simán végig engedte volna az FIA Alonso-t letört tükörrel, Perezt és Russellt lifegő, letört szárnnyal. Szokásos FIA inkonzisztencia.
több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 21 935 — nabege2@yahoo.com
Elismerem tévedtem.
ThundersNFL a Jobbágy
de baromira nem volt benne, Hamilton egész futam alatt jól tartotta az RBR-t, ha nincs gumi előny, szerintem Hami megnyeri
amúgy az RBR idén jóval gyorsabb az egyenesekben, drs-sel ez hatalmas előny, de nem csak ők, van 1-2 autó, akik piszok gyorsak, azokat nehéz megelőzni vagy baromi könnyen előznek egyenesben
NB2
NFL mellett csak néha belenéztem, HAM miért kapott a végén keményet? többiek RB, Ferrari közepeset kapott.
braxa88
wégé-ék azt mondták, hogy állítólag a merci jobban viselkedett ezzel a gumival
több mint 1 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 577 — Patriot
Alonso utólag kapott büntit a leesett tükör miatt, így csak 15. lett.
NB2
Basszus, ennyire pitiáner köcsög dolgot. Ha van, aki visszaadta az autózás értelmét tegnap az Alonso volt, aki egy repülés, szalagkorlát után még folytatta, sőt.
több mint 1 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Elismerem tévedtem.
ThundersNFL a Jobbágy
de baromira nem volt benne, Hamilton egész futam alatt jól tartotta az RBR-t, ha nincs gumi előny, szerintem Hami megnyeri
amúgy az RBR idén jóval gyorsabb az egyenesekben, drs-sel ez hatalmas előny, de nem csak ők, van 1-2 autó, akik piszok gyorsak, azokat nehéz megelőzni vagy baromi könnyen előznek egyenesben
NB2
NFL mellett csak néha belenéztem, HAM miért kapott a végén keményet? többiek RB, Ferrari közepeset kapott.