Autó- és motorsportok

18 feliratkozó

több mint 2 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 915 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Lesz 2-szer is 3 hetes szünet, simán beférne valahova!
több mint 2 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 144 — Tyrone Creek
Ez egyebkent nagyon komolytalan szerintem. En elhiszem, hogy remek, mentek ket kort, papiron mar ervenyes verseny ez, de ha en ott kint ulnek szurkolokent, az biztos, hogy az elso dolgom az lenne, hogy megy a kerveny, es kerem vissza a penzemet.

Szerintem nem megoldas, amit most csinalnak, hogy kikuldtek annyira az autokat, hogy hivatalos lehessen a vegeredmeny, lefelezett pontokkal. Akkor rakjak be a versenyt holnapra, vagy 2-3-4-5-6-7-8-9-10 het mulvara, tok mindegy. De legyen kerek egesz futam, ne ez.
Stez
Egyetértek. Nem véletlen, hogy a NASCAR is inkább pakolgatja az ilyen esőáztatta futamokat.
több mint 2 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Ez egyebkent nagyon komolytalan szerintem. En elhiszem, hogy remek, mentek ket kort, papiron mar ervenyes verseny ez, de ha en ott kint ulnek szurkolokent, az biztos, hogy az elso dolgom az lenne, hogy megy a kerveny, es kerem vissza a penzemet.

Szerintem nem megoldas, amit most csinalnak, hogy kikuldtek annyira az autokat, hogy hivatalos lehessen a vegeredmeny, lefelezett pontokkal. Akkor rakjak be a versenyt holnapra, vagy 2-3-4-5-6-7-8-9-10 het mulvara, tok mindegy. De legyen kerek egesz futam, ne ez.

több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 729 — Scream and scout
Mai nap slágere:


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Csak indul a futam. De ez egy kész cirkusz lesz szerintem, bár ne legyen igazam!

több mint 2 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 824 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
na lehet ténylegesen elindul a futam 😮

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 2 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 417 — #NoStress
Ez most kivetelesen egy elvezetes, utolso pillanatig izgalmas futam volt. Tetszett. Tokeletes egy delutani szundizashoz.
Stez
Nekem is idén ez eddig a kedvenc futamom, tele infóval, izgalomalteljes várakozással, teljesen nyilt végkimenetellel.
Sobri Jóska
Egy kommentator remalma lehet, hogy verseny hijan hogy szolgaltass a nezoknek elegendo informaciot, es tartsd fenn az erdeklodesuket harom-negy oran keresztul.
Stez
Ja, de nekem tetszik, amit ez a két srác csinál.
Nincs kedvem elkapcsolni, ideális háttértévézés. Mint egy podcast.

több mint 2 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 144 — Tyrone Creek
Ez most kivetelesen egy elvezetes, utolso pillanatig izgalmas futam volt. Tetszett. Tokeletes egy delutani szundizashoz.
Stez
Nekem is idén ez eddig a kedvenc futamom, tele infóval, izgalomalteljes várakozással, teljesen nyilt végkimenetellel.
Sobri Jóska
Egy kommentator remalma lehet, hogy verseny hijan hogy szolgaltass a nezoknek elegendo informaciot, es tartsd fenn az erdeklodesuket harom-negy oran keresztul.
Stez
Az. Főleg úgy, hogy végigtoltál már 3 szabadedzés, 1 időmérőt és legalább 2 stúdiót.
De ilyenkor nem is mehetsz el fillerezni, mert akkor meg nem tudsz nézőt tartani, ráadásul semmi konkrétumod nincsen arról, hogy mikor lesz update. Ez konkrétan a legrosszabb lehetséges forgatókönyv.
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Akkor némileg választ kaptam a gonoszkodó kérdésemre 😛 (nem pont így gondoltam 😊)
több mint 2 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Ez most kivetelesen egy elvezetes, utolso pillanatig izgalmas futam volt. Tetszett. Tokeletes egy delutani szundizashoz.
Stez
Nekem is idén ez eddig a kedvenc futamom, tele infóval, izgalomalteljes várakozással, teljesen nyilt végkimenetellel.
Sobri Jóska
Egy kommentator remalma lehet, hogy verseny hijan hogy szolgaltass a nezoknek elegendo informaciot, es tartsd fenn az erdeklodesuket harom-negy oran keresztul.

több mint 2 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 824 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Jó ez a Low budget Mercedes Air Titan 😀

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 2 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 417 — #NoStress
Ez most kivetelesen egy elvezetes, utolso pillanatig izgalmas futam volt. Tetszett. Tokeletes egy delutani szundizashoz.
Stez
Nekem is idén ez eddig a kedvenc futamom, tele infóval, izgalomalteljes várakozással, teljesen nyilt végkimenetellel.

több mint 2 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 824 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Jó nagy kibaszás lenne a nézőkkel, ha kiküldenék a mezőnyt az SC mögött, megtesznek 2 kört aztán leintik a futamot.
Mr.Breaker
Szerintem biztos lesz refund, vagy ingyen jegy jövőre

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 2 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Előreláthatólag holnap milyen idő lenne?
steelwolf
Elvileg esik, kedden nem fog. Amúgy nem értem miért ne lehetne átrakni másnapra mint ahogy a Nascar szokta.

Közben M4 sport közvetítés : szomorú amit látunk: igen, elsötétült a kép
Heisman
2 akadályt mondtak:
1. A sportbírók társadalmi munkában, ingyért dolgoznak a pálya mellett, holnap munkanap van...
2. Jövő hétvégén Zandvoort, logisztikailag komoly kihívás lenne az az egy nap kiesés a jövő heti versenyhétvégére.
empty taxi
Zandvoort-Spa, 300km, 4:30p vezetés teherautóval, sima.
Plusz betudnak rendelni, vagy eltudnak olyan teherautót a pályára küldeni amik nem kellenének már cuccok hogy ott Hollandiában már készítsék elő.
Így hogy nincs távolság a két pálya között, szerintem nem egy hatalmas vétó ebből a szempontból ez a része a dolognak.

több mint 2 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Ez most kivetelesen egy elvezetes, utolso pillanatig izgalmas futam volt. Tetszett. Tokeletes egy delutani szundizashoz.

több mint 2 éve
Mr.Breaker 1 871
Jó nagy kibaszás lenne a nézőkkel, ha kiküldenék a mezőnyt az SC mögött, megtesznek 2 kört aztán leintik a futamot.
több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 729 — Scream and scout
Előreláthatólag holnap milyen idő lenne?
steelwolf
Elvileg esik, kedden nem fog. Amúgy nem értem miért ne lehetne átrakni másnapra mint ahogy a Nascar szokta.

Közben M4 sport közvetítés : szomorú amit látunk: igen, elsötétült a kép
Heisman
2 akadályt mondtak:
1. A sportbírók társadalmi munkában, ingyért dolgoznak a pálya mellett, holnap munkanap van...
2. Jövő hétvégén Zandvoort, logisztikailag komoly kihívás lenne az az egy nap kiesés a jövő heti versenyhétvégére.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 696
Előreláthatólag holnap milyen idő lenne?
steelwolf
Elvileg esik, kedden nem fog. Amúgy nem értem miért ne lehetne átrakni másnapra mint ahogy a Nascar szokta.
Heisman
Ezt én sem értem. Az pedig a világ legnagyobb vicce lenne, ha kimennének két körre a safety car mögött, aztán fél pontokat osztanának.
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 263 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Közben M4 sport közvetítés : szomorú amit látunk: igen, elsötétült a kép
Heisman
Egypercesek idején is be lehetne ezt vezetni.
több mint 2 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 824 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Előreláthatólag holnap milyen idő lenne?
steelwolf
Elvileg esik, kedden nem fog. Amúgy nem értem miért ne lehetne átrakni másnapra mint ahogy a Nascar szokta.

Közben M4 sport közvetítés : szomorú amit látunk: igen, elsötétült a kép

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 2 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Előreláthatólag holnap milyen idő lenne?
steelwolf
Solymaron esni fog.

több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 263 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nem értem én ezeket a pilótákat. Nem akkor lenne a legjobb versenyezni, amikor igazán jól esik?

Szerkesztette: iktriad
több mint 2 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 915 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Előreláthatólag holnap milyen idő lenne?
több mint 2 éve
Vito Minnesota Vikings LSU Tigers 619 — Purple People Eaters
Kivel közvetít Wéber? Fáj hallgatni ezt a beszédhibás úriembert.
balintbaba
Nagy Dani, autóversenyző.
Szerintem kifejezetten jól kommentál szakértőként, nem hebeg-habog és értelmes dolgokat mond összetett mondatokban.
Milyen beszédhibát vélsz felfedezni?
Vito
Nem végeztem logopédus képzést, de az sz, illetve a z hangokat elég érdekesen ejti ki. Szerintem pedig vontatottan beszél, nem mellesleg ő-zik is. Szerintem a közvetítéshez hasznosat nem tesz hozzá, sőt inkább elvesz.
balintbaba
Tehát akkor lényegében minden rossz 😀
Erre nem tudok mi írni, nyilván láthatod így, szerintem a legjobb a szakértők közül. Ahogy shawnka is írta, Michelisz tényleg borzalmas, őt csak a neve tartja ott.
több mint 2 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 144 — Tyrone Creek
Kivel közvetít Wéber? Fáj hallgatni ezt a beszédhibás úriembert.
balintbaba
Nagy Dani, autóversenyző.
Szerintem kifejezetten jól kommentál szakértőként, nem hebeg-habog és értelmes dolgokat mond összetett mondatokban.
Milyen beszédhibát vélsz felfedezni?
Vito
Unatkozik a nep, muszaj talalni valami hibat. 😀
Stez
Szerinted egy felnőtt embernek így kell beszélnie, hangsúlyoznia egy ilyen nézett közvetítésben? 😀 Sanyi még oké hogy elment Sport1-en éjjel 2-kor, de ez kicsit más tészta. 😀
balintbaba
Szerintem Dani teljesen rendben van, az m4-en megforduló szakkommentátorok között pedig simán kiemelkedik. Michelisz hallgathatatlan és ő tényleg nem tesz hozzá semmit, Kiss Norbi meg mindennel foglalkozik, csak a versennyel nem szokott. Én pont Danit kedvelem a legjobban közülük.