Autó- és motorsportok

18 feliratkozó

több mint 2 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
NB2
Tetszik. De nincs semmi a hozzászólásodban.

több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 22 017 — nabege2@yahoo.com


Szerkesztette: NB2
több mint 2 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
A merci helyében én lehet, hogy ajándékoznék Bottasnak egy győzelmet, mert nélküle - és főleg az egyre jobb Perezzel - be fogják darálni Hamit. ÉN nem bánnám mondjuk 😊 Megjegyzem Hami is kibírná ha 4 évente nem ő nyerne!
NB2
Hogyan ajándékoznál győzelmet? Amíg Hamiltonnak van esélye megnyerni egy versenyt, mindig előnyt fog élvezni Bottassal szemben. Ha majd Hamiltonnak nincs esélye nyerni, akkor nyilván Bottasra játszanának - mondjuk akkor sem Valtteri lelki nyugalmáért, hanem, hogy Verstappentől vegyenek el pontokat.
Semmi jelét nem látom, hogy Bottas egy győzelemtől hirtelen megtáltosodna.
Vito
Dehogy taltosodik meg, mitol? Nem lesz tole gyorsabb, sem ugyesebb. O ennyit tud. Egy Barrichello 2.0, aki tisztes lemaradasbol es tempohatranybol figyeli a legjobbakat, erre jo, hogyy valaki hatszele legyen. A tempohatranya pedig egyszeruen a kepessegei miatt van. Jo pilota, de nincs ott a legjobbak kozott, ezekkel meg csinalhatsz barmit, az ugyesebb csapattarsat vagy hasonloan eros autoval robogo, de jobb pilotakat nem fogja tudni konstansan megverni. Evi egy, max ket gyozelem benne van, de az is akkor, ha minden osszejon neki, a tobbieknek meg semmi.

Alapbol azt sem ertem, hogy a Mercedes legutobb miert hosszabbitott szerzodest vele, amikor meg hatszelnek sem eleg egy csomo esetben. Ertem en, hogy most Hamiltonra kell tenni mindent, ezert ovatoskodni kell, nehogy olyat hozzanak, aki esetleg megszivatja, de Bottas memg szerintem egyszeruen nem eleg arra sem, hogy ha mar nem tud bajnoki cimert kuzdeni a legjobb autoban, akkor legalabb hatekonyan segitse a tarsat, aki viszont tud.

Nalam neki nincsen helye ebben az autoban.

több mint 2 éve
Mr.Breaker 1 871
Én nem bántanám a Mercit. Annyi történt, hogy egy körrel a vége előtt nyert Verstappen. Ez nem eltaktikázás, szerintem épp ennyivel jobb volt itt a RBR. És bár utálom Hamit, de ez a különbség közte és Bottas között. Utóbbit 10 körrel a vége előtt előzte meg Hamit csak a végén.
A merci helyében én lehet, hogy ajándékoznék Bottasnak egy győzelmet, mert nélküle - és főleg az egyre jobb Perezzel - be fogják darálni Hamit. ÉN nem bánnám mondjuk 😊 Megjegyzem Hami is kibírná ha 4 évente nem ő nyerne!
NB2
Szerintem meg pont, hogy futamon a Mercedes tempója volt erősebb. Nem véletlen szakította le Hamilton is Verstappen-t 3 mp-re az első kiállásnál és a kerékcserék után is lökték le a pályáról Verstappen-t. Pont ezért is szerintem érezték, hogy tempóban meglehet a Merci 1-2 és ezért kockáztatták meg Bottas elévágását, hogy helyzeti előnybe hozzák. Ha nem kockáztatnak a stratégiával bőven bejönnek 1-3ban, de ezzel a korai kerékcserével borult az egész stratégia és az RB gyönyörűen meglátta a lehetőséget és ki is használták.

Bottas-t viszont a Mercedes már elvesztette szerintem. Kiváncsi leszek, hogy tudják ezt majd lemenedzselni, mert látszik rajta, hogy már csak magáért küzd, tesz bele ki lesz az egyéni és csapat világbajnok. De még így is összességében gyorsabbnak érzem Pereznél, bár ezt így nem lehet egyértelműen kijelenteni, mert Pereznek mások az erősségei. Pont egymás ellentétei, Bottas gyorsabb, de mellé borzasztó a gumikezelése, míg Perez a mezőny egyik legjobb gumimágusa, de mellé az alap tempója nincs azon a szinten.
több mint 2 éve
Vito Minnesota Vikings LSU Tigers 619 — Purple People Eaters
A merci helyében én lehet, hogy ajándékoznék Bottasnak egy győzelmet, mert nélküle - és főleg az egyre jobb Perezzel - be fogják darálni Hamit. ÉN nem bánnám mondjuk 😊 Megjegyzem Hami is kibírná ha 4 évente nem ő nyerne!
NB2
Hogyan ajándékoznál győzelmet? Amíg Hamiltonnak van esélye megnyerni egy versenyt, mindig előnyt fog élvezni Bottassal szemben. Ha majd Hamiltonnak nincs esélye nyerni, akkor nyilván Bottasra játszanának - mondjuk akkor sem Valtteri lelki nyugalmáért, hanem, hogy Verstappentől vegyenek el pontokat.
Semmi jelét nem látom, hogy Bottas egy győzelemtől hirtelen megtáltosodna.
több mint 2 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 829 — !SuPeR6BoWL!
Merci stratégia ma is hulla volt…
Heisman
Visszaadta az RB a magyar és spanyol kölcsönt

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 22 017 — nabege2@yahoo.com
Én nem bántanám a Mercit. Annyi történt, hogy egy körrel a vége előtt nyert Verstappen. Ez nem eltaktikázás, szerintem épp ennyivel jobb volt itt a RBR. És bár utálom Hamit, de ez a különbség közte és Bottas között. Utóbbit 10 körrel a vége előtt előzte meg Hamit csak a végén.
A merci helyében én lehet, hogy ajándékoznék Bottasnak egy győzelmet, mert nélküle - és főleg az egyre jobb Perezzel - be fogják darálni Hamit. ÉN nem bánnám mondjuk 😊 Megjegyzem Hami is kibírná ha 4 évente nem ő nyerne!
több mint 2 éve
csipkelli 3 300
Bottas 😀
csipkelli
Bottas jobban védekezett Verstappenen mint Hamilton amúgy 😊
csebi
Jaja. Maxot belekényszerítik miatta az elévágásba, amibe belealszanak. És még az 1 pontot se veszik el a végén. Jól használják.
csipkelli
Bíztak egy 5 mps buntiben de aztán Perez amúgy kiautozta az 5 mpt is.
Vmi nincs rendben a mercinel amúgy hetek óta. Mióta megcsinálták a rehungaroringet azóta folyamatos hibák.
csebi
Évekig az a hétvégi taktika, hogy melyik autó gurul ki előbb a Q3-ban. Most verseny van.
több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 051 — Lucas Scott
Bottas 😀
csipkelli
Bottas jobban védekezett Verstappenen mint Hamilton amúgy 😊
csebi
Jaja. Maxot belekényszerítik miatta az elévágásba, amibe belealszanak. És még az 1 pontot se veszik el a végén. Jól használják.
csipkelli
Bíztak egy 5 mps buntiben de aztán Perez amúgy kiautozta az 5 mpt is.
Vmi nincs rendben a mercinel amúgy hetek óta. Mióta megcsinálták a rehungaroringet azóta folyamatos hibák.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 2 éve
csipkelli 3 300
Bottas 😀
csipkelli
Bottas jobban védekezett Verstappenen mint Hamilton amúgy 😊
csebi
Jaja. Maxot belekényszerítik miatta az elévágásba, amibe belealszanak. És még az 1 pontot se veszik el a végén. Jól használják.
több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 051 — Lucas Scott
Hamilton szokas szerint savazta a csapatot rádióban. Miért kell ez azt nem értem …

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 2 éve
Mr.Breaker 1 871
Hát ezt nagyon benézte a Merci. Ilyet se nagyon láttam a hibrid érában, hogy Merci tempóelőnyből kikapjon a pályán.
több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 051 — Lucas Scott
Bottas 😀
csipkelli
Bottas jobban védekezett Verstappenen mint Hamilton amúgy 😊

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 22 017 — nabege2@yahoo.com
kár, hogy a hátsó régiót nem láttuk, ott is voltak jó csaták, sajna Vettel nem jött jobban előre a friss gumin
Alonak gratula külön 😊
Perezt remélem nem büntetik meg!
több mint 2 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Tetszettek volna az elozo versenyen nem vilagot latni, nyugodtan beerni masodik helyen, es akkor most ez a masodik hely sem lenne a vilag vege.

több mint 2 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 737 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Merci stratégia ma is hulla volt…

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 22 017 — nabege2@yahoo.com
Igeeeeeeen
több mint 2 éve
Mr.Breaker 1 871
Hamiltonban van még tempó.
több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 22 017 — nabege2@yahoo.com
Hami behúzza 😕
több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 22 017 — nabege2@yahoo.com
Ezzel azért sok idő velment!
több mint 2 éve
csipkelli 3 300
Bottas 😀
több mint 2 éve
Mr.Breaker 1 871
Háttérben mintha már esne. 😄
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
Sztem Verstappen közepesek neccesen bírják végig.
Beki
Nem lesznek jó állapotban. 2 kör Bottas mögött se segítene.
csipkelli
Emellett Mercik sem hiszem h végigbírják, jó kis dráma lehet a végén. 😀
több mint 2 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 894 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Bottas mutasd meg milyen fasza gyerek vagy! 😉
több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 22 017 — nabege2@yahoo.com
Miért nem a közepét mutatják??? Ott van csata!