Autó- és motorsportok

18 feliratkozó

több mint 2 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 309 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Mi folyik itt 😀 És Marc az első

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 2 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 052 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Mir például tavaly is itt hozta a szezonja mélypontját. Tizenvalahanyadik hely. Rins ugye bukott is.

Bagnaiaval nem tudom mi történt. Bár az is igaz, hogy ha tényleg esni fog holnap, sok jelentőség nem lesz az időmérős helyeknek.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 21 796 — nabege2@yahoo.com
Bagnaia 16-ról indul. Suzukik se jutottak a Q2-be. Zseniális mondhatom.
dawyd728
idén már azt mondom van 12-14 olyan motor aki bárhol végezhet, ebből kifolyólag mindenki nem juthat q2-be 😊
több mint 2 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 104 — Tyrone Creek
30 kör lement az IndyGP-ből és Grosjean töksimán vezet

elképesztően szurkolok neki
több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 426
Let's go Xfinity racing at the Monster Mile!

A szimpatikusabb Busch és Brad K a két szakkommentátor, azt hiszem most komolyság lesz.

Let's go number 9, 44 & 68!

Haley nincs ma, COVID protokoll, Zane Smith a #11-esben.
több mint 2 éve
dawyd728 3 651
Bagnaia 16-ról indul. Suzukik se jutottak a Q2-be. Zseniális mondhatom.
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 781 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ezek szerint nem csak a kocsitörés megy neki.
több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 426
Na és Gragson autóját diszkvalifikálták… Allmendingeré a pénz így
Heisman
Mégse. Fellebbezés után Noah visszakapta a 4. helyet. Nice. 😀
több mint 2 éve
Toca Minnesota Vikings 18 548 — Vikings fan

Hamiltonnak mindig szerencséje van/volt (ja nem)
Heisman
Ha lesz időm megsajnálom!
Csak éppen elfoglalt vagyok…

Mercedeses karrierje során volt 24 futam amikor nem volt dobogón. 2013 óta.
Beteg.
Toca
És nyilván ebben magának Hamiltonnak semmi szerepe nem volt, Merci magátol bejött a versenyeken a dobogos helyezésekre.

Kiváncsi lennék amugy hogy az ebben az időszakban mellette verenyző pilótáknak milyen ez a mérlege.
Cowboykarcsi90
Jól van gratulálok levontad amit le akartál, ügyes vagy.
1.
Nálam Hamilton mikor bekerült top pilóta volt emlékszem az utolsó GP2 vagy melyik sorozat volt akkor szezonjaban ugyanolyan autóval valami tizenikszedik helyről nyert. Akkor mondtam, hogy VB lesz.
2.
Amíg pilóta volt mellette addig a statok hasonlók voltak. Bottasnál nem számoltam ezeket össze, de nála a visszaesés az annyi hogy kurvasok 4.-5. Helye van.
3.
Senki nem vitatja el Hamilton érdemeit vagy aki igen az nem ért az F1-hez. De azért kb Schumi 1-2 szezonjaban láttam olyan mákszériát amit Hamilton jellemzi a Rosberges vereség óta.
Ezért is megdolgozik keményen, de azért ennyire csillagok ritkán állnak össze.
Legjobb példa Imola.

De remelem idén valami izgalmas versenyen küzd meg Max-szal és elmondhatjuk, hogy na Lewis megint tökéletesen ment.
több mint 2 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 833 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Kis kedvencek 😁




Ehet Power Ranking-)


több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
Button se volt, mégis Világbajnok lett!
steelwolf
Lehet h nem volt legfelsőbb polc, de volt olyan idény, amikor ilyen no name csapattársak előtt végzett a VB-rangsorban mint Lewis Hamilton v Fernando Alonso...


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 20 780 — Lucas Scott
Akkor ennyi volt a VB?

 m4sport.hu/forma-1/cikk/2021/05/12/hamiltonek-panaszkodtak-az-fia-lesujt-a-trukkozo-red-bullra/?fbclid=IwAR3QSEkr_wEJ-NVTsMOrFl3vqBmuGpCt25qrJxBPzdzKS8v2OaOdDkQ0y8c

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 2 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 052 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands

Hamiltonnak mindig szerencséje van/volt (ja nem)
Heisman
Ha lesz időm megsajnálom!
Csak éppen elfoglalt vagyok…

Mercedeses karrierje során volt 24 futam amikor nem volt dobogón. 2013 óta.
Beteg.
Toca
És nyilván ebben magának Hamiltonnak semmi szerepe nem volt, Merci magátol bejött a versenyeken a dobogos helyezésekre.

Kiváncsi lennék amugy hogy az ebben az időszakban mellette verenyző pilótáknak milyen ez a mérlege.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 2 éve
Toca Minnesota Vikings 18 548 — Vikings fan

Hamiltonnak mindig szerencséje van/volt (ja nem)
Heisman
Ha lesz időm megsajnálom!
Csak éppen elfoglalt vagyok…

Mercedeses karrierje során volt 24 futam amikor nem volt dobogón. 2013 óta.
Beteg.

Szerkesztette: Toca
több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 21 796 — nabege2@yahoo.com
 arena4.network4.hu/press/26-evvel-bukasa-utan-amputalhatjak-a-honda-fonok-labat
több mint 2 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 525
De én csak azt nem értem, hogy ha az F1 ekkora szar és mindenkinek fizikai fájdalmat okoz nézni, akkor miert erről vannak 2-3 oldalnyi hsz-ek egy egy hétvége után és nem mondjuk a MotoGPről?
Cowboykarcsi90
Senna halála óta én kb 10 teljes futamot láttam, annyira érdektelenné vált számomra a körözgetés. Schumi érában max a rajtot és az utolsó két kört néztem, az utóbbi 6-8 évben csak esős versenyt és Hungaroringet láttam.

Moto GP-t Marquez első vb címe óta nem nézem, előtte meg minden évben voltam Brno-ban, többször Mugello-ban, Assenban német versenyeken.

Utóbbiba belejátszik az is, h mindenre már nincs időm, a tech sportok helyére bejöttek a majorok meg a család😃
több mint 2 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 833 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
A valóban peches karrier valahol Kiminél kezdődik. Mondjuk ő valszeg az elmúlt 20-30 év legszerencsétlenebb versenyzője, Mansell óta, egészen biztosan.
esanders10
tuti elfogult vagyok, mert a kedvencem volt, de szerintem Massa bőven pechesebb karriert tudhat maga mögött mint Kimi.

Eleve az egyikük világbajnok, a másikuk nem.
De ahogy Massa elbukta a 2008-as vb-t arra azért nincsenek szavak.

Kezdődött először a Hungaroringen, mikor 3. helyről rajtolva az első kanyarban ledurrantotta a két Merdzsót, leiskolázta az egész mezőnyt, majd a futam vége előtt 3 körrel huszoniksz másodperc előnyben lerohadt alatta a Ferka a célegyenesben, az olaszok meg közölték hogy ők nem látták a monitorokon hogy baj van. Itt rögtön nullázott egy betonbiztos első hely helyett.

Aztán folytatódott Szingapúrban, 6 tizeddel megnyerte az időmérőt, a futamon több másodperces előnyt kiépítve a barmok a boxutcában úgy adtak neki zöld lámpát hogy a tömlő még benne volt a kocsiban. Na ott is bukta a magabiztos első helyét, szerzett helyette nullát.

Ezek után persze csak hab volt a tortán hogy a vb utolsó előtti kanyarjában bukta a vb címét 😀
Pl. Raikönnen 2007-es szezonjában azért az utolsó két futamon fortuna keményen mellette volt, hogy abból a helyzetből összejött neki.

Ha ez még nem volt elég, rá egy évre önhibáján kívül a Hungaroringen egy rugó úgy fejen baszta hogy betört a koponyája, ezzel gyakorlatilag ketté is tört a további pályafutása.
Persze Sennával ellentétben ő legalább túlélte, szóval nyilván ez is csak viszonyítás kérdése.
eaglesmcnabb
Egyrészt én a sérüléseket, halál eseteket nem vettem figyelembe. Persze ilyen alapon simán mondhatjuk hogy pl Senna az, mert ő meg utána 3 sima vb-t simán be tudott volna még húzni azzal a Williamsel.

08 az valóban az egyik legszerencsétlenebb módon elbukott vb volt. De felsoroltad a 2 peches nullázását, akkor azt is nézzük meg hogy Malajziában a 2. helyről zavartanul eldobta a sóderbe, az esős brit futamon meg nem is tudom hányszor pörgött forgott, élete addigi leggyengébb versenyét hozta le. Ha a kettő közül az egyik nincs, már vb 😀 Ilyen hibákat Kiminél egészen 08ig addigi pályafutásában nem találsz. Viszont rengeteg önhibás nullázása volt.
Igazából ha Kimi nem szarik bele, és az új csapatvezetésnél (domenicali) kiharcolja címvédőként a vezérbika szerepét (sajnos ő nem ilyen személyiség volt aki ezt valaha megtette volna) akkor nem lett volna kérdés hogy simán címet védett volna. Jobban is kezdte az évet. Aztán féltávnál nagyon szenvedett a gumikkal időmérőn, ami miatt rendszeresen hátrányba került futamokon, és DRS híján abban az évben ez végzetes volt.

Alapvetően nekem ez az egy év Massánál nem ér fel Kimi 5 év mclarenes frusztrációjához, amiben szintén ott maradt akkor ha így nézzük 2 cím, még ha nem is ilyen drámai módon a végén.

Meg persze, sokan szerették a kis brazilt, de azért tegyük szívünkre a kezünket. Az kultúrbotrány lenne ha egy akkori Kimi kaliber vb cím nélkül maradt volna, szerintem Massával kapcsolatban ha megkérdezed az embereket, nagy részük sajnálja, sajnálta, de azért ő sosem volt a legfelső polc.
esanders10
Button se volt, mégis Világbajnok lett!
több mint 2 éve
esanders10 Denver Broncos 424
A valóban peches karrier valahol Kiminél kezdődik. Mondjuk ő valszeg az elmúlt 20-30 év legszerencsétlenebb versenyzője, Mansell óta, egészen biztosan.
esanders10
tuti elfogult vagyok, mert a kedvencem volt, de szerintem Massa bőven pechesebb karriert tudhat maga mögött mint Kimi.

Eleve az egyikük világbajnok, a másikuk nem.
De ahogy Massa elbukta a 2008-as vb-t arra azért nincsenek szavak.

Kezdődött először a Hungaroringen, mikor 3. helyről rajtolva az első kanyarban ledurrantotta a két Merdzsót, leiskolázta az egész mezőnyt, majd a futam vége előtt 3 körrel huszoniksz másodperc előnyben lerohadt alatta a Ferka a célegyenesben, az olaszok meg közölték hogy ők nem látták a monitorokon hogy baj van. Itt rögtön nullázott egy betonbiztos első hely helyett.

Aztán folytatódott Szingapúrban, 6 tizeddel megnyerte az időmérőt, a futamon több másodperces előnyt kiépítve a barmok a boxutcában úgy adtak neki zöld lámpát hogy a tömlő még benne volt a kocsiban. Na ott is bukta a magabiztos első helyét, szerzett helyette nullát.

Ezek után persze csak hab volt a tortán hogy a vb utolsó előtti kanyarjában bukta a vb címét 😀
Pl. Raikönnen 2007-es szezonjában azért az utolsó két futamon fortuna keményen mellette volt, hogy abból a helyzetből összejött neki.

Ha ez még nem volt elég, rá egy évre önhibáján kívül a Hungaroringen egy rugó úgy fejen baszta hogy betört a koponyája, ezzel gyakorlatilag ketté is tört a további pályafutása.
Persze Sennával ellentétben ő legalább túlélte, szóval nyilván ez is csak viszonyítás kérdése.
eaglesmcnabb
Egyrészt én a sérüléseket, halál eseteket nem vettem figyelembe. Persze ilyen alapon simán mondhatjuk hogy pl Senna az, mert ő meg utána 3 sima vb-t simán be tudott volna még húzni azzal a Williamsel.

08 az valóban az egyik legszerencsétlenebb módon elbukott vb volt. De felsoroltad a 2 peches nullázását, akkor azt is nézzük meg hogy Malajziában a 2. helyről zavartanul eldobta a sóderbe, az esős brit futamon meg nem is tudom hányszor pörgött forgott, élete addigi leggyengébb versenyét hozta le. Ha a kettő közül az egyik nincs, már vb 😀 Ilyen hibákat Kiminél egészen 08ig addigi pályafutásában nem találsz. Viszont rengeteg önhibás nullázása volt.
Igazából ha Kimi nem szarik bele, és az új csapatvezetésnél (domenicali) kiharcolja címvédőként a vezérbika szerepét (sajnos ő nem ilyen személyiség volt aki ezt valaha megtette volna) akkor nem lett volna kérdés hogy simán címet védett volna. Jobban is kezdte az évet. Aztán féltávnál nagyon szenvedett a gumikkal időmérőn, ami miatt rendszeresen hátrányba került futamokon, és DRS híján abban az évben ez végzetes volt.

Alapvetően nekem ez az egy év Massánál nem ér fel Kimi 5 év mclarenes frusztrációjához, amiben szintén ott maradt akkor ha így nézzük 2 cím, még ha nem is ilyen drámai módon a végén.

Meg persze, sokan szerették a kis brazilt, de azért tegyük szívünkre a kezünket. Az kultúrbotrány lenne ha egy akkori Kimi kaliber vb cím nélkül maradt volna, szerintem Massával kapcsolatban ha megkérdezed az embereket, nagy részük sajnálja, sajnálta, de azért ő sosem volt a legfelső polc.
több mint 2 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 213 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
A valóban peches karrier valahol Kiminél kezdődik. Mondjuk ő valszeg az elmúlt 20-30 év legszerencsétlenebb versenyzője, Mansell óta, egészen biztosan.
esanders10
tuti elfogult vagyok, mert a kedvencem volt, de szerintem Massa bőven pechesebb karriert tudhat maga mögött mint Kimi.

Eleve az egyikük világbajnok, a másikuk nem.
De ahogy Massa elbukta a 2008-as vb-t arra azért nincsenek szavak.

Kezdődött először a Hungaroringen, mikor 3. helyről rajtolva az első kanyarban ledurrantotta a két Merdzsót, leiskolázta az egész mezőnyt, majd a futam vége előtt 3 körrel huszoniksz másodperc előnyben lerohadt alatta a Ferka a célegyenesben, az olaszok meg közölték hogy ők nem látták a monitorokon hogy baj van. Itt rögtön nullázott egy betonbiztos első hely helyett.

Aztán folytatódott Szingapúrban, 6 tizeddel megnyerte az időmérőt, a futamon több másodperces előnyt kiépítve a barmok a boxutcában úgy adtak neki zöld lámpát hogy a tömlő még benne volt a kocsiban. Na ott is bukta a magabiztos első helyét, szerzett helyette nullát.

Ezek után persze csak hab volt a tortán hogy a vb utolsó előtti kanyarjában bukta a vb címét 😀
Pl. Raikönnen 2007-es szezonjában azért az utolsó két futamon fortuna keményen mellette volt, hogy abból a helyzetből összejött neki.

Ha ez még nem volt elég, rá egy évre önhibáján kívül a Hungaroringen egy rugó úgy fejen baszta hogy betört a koponyája, ezzel gyakorlatilag ketté is tört a további pályafutása.
Persze Sennával ellentétben ő legalább túlélte, szóval nyilván ez is csak viszonyítás kérdése.
eaglesmcnabb
abszolút, 08-ban rohadt sok mindent elvett a sors :/
plusz ne felejtsük el hogy Massának mekkora szerepe volt Kimi vb címében! Mondom ezt RAI szurkolóként, nagyon sokat köszönhet neki a finn.

több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 21 796 — nabege2@yahoo.com
De én csak azt nem értem, hogy ha az F1 ekkora szar és mindenkinek fizikai fájdalmat okoz nézni, akkor miert erről vannak 2-3 oldalnyi hsz-ek egy egy hétvége után és nem mondjuk a MotoGPről?
Cowboykarcsi90
Ez a szezon pont nem szar, vagyis nem tűnik annak az első négy futam alapján. 😊 Merci előny továbbra is van, de a Red Bull olyan közel van hozzá, amire szerintem a hibrid érában még nem volt példa. Eddig mindenesetre jó volt nézni a Hamilton-Verstappen meccset, és bízom benne, hogy ez lesz az egész szezonban. Plusz a középmezőny is eléggé sűrű, a Ferrari, a McLaren és az Alpine is megy a lepattanóért.
Nandito
Hááááááááááááááát fogalmazzunk úgy, hogy ez az év izgalmasabb mint az elmúlt év foshalmaza, de kb félek, hogy ugyanaz lesz mint Vettel-Hami csatánál, hogy a csapattárs (ott Rajkó, itt Perez) nem tud annyit segíteni ami kell és Bottas megint pont annyira fog kellemetlenkedni, amitől Verstappen besokall és kb 4-5 futammal a vége előtt eldől már itt minden. Ne legyen igazam, de félek, hogy így lesz. A többiek meg futottak még kategória, lepattanó összejöhet, de erőből egy Ferka/Merci soha a büdös életben (idén) nem veri meg a merciket/Verstappent.
Ha izgalom, akkor a tavalyi Motogp az etalon, 9 futamgyőztessel, folyton változó erőviszonyokkal. A 9 győztes tényleg erőből nyert, nem esős versenyen a fél mezőny kicsúszása miatt. Mindig mondom, hogy hiába nyert annyit MM előző években, azért a versenyek mindig izgalmasak voltak, azért az f1-re ez nagyon ritkán mondható el. Jah és tavaly óta alig vannak különbségek (jó nyilván fele annyi futamidő), de nincs olyan mint az f1-ben, hogy már a 6. is kőrt kap, annyira le van maradva. Itt az első 15 bejön 10 mp-cen belül!
több mint 2 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 353 — TODDHERREMANS79
A valóban peches karrier valahol Kiminél kezdődik. Mondjuk ő valszeg az elmúlt 20-30 év legszerencsétlenebb versenyzője, Mansell óta, egészen biztosan.
esanders10
tuti elfogult vagyok, mert a kedvencem volt, de szerintem Massa bőven pechesebb karriert tudhat maga mögött mint Kimi.

Eleve az egyikük világbajnok, a másikuk nem.
De ahogy Massa elbukta a 2008-as vb-t arra azért nincsenek szavak.

Kezdődött először a Hungaroringen, mikor 3. helyről rajtolva az első kanyarban ledurrantotta a két Merdzsót, leiskolázta az egész mezőnyt, majd a futam vége előtt 3 körrel huszoniksz másodperc előnyben lerohadt alatta a Ferka a célegyenesben, az olaszok meg közölték hogy ők nem látták a monitorokon hogy baj van. Itt rögtön nullázott egy betonbiztos első hely helyett.

Aztán folytatódott Szingapúrban, 6 tizeddel megnyerte az időmérőt, a futamon több másodperces előnyt kiépítve a barmok a boxutcában úgy adtak neki zöld lámpát hogy a tömlő még benne volt a kocsiban. Na ott is bukta a magabiztos első helyét, szerzett helyette nullát.

Ezek után persze csak hab volt a tortán hogy a vb utolsó előtti kanyarjában bukta a vb címét 😀
Pl. Raikönnen 2007-es szezonjában azért az utolsó két futamon fortuna keményen mellette volt, hogy abból a helyzetből összejött neki.

Ha ez még nem volt elég, rá egy évre önhibáján kívül a Hungaroringen egy rugó úgy fejen baszta hogy betört a koponyája, ezzel gyakorlatilag ketté is tört a további pályafutása.
Persze Sennával ellentétben ő legalább túlélte, szóval nyilván ez is csak viszonyítás kérdése.

Szerkesztette: eaglesmcnabb

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 2 éve
Nandito Tennessee Titans 3 058 — Titans fan
De én csak azt nem értem, hogy ha az F1 ekkora szar és mindenkinek fizikai fájdalmat okoz nézni, akkor miert erről vannak 2-3 oldalnyi hsz-ek egy egy hétvége után és nem mondjuk a MotoGPről?
Cowboykarcsi90
Ez a szezon pont nem szar, vagyis nem tűnik annak az első négy futam alapján. 😊 Merci előny továbbra is van, de a Red Bull olyan közel van hozzá, amire szerintem a hibrid érában még nem volt példa. Eddig mindenesetre jó volt nézni a Hamilton-Verstappen meccset, és bízom benne, hogy ez lesz az egész szezonban. Plusz a középmezőny is eléggé sűrű, a Ferrari, a McLaren és az Alpine is megy a lepattanóért.

Music City Miracle
több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 426
De én csak azt nem értem, hogy ha az F1 ekkora szar és mindenkinek fizikai fájdalmat okoz nézni, akkor miert erről vannak 2-3 oldalnyi hsz-ek egy egy hétvége után és nem mondjuk a MotoGPről?
Cowboykarcsi90
A magyar foci is fos, mégis "mindenki" nézi, és aztán panaszkodik miatta hogy jaj de rossz. Igénylik a rosszat. 🤷
több mint 2 éve
esanders10 Denver Broncos 424
De én csak azt nem értem, hogy ha az F1 ekkora szar és mindenkinek fizikai fájdalmat okoz nézni, akkor miert erről vannak 2-3 oldalnyi hsz-ek egy egy hétvége után és nem mondjuk a MotoGPről?
Cowboykarcsi90
Én szívesen beszélgetek arról is, csak azt látni kell hogy hazai szinten (sajnos vagy nem sajnos) de le volt maradva mindig is nézettségben, és le is lesz, akár mennyire is izgalmasabb sokszor. Itt sem sokan vagyunk akik követik, a p1race pedig sajnos elég nagy fertő a sok troll profillal.

Na de akkor. Mit éreztek, Fabio ott folytatja ahol abbahagyta, vagy kell egy hétvége a műtéte miatt hogy, visszajöjjön a ritmus?
több mint 2 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 052 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
De én csak azt nem értem, hogy ha az F1 ekkora szar és mindenkinek fizikai fájdalmat okoz nézni, akkor miert erről vannak 2-3 oldalnyi hsz-ek egy egy hétvége után és nem mondjuk a MotoGPről?

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!