Autó- és motorsportok

18 feliratkozó

több mint 9 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 878 — Deion Sanders for president!
Lassan Danica lesz a legkeményebb pasas a mezőnyben! xD

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 9 éve
catattack 3 520
Ennél nagyobb pöckölések is szoktak lenni, mint amit Keselowski csinált Gordonnal.... sőt szerintem semmi nem volt benne az égvilágon... Attól hogy Gordon elbambáskodik attól mindenkinek mögötte kellene maradni?
Senki nem szólna egy szót se, ha nem pukkan ki a kereke, de ez egy sajnálatos dolog....
Azt gondoltam, hogy senki nem említi meg, hogy a végén Harvick mekkora tempónál kezdte pöckölgetni Bradet! Na abban nem kevés szándékosság volt!
több mint 9 éve
Minitron New England Patriots 1 057 — centerice-on Gronk84 nick alatt futok
És most jön az ki, hogy nagyon tudok haragudni Juniorra is, pedig alapjáraton szurkolok a teljes Hendrick csapatnak.

több mint 9 éve
Minitron New England Patriots 1 057 — centerice-on Gronk84 nick alatt futok
Ennek a birkapásztor Keszének már a fél mezőny bucira akarja verni a fejét. Nem beszélve a nézőkről...

3. videóra tessék klikkelni:
 www.nascar.com/racereplay?highlightsYear=2014&sid=5188654_1388066&feed=nscs-2014-35&group=race

több mint 9 éve
Raven17 Philadelphia Eagles 1 298 — ravenc177@gmail.com
húúú de remélem, hogy az 1. körbe lerendezik ezt a gyáva gyökeret (keselowski) a következő futamon!! na meg Bowyer is...hogy mindig a "legjobb" pillanatokban kell elcsesznie Gordon versenyét. -_- Pedig JJ milyet védekezett...

végén a bunyó nem semmi volt, Harvick szerzett egy nagy jó pontot nálam. 😀
több mint 9 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 137 — Tyrone Creek
Keselowski's brain generates .00002 watts of power when he's awake. This amount of energy is enough for a motherfucker.

Jeffnek már kétszeresen ott kéne lennie Homesteadben. De ezért a jelenetért megérte 😀
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 859 — Cowboys fan
pedig Jimmie mindent megtett, hogy maga mögött tartsa Rinyapinát, de hát...
és nyilván ki hozza be a sárga zászlót három körrel a vége előtt (jelzem, idén nem először)? Gordon öribarija, Clint Bowyer...
több mint 9 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 137 — Tyrone Creek
hát én ekkora tömegbunyót még nem láttam, pedig... de teljesen jogos, Keselowski szétkúrja mindenki versenyét. Harvick jött a vakoldalról, imádtam 😀 😀
több mint 9 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 137 — Tyrone Creek
talán mondanom sem kell, hogy Keselowski durrantotta ki Jeff balhátsóját. nyilván megnyeri ezekután.
több mint 9 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 137 — Tyrone Creek
VISSZASZÍVOM

MEKKORA VÉGJÁTÉK
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 859 — Cowboys fan
bazz, ez a verseny Texasban... hát itt mennek 3 kört versenytempóban, aztán 10 kört sárga zászló mellett - úgy látszatra az utolsó 100 körben folyamatosan
több mint 9 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 137 — Tyrone Creek
ez nem az év legjobb autósport hétvégéje idáig.
több mint 9 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci


Darth Rosberg?
több mint 9 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 078
Tök jó pályákon nincs verseny...NB2
Magny-Cours, Jerez...laccoo74
Brands Hatch-et a népnek!

több mint 9 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Köszi Börni!
több mint 9 éve
JéBé Green Bay Packers 6 646
Jól látom, hogy a hétvégi NASCAR futammal egy időben, Texasban lesz az F1 futam?
Okos!gaben
Szerintem tavaly is így volt...NB2
Plusz Dallas és Houston meccsel is egy időben.JayB
Minek erőltetik oda, ahol nincs jelentős befogadó közönség?Lehetne inkább plusz egy futam Európában.laccoo74
Én májustól-szeptemberig agyon szórnám Európát futammal, legalább 6-7 pályával többet még el tudnék viselni. Tök jó pályákon nincs verseny...NB2
Magny-Cours, Jerez...laccoo74
Örüljünk ha ennyi marad.
több mint 9 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Jól látom, hogy a hétvégi NASCAR futammal egy időben, Texasban lesz az F1 futam?
Okos!gaben
Szerintem tavaly is így volt...NB2
Plusz Dallas és Houston meccsel is egy időben.JayB
Minek erőltetik oda, ahol nincs jelentős befogadó közönség?Lehetne inkább plusz egy futam Európában.laccoo74
Én májustól-szeptemberig agyon szórnám Európát futammal, legalább 6-7 pályával többet még el tudnék viselni. Tök jó pályákon nincs verseny...NB2
Magny-Cours, Jerez...
több mint 9 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Jól látom, hogy a hétvégi NASCAR futammal egy időben, Texasban lesz az F1 futam?
Okos!gaben
Szerintem tavaly is így volt...NB2
Plusz Dallas és Houston meccsel is egy időben.JayB
Minek erőltetik oda, ahol nincs jelentős befogadó közönség?Lehetne inkább plusz egy futam Európában.laccoo74
Azért 250.000 ember tavaly is kiment valahogy a COTA-ra.

több mint 9 éve
NB2 New England Patriots 22 070 — nabege2@yahoo.com
Jól látom, hogy a hétvégi NASCAR futammal egy időben, Texasban lesz az F1 futam?
Okos!gaben
Szerintem tavaly is így volt...NB2
Plusz Dallas és Houston meccsel is egy időben.JayB
Minek erőltetik oda, ahol nincs jelentős befogadó közönség?Lehetne inkább plusz egy futam Európában.laccoo74
Én májustól-szeptemberig agyon szórnám Európát futammal, legalább 6-7 pályával többet még el tudnék viselni. Tök jó pályákon nincs verseny...
több mint 9 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Jól látom, hogy a hétvégi NASCAR futammal egy időben, Texasban lesz az F1 futam?
Okos!gaben
Szerintem tavaly is így volt...NB2
Plusz Dallas és Houston meccsel is egy időben.JayB
Minek erőltetik oda, ahol nincs jelentős befogadó közönség?Lehetne inkább plusz egy futam Európában.
több mint 9 éve
JéBé Green Bay Packers 6 646
Jól látom, hogy a hétvégi NASCAR futammal egy időben, Texasban lesz az F1 futam?
Okos!gaben
Szerintem tavaly is így volt...NB2
Plusz Dallas és Houston meccsel is egy időben.
több mint 9 éve
NB2 New England Patriots 22 070 — nabege2@yahoo.com
Jól látom, hogy a hétvégi NASCAR futammal egy időben, Texasban lesz az F1 futam?
Okos!gaben
Szerintem tavaly is így volt...
több mint 9 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 878 — Deion Sanders for president!
Jól látom, hogy a hétvégi NASCAR futammal egy időben, Texasban lesz az F1 futam?
Okos!

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 9 éve
Tony New Orleans Saints Notre Dame Fighting Irish 885 — 'Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!" '


Akár ilyen is lehet.laccoo74
A sok ezüst és fekete alapszínű autók mellé úgy kellene ez a design, mint egy falat kenyér. 😀😀
Remélhetőleg, ha elindulnak, akkor egy színesebb festést kap.
több mint 9 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci


Akár ilyen is lehet.