Autó- és motorsportok

18 feliratkozó

több mint 9 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 071 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
MotoGP valaki? Rossi nyert,Lorenzo meg Pedrosa előtt. Na most tényleg olyan volt az öreg mint fénykorában,agresszív és baszott gyors,Marquezt meg Lorenzot lerendezte kb 3-4 kör alatt,utána MM meg el is esett,mondjuk így a végére nem sok izgalom maradt,de elképesztő volt a hangulat Misanoban,10 kmre van a pályátol Rossi szülővárosa Tavullia gondolhatjátok,megőrültek a szurkolók 😊

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 9 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 347 — #NoStress
Én utálom a F1-et, de ebből amit láttam tetszik.
Ezek mennyivel mennek?Sobri Jóska
"Csak" 220-at mennek, de a gyorsulásuk nem rossz.Schleck
Ez fasza.
Igazából azért nem szeretem a F1-et, mert a versenyek 95%-át az nyeri, akinek jobb autója van. Tulajdonképpen amikor Baumgartner szerencsétlenkedett a Minardiban, Schumacher meg nyert mondjuk a Ferrarival, ha autót cseréltek volna, akkor Zsolt végzett volna előrébb.
Ebben viszont ha jól értelmeztem mindenki ugyanazzal az alapkonfigurációval indul.

több mint 9 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Én utálom a F1-et, de ebből amit láttam tetszik.
Ezek mennyivel mennek?Sobri Jóska
"Csak" 220-at mennek, de a gyorsulásuk nem rossz.

több mint 9 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 347 — #NoStress
Én utálom a F1-et, de ebből amit láttam tetszik.
Ezek mennyivel mennek?

több mint 9 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
 www.f1-live.hu/motorsportok/formula-e-nezd-ujra-a-versenyt-teljes-egeszeben-hd-minosegben/

Az autók hangja leginkább boldogult nagyanyám kukorica-darálójára emlékeztet.laccoo74
Jéé, tényleg? Még mindig?

több mint 9 éve
Tony New Orleans Saints Notre Dame Fighting Irish 885 — 'Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!" '
Én kíváncsi vagyok/lennék egy futamra. Mondjuk ezt a részt nem nagyon tudom értelmezni:
"Ezt a versenyzők autónként egy alkalommal vehetik igénybe, azaz mivel kötelezően autót kell cserélniük a futam során, ez kétszer öt másodpercet jelent."

Ez az autócsere "ezmiez"? Istállón belüli két versenyzőnek, garázsban álló másik autóra, vagy a versenyzőknek egymással (csapattól függetlenül), illetve mi ihlette a kötelező autócserét és miért?
Vajon közvetíti valamelyik sportadó itthon?Tony
Az akkumulátor kapacitása véges, újratölteni meg sokáig tart.
A versenyző átül egy másik kocsiba.BMG
Értem, köszi az infót. Így logikus, csak én azt hittem, hogy végig bírják az akkuk, ezért furcsállottam.
több mint 9 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
 www.f1-live.hu/motorsportok/formula-e-nezd-ujra-a-versenyt-teljes-egeszeben-hd-minosegben/

Az autók hangja leginkább boldogult nagyanyám kukorica-darálójára emlékeztet.
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 849 — No es importante
legjobb komment: Don't think Nico Prost will be getting many FanBoost votes for the rest of the season...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Kis Prost agya láthatólag nincs egy szinten az apjáéval...

több mint 9 éve
Raven17 Philadelphia Eagles 1 298 — ravenc177@gmail.com
A vége tényleg durva volt, szerencsére Heidfeld nem sérült meg.

több mint 9 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 654
Én kíváncsi vagyok/lennék egy futamra. Mondjuk ezt a részt nem nagyon tudom értelmezni:
"Ezt a versenyzők autónként egy alkalommal vehetik igénybe, azaz mivel kötelezően autót kell cserélniük a futam során, ez kétszer öt másodpercet jelent."

Ez az autócsere "ezmiez"? Istállón belüli két versenyzőnek, garázsban álló másik autóra, vagy a versenyzőknek egymással (csapattól függetlenül), illetve mi ihlette a kötelező autócserét és miért?
Vajon közvetíti valamelyik sportadó itthon?Tony
Az akkumulátor kapacitása véges, újratölteni meg sokáig tart.
A versenyző átül egy másik kocsiba.
több mint 9 éve
tamasboldizsar New England Patriots 270
A vége azért odabaszott 😀
Elsőre nem is volt annyira rossz, mint gondoltam.
több mint 9 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Ha ez az autósport jövője, akkor köszönöm, nem kérek belőle!
több mint 9 éve
Tony New Orleans Saints Notre Dame Fighting Irish 885 — 'Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!" '
 streamsp.com/index2.php
itt nézhetedtamasboldizsar
Köszönöm szépen!
több mint 9 éve
tamasboldizsar New England Patriots 270
Én kíváncsi vagyok/lennék egy futamra. Mondjuk ezt a részt nem nagyon tudom értelmezni:
"Ezt a versenyzők autónként egy alkalommal vehetik igénybe, azaz mivel kötelezően autót kell cserélniük a futam során, ez kétszer öt másodpercet jelent."

Ez az autócsere "ezmiez"? Istállón belüli két versenyzőnek, garázsban álló másik autóra, vagy a versenyzőknek egymással (csapattól függetlenül), illetve mi ihlette a kötelező autócserét és miért?
Vajon közvetíti valamelyik sportadó itthon?Tony
 streamsp.com/index2.php
itt nézheted
több mint 9 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
 www.formula.hu/hirek/153/388/93764/prost-a-pole-ban-az-elso-formula-e-versenyen
több mint 9 éve
Tony New Orleans Saints Notre Dame Fighting Irish 885 — 'Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!" '
Én kíváncsi vagyok/lennék egy futamra. Mondjuk ezt a részt nem nagyon tudom értelmezni:
"Ezt a versenyzők autónként egy alkalommal vehetik igénybe, azaz mivel kötelezően autót kell cserélniük a futam során, ez kétszer öt másodpercet jelent."

Ez az autócsere "ezmiez"? Istállón belüli két versenyzőnek, garázsban álló másik autóra, vagy a versenyzőknek egymással (csapattól függetlenül), illetve mi ihlette a kötelező autócserét és miért?
Vajon közvetíti valamelyik sportadó itthon?
több mint 9 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 860 — Deion Sanders for president!
 formula.hu/hirek/153/440/93748/adj-extra-teljesitmenyt-kedvenc-formula-e-pilotadnak
Azért ez mi már?! 😀Amare
Az aljának a legalja!laccoo74
Meg is érdemli aki nézni fogja ezt a szart.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 9 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
 formula.hu/hirek/153/440/93748/adj-extra-teljesitmenyt-kedvenc-formula-e-pilotadnak
Azért ez mi már?! 😀Amare
Az aljának a legalja!
több mint 9 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 071 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
 formula.hu/hirek/153/440/93748/adj-extra-teljesitmenyt-kedvenc-formula-e-pilotadnak
Azért ez mi már?! 😀

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 9 éve
NB2 New England Patriots 21 944 — nabege2@yahoo.com
 www.f1-live.hu/f1-hirek/megerkezett-a-forma-1-legujabb-fekete-listaja-ezeket-nem-kozelhetik-ezentul-a-versenyzokkel-a-csapatok-a-forma-1-ben/

Ez mekkora egy faszság. Ezzel max megint azt érik el, hogy még jobban spórolnak, majd, mert félni fognak, hogy kifogy az üzemanyag, mert hát ugye nem lehet szólni, hogy épp hogy állnak...

am meg nem igen olvastam még sehol sem, hogy bármelyik szurkoló is az miatt panaszkodott volna, hogy húú tök szar az F1, mert Vettelnek bemondták rádión, hogy milyen állapotban vannak a fékjei.... bezzeg azzal kapcsolatban nincs változás, hogy ne büntessenek minden apró dologért és ne kelljen nekik spórolniuk minden szaron, de rádió korlátozás az kell...persze.Raven17
Majd jönnek a rejtjeles üzenetek 😊
több mint 9 éve
Raven17 Philadelphia Eagles 1 298 — ravenc177@gmail.com
 www.f1-live.hu/f1-hirek/megerkezett-a-forma-1-legujabb-fekete-listaja-ezeket-nem-kozelhetik-ezentul-a-versenyzokkel-a-csapatok-a-forma-1-ben/

Ez mekkora egy faszság. Ezzel max megint azt érik el, hogy még jobban spórolnak, majd, mert félni fognak, hogy kifogy az üzemanyag, mert hát ugye nem lehet szólni, hogy épp hogy állnak...

am meg nem igen olvastam még sehol sem, hogy bármelyik szurkoló is az miatt panaszkodott volna, hogy húú tök szar az F1, mert Vettelnek bemondták rádión, hogy milyen állapotban vannak a fékjei.... bezzeg azzal kapcsolatban nincs változás, hogy ne büntessenek minden apró dologért és ne kelljen nekik spórolniuk minden szaron, de rádió korlátozás az kell...persze.
több mint 9 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
 www.nemzetisport.hu/f1/f1-vege-a-montezemolo-eranak-tavozik-a-ferrari-fonoke-2362673
HmmToca
Valahol korábban azt olvastam, hogy az Alitalia-nál fog tovább dolgozni.
több mint 9 éve
Toca Minnesota Vikings 18 655 — Vikings fan
 www.nemzetisport.hu/f1/f1-vege-a-montezemolo-eranak-tavozik-a-ferrari-fonoke-2362673
Hmm
több mint 9 éve
peach Atlanta Falcons 14 258 — a new hope (again)
Szvsz Rosberg viselkedésében nincs furcsaság a spaban történtek után. Megmondta a merci h lesz elbeszélgetés...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...