Autó- és motorsportok

18 feliratkozó

több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 851 — No es importante
legjobb komment: Don't think Nico Prost will be getting many FanBoost votes for the rest of the season...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Kis Prost agya láthatólag nincs egy szinten az apjáéval...

több mint 9 éve
Raven17 Philadelphia Eagles 1 298 — ravenc177@gmail.com
A vége tényleg durva volt, szerencsére Heidfeld nem sérült meg.

több mint 9 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 654
Én kíváncsi vagyok/lennék egy futamra. Mondjuk ezt a részt nem nagyon tudom értelmezni:
"Ezt a versenyzők autónként egy alkalommal vehetik igénybe, azaz mivel kötelezően autót kell cserélniük a futam során, ez kétszer öt másodpercet jelent."

Ez az autócsere "ezmiez"? Istállón belüli két versenyzőnek, garázsban álló másik autóra, vagy a versenyzőknek egymással (csapattól függetlenül), illetve mi ihlette a kötelező autócserét és miért?
Vajon közvetíti valamelyik sportadó itthon?Tony
Az akkumulátor kapacitása véges, újratölteni meg sokáig tart.
A versenyző átül egy másik kocsiba.
több mint 9 éve
tamasboldizsar New England Patriots 270
A vége azért odabaszott 😀
Elsőre nem is volt annyira rossz, mint gondoltam.
több mint 9 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Ha ez az autósport jövője, akkor köszönöm, nem kérek belőle!
több mint 9 éve
Tony New Orleans Saints Notre Dame Fighting Irish 885 — 'Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!" '
 streamsp.com/index2.php
itt nézhetedtamasboldizsar
Köszönöm szépen!
több mint 9 éve
tamasboldizsar New England Patriots 270
Én kíváncsi vagyok/lennék egy futamra. Mondjuk ezt a részt nem nagyon tudom értelmezni:
"Ezt a versenyzők autónként egy alkalommal vehetik igénybe, azaz mivel kötelezően autót kell cserélniük a futam során, ez kétszer öt másodpercet jelent."

Ez az autócsere "ezmiez"? Istállón belüli két versenyzőnek, garázsban álló másik autóra, vagy a versenyzőknek egymással (csapattól függetlenül), illetve mi ihlette a kötelező autócserét és miért?
Vajon közvetíti valamelyik sportadó itthon?Tony
 streamsp.com/index2.php
itt nézheted
több mint 9 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
 www.formula.hu/hirek/153/388/93764/prost-a-pole-ban-az-elso-formula-e-versenyen
több mint 9 éve
Tony New Orleans Saints Notre Dame Fighting Irish 885 — 'Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!" '
Én kíváncsi vagyok/lennék egy futamra. Mondjuk ezt a részt nem nagyon tudom értelmezni:
"Ezt a versenyzők autónként egy alkalommal vehetik igénybe, azaz mivel kötelezően autót kell cserélniük a futam során, ez kétszer öt másodpercet jelent."

Ez az autócsere "ezmiez"? Istállón belüli két versenyzőnek, garázsban álló másik autóra, vagy a versenyzőknek egymással (csapattól függetlenül), illetve mi ihlette a kötelező autócserét és miért?
Vajon közvetíti valamelyik sportadó itthon?
több mint 9 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 860 — Deion Sanders for president!
 formula.hu/hirek/153/440/93748/adj-extra-teljesitmenyt-kedvenc-formula-e-pilotadnak
Azért ez mi már?! 😀Amare
Az aljának a legalja!laccoo74
Meg is érdemli aki nézni fogja ezt a szart.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 9 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
 formula.hu/hirek/153/440/93748/adj-extra-teljesitmenyt-kedvenc-formula-e-pilotadnak
Azért ez mi már?! 😀Amare
Az aljának a legalja!
több mint 9 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 074 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
 formula.hu/hirek/153/440/93748/adj-extra-teljesitmenyt-kedvenc-formula-e-pilotadnak
Azért ez mi már?! 😀

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 9 éve
NB2 New England Patriots 21 948 — nabege2@yahoo.com
 www.f1-live.hu/f1-hirek/megerkezett-a-forma-1-legujabb-fekete-listaja-ezeket-nem-kozelhetik-ezentul-a-versenyzokkel-a-csapatok-a-forma-1-ben/

Ez mekkora egy faszság. Ezzel max megint azt érik el, hogy még jobban spórolnak, majd, mert félni fognak, hogy kifogy az üzemanyag, mert hát ugye nem lehet szólni, hogy épp hogy állnak...

am meg nem igen olvastam még sehol sem, hogy bármelyik szurkoló is az miatt panaszkodott volna, hogy húú tök szar az F1, mert Vettelnek bemondták rádión, hogy milyen állapotban vannak a fékjei.... bezzeg azzal kapcsolatban nincs változás, hogy ne büntessenek minden apró dologért és ne kelljen nekik spórolniuk minden szaron, de rádió korlátozás az kell...persze.Raven17
Majd jönnek a rejtjeles üzenetek 😊
több mint 9 éve
Raven17 Philadelphia Eagles 1 298 — ravenc177@gmail.com
 www.f1-live.hu/f1-hirek/megerkezett-a-forma-1-legujabb-fekete-listaja-ezeket-nem-kozelhetik-ezentul-a-versenyzokkel-a-csapatok-a-forma-1-ben/

Ez mekkora egy faszság. Ezzel max megint azt érik el, hogy még jobban spórolnak, majd, mert félni fognak, hogy kifogy az üzemanyag, mert hát ugye nem lehet szólni, hogy épp hogy állnak...

am meg nem igen olvastam még sehol sem, hogy bármelyik szurkoló is az miatt panaszkodott volna, hogy húú tök szar az F1, mert Vettelnek bemondták rádión, hogy milyen állapotban vannak a fékjei.... bezzeg azzal kapcsolatban nincs változás, hogy ne büntessenek minden apró dologért és ne kelljen nekik spórolniuk minden szaron, de rádió korlátozás az kell...persze.
több mint 9 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
 www.nemzetisport.hu/f1/f1-vege-a-montezemolo-eranak-tavozik-a-ferrari-fonoke-2362673
HmmToca
Valahol korábban azt olvastam, hogy az Alitalia-nál fog tovább dolgozni.
több mint 9 éve
Toca Minnesota Vikings 18 655 — Vikings fan
 www.nemzetisport.hu/f1/f1-vege-a-montezemolo-eranak-tavozik-a-ferrari-fonoke-2362673
Hmm
több mint 9 éve
peach Atlanta Falcons 14 259 — a new hope (again)
Szvsz Rosberg viselkedésében nincs furcsaság a spaban történtek után. Megmondta a merci h lesz elbeszélgetés...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 9 éve
Tony New Orleans Saints Notre Dame Fighting Irish 885 — 'Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!" '
Plusz keirng egy GIF a netten amin Rosberg hibáját Wolf egy kaján mosollyal nyugtázza, az sem normális.JayB
Egy szerkesztett GIF, ez most komoly? 😀
Az persze gondolom lehetetlen, hogy egy másik eset kapcsán/a verseny más szakaszában mosolygott egyet és összevágták a GIF-et...
Akkor most azt is döntsük már el, hogy kit is nyomnak, mert egyszer az van, hogy Rosberget, mert német versenyző+német csapat és azt akarják ő nyerjen (ezért szopórollerezik Hamilton folyton). Most meg Hamiltont, mert csak. Ha az egyikkel történik valami, akkor már jön az elmélet, hogy a másikat nyomják és fordítva.
Eléggé unhatják a VB-t a Mercinél, ha már versenyek előtt sorsolással döntik el, kit is segítsenek épp. 😀😀
több mint 9 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 860 — Deion Sanders for president!
Az F1-ben NINCS csapat sorrend!!! :#

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 9 éve
JéBé Green Bay Packers 6 634
Az furcsa volt hogy Rosberg túl méltóságteljesen viselte azt hogy idén először nagyon simán megverték. Mosolygott, tapsolt, dícsérte Hamiltont. Láthattuk már hogy nem túl nagy színészek ezért számomra érthetetlen ez a jókedv, össze kellett volna zuhannia. Plusz keirng egy GIF a netten amin Rosberg hibáját Wolf egy kaján mosollyal nyugtázza, az sem normális. Nyilván ezek nem egyértelmű bizonyítékok de furcsák az biztos. Sosem fogjuk megtudni 😊
több mint 9 éve
Tony New Orleans Saints Notre Dame Fighting Irish 885 — 'Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!" '
Az furcsa lenne, főleg hogy az első hibájánál még Massa volt mögötte és nem Hamilton. Plusz kissé értelmetlen kód lenne, hogy "tartsd a távolságot kellenek a gumik a végére", ami valójában azt jelentené, hogy "nyomd neki, mert Nico a terv szerint, direkt elenged, amit hibának álcáz, aminek korábban már megágyazott egy másik hibának álcázott csellel". Emellett oké, hogy Rosberg csapatjátékos, de ő se full kretén, hogy pontokat adjon a riválisának. Tudja Ő is, hogy világbajnokként egyből megnőne az ázsiója.
Azt értem, hogy amerikai focis fórum, de annyira lehet nem kellene "amerikanizálódnunk", hogy mindenbe (pl stressz okozta hibába) összeesküvést és titkos egyezményeket lássunk.
több mint 9 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 331 — dart@freestart.hu
Nektek nem volt olyan érzésetek Rosberg hibájánál, hogy így HAmilton diszkréten visszakapott valamit az előző versenyen történtekért? Lehet, hogy túlgondolom mondjuk...

Do your job
több mint 9 éve
Tony New Orleans Saints Notre Dame Fighting Irish 885 — 'Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!" '
Lehet megnyugtatták az új szerződésében lévő számok. 😊
több mint 9 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 426 — TODDHERREMANS79
Nem értem Massával mi történt hogy reális esélye volt a dobogóra és nem baszta el. 😀😀 😀😀
😊

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!