Autó- és motorsportok

18 feliratkozó

több mint 10 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 052
Miért túlzás? Alonso már megmutatta párszor mire képes, ha nincs egyértelműen megmondva, hogy ő az első számú. Webber sem rossz pilóta, mégis el van nyomva mint a csikk.apeszos
Mikor volt olyan, hogy Alonso nem volt első számú? 2007ben Hamilton ellen, láttuk mire ment vele. Nem kötekedésből mondom, de Alonso egyik csapattársa se volt olyan erősségű mint Webber. Egyszerűen Alonso,Vettel vagy pl Schumacher olyan típusú versenyzők, hogy nekik kell az egyértelmű első számú besorolás a csapaton belül, mert nekik így tökéletes. Ezzel nincs baj, ők ilyenek, Hamilton vagy Kimi pedig nem. Döntse el mindenki melyik a szimpatikusabb. De, hogy ezért cseszegetik Vettelt már jó ideje, kicsit kezd unalmas lenni. Arról bezzeg nem olvasok soha semmit, hogy Massa mennyire lehet elnyomva csapaton belül.FViktor93
mondjuk Hamilton nem az igazi idén.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 10 éve
JéBé Green Bay Packers 6 652
Miért túlzás? Alonso már megmutatta párszor mire képes, ha nincs egyértelműen megmondva, hogy ő az első számú. Webber sem rossz pilóta, mégis el van nyomva mint a csikk.apeszos
Mikor volt olyan, hogy Alonso nem volt első számú? 2007ben Hamilton ellen, láttuk mire ment vele. Nem kötekedésből mondom, de Alonso egyik csapattársa se volt olyan erősségű mint Webber. Egyszerűen Alonso,Vettel vagy pl Schumacher olyan típusú versenyzők, hogy nekik kell az egyértelmű első számú besorolás a csapaton belül, mert nekik így tökéletes. Ezzel nincs baj, ők ilyenek, Hamilton vagy Kimi pedig nem. Döntse el mindenki melyik a szimpatikusabb. De, hogy ezért cseszegetik Vettelt már jó ideje, kicsit kezd unalmas lenni. Arról bezzeg nem olvasok soha semmit, hogy Massa mennyire lehet elnyomva csapaton belül.FViktor93
Ugyan arról beszélünk. A "mire képes" nem pozitív akart lenni, és Hamilton a legjobb példa rá. Azért az a boxkiállás a Hungaroringen megmutatta mire képes.. 😀apeszos

1:32-től az a nyilatkozat mindenidők... 😀 Látszik rajta hogy kb majdnem ő is elröhögi. Bár nem lett világbajnok nekem az az év vitt mindent. Férfias és kellően geci csata volt, két bajnoktól nem is várnék mást.
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 18 735 — Vikings fan
.Kísértetiesen hasonlít amúgy a helyzet ahhoz amikor Rossi 2003 és 2004 között átváltott a Hondáról a Yamahára. Jól tudta ha marad a Hondánál szinte borítékolható még további 3 vb cím,talán még több is,de ahogy mos Vettel,akkor ő is azt hallotta mindenhonnan hogy csak a gép miatt olyan amilyen.Ezen változtatni akart,és neki pl be is jött.Meggyőződésem hogy egészen más lenne Rossi megítélése is ha mondjuk ezt a 7 nagy kategóriás vb címet mind a Hondánál szerezte volna.

Csak az a kérdés merült fel bennem, hogy Vettel van-e akkora sportember, mint Rossi.
Vajon meg mer-e lépni, egy csapatváltást?
Pár hete olvastam egy riportot vele, ahol tett olyan célzást, hogy azért olyan rengeteg időt NEM akar már a forma1-ben eltölteni.
Azt nem említette, hogy ez konkrétan hány év lenne.
De szerintem ebben nincs benne egy "nagycsapatnál" néhány év szopás, amíg nem jönnek az eredmények.laccoo74
Nah jó azt lássuk be hogy ő nem lesz Schumi hogy a sírból felhozza a Mclarent vagy mondjuk egy Mercit mint amit Hami próbál.
Vettel egyetlen egy helyre fog menni ha megy akárhova és azs a Ferrari. Ez kb olyan mintha valaki Realba vagy barcaba igazol. Lehet akarhanyszoros nyertes , ha a Ferrarival egszer is megcsinalja sokkal nagyobb legenda lesz. Ez nem sportembersegrol szol , hanem a ma imalizmusrol. És ha az RBRbol vonul vissza akkor korantsem lesz maximalis a karrierje.
több mint 10 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
.Kísértetiesen hasonlít amúgy a helyzet ahhoz amikor Rossi 2003 és 2004 között átváltott a Hondáról a Yamahára. Jól tudta ha marad a Hondánál szinte borítékolható még további 3 vb cím,talán még több is,de ahogy mos Vettel,akkor ő is azt hallotta mindenhonnan hogy csak a gép miatt olyan amilyen.Ezen változtatni akart,és neki pl be is jött.Meggyőződésem hogy egészen más lenne Rossi megítélése is ha mondjuk ezt a 7 nagy kategóriás vb címet mind a Hondánál szerezte volna.

Csak az a kérdés merült fel bennem, hogy Vettel van-e akkora sportember, mint Rossi.
Vajon meg mer-e lépni, egy csapatváltást?
Pár hete olvastam egy riportot vele, ahol tett olyan célzást, hogy azért olyan rengeteg időt NEM akar már a forma1-ben eltölteni.
Azt nem említette, hogy ez konkrétan hány év lenne.
De szerintem ebben nincs benne egy "nagycsapatnál" néhány év szopás, amíg nem jönnek az eredmények.
több mint 10 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 489 — Bears & Illinois fan
Miért túlzás? Alonso már megmutatta párszor mire képes, ha nincs egyértelműen megmondva, hogy ő az első számú. Webber sem rossz pilóta, mégis el van nyomva mint a csikk.apeszos
Mikor volt olyan, hogy Alonso nem volt első számú? 2007ben Hamilton ellen, láttuk mire ment vele. Nem kötekedésből mondom, de Alonso egyik csapattársa se volt olyan erősségű mint Webber. Egyszerűen Alonso,Vettel vagy pl Schumacher olyan típusú versenyzők, hogy nekik kell az egyértelmű első számú besorolás a csapaton belül, mert nekik így tökéletes. Ezzel nincs baj, ők ilyenek, Hamilton vagy Kimi pedig nem. Döntse el mindenki melyik a szimpatikusabb. De, hogy ezért cseszegetik Vettelt már jó ideje, kicsit kezd unalmas lenni. Arról bezzeg nem olvasok soha semmit, hogy Massa mennyire lehet elnyomva csapaton belül.FViktor93
Azért Kimi és Massa között sem volt olyan nagy különbség eleinte, de az egyik megnyerte a vb-t, a másik nem (a körülményeket most inkább hagyjuk). Alonso kétszeres vb-ként mnet a Mekihez, ahol nyilván elvárta, hogy mindenki nyalja fényesre a valagát, erre megkapta a modern idők (Vettel mellett/mögött) egyik legnagyobb tehetségét, a saját nevelésű kedvencet, aki a csapaton belül óriási hendikeppel nyitott. A csapat is és Alonso is rosszul kezelte ezt, a végeredményt láttuk. Massa sokáig nem volt elnyomva a Ferkánál, de a balesete után már nem a régi, most már nem várhatja el, hogy egy szinten kezeljék Alonsoval.
Vettel valóban nem tehet arról, hogy jobb mint csapattársa, de a csapat igen. Nekik 2010-ben bejött, hogy lapot húztak 19-re, így utólag minden tettük igazolva lett. Tényleg kellene nekim a csapatváltás, ha ott is megnyer mindent, akkor nem lehet arra hivatkozni, csak a RB-ban nyer.....

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 10 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Miért túlzás? Alonso már megmutatta párszor mire képes, ha nincs egyértelműen megmondva, hogy ő az első számú. Webber sem rossz pilóta, mégis el van nyomva mint a csikk.apeszos
Mikor volt olyan, hogy Alonso nem volt első számú? 2007ben Hamilton ellen, láttuk mire ment vele. Nem kötekedésből mondom, de Alonso egyik csapattársa se volt olyan erősségű mint Webber. Egyszerűen Alonso,Vettel vagy pl Schumacher olyan típusú versenyzők, hogy nekik kell az egyértelmű első számú besorolás a csapaton belül, mert nekik így tökéletes. Ezzel nincs baj, ők ilyenek, Hamilton vagy Kimi pedig nem. Döntse el mindenki melyik a szimpatikusabb. De, hogy ezért cseszegetik Vettelt már jó ideje, kicsit kezd unalmas lenni. Arról bezzeg nem olvasok soha semmit, hogy Massa mennyire lehet elnyomva csapaton belül.FViktor93
Ugyan arról beszélünk. A "mire képes" nem pozitív akart lenni, és Hamilton a legjobb példa rá. Azért az a boxkiállás a Hungaroringen megmutatta mire képes.. 😀
több mint 10 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Miért túlzás? Alonso már megmutatta párszor mire képes, ha nincs egyértelműen megmondva, hogy ő az első számú. Webber sem rossz pilóta, mégis el van nyomva mint a csikk.apeszos
Mikor volt olyan, hogy Alonso nem volt első számú? 2007ben Hamilton ellen, láttuk mire ment vele. Nem kötekedésből mondom, de Alonso egyik csapattársa se volt olyan erősségű mint Webber. Egyszerűen Alonso,Vettel vagy pl Schumacher olyan típusú versenyzők, hogy nekik kell az egyértelmű első számú besorolás a csapaton belül, mert nekik így tökéletes. Ezzel nincs baj, ők ilyenek, Hamilton vagy Kimi pedig nem. Döntse el mindenki melyik a szimpatikusabb. De, hogy ezért cseszegetik Vettelt már jó ideje, kicsit kezd unalmas lenni. Arról bezzeg nem olvasok soha semmit, hogy Massa mennyire lehet elnyomva csapaton belül.
több mint 10 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Nem "szakmai" értelemben más,több vagy jobb,nem ezt akartam mondani.De szerintem,eleve az is igaz hogy bele lehet "fásulni" a sikerbe is.Ugyanabban a környezetben,ugyanabban az autóban,ugyan azok mellett az arcok mellett évről évre.Ráadásul azért Vettel ezzel a RBRel mindig meg fogja kapni azt hogy csak az autó miatt többszörös vb.Persze aki egész pályafutása alatt nyer 1 vb címet,vagy max kettőt(és nem egymás után) az nem foglalkozik ilyenekkel,de kb 60% az esély rá hogy novemberben négyszeres bajnokként utánozhatja Raikkonent a díjkiosztó gálán.Vettel ha ma lelépne már akkor is a RedBull "legendája" lenne,egy teljesen új csapat első világbajnoka,méghozzá domináns világbajnoka.Kísértetiesen hasonlít amúgy a helyzet ahhoz amikor Rossi 2003 és 2004 között átváltott a Hondáról a Yamahára. Jól tudta ha marad a Hondánál szinte borítékolható még további 3 vb cím,talán még több is,de ahogy mos Vettel,akkor ő is azt hallotta mindenhonnan hogy csak a gép miatt olyan amilyen.Ezen változtatni akart,és neki pl be is jött.Meggyőződésem hogy egészen más lenne Rossi megítélése is ha mondjuk ezt a 7 nagy kategóriás vb címet mind a Hondánál szerezte volna.
Persze nem láthatok bele senkinek a fejébe,de szerintem ahogy már említettem Vettel tipikusan azok közé a versenyzők közé tartozik akit ez igenis zavar(Raikkonen pl biztos vagyok benne hogy szarna bele hogy mit mondanak az emberek amíg nyerő autója van),és bizonyítani is szeretne ha még nem is most de pár éven belül.Kvázi veszíteni valója se nagyon van,a 3 vb címét már nem veszi el senki.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 10 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Toca, egyetlen percig sem vontam kétségbe Vettel képességeit!
Csak azon gondolkodtam a hsz írása közben, hogy miért menne másik csapathoz, ha a RB gyakorlatilag egyenlő Vettellel?
Ő a csapat arca, aranytojást tojó "tyúkja", résztulajdonosa megamitcsakeltudunkgondolni.
Cowboykarcsi!
Miért lenne más RBnál világbajnoknak lenni, mint más, tradicionálisabb csapatnál?
Egy Ferrarinál, vagy Mercedesnél csak hozzá tudna tenni a legendához.
Itt pedig ő alapozza meg a legendát!
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 18 735 — Vikings fan
Most őszintén!
Hova máshova mehetne Vettel, melyik csapatban látnátok szívesen?
Ferrari?Alonsoval vállvetve?
McLaren?Ugyan.
Mercedes?Hamival vállvetve?
Lotus?Ugyan.
A többieket inkább kihagynám.laccoo74
Egyikben sem. 😀
De ha nagyon választani kell akkor Aloval vagy Hamival szívesen megnézném együtt, akkor végre kapna egy versenyképes csapattársat is és nem Ő lenne a kis kedvenc sem csapaton belül...Raven17
Mindjárt válaszoltál is, miért NEM lesz sosem az említett urak csapattársa. Még Hamilton hagyján, de Alonso kinyírná.apeszos
Jó azért mondju kez is erős túlzás. Nem tehet róla, hogy nem tud jó pilóta ellen bizonyítani mert nincs mellette. Szerintem Alonso mellett se lenne nagyon elverve. (Ellenne de nem angyon 😀 )Toca
Miért túlzás? Alonso már megmutatta párszor mire képes, ha nincs egyértelműen megmondva, hogy ő az első számú. Webber sem rossz pilóta, mégis el van nyomva mint a csikk.apeszos
Mikor nem volt Alonson 1.számú, én imádom őt ,de 1 db ilyen évre emlékszem akkor Hamilton el is verte (jó legyen egál).
Értem hogy Vettel alatt jó autó van, de azért ne kezeljük már szar pilótának, mert jó autó van alatta, egy Hamilton- Alonso féle csapattársként is kurva gyors lenne.
több mint 10 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Én először meglepődtem rajta,nem nagyon értettem Vettelt,de amit írt itt JayB abba abszolút van ráció.Ugyanakkor szerintem minden egyes megnyert bajnoki címmel,egyre "távolabb" kerül a RedBulltól.Azért Vettel simán a Schumacher-Alonso szintű egomanó,az ilyen versenyzők meg 3-4 bajnoki cím után(MSCnek meg Alo-nak elég volt kettő is) ugyanazzal a márkával,már erősen kacsintgatni szoktak másik csapatok felé.Egy Vettel szintű versenyző,teszem azt 4 bajnoki cím után,biztos vagyok benne hogy elgondolkodik azon hogy mennyire másképp tekintenének rá mondjuk még plusz 2 vb címmel a tarsolyában mondjuk a Ferrarival vagy a McLarennel,tehát valamelyik tradicionális "nagy csapattal"(szerintem még akkor is ha ez néhány év "szopással" jár).Mert bárki bármit is mond nem ugyanaz egy RBRel bajnoki címet szerezni,meg egy Ferrarival,főleg a sokadik vb trófea után.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 10 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Vettel okos. Mire letisztulnak az új erőviszonyok pont oda mehet majd ahova csak akar... Ha a Red Bull túléli az új érát a top csapatok közt akkor marad, ha nem akkor elmegy oda ahol jó az autó. Jövőre olyan mértékű változások lesznek hogyha valaki nagyon benézi az akár évekig is szenvedhet.JayB
Nagy "politikus" a fickó, az biztos.
Csak az a kérdés, hogy magától van ennyi esze, vagy valaki másnak a stábból?
Sokat hangoztatta, hogy nincs menedzsere, meg azt is, hogy Schumival milyen jó a kapcsolata.Pont.
több mint 10 éve
JéBé Green Bay Packers 6 652
Vettel okos. Mire letisztulnak az új erőviszonyok pont oda mehet majd ahova csak akar... Ha a Red Bull túléli az új érát a top csapatok közt akkor marad, ha nem akkor elmegy oda ahol jó az autó. Jövőre olyan mértékű változások lesznek hogyha valaki nagyon benézi az akár évekig is szenvedhet.
több mint 10 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Most őszintén!
Hova máshova mehetne Vettel, melyik csapatban látnátok szívesen?
Ferrari?Alonsoval vállvetve?
McLaren?Ugyan.
Mercedes?Hamival vállvetve?
Lotus?Ugyan.
A többieket inkább kihagynám.laccoo74
Egyikben sem. 😀
De ha nagyon választani kell akkor Aloval vagy Hamival szívesen megnézném együtt, akkor végre kapna egy versenyképes csapattársat is és nem Ő lenne a kis kedvenc sem csapaton belül...Raven17
Mindjárt válaszoltál is, miért NEM lesz sosem az említett urak csapattársa. Még Hamilton hagyján, de Alonso kinyírná.apeszos
Jó azért mondju kez is erős túlzás. Nem tehet róla, hogy nem tud jó pilóta ellen bizonyítani mert nincs mellette. Szerintem Alonso mellett se lenne nagyon elverve. (Ellenne de nem angyon 😀 )Toca
Miért túlzás? Alonso már megmutatta párszor mire képes, ha nincs egyértelműen megmondva, hogy ő az első számú. Webber sem rossz pilóta, mégis el van nyomva mint a csikk.
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 18 735 — Vikings fan
Most őszintén!
Hova máshova mehetne Vettel, melyik csapatban látnátok szívesen?
Ferrari?Alonsoval vállvetve?
McLaren?Ugyan.
Mercedes?Hamival vállvetve?
Lotus?Ugyan.
A többieket inkább kihagynám.laccoo74
Egyikben sem. 😀
De ha nagyon választani kell akkor Aloval vagy Hamival szívesen megnézném együtt, akkor végre kapna egy versenyképes csapattársat is és nem Ő lenne a kis kedvenc sem csapaton belül...Raven17
Mindjárt válaszoltál is, miért NEM lesz sosem az említett urak csapattársa. Még Hamilton hagyján, de Alonso kinyírná.apeszos
Jó azért mondju kez is erős túlzás. Nem tehet róla, hogy nem tud jó pilóta ellen bizonyítani mert nincs mellette. Szerintem Alonso mellett se lenne nagyon elverve. (Ellenne de nem angyon 😀 )
több mint 10 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Most őszintén!
Hova máshova mehetne Vettel, melyik csapatban látnátok szívesen?
Ferrari?Alonsoval vállvetve?
McLaren?Ugyan.
Mercedes?Hamival vállvetve?
Lotus?Ugyan.
A többieket inkább kihagynám.laccoo74
Egyikben sem. 😀
De ha nagyon választani kell akkor Aloval vagy Hamival szívesen megnézném együtt, akkor végre kapna egy versenyképes csapattársat is és nem Ő lenne a kis kedvenc sem csapaton belül...Raven17
Mindjárt válaszoltál is, miért NEM lesz sosem az említett urak csapattársa. Még Hamilton hagyján, de Alonso kinyírná.
több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 278 — a new hope (again)
Én meg az idei mclarenben. Aztán lehet autót épìteni meg bizonyìtani...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
Raven17 Philadelphia Eagles 1 298 — ravenc177@gmail.com
Most őszintén!
Hova máshova mehetne Vettel, melyik csapatban látnátok szívesen?
Ferrari?Alonsoval vállvetve?
McLaren?Ugyan.
Mercedes?Hamival vállvetve?
Lotus?Ugyan.
A többieket inkább kihagynám.laccoo74
Egyikben sem. 😀
De ha nagyon választani kell akkor Aloval vagy Hamival szívesen megnézném együtt, akkor végre kapna egy versenyképes csapattársat is és nem Ő lenne a kis kedvenc sem csapaton belül...
több mint 10 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Most őszintén!
Hova máshova mehetne Vettel, melyik csapatban látnátok szívesen?
Ferrari?Alonsoval vállvetve?
McLaren?Ugyan.
Mercedes?Hamival vállvetve?
Lotus?Ugyan.
A többieket inkább kihagynám.
több mint 10 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 489 — Bears & Illinois fan
Vettel még egy + év Red Bull.Amadeus91
Szerintem, ha a Bikák továbbra is ilyen autót tudnak majd a feneke alá tolni, meg egy nem túl erős csapattársat/csak annyira erőset, hogy a csapat VB cím is meglegyen 😕 / akkor Vettel innen fog majd "nyugdíjba" vonulni.laccoo74
Megtehetné akár most is...... 😊

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 10 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Vettel még egy + év Red Bull.Amadeus91
Szerintem, ha a Bikák továbbra is ilyen autót tudnak majd a feneke alá tolni, meg egy nem túl erős csapattársat/csak annyira erőset, hogy a csapat VB cím is meglegyen 😕 / akkor Vettel innen fog majd "nyugdíjba" vonulni.
több mint 10 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 052
Vettel még egy + év Red Bull.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 10 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 489 — Bears & Illinois fan
Alonso szempontból tökéletes verseny lett volna ha Vettel és a Red Bull a semmiből nem idézi 2011-es önmagát. Nemtudom ezt honnan húzták elő de reméljük csak ideiglenes különben nagy a baj. Már így is az....JayB
2011-es ? Komolyan mondom, azért ezt a versenyt tényleg ne értékeljük már túl, ennél jobb versenye is volt már idén. Elrajtolt előről, úgy hogy a a 2 merci jelentősen fogta a rá esetleg esélyeseket Webber - Alonsot , így is majdnem elbaltázta 2x az első helyét. Amint Alonsonak volt helye látszott hogy jóval többet tud az autóval.
Vettel ebben mindig is jó volt, kiautóz egy kis előnyt és onnan nehéz megfogni, ezért kéne sarkába legyen Alonso mert 2-3 emberen mire átrágja magát már bukja a futamot.Toca
A live timing nem ezt mutatta. Gyakorlatilag nem volt olyan periódus a versenyben mikor ne autózott volna minimum fél (de legtöbbször egy) másodperccel jobb kört mint akárki más. Alonso az elején úgy hogy tiszta volt előtte a pálya másfél másodperceket kapott. Gondoltam gumispórolás de az első cserét egyszerre ejtették meg, a másodikban Vettel még tovább is maradt. A verseny feléig kiautózott egy kiállásnyi előnyt és ezt nem lehet a forgalomra fogni. Alo viszonylag hamar átfűzte magát az utolérteken akik nem is voltak sokkal lassabbak de itt most nem volt kérdés, Vettel neve mellett majdnem minden körben volt legalább egy lila szektor...JayB
Ettől félek én is, addig rinyáltak a kis gyökerek, amíg szép lassan felépítették az autót, közben mindenki más a gumival foglalkozott. Remélem ez nem így van, mert nem szívesen szoknék le az F1 nézéséről......

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 10 éve
JéBé Green Bay Packers 6 652
Alonso szempontból tökéletes verseny lett volna ha Vettel és a Red Bull a semmiből nem idézi 2011-es önmagát. Nemtudom ezt honnan húzták elő de reméljük csak ideiglenes különben nagy a baj. Már így is az....JayB
2011-es ? Komolyan mondom, azért ezt a versenyt tényleg ne értékeljük már túl, ennél jobb versenye is volt már idén. Elrajtolt előről, úgy hogy a a 2 merci jelentősen fogta a rá esetleg esélyeseket Webber - Alonsot , így is majdnem elbaltázta 2x az első helyét. Amint Alonsonak volt helye látszott hogy jóval többet tud az autóval.
Vettel ebben mindig is jó volt, kiautóz egy kis előnyt és onnan nehéz megfogni, ezért kéne sarkába legyen Alonso mert 2-3 emberen mire átrágja magát már bukja a futamot.Toca
A live timing nem ezt mutatta. Gyakorlatilag nem volt olyan periódus a versenyben mikor ne autózott volna minimum fél (de legtöbbször egy) másodperccel jobb kört mint akárki más. Alonso az elején úgy hogy tiszta volt előtte a pálya másfél másodperceket kapott. Gondoltam gumispórolás de az első cserét egyszerre ejtették meg, a másodikban Vettel még tovább is maradt. A verseny feléig kiautózott egy kiállásnyi előnyt és ezt nem lehet a forgalomra fogni. Alo viszonylag hamar átfűzte magát az utolérteken akik nem is voltak sokkal lassabbak de itt most nem volt kérdés, Vettel neve mellett majdnem minden körben volt legalább egy lila szektor...
több mint 10 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
5. Az igazság az, hogy Kimiben már nem érzem a tüzet.
NB2
Úgy látom megint előkerül ez a téma. Unalmas már. Megsúgom hogy Kimi élete egyik ha nem a legjobb formájában van.Iceman88
Hidd el én nagyon örülnék, ha látnám. Nem fikázásból írtam, bírom a finn jégembert!NB2
Ezzel a Lotussal nem is lehet tőle azt várni, hogy végig menjen a mezőnyön. Pláne, hogy a Lotusnak az egyik legrosszabb a végsebessége az élbolyban. Bár abban egyetértek, hogy sok helyzetben a kivárás helyet, lehetne sokkal agresszívabb. De ezt meg annak tudom be, hogy nagyon nem akar pontot veszíteni egy ütközés miatt, így, hogy ez is csoda amit kihozz ebből az autóból.