Baseball

40 feliratkozó

több mint 3 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 928 — No es importante
Kedvenc MLB csapat: Athletics (deyell), Blue Jays (ZoliMP), Cardinals (Al), Cubs (Shawn84), Dodgers (KeyG, slowmotion, danyly), Diamondbacks (Kampman, Löfli), Giants (nagir, zavi27), Indians (labo7), Mariners (Dzsokijuing, Maka), Marlins (adamfaragoo), Orioles (Ray_bp_Lewis, robiroboter), Padres (lol, P@trik), Phillies (dande), Pirates (Fast Willie, Gergőke), Rays (Sobri, Wester), Red Sox (Bruschi85, zemanla), Reds (Jakehomer), Tigers (Johnnyblaze), Twins (Heisman), Yankees (csebi, Darksun3, kapitnono, Matthew99, shawnka, Tito05), White Sox (baggio, Mikey)

Szerkesztette: r.baggio
több mint 2 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 480
Sabathiát akarom White Sox menedzsernek AZONNAL!

Podcastben mondott egy olyat, miszerint: "he shouldn't be fucking managing that team, and if you're not going to step up and have your players' back, what's the point of being the fucking manager of the White Sox?"

Előzmény: hétfőn 15-4-nél a Twins menedzsere a 3B Astudillót küldte fel dobni, Mercedes ütött is róla egy HR-t, de igazából szokásával ellentétben nem ünnepelt. Másnap el is dobták a labdát Mercedes lába mögött... majd La Russa lenyilatkozta, hogy szerinte ez teljesen rendben volt, megérti a Twinst, hogy ilyet csináltak, mert nem illik az ellenfelet megalázni.

Persze az összes Sox játékos kiállt Mercedes mellett, szóval jó lehet a hangulat a klubházban. Másfél hónapig bírta. 😀
Mikey
Éreztem én is, hogy ez inkább egy örökségromboló munka lesz La Russa részéről. Ez a hosszú visszavonulás után mégis csak visszatérős dolog nagyon ritkán szokott jól elsülni (pl. Dick Vermeil)
több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 683
Sabathiát akarom White Sox menedzsernek AZONNAL!

Podcastben mondott egy olyat, miszerint: "he shouldn't be fucking managing that team, and if you're not going to step up and have your players' back, what's the point of being the fucking manager of the White Sox?"

Előzmény: hétfőn 15-4-nél a Twins menedzsere a 3B Astudillót küldte fel dobni, Mercedes ütött is róla egy HR-t, de igazából szokásával ellentétben nem ünnepelt. Másnap el is dobták a labdát Mercedes lába mögött... majd La Russa lenyilatkozta, hogy szerinte ez teljesen rendben volt, megérti a Twinst, hogy ilyet csináltak, mert nem illik az ellenfelet megalázni.

Persze az összes Sox játékos kiállt Mercedes mellett, szóval jó lehet a hangulat a klubházban. Másfél hónapig bírta. 😀
több mint 2 éve
Ray_bp_Lewis Baltimore Ravens Miami Hurricanes 160
Jankecek, amúgy is, néznétek inkább Orioles meccset. Az az ósuli Yanks 😀 Tudnátok mi fáj csak igazán 😀 Kiváncsi leszek, Elias piacra dobja-e nyáron Meanst. Hogy öt naponta se legyen kicsit jó nekünk 😀
robiroboter
Na neeeeeee !! Jonnek majd a minorbol a GIGA tehetsegek es kb. 5-8 evig csak mi nyerunk WS-t !! 😉👍💆‍♂️🤷‍♂️🙏⚾️😂💵☄️
több mint 2 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 917 — Cowboys fan
Jó, megkövetem magam, a Pujols Experiment eddig egész jól alakul.
több mint 2 éve
robiroboter 2 017 — Let's go O's!
Viszont a mellette ülő szakértő (nem maradt meg a neve) talán a legjobb az összes eddigi közül.
Kampman
Pont az említett MakoG 😀

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 2 éve
robiroboter 2 017 — Let's go O's!
Jankecek, amúgy is, néznétek inkább Orioles meccset. Az az ósuli Yanks 😀 Tudnátok mi fáj csak igazán 😀 Kiváncsi leszek, Elias piacra dobja-e nyáron Meanst. Hogy öt naponta se legyen kicsit jó nekünk 😀

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 2 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 480
Hát az már biztos, hogy nem leszek a Haraszti fanclub alapítója. Istentelenül idegesítő nem csak a hadarása, hanem az okoskodása is.
Matthew99
Viszont a mellette ülő szakértő (nem maradt meg a neve) talán a legjobb az összes eddigi közül.
több mint 2 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 480
Kezd kicsit inflálódni a no-hitter.
Kampman
Jövőre majd lehet próbálkozni kicsit messzebbről.
Mikey
Ha túl sok lesz majd, biztosan lesz szabályváltoztatás.
több mint 2 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 674 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
Közben legalább a minor league-ből jó hírek jönnek. Quinton Priester pl az eddigi meccsei alatt 67%-os strike rate-t ért el, míg Roansy Contreras akit a Taillon trade során szereztünk meg eddigi 3 kezdése során 17.2 inninget tölt 28 strike outtal, 3 walk-kal és 0 benyelt runnal. Előbb utóbb csak lesz itt is egy kicsit értelmesebb rotáció. Legalábbis remélem 🙂

" class="embed">
több mint 2 éve
robiroboter 2 017 — Let's go O's!
Én eddig is néztem bézbólt. Makó G-vel játszottam is együtt úgyhogy annyira nem mondanám újnak magam. De azt nem tudtam, hogy csak dícsérni lehet. És azt azért valljuk be swinget észrevenni nem olyan nehéz.
Matthew99
félreértesz vazze 😀 tudlak. nem nekünk kell megszoknunk a magyar tévéközvetítést. nyugi, én is csak tavaly néztem. idén talán ha egyszer. Cubs így, Cubs úgy, plusz okoskodás valami AL meccsen 😀 😀 😀 😀 mi vagyunk az MLB.tv sznobok 😀 😀 😀

(ironikus és főleg ÖNironikus volt az előző hsz is 😀 sz'ted véletlen az ezer szmájli? 😀 😀 😀)

Szerkesztette: robiroboter

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 2 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 347 — Invisible man
Én eddig is néztem bézbólt. Makó G-vel játszottam is együtt úgyhogy annyira nem mondanám újnak magam. De azt nem tudtam, hogy csak dícsérni lehet. És azt azért valljuk be swinget észrevenni nem olyan nehéz.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 2 éve
robiroboter 2 017 — Let's go O's!
Hát az már biztos, hogy nem leszek a Haraszti fanclub alapítója. Istentelenül idegesítő nem csak a hadarása, hanem az okoskodása is.
Matthew99
Ilyenkor azért eszembe jut a húsz évig "De mér' nincs bézbóz a tévébe?" 😀 😀 😀 😀 Túl régóta nézzük az ami közvetítéseket. Elitizmus rulez 😀 😀 😀 😀 Tévébe' nézed? Újbézbózós vagyol? 😀 😀 😀 😀

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 2 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 347 — Invisible man
Hát az már biztos, hogy nem leszek a Haraszti fanclub alapítója. Istentelenül idegesítő nem csak a hadarása, hanem az okoskodása is.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 2 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 627 — Bla, bla, bla
live ujra
 www.youtube.com/watch?v=-8rcsRjEvCU
Giants at Reds
YoungZeeZee
Kitömjük a Redst...😁



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 2 éve
YoungZeeZee 7 971
live ujra

Giants at Reds
több mint 2 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 347 — Invisible man


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 683
Kezd kicsit inflálódni a no-hitter.
Kampman
Jövőre majd lehet próbálkozni kicsit messzebbről.
több mint 2 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 480
Kezd kicsit inflálódni a no-hitter.
több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 149 — Lucas Scott
Végre nálunk is megjött:

Matthew99
és az az egy rohadt séta is elég véleményes volt.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 2 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 347 — Invisible man
Végre nálunk is megjött:


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 2 éve
Bruschi85 New England Patriots 1 705 — Patriots és Kaposvári KK fan
 bunteto.com/egyeb-sportok/amerikai-sportok/szabalyalkoto-valsagstab-at-bat-podcast-05/



A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa Kaposvári KK!
több mint 2 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 674 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
Nem tudom, hogy az utóbbi mondjuk 10 évben van-e csapatnak annyira negatív mérlege egy adott stadionban, mint a D-Backsnek a Dodgersnél.
Kampman
Nekünk , és mindenhol 😂😂
adamfaragoo
Csak lassan a testtel, mi is bejelentkezünk ebbe a versenybe 😂😂

" class="embed">
több mint 2 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 917 — Cowboys fan
Nem tudom, hogy az utóbbi mondjuk 10 évben van-e csapatnak annyira negatív mérlege egy adott stadionban, mint a D-Backsnek a Dodgersnél.
Kampman
Nekünk , és mindenhol 😂😂
adamfaragoo
ne már, szerintem nem is a Marlins volt az utóbbi 10 évben a legreménytelenebb csapat úgy átlagban
több mint 2 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 347 — Invisible man


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 2 éve
adamfaragoo Miami Dolphins 1 385
Nem tudom, hogy az utóbbi mondjuk 10 évben van-e csapatnak annyira negatív mérlege egy adott stadionban, mint a D-Backsnek a Dodgersnél.
Kampman
Nekünk , és mindenhol 😂😂