Baseball

40 feliratkozó

több mint 3 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 928 — No es importante
Kedvenc MLB csapat: Athletics (deyell), Blue Jays (ZoliMP), Cardinals (Al), Cubs (Shawn84), Dodgers (KeyG, slowmotion, danyly), Diamondbacks (Kampman, Löfli), Giants (nagir, zavi27), Indians (labo7), Mariners (Dzsokijuing, Maka), Marlins (adamfaragoo), Orioles (Ray_bp_Lewis, robiroboter), Padres (lol, P@trik), Phillies (dande), Pirates (Fast Willie, Gergőke), Rays (Sobri, Wester), Red Sox (Bruschi85, zemanla), Reds (Jakehomer), Tigers (Johnnyblaze), Twins (Heisman), Yankees (csebi, Darksun3, kapitnono, Matthew99, shawnka, Tito05), White Sox (baggio, Mikey)

Szerkesztette: r.baggio
több mint 2 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 928 — No es importante
 www.nj.com/yankees/2021/05/mlb-strikes-out-don-mattingly-reggie-jackson-nolan-ryan-turned-off-by-unwatchable-games.html


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 2 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 347 — Invisible man
Szigorúan robinak:


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 2 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 347 — Invisible man



A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 2 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 347 — Invisible man


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 2 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 916 — Cowboys fan
...amikor az egyik legmegbízhatóbb ütőnk, Justin Turner semmi/3, az amúgy nem kimondottan az ütőjátékáról híres SP, Urias meg 2/2, 3 RBI mellett 😮
Giants elég sokáig tartotta magát a divízió elején (mondjuk lehet mert nem játszottak túl erős schedule-t), na most kaptak egy elég erős reality check-et...
több mint 2 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 674 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
Hála Istennek vége ennek a Braves elleni szériának. Most viszont jön a Cubs, Rockies, Royals, Marlins. Itt azért illene javítani.

" class="embed">
több mint 2 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 674 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
Bocsánat,csak azt szeretném kérdezni, hogy valaki nem tud ajánlani esetleg valami normális oldalt,ahol többé-kevésbé normális minőségben lehet meccset nézni? Ahol eddig tudtam nézni,az most eltűnt,nem tudom miért,az mlb tv meg anyagiak most nem nagyon játszik.
Gergőke
 bilasport.net/mlb.html
kapitnono
 mlb66.ir/simulator
YoungZeeZee
Nagyon szépen köszönöm!

" class="embed">
több mint 2 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 105 — WHO DAT!!!!
Kezdő dobóink zsinórban 35 inningje nem engedtek runt. Pedig ma azt hittem Taillon megszakítja ezt a sorozatot 😀


több mint 2 éve
YoungZeeZee 7 971
Bocsánat,csak azt szeretném kérdezni, hogy valaki nem tud ajánlani esetleg valami normális oldalt,ahol többé-kevésbé normális minőségben lehet meccset nézni? Ahol eddig tudtam nézni,az most eltűnt,nem tudom miért,az mlb tv meg anyagiak most nem nagyon játszik.
Gergőke
 bilasport.net/mlb.html
kapitnono
 mlb66.ir/simulator
több mint 2 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 674 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
Bocsánat,csak azt szeretném kérdezni, hogy valaki nem tud ajánlani esetleg valami normális oldalt,ahol többé-kevésbé normális minőségben lehet meccset nézni? Ahol eddig tudtam nézni,az most eltűnt,nem tudom miért,az mlb tv meg anyagiak most nem nagyon játszik.
Gergőke
 bilasport.net/mlb.html
kapitnono
Nagyon szépen köszönöm neked is!

" class="embed">
több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 683
Korai még örökségrombolónak nevezni, de nagyon sok hülyesége volt már ezelőtt is a rövid idő alatt. Szerencsére túl jó a csapat Jiménez és Robert nélkül is, és elbírta (eddig) ezeket a dolgokat.
Mikey
Tony La Russa Is Everything That’s Wrong With Baseball
 slate.com/culture/2021/05/tony-la-russa-yermin-mercedes-home-run-white-sox.html
robiroboter
Tökéletes írás. Cserébe a tegnapi meccset is elamatőrködte a végén.
Mikey
La Russa is still managing like it’s 1989
 deadspin.com/la-russa-is-still-managing-like-it-s-1989-1846947341
robiroboter
Ez, hogy Marshallt fenthagyta a kilencedikre, kb. az ötödik olyan hülyesége idén, amiből vereség lett. Szóval simán állhatna ez a csapat 31-12-vel is, normális bullpen menedzseléssel.

A triple playt btw megéreztem. Mikor szegény Vaughn odaállt ütni, mondtam magamban, hogy jöhet a triple play, mert az olyan stílszerű lenne. 😊
több mint 2 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 105 — WHO DAT!!!!
Bocsánat,csak azt szeretném kérdezni, hogy valaki nem tud ajánlani esetleg valami normális oldalt,ahol többé-kevésbé normális minőségben lehet meccset nézni? Ahol eddig tudtam nézni,az most eltűnt,nem tudom miért,az mlb tv meg anyagiak most nem nagyon játszik.
Gergőke
 bilasport.net/mlb.html


több mint 2 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 674 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
Shelton azt mondta a múltkor, hogy Mitch Keller rendkívül inkonzisztens. Szerintem meg nem... folyamatosan szar.

" class="embed">
több mint 2 éve
robiroboter 2 017 — Let's go O's!
Korai még örökségrombolónak nevezni, de nagyon sok hülyesége volt már ezelőtt is a rövid idő alatt. Szerencsére túl jó a csapat Jiménez és Robert nélkül is, és elbírta (eddig) ezeket a dolgokat.
Mikey
Tony La Russa Is Everything That’s Wrong With Baseball
 slate.com/culture/2021/05/tony-la-russa-yermin-mercedes-home-run-white-sox.html
robiroboter
Tökéletes írás. Cserébe a tegnapi meccset is elamatőrködte a végén.
Mikey
La Russa is still managing like it’s 1989
 deadspin.com/la-russa-is-still-managing-like-it-s-1989-1846947341

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 2 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 674 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
Bocsánat,csak azt szeretném kérdezni, hogy valaki nem tud ajánlani esetleg valami normális oldalt,ahol többé-kevésbé normális minőségben lehet meccset nézni? Ahol eddig tudtam nézni,az most eltűnt,nem tudom miért,az mlb tv meg anyagiak most nem nagyon játszik.
Gergőke
 sportsurge.net/#/events/79
robiroboter
Nagyon szépen köszönöm!

" class="embed">
több mint 2 éve
robiroboter 2 017 — Let's go O's!
Bocsánat,csak azt szeretném kérdezni, hogy valaki nem tud ajánlani esetleg valami normális oldalt,ahol többé-kevésbé normális minőségben lehet meccset nézni? Ahol eddig tudtam nézni,az most eltűnt,nem tudom miért,az mlb tv meg anyagiak most nem nagyon játszik.
Gergőke
 sportsurge.net/#/events/79

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 2 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 674 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
Bocsánat,csak azt szeretném kérdezni, hogy valaki nem tud ajánlani esetleg valami normális oldalt,ahol többé-kevésbé normális minőségben lehet meccset nézni? Ahol eddig tudtam nézni,az most eltűnt,nem tudom miért,az mlb tv meg anyagiak most nem nagyon játszik.

" class="embed">
több mint 2 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 674 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
@Gergőke: együttérzek veled. (PIT@ATL 1:20)
De nyugi, lehet ez még ennél is rosszabb😀 (2007. aug. 22. TEX@BAL 30:3) És ezt néztem is anno 😀
 www.sbnation.com/2019/7/31/20696861/dorktown-comic-book-baltimore-orioles-30-3
robiroboter
Igazán köszönöm ... Mi tagadás a 6:4-es győzelem után erre nem számítottam 😀

" class="embed">
több mint 2 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 479
Korai még örökségrombolónak nevezni, de nagyon sok hülyesége volt már ezelőtt is a rövid idő alatt. Szerencsére túl jó a csapat Jiménez és Robert nélkül is, és elbírta (eddig) ezeket a dolgokat.
Mikey
Tony La Russa Is Everything That’s Wrong With Baseball
 slate.com/culture/2021/05/tony-la-russa-yermin-mercedes-home-run-white-sox.html
robiroboter
Érdekes írás.

Személy szerint az íratlan szabályok közül vannak, amik nekem tetszenek (ne ünnepelj alpári módon egy nagy vezetésnél ütött HR-t, ne mutogass a másik dugout felé), de vannak olyanok is, amik nem (pl. hogy az ilyen "sértésekért" megfelelő büntetés a szándékos megdobás). Az adott szituációban a Twinsnek és La Russának szerintem nem volt igaza, Mercedes nem csinált semmi rosszat.

Hogy La Russa lenne a konzervatív ördög, aki visszafogja a sportágat, azzal viszont nem értek egyet, még ha az igaz is, hogy az életrajzában épp elég dolog van, ami miatt neki nem kellene erkölcscsőszt játszani.
több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 683
Korai még örökségrombolónak nevezni, de nagyon sok hülyesége volt már ezelőtt is a rövid idő alatt. Szerencsére túl jó a csapat Jiménez és Robert nélkül is, és elbírta (eddig) ezeket a dolgokat.
Mikey
Tony La Russa Is Everything That’s Wrong With Baseball
 slate.com/culture/2021/05/tony-la-russa-yermin-mercedes-home-run-white-sox.html
robiroboter
Tökéletes írás. Cserébe a tegnapi meccset is elamatőrködte a végén.
több mint 2 éve
robiroboter 2 017 — Let's go O's!
@Gergőke: együttérzek veled. (PIT@ATL 1:20)
De nyugi, lehet ez még ennél is rosszabb😀 (2007. aug. 22. TEX@BAL 30:3) És ezt néztem is anno 😀
 www.sbnation.com/2019/7/31/20696861/dorktown-comic-book-baltimore-orioles-30-3

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 2 éve
robiroboter 2 017 — Let's go O's!
Korai még örökségrombolónak nevezni, de nagyon sok hülyesége volt már ezelőtt is a rövid idő alatt. Szerencsére túl jó a csapat Jiménez és Robert nélkül is, és elbírta (eddig) ezeket a dolgokat.
Mikey
Tony La Russa Is Everything That’s Wrong With Baseball
 slate.com/culture/2021/05/tony-la-russa-yermin-mercedes-home-run-white-sox.html

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 2 éve
Bruschi85 New England Patriots 1 705 — Patriots és Kaposvári KK fan
 www.sport1tv.hu/podcasts/101085/extra-inning-8-negyedevi-koccintas/



A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa Kaposvári KK!
több mint 2 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 347 — Invisible man
Sabathiát akarom White Sox menedzsernek AZONNAL!

Podcastben mondott egy olyat, miszerint: "he shouldn't be fucking managing that team, and if you're not going to step up and have your players' back, what's the point of being the fucking manager of the White Sox?"

Előzmény: hétfőn 15-4-nél a Twins menedzsere a 3B Astudillót küldte fel dobni, Mercedes ütött is róla egy HR-t, de igazából szokásával ellentétben nem ünnepelt. Másnap el is dobták a labdát Mercedes lába mögött... majd La Russa lenyilatkozta, hogy szerinte ez teljesen rendben volt, megérti a Twinst, hogy ilyet csináltak, mert nem illik az ellenfelet megalázni.

Persze az összes Sox játékos kiállt Mercedes mellett, szóval jó lehet a hangulat a klubházban. Másfél hónapig bírta. 😀
Mikey
Főként az volt a bűne, hogy 3-0 volt a count és ilyennél van az az íratlan szabály, hogy nem ütnek. Amit én pl hülyeségnek tartok mert ha tetszik a labda akkor csapja szét bárki bármikor. Nyilván ha séta helyett fly out akkor lehet fejet fogni.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 683
Sabathiát akarom White Sox menedzsernek AZONNAL!

Podcastben mondott egy olyat, miszerint: "he shouldn't be fucking managing that team, and if you're not going to step up and have your players' back, what's the point of being the fucking manager of the White Sox?"

Előzmény: hétfőn 15-4-nél a Twins menedzsere a 3B Astudillót küldte fel dobni, Mercedes ütött is róla egy HR-t, de igazából szokásával ellentétben nem ünnepelt. Másnap el is dobták a labdát Mercedes lába mögött... majd La Russa lenyilatkozta, hogy szerinte ez teljesen rendben volt, megérti a Twinst, hogy ilyet csináltak, mert nem illik az ellenfelet megalázni.

Persze az összes Sox játékos kiállt Mercedes mellett, szóval jó lehet a hangulat a klubházban. Másfél hónapig bírta. 😀
Mikey
Éreztem én is, hogy ez inkább egy örökségromboló munka lesz La Russa részéről. Ez a hosszú visszavonulás után mégis csak visszatérős dolog nagyon ritkán szokott jól elsülni (pl. Dick Vermeil)
Kampman
Korai még örökségrombolónak nevezni, de nagyon sok hülyesége volt már ezelőtt is a rövid idő alatt. Szerencsére túl jó a csapat Jiménez és Robert nélkül is, és elbírta (eddig) ezeket a dolgokat.