Baseball

40 feliratkozó

több mint 3 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 863 — No es importante
Kedvenc MLB csapat: Athletics (deyell), Blue Jays (ZoliMP), Cardinals (Al), Cubs (Shawn84), Dodgers (KeyG, slowmotion, danyly), Diamondbacks (Kampman, Löfli), Giants (nagir, zavi27), Indians (labo7), Mariners (Dzsokijuing, Maka), Marlins (adamfaragoo), Orioles (Ray_bp_Lewis, robiroboter), Padres (lol, P@trik), Phillies (dande), Pirates (Fast Willie, Gergőke), Rays (Sobri, Wester), Red Sox (Bruschi85, zemanla), Reds (Jakehomer), Tigers (Johnnyblaze), Twins (Heisman), Yankees (csebi, Darksun3, kapitnono, Matthew99, shawnka, Tito05), White Sox (baggio, Mikey)

Szerkesztette: r.baggio
több mint 6 éve
robiroboter 2 010 — Let's go O's!
A nevet nem fogják bolygatni (vs Redskins), de a logó pont úgy volt válalhatlan, ahogy a feketére mázolt fizimiskájú humoristák is kikoptak a szórakoztatóiparból.

Felfogás kérdése. Én őslakosként baromira büszke lennék, hogy vannak "rólunk" elnevezett csapatok, persze a mai sérelmi korban ez már nem egy népszerű álláspont. (Ellenben mondjuk a Negro League teljesen nyilvánvalóan a diszkrimináció egyik formája volt, annak tényleg nincs létjogosultsága.)

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 6 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 413
Van egy apró bökkenő a gondolatmenetedben. Mégpedig a gyarmatosítás. Meg a többi "szépemlékű" hálaadni való. Aztán a még későbbiek miatt többek között ezért nincs pl. már Negro League sem. Sosem késő elkezdeni nem a padlóra köpködni a szotyihéjat.
robiroboter
Felfogás kérdése. Én őslakosként baromira büszke lennék, hogy vannak "rólunk" elnevezett csapatok, persze a mai sérelmi korban ez már nem egy népszerű álláspont. (Ellenben mondjuk a Negro League teljesen nyilvánvalóan a diszkrimináció egyik formája volt, annak tényleg nincs létjogosultsága.)
több mint 6 éve
robiroboter 2 010 — Let's go O's!
Van egy apró bökkenő a gondolatmenetedben. Mégpedig a gyarmatosítás. Meg a többi "szépemlékű" hálaadni való. Aztán a még későbbiek miatt többek között ezért nincs pl. már Negro League sem. Sosem késő elkezdeni nem a padlóra köpködni a szotyihéjat.

Már alapból az is milyen feltételezés, hogy egy "rasszista" csoport szándékosan az általuk lenézett etnikumról nevezi el magát és róluk csinál logót. Mennyire valószínű, hogy mondjuk egy rakás magyar skinhead alakít egy klubot és elnevezik magukat "Budapesti Cigányok"-nak, logónak meg berakják Polgár Jenőt?

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 863 — No es importante
Mindkettő inkább illett volna egy rajzfilmbe, mint egy profi csapat logójának, de szerintem nincs bennük semmi tiszteletlen.

Már alapból az is milyen feltételezés, hogy egy "rasszista" csoport szándékosan az általuk lenézett etnikumról nevezi el magát és róluk csinál logót. Mennyire valószínű, hogy mondjuk egy rakás magyar skinhead alakít egy klubot és elnevezik magukat "Budapesti Cigányok"-nak, logónak meg berakják Polgár Jenőt?
Kampman
a néven szerintem is hülyeség kiakadni (bár ilyen alapon bármilyen rasszról vagy nációról lehetne csapatot elnevezni - a kedvencem a Coachella Valley "Mighty" Arabs), de a logónál mindig csodálkoztam, hogy húzta ki ideáig

felkészül a Redskins


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 413
Chief Wahoo is nyugdíjba megy
baggio 🏈
Ez amúgy csak szerintem agyrém?
Mikey
ha valami, akkor ez a logó szerintem tényleg túlzás volt
baggio 🏈
Most abszolút naivan és tudatlanul, de miért? Nem éppen hogy a tisztelet jele lenne hogy egy csapat viseli a nevüket, jelképként tekint rájuk? Vagy ezt az indiánok nem így fogják fel....???
dande
a Florida State Seminoles esetében ez egyértelműen így van, de ebbe a logóba nem tudom belelátni a tiszteletet



jobbra a korábbi változat
baggio 🏈
Mindkettő inkább illett volna egy rajzfilmbe, mint egy profi csapat logójának, de szerintem nincs bennük semmi tiszteletlen.

Már alapból az is milyen feltételezés, hogy egy "rasszista" csoport szándékosan az általuk lenézett etnikumról nevezi el magát és róluk csinál logót. Mennyire valószínű, hogy mondjuk egy rakás magyar skinhead alakít egy klubot és elnevezik magukat "Budapesti Cigányok"-nak, logónak meg berakják Polgár Jenőt?
több mint 6 éve
robiroboter 2 010 — Let's go O's!
 www.wikiwand.com/en/Cleveland_Indians_name_and_logo_controversy

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 863 — No es importante
Chief Wahoo is nyugdíjba megy
baggio 🏈
Ez amúgy csak szerintem agyrém?
Mikey
ha valami, akkor ez a logó szerintem tényleg túlzás volt
baggio 🏈
Most abszolút naivan és tudatlanul, de miért? Nem éppen hogy a tisztelet jele lenne hogy egy csapat viseli a nevüket, jelképként tekint rájuk? Vagy ezt az indiánok nem így fogják fel....???
dande
a Florida State Seminoles esetében ez egyértelműen így van, de ebbe a logóba nem tudom belelátni a tiszteletet



jobbra a korábbi változat

Szerkesztette: r.baggio


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 539 — Így remélem megfelelek nektek.....
Chief Wahoo is nyugdíjba megy
baggio 🏈
Ez amúgy csak szerintem agyrém?
Mikey
ha valami, akkor ez a logó szerintem tényleg túlzás volt
baggio 🏈
Most abszolút naivan és tudatlanul, de miért? Nem éppen h a tisztelet jele lenne h egy csapat viseli a nevüket, jelképként tekint rájuk? Vagy ezt az indiánok nem így fogják fel....???
több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 863 — No es importante
Chief Wahoo is nyugdíjba megy
baggio 🏈
Ez amúgy csak szerintem agyrém?
Mikey
ha valami, akkor ez a logó szerintem tényleg túlzás volt


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 329 — Invisible man
Chief Wahoo is nyugdíjba megy
baggio 🏈
Ez amúgy csak szerintem agyrém?
Mikey
Felkészül a Redskins. Egyébként lehetne biztos szépen is megoldani, de az utóbbi időben megjelent váltások alapján mondom, hogy nem fogják. Van is már egy pár rebrand:
 www.behance.net/gallery/49483201/Cleveland-Indians-Rebrand
 www.behance.net/gallery/23858703/Cleveland-Indians-Rebrand
 www.behance.net/gallery/35278469/Cleveland-Indians-Rebranding


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 6 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 413
Hamarosan lecseréltetik velük a nevet is, aztán lehetnek mondjuk Cleveland Progressives
több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 597
Chief Wahoo is nyugdíjba megy
baggio 🏈
Ez amúgy csak szerintem agyrém?
több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 863 — No es importante
Chief Wahoo is nyugdíjba megy


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 597
Mindezt úgy, hogy a White Soxnál 3-4 top prospect már nem számít a listába, mert éppen teljesítette a rookie limitet, hiába prospectek még lényegében.
 twitter.com/MLB/status/957448832102658049
több mint 6 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Elég szarul csinálja a rebuildet a Bucs, nehéz elképzelni, hogy Cole-ért ne kaphattak volna jobb csomagot.

Perception is reality.
több mint 6 éve
zsutu Cleveland Browns 782
Brutális lesz az Astros rotációja...

The Pirates have acquired right-handed relief pitcher Michael Feliz, outfielder Jason Martin, third baseman Colin Moran and right-handed starting pitcher Joe Musgrove from the Houston Astros in exchange for Gerrit Cole.
több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 597
Nem gondoltam volna, hogy valaha másik mezben látom:
 www.mlb.com/news/andrew-mccutchen-traded-from-pirates-to-giants/c-264721056
Matthew99
De szerencsére maradt a másik konfban.
több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 737 — Cowboys fan
Ha Bumgarner idén nem fog többet motorozni a kelleténél, egészen brutális lesz ez a Giants, aminek annyira nem örülök 😊
Kampman
azért tavaly nem az egy szem Bumgarneren ment el a szezon már kb június közepére
több mint 6 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Ha Bumgarner idén nem fog többet motorozni a kelleténél, egészen brutális lesz ez a Giants, aminek annyira nem örülök 😊
Kampman
Szerencsére nem mindig jönnek be ezek a nagy csapatépítős történetek. Sőt. Egyébként csak én érzem úgy, hogy kicsit beállít az FA piac idén? Ilyenkor már a nagy nevek 70-80%-a alá szokott írni valahova.
több mint 6 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 413
Ha Bumgarner idén nem fog többet motorozni a kelleténél, egészen brutális lesz ez a Giants, aminek annyira nem örülök 😊
több mint 6 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 329 — Invisible man
Nem gondoltam volna, hogy valaha másik mezben látom:
 www.mlb.com/news/andrew-mccutchen-traded-from-pirates-to-giants/c-264721056


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 6 éve
zsutu Cleveland Browns 782
Bruce-t se bírtuk megtartani, ezért elengedhettük Santanat...
több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 597
Cash Money.
több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 597
Joakim Soria és Luis Avilán a White Soxban, nahát. A végén még lesz bullpene a csapatnak!
több mint 6 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 329 — Invisible man
Jövő évi elérhető fontosabb mérföldkövek:
 m.mlb.com/cutfour/2018/01/02/262523802/12-potential-milestones-for-the-2018-baseball-season


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.