Baseball

40 feliratkozó

több mint 3 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 863 — No es importante
Kedvenc MLB csapat: Athletics (deyell), Blue Jays (ZoliMP), Cardinals (Al), Cubs (Shawn84), Dodgers (KeyG, slowmotion, danyly), Diamondbacks (Kampman, Löfli), Giants (nagir, zavi27), Indians (labo7), Mariners (Dzsokijuing, Maka), Marlins (adamfaragoo), Orioles (Ray_bp_Lewis, robiroboter), Padres (lol, P@trik), Phillies (dande), Pirates (Fast Willie, Gergőke), Rays (Sobri, Wester), Red Sox (Bruschi85, zemanla), Reds (Jakehomer), Tigers (Johnnyblaze), Twins (Heisman), Yankees (csebi, Darksun3, kapitnono, Matthew99, shawnka, Tito05), White Sox (baggio, Mikey)

Szerkesztette: r.baggio
több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 597
Let's go White Sucks!

Ha Giolito, López és Moncada jó lesz, valamint Kopech és Jiménez megérkezik augusztus-szeptemberre, akkor ez egy jó szezon lesz. Ja és ha esetleg Rodón sem DL-en fejezne be egy szezont, az jó móka lenne.

Cuz the W-L record is so overrated.
Mikey
Davidson jól kezdett, on pace for 486 HR season! 😀
Igor
Amúgy tőle hatalmas szezont várok. Bár abban nem vagyok biztos, hogy a 486 HR meglesz. 🙂
több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Let's go White Sucks!

Ha Giolito, López és Moncada jó lesz, valamint Kopech és Jiménez megérkezik augusztus-szeptemberre, akkor ez egy jó szezon lesz. Ja és ha esetleg Rodón sem DL-en fejezne be egy szezont, az jó móka lenne.

Cuz the W-L record is so overrated.
Mikey
Davidson jól kezdett, on pace for 486 HR season! 😀

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
Stanton bemutatkozott... 😊

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 6 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 413
A szezon első dobásából HR lett 😊
több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 597
Let's go White Sucks!

Ha Giolito, López és Moncada jó lesz, valamint Kopech és Jiménez megérkezik augusztus-szeptemberre, akkor ez egy jó szezon lesz. Ja és ha esetleg Rodón sem DL-en fejezne be egy szezont, az jó móka lenne.

Cuz the W-L record is so overrated.
több mint 6 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 413
Két rainout rögtön az első napra
több mint 6 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
Yankees in 6, életem legcsodálatosabb szezonja lesz
több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 737 — Cowboys fan
hátfaszom, nem hiszem el, hogy nem tudunk elkezdeni egy rohadt szezont szignifikáns kieső nélkül.
tavalyelőtt ugye Ethier lába tört el egy lepattanó labda miatt, tavaly a háta csesződött el, most meg Turner csuklója törik...

Szerkesztette: slowmotion
több mint 6 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 413
Az érzés, mikor a Spring Training harmadik meccsén kedvenc csapatodnak már a második top prospectje dől ki a teljes szezonra: priceless KIÁBRÁNDÍTÓ!
Mikey
több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 597
Az érzés, mikor a Spring Training harmadik meccsén kedvenc csapatodnak már a második top prospectje dől ki a teljes szezonra: priceless KIÁBRÁNDÍTÓ!

Szerkesztette: Mikey
több mint 6 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Offseasonben kellett valami hülyeség, amiről beszélnek az emberek, szóra sem érdemes a gondolat.

Perception is reality.
több mint 6 éve
Tito05 Chicago Bears Alabama Crimson Tide 614 — Bears fan, Giants szimpatizáns
Nem hiszem, hogy baseballszerető ember erre sokféleképpen reagálhatna 😊 és ez nem technológiai változtatás, vagy olyasmi, ami komplexebbé teszi a játékot (mint a 3 pontos), pont az ellenkezője.

Ez az ostoba managereknek és a nagy csapatoknak kedvez (akik oda tudnak állítani minden körben 3 sluggert/nagy avg-es dobót), viszont egyúttal megöli az egész late-game taktikát, és olyan klasszikus elemeket (pinch hitter/runner, def substitution) töröl ki az eszköztárból, amelyek nem egy alkalommal a játék legendás momentumait szolgáltatták.

NEXT!
Igor
Engem meggyőztél 😊
több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Nem hiszem, hogy baseballszerető ember erre sokféleképpen reagálhatna 😊 és ez nem technológiai változtatás, vagy olyasmi, ami komplexebbé teszi a játékot (mint a 3 pontos), pont az ellenkezője.

Ez az ostoba managereknek és a nagy csapatoknak kedvez (akik oda tudnak állítani minden körben 3 sluggert/nagy avg-es dobót), viszont egyúttal megöli az egész late-game taktikát, és olyan klasszikus elemeket (pinch hitter/runner, def substitution) töröl ki az eszköztárból, amelyek nem egy alkalommal a játék legendás momentumait szolgáltatták.

NEXT!

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 597


Videóztam egyet azzal kapcsolatban, hogy az MLB gondolkodik egy olyan szabályváltoztatáson, amivel a kilencedik inningekben borulna a batting order, a manager pedig azt küld fel ütni és abban a sorrendben, akit és amiben csak akarja.

Ti mit gondoltok erről?
Maka
Addig a percig szeretném a baseballt, amíg ezt a szabályt bevezetnék.
több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 737 — Cowboys fan


Videóztam egyet azzal kapcsolatban, hogy az MLB gondolkodik egy olyan szabályváltoztatáson, amivel a kilencedik inningekben borulna a batting order, a manager pedig azt küld fel ütni és abban a sorrendben, akit és amiben csak akarja.

Ti mit gondoltok erről?
Maka
nemtom, nekem erről a szocsi téli olimpia jut az eszembe, meg hogy az amerikai-orosz hokimeccsen a szétlövésben talán Oshie ütött az első körben, a negyedikben, az ötödikben, talán a hatodikban is... hesteg nemteccik
több mint 6 éve
Tito05 Chicago Bears Alabama Crimson Tide 614 — Bears fan, Giants szimpatizáns


Videóztam egyet azzal kapcsolatban, hogy az MLB gondolkodik egy olyan szabályváltoztatáson, amivel a kilencedik inningekben borulna a batting order, a manager pedig azt küld fel ütni és abban a sorrendben, akit és amiben csak akarja.

Ti mit gondoltok erről?
Maka
Érdekes felvetés... De gondolom ez a szabály a hosszabbításokra is vonatkozna. Így viszont elég neccesnek érzem, h egy 10-12 inninges meccsek utolsó felvonásaiban csak ugyanazt a 3-4 ütőt lássam csapatonként (Persze, nem valószínű h a csapatok ezt így megjátszanák, gondolom ők is rotálnának, ha a top játékosoknak épp nem megy).
Én esetleg úgy tudnám elképzelni és támogatni ezt a szabályváltozást, ha a 9. inningben újraindulna az ütősorrend (tehát újra az első kezdene) vagy a 9. inning elején lehetősége lenne az edzőknek ütősorrenden változtatni, de később már nem és az új sorrend alapján menne le 9. játékrész és ha szükséges a hosszabbítás is.

Szerkesztette: Tito05
több mint 6 éve
Maka Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 2 746


Videóztam egyet azzal kapcsolatban, hogy az MLB gondolkodik egy olyan szabályváltoztatáson, amivel a kilencedik inningekben borulna a batting order, a manager pedig azt küld fel ütni és abban a sorrendben, akit és amiben csak akarja.

Ti mit gondoltok erről?

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 6 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 329 — Invisible man
Sapkafetisisztáknak:
 www.behance.net/gallery/57505279/All-30-MLB-Hats-Reimagined
Matthew99
A White Sox pedig megveszi a Cubsot és két csapatot indít?
Mikey
Ja. Ilyen hülyeségekre költik a pénzt ahelyett hogy jobb játékosokat vennének 😀


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 597
Sapkafetisisztáknak:
 www.behance.net/gallery/57505279/All-30-MLB-Hats-Reimagined
Matthew99
A White Sox pedig megveszi a Cubsot és két csapatot indít?
több mint 6 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 413
Mindjárt kezdődik a spring training és még mindig rengeteg nagynevű free agent van szabadon.
több mint 6 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 329 — Invisible man
Sapkafetisisztáknak:
 www.behance.net/gallery/57505279/All-30-MLB-Hats-Reimagined


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 6 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 329 — Invisible man
Jó kis csapatunk lesz:
https://scontent.cdninstagram.com/v/t51.2885-15/26873039_2221515854741670_7044831523287072768_n.jpg?stp=c160.0.480.480a_dst-jpg_s640x640&_nc_cat=102&ccb=1-7&_nc_sid=18de74&_nc_ohc=_mlQwr0kElAQ7kNvgFi5A1e&_nc_ht=scontent.cdninstagram.com&oh=00_AfCbxc8c6VPUGU5QTKhI686xQ6ZuuKgx533GbBJ-Dvvwwg&oe=6632CD63
MLB ⚾ on Instagram: "Add the NL MVP? ✅ Add a #SuperBowl Champ? ✅ @Yankees #SpringTraining will be star-studded."
144K likes, 1,622 comments - mlb on February 7, 2018: "Add the NL MVP? ✅ Add a #SuperBowl Champ? ✅ @Yankees #SpringTraining will be star-studded.".


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 360 — #NoStress
Chief Wahoo is nyugdíjba megy
baggio 🏈
Ez amúgy csak szerintem agyrém?
Mikey
ha valami, akkor ez a logó szerintem tényleg túlzás volt
baggio 🏈
Most abszolút naivan és tudatlanul, de miért? Nem éppen hogy a tisztelet jele lenne hogy egy csapat viseli a nevüket, jelképként tekint rájuk? Vagy ezt az indiánok nem így fogják fel....???
dande
a Florida State Seminoles esetében ez egyértelműen így van, de ebbe a logóba nem tudom belelátni a tiszteletet



jobbra a korábbi változat
baggio 🏈
Mindkettő inkább illett volna egy rajzfilmbe, mint egy profi csapat logójának, de szerintem nincs bennük semmi tiszteletlen.

Már alapból az is milyen feltételezés, hogy egy "rasszista" csoport szándékosan az általuk lenézett etnikumról nevezi el magát és róluk csinál logót. Mennyire valószínű, hogy mondjuk egy rakás magyar skinhead alakít egy klubot és elnevezik magukat "Budapesti Cigányok"-nak, logónak meg berakják Polgár Jenőt?
Kampman
Bizonyára az zavarja az indiánokat, hogy egy zsidó karikatúrával szimbolizálják őket.
Gondolj csak Félkupica Fehér Főnökre a 22-es csapdájából:
„Borzasztó dolog a faji előítélet, Yossarian. Tényleg az. Borzasztó dolog, hogy becsületes, hű indiánokkal úgy bánnak, mint holmi niggerekkel, bibsikkel vagy koszos digókkal.”

több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 597
felkészül a Redskins
baggio 🏈
Tényleg tudok láthatatlanul írni 😀
Matthew99
Miért, írtál valamit? 😁

Egyébként az az első C betűs elképzelés nekem rohadtul tetszik.
több mint 6 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 329 — Invisible man
felkészül a Redskins
baggio 🏈
Tényleg tudok láthatatlanul írni 😀


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.