Baseball

40 feliratkozó

több mint 3 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 845 — No es importante
Kedvenc MLB csapat: Athletics (deyell), Blue Jays (ZoliMP), Cardinals (Al), Cubs (Shawn84), Dodgers (KeyG, slowmotion, danyly), Diamondbacks (Kampman, Löfli), Giants (nagir, zavi27), Indians (labo7), Mariners (Dzsokijuing, Maka), Marlins (adamfaragoo), Orioles (Ray_bp_Lewis, robiroboter), Padres (lol, P@trik), Phillies (dande), Pirates (Fast Willie, Gergőke), Rays (Sobri, Wester), Red Sox (Bruschi85, zemanla), Reds (Jakehomer), Tigers (Johnnyblaze), Twins (Heisman), Yankees (csebi, Darksun3, kapitnono, Matthew99, shawnka, Tito05), White Sox (baggio, Mikey)

Szerkesztette: r.baggio
több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 562
Mi ez az intentional walking?
zavi27
Szándékos sétáltatás. Többnyire olyankor alkalmazzák az éppen dobó csapat menedzserei, ha szoros a meccs és egy vagy több bázisfutó van a bázisokon, és egy olyan ütő következik, akitől nagyon félnek.
Mikey
vagy 2 out van és a következő ütő után egy dobójátékos jön ütni, mert nincs DH, mint a legutóbbi meccsen Verlander 😊 (aki amúgy buntolt is egy "szépet" még előtte)
baggio
AL baseballon nevelkedtem, nekem ez eszembe se jutott mikor írtam. 😀
több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 845 — No es importante
Mi ez az intentional walking?
zavi27
Szándékos sétáltatás. Többnyire olyankor alkalmazzák az éppen dobó csapat menedzserei, ha szoros a meccs és egy vagy több bázisfutó van a bázisokon, és egy olyan ütő következik, akitől nagyon félnek.
Mikey
vagy 2 out van és a következő ütő után egy dobójátékos jön ütni, mert nincs DH, mint a legutóbbi meccsen Verlander 😊 (aki amúgy buntolt is egy "szépet" még előtte)

 twitter.com/mccoveychron/status/923504556490846208


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 671 — Amerikai sportok rajongója
Mi ez az intentional walking?
zavi27
Szándékos sétáltatás. Többnyire olyankor alkalmazzák az éppen dobó csapat menedzserei, ha szoros a meccs és egy vagy több bázisfutó van a bázisokon, és egy olyan ütő következik, akitől nagyon félnek.
Mikey
de az nem akkor van amikor direkt négyszer hibásat dob, azt vágom. Itt mintha meg egyből séta lett volna simán. Vagy csak hosszú volt a meccs nagyon és nem figyeltem?😊
zavi27
Változott a szabály, nem kötelező ledobni a négy ballt, hanem elég jelezni hogy intentional walk lesz, és az ütő már mehet is az első bázisra.
Mikey
Oh, akkor tiszta így, köszi a válaszokat!
több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 562
Mi ez az intentional walking?
zavi27
Szándékos sétáltatás. Többnyire olyankor alkalmazzák az éppen dobó csapat menedzserei, ha szoros a meccs és egy vagy több bázisfutó van a bázisokon, és egy olyan ütő következik, akitől nagyon félnek.
Mikey
de az nem akkor van amikor direkt négyszer hibásat dob, azt vágom. Itt mintha meg egyből séta lett volna simán. Vagy csak hosszú volt a meccs nagyon és nem figyeltem?😊
zavi27
Változott a szabály, nem kötelező ledobni a négy ballt, hanem elég jelezni hogy intentional walk lesz, és az ütő már mehet is az első bázisra.
több mint 6 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 671 — Amerikai sportok rajongója
Mi ez az intentional walking?
zavi27
Szándékos sétáltatás. Többnyire olyankor alkalmazzák az éppen dobó csapat menedzserei, ha szoros a meccs és egy vagy több bázisfutó van a bázisokon, és egy olyan ütő következik, akitől nagyon félnek.
Mikey
de az nem akkor van amikor direkt négyszer hibásat dob, azt vágom. Itt mintha meg egyből séta lett volna simán. Vagy csak hosszú volt a meccs nagyon és nem figyeltem?😊

Szerkesztette: zavi27
több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 562
Mi ez az intentional walking?
zavi27
Szándékos sétáltatás. Többnyire olyankor alkalmazzák az éppen dobó csapat menedzserei, ha szoros a meccs és egy vagy több bázisfutó van a bázisokon, és egy olyan ütő következik, akitől nagyon félnek.

Szerkesztette: Mikey
több mint 6 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 671 — Amerikai sportok rajongója
Atyaég, ez mekkora meccs volt, igazi baseball dráma! És köszönöm aki ezt az orosz oldalt ajánlotta, hibátlan színvonalú feltöltéseket csinálnak!😊 Mi ez az intentional walking?
több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 696 — Cowboys fan
grandma pl. twitteren előre megmondta, hogy Jansen dobórepertoárjában a high cutter üt csak egyedül, amit előbb-utóbb ki fognak aknázni az Astros ütők.baggio
főleg ha nem oda dobja, ahova szeretné, mert úgy előbb-utóbb valóban minden closert elkapnak
“I wanted the ball up and in,” Jansen explained. “The ball’s been carrying the whole night tonight. It was one missed pitch, and he got me.”
hát itt nem tudom, melyik a belső oldal, de igazából mindegy is:

amúgy Mariano Riveráról is azt mondják, hogy kb egy dobásra fűzte fel a karrierje érdemi részét, és mégis ő lett a csúcstartó save-ekben.
több mint 6 éve
Maka Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 2 746
BREAKING NEWS: Joe Girardi OUT as manager of the #Yankees

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 845 — No es importante
Én ezt a hetedik végén már elkönyveltem söprésnek, de így már teljesen más a helyzet
baggio
mondjuk ezt még talán a nyolcadik végén is el lehetett volna könyvelni, de jött Jansen és az átlag huszonnegyedik save opportunity.
bár ha a következő huszonvalamennyit megint megcsinálja (és ebből mondjuk hármat még most októberben), akkor nincs para.
slowmotion
Nem igazán értek a baseballhoz, de grandma pl. twitteren előre megmondta, hogy Jansen dobórepertoárjában a high cutter üt csak egyedül, amit előbb-utóbb ki fognak aknázni az Astros ütők. Így is törtent... 2-3-nál már én is úgy éreztem, hogy fordít a Houston (a kilencedikben, nem az OT-s hullámvasútban 😊)


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 696 — Cowboys fan
Én ezt a hetedik végén már elkönyveltem söprésnek, de így már teljesen más a helyzet
baggio
mondjuk ezt még talán a nyolcadik végén is el lehetett volna könyvelni, de jött Jansen és az átlag huszonnegyedik save opportunity.
bár ha a következő huszonvalamennyit megint megcsinálja (és ebből mondjuk hármat még most októberben), akkor nincs para.
több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 845 — No es importante
Én ezt a hetedik végén már elkönyveltem söprésnek, de így már teljesen más a helyzet


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Még condensed változatban is jó meccs volt 😊

Kiderült, hogy a Dodgers bullpen sem érinthetetlen, de Giles bizonytalankodása aggasztó lehet a Strosnak is. Mindenesetre egy szoros serieshez kellett nagyon, hogy ne legyen 2-0, mert Darvish mögött a harmadik meccs eléggé az LA-nek áll.

Perception is reality.
több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 562
😮
 twitter.com/NickGriffithTV/status/923426714423910401
több mint 6 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 373
De mekkora meccs ez a második, wow
Különösebb spoiler nélkül csak ennyit: a baseballsapka és az umpire 😊
baggio
El is aludtam úgy a 4. inning környékén, éljen soká az mlb.tv
több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 845 — No es importante
De mekkora meccs ez a második, wow
Különösebb spoiler nélkül csak ennyit: a baseballsapka és az umpire 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 696 — Cowboys fan
ha valaki még meg akarná nézni, és nem akarja tudni az eredményt, annak spoiler mögé rejtettem
| azért kicsit mindig fázok, amikor Kershaw dob, mert mindenki másnál belefér egy L, de nála kb olyan nagyítóval keresik a hibákat, mint anno Romónál (nem Sergio, hanem Tony), és Kershaw általában nem nyerhet meg meccset, csak nem veszti el.

na mondjuk most ez így egész pofás WS-debütálás volt tőle, az meg hab a tortán, hogy a kikukázott Taylor az ellenfél egyik legjobb dobójának a legelső dobását a falon túlra küldi, Turner meg... szóval eltelt egy kis idő, mire rájöttek, hogy lehet hinni a számoknak, és tényleg helye van a kezdőben.

szvsz azért az nem semmi, hogy a csapat két húzóembere low-profile FA pickup.
|

Szerkesztette: slowmotion
több mint 6 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Nem véletlenül a curveball a kedvenc pitchem 😊


Perception is reality.
több mint 6 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
A yankee ütők nagyon agresszívan támadták főleg Mortont az első pitcheknél, utólag már könnyű, de inkább meg kellett volna dobatni. Mindenesetre tényleg drasztikus volt a különbség mindkét lineup hazai és idegenbeli teljesítménye között, ami a Yankeesnél jobban érthető, az Astrosnak viszont nem túl jó előjel a WS-re, mert a Dodgers pitching sok runt nem fog engedni...

Perception is reality.
több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 696 — Cowboys fan
Astros vs Dodgers 8)
baggio
a végső győztest már nem írom be, mert nem akarok mindent elspoilerezni

| slowmotion tippje nem ér, mert ő Dodgers fan :p |
baggio
én tartom a szavam, mert úrinő vagyok. amit megmondtam akkor, azt megmondom most is.

bár nyilván az Astros győzelme olyan feel good story lenne, mint annak idején a Saints győzelme volt.
több mint 6 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 373
Ez tipikusan egy olyan párharc volt, amit a pályaelőny döntött el. Ha fordított lett volna a leosztás, a Yankees nyert volna 4-3-ra.

A World Seriest a Dodgers nyeri majd, viszonylag simán.
több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 845 — No es importante
Astros vs Dodgers 8)
baggio
a végső győztest már nem írom be, mert nem akarok mindent elspoilerezni

| slowmotion tippje nem ér, mert ő Dodgers fan :p |


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Az elso 5 inningben Verlander lehuzta a rolot, de az utolso kettoben rezgett a lec, Frazier kis hijan egyenlitett az iment.

Jöhet a game 7!

Szerkesztette: Jakehomer

Perception is reality.
több mint 6 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
World Series, here we come!

te jó ég, mennyi ideje várok már erre a pillanatra...
slowmotion
Én is. Mióta szurkolok nekik nem láttam őket döntőben. Itt volt már az ideje.
Go Dodgers!

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 696 — Cowboys fan
World Series, here we come!

te jó ég, mennyi ideje várok már erre a pillanatra...
slowmotion
Pedig golfozni sokkal mókásabb októberben.
Mikey
Clayton says no.