Baseball

40 feliratkozó

több mint 3 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 846 — No es importante
Kedvenc MLB csapat: Athletics (deyell), Blue Jays (ZoliMP), Cardinals (Al), Cubs (Shawn84), Dodgers (KeyG, slowmotion, danyly), Diamondbacks (Kampman, Löfli), Giants (nagir, zavi27), Indians (labo7), Mariners (Dzsokijuing, Maka), Marlins (adamfaragoo), Orioles (Ray_bp_Lewis, robiroboter), Padres (lol, P@trik), Phillies (dande), Pirates (Fast Willie, Gergőke), Rays (Sobri, Wester), Red Sox (Bruschi85, zemanla), Reds (Jakehomer), Tigers (Johnnyblaze), Twins (Heisman), Yankees (csebi, Darksun3, kapitnono, Matthew99, shawnka, Tito05), White Sox (baggio, Mikey)

Szerkesztette: r.baggio
több mint 6 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Az elso 5 inningben Verlander lehuzta a rolot, de az utolso kettoben rezgett a lec, Frazier kis hijan egyenlitett az iment.

Jöhet a game 7!

Szerkesztette: Jakehomer

Perception is reality.
több mint 6 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
World Series, here we come!

te jó ég, mennyi ideje várok már erre a pillanatra...
slowmotion
Én is. Mióta szurkolok nekik nem láttam őket döntőben. Itt volt már az ideje.
Go Dodgers!

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 699 — Cowboys fan
World Series, here we come!

te jó ég, mennyi ideje várok már erre a pillanatra...
slowmotion
Pedig golfozni sokkal mókásabb októberben.
Mikey
Clayton says no.
több mint 6 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 672 — Amerikai sportok rajongója
World Series, here we come!

te jó ég, mennyi ideje várok már erre a pillanatra...
slowmotion
Én nem is gondoltam volna, hogy egy ilyen csapat mint a Dodgers 29 éve nem játszott döntőt! Ez most teljesen megérdemelt idén.
több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 564
World Series, here we come!

te jó ég, mennyi ideje várok már erre a pillanatra...
slowmotion
Pedig golfozni sokkal mókásabb októberben.
több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 699 — Cowboys fan
World Series, here we come!

te jó ég, mennyi ideje várok már erre a pillanatra...
több mint 6 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Köcsög Tanaka a fantasy csapatomban persze szar volt 😊

Teljesen elfelejtettem, hogy 2-3-2 leosztásban játsszák az LCS-eket. Ha nem cseszik el a 4. meccset, Keuchelt lehetett volna hazai pályára tartogatni, így azért ha lesz is 7. meccs, ott már inkább a Yankees az esélyes, még Houstonban is.

Perception is reality.
több mint 6 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 017 — Lucas Scott
Tank mekkora meccset hozott, atyaég, és végre Keuchelt is megütöttük, ahogy kell. pénteki meccset meg is nézem, de sztem ez elmegy 7 meccsig!

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 699 — Cowboys fan
pedig mekkora lett volna ha söpörjük a bocsokat...
több mint 6 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
A Cubs ugyanolyan tehetetlennek tűnik, mint 2 éve a Mets ellen
Kampman
Ha a Nats csak fele ekkora balfék brigád lenne, már kiestek volna 😊 A tavalyi Cubs pitching nem volt fenntartható, ez bebizonyosodott idén, a lineupjukban meg a sztárok nem hozzák magukat, így nehéz.

Az Astros rendesen elchokerkedte a meccset, McCullers lehozatala eléggé fura volt, ettől még persze a legjobb relievereiknek nem lett volna kötelező teleszarni az ágyat. Érdekes lesz, hogy Verlandert mikor használják, lehet, hogy jobban járnak, ha a 7. meccsre tartogatják (már ha Keuchel mögött nyerik az ötödiket értelemszerűen).

Perception is reality.
több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 564
A Yankees vs Dodgers döntő mondjuk nem tenne rosszat az MLB-nek, az biztos (pláne a Cubs tavalyi sikere után)
baggio
Kb mint egy Seahawks-Patriots SB.
Fúúúj...
zsutu
Mint egy Juventus-Real Madrid BL-döntő...
Kampman
Egy Oilers-Penguins Stanley Kupa döntő, huh, ott mekkora ömlengés lenne.
több mint 6 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 377
A Yankees vs Dodgers döntő mondjuk nem tenne rosszat az MLB-nek, az biztos (pláne a Cubs tavalyi sikere után)
baggio
Kb mint egy Seahawks-Patriots SB.
Fúúúj...
zsutu
Mint egy Juventus-Real Madrid BL-döntő...
több mint 6 éve
zsutu Cleveland Browns 782
A Yankees vs Dodgers döntő mondjuk nem tenne rosszat az MLB-nek, az biztos (pláne a Cubs tavalyi sikere után)
baggio
Kb mint egy Seahawks-Patriots SB.
Fúúúj...
több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 564
A Yankees vs Dodgers döntő mondjuk nem tenne rosszat az MLB-nek, az biztos (pláne a Cubs tavalyi sikere után)
baggio
Azzal összejönne az egyetlen párosítás, amit nem lennék hajlandó megnézni. 😀
Mikey
Feldolgozzuk. | És haígy lesz, erre a pár meccsre küldd már át az mlb.tv jelszavad 😉 |
Matthew99
Gondoltam. | Nincs olyanom, torrentezek. |
több mint 6 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 328 — Invisible man
A Yankees vs Dodgers döntő mondjuk nem tenne rosszat az MLB-nek, az biztos (pláne a Cubs tavalyi sikere után)
baggio
Azzal összejönne az egyetlen párosítás, amit nem lennék hajlandó megnézni. 😀
Mikey
Feldolgozzuk. | És haígy lesz, erre a pár meccsre küldd már át az mlb.tv jelszavad 😉 |


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 564
A Yankees vs Dodgers döntő mondjuk nem tenne rosszat az MLB-nek, az biztos (pláne a Cubs tavalyi sikere után)
baggio
Azzal összejönne az egyetlen párosítás, amit nem lennék hajlandó megnézni. 😀
több mint 6 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 328 — Invisible man
A Yankees közben a szarból hozta vissza a meccset, meg talán az egész ALCS-t.
Kampman
De hogy miért kell két meccs előnyt adni minden párharcban...
Matthew99
az baj, hogy Keuchel és Verlander ellen megáll a tudomány.
csebi
Mondjuk a két 2-1-es focimeccs eredmény és az ugyanannyi ütés nem azt mutatja, hogy az Astros sok mindent tudott kezdeni Tanakával meg Severinoval.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 6 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 017 — Lucas Scott
A Yankees közben a szarból hozta vissza a meccset, meg talán az egész ALCS-t.
Kampman
De hogy miért kell két meccs előnyt adni minden párharcban...
Matthew99
az baj, hogy Keuchel és Verlander ellen megáll a tudomány.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 6 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 328 — Invisible man
A Yankees közben a szarból hozta vissza a meccset, meg talán az egész ALCS-t.
Kampman
De hogy miért kell két meccs előnyt adni minden párharcban...


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 6 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 377
A Cubs ugyanolyan tehetetlennek tűnik, mint 2 éve a Mets ellen
több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 846 — No es importante
A Yankees vs Dodgers döntő mondjuk nem tenne rosszat az MLB-nek, az biztos (pláne a Cubs tavalyi sikere után)


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
MeszGer86 New England Patriots 14
Ha behuzzak az esti meccset hazai pályán az is hozni fogják.
Chapmant nem utik.
több mint 6 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 377
A Yankees közben a szarból hozta vissza a meccset, meg talán az egész ALCS-t.
több mint 6 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Maddon hisztis, nem újdonság... Persze kb minden manager így reagált volna, nincs itt semmi látnivaló 😊

Ami magát az esetet illeti, én se voltam nagy rajongója a szabálymódosításnak, de megszoktam és ennél a playnél szerintem kimondottan érvényre jutott, hogy a futók más mentalitással közelítik meg a hp-et, hiszen régen a futó itt nem csúszott volna, ha lendületből átgázol a catcheren, aki jó eséllyel meg se tudta volna fogni a labdát emiatt.

De beszéljünk a Yankees defense-ről is 😀

Perception is reality.
több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 699 — Cowboys fan
én nem tudom, hogy Maddon trollkodik, vagy tényleg képtelen logikusan végiggondolni, miért hozták a HP szabályt.
plusz nem csak rájuk vonatkozik, hanem minden egyes csapatra a ligában.

na mindegy.