Baseball

40 feliratkozó

több mint 3 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 878 — No es importante
Kedvenc MLB csapat: Athletics (deyell), Blue Jays (ZoliMP), Cardinals (Al), Cubs (Shawn84), Dodgers (KeyG, slowmotion, danyly), Diamondbacks (Kampman, Löfli), Giants (nagir, zavi27), Indians (labo7), Mariners (Dzsokijuing, Maka), Marlins (adamfaragoo), Orioles (Ray_bp_Lewis, robiroboter), Padres (lol, P@trik), Phillies (dande), Pirates (Fast Willie, Gergőke), Rays (Sobri, Wester), Red Sox (Bruschi85, zemanla), Reds (Jakehomer), Tigers (Johnnyblaze), Twins (Heisman), Yankees (csebi, Darksun3, kapitnono, Matthew99, shawnka, Tito05), White Sox (baggio, Mikey)

Szerkesztette: r.baggio
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 826 — Nega Scott
Igazolódott az örök baseball tézis: pitching>hitting.
Escalade
Ez nem az elmúlt két év tézise volt, az biztos 😛

több mint 13 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Igazolódott az örök baseball tézis: pitching>hitting.
Hiába volt tényleg kicsit összehányt képe ennek a Giants lineupnak, a veteránok minden meccsen hozzá tudtak tenni, a fiatal dobók pedig esélyt sem adott a Rangersnek. Utóbbi elég nagy csalódás, sem taktikailag, sem fejben nem tűnten túl WS kész társaságnak.

Btw: utálom a nem otthon megnyert döntőket.

több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 826 — Nega Scott
Hmm, hát nem láttam még ilyen gyenge emberekből összetákolt csapatot WSt nyerni. Ilyen is van. Azért megdolgoztak érte, és minden összejött nekik, amikor nagyon kellett. Egy alapszakaszmeccset elveszítenek amit nyertek és playoffba se kerülnek. Akit nagyon sajnálok most, az Lee, aki most hihetetlen playoffot hozott, tavaly is (akkor WS-ben is), most mégis a nyakába varrható a WS-loss, pedig ma elég pöpec volt. Jövőre a Yankees-zel se nyerjen 😛 amúgy meg nagy grat Rowandnek, aki rohadt jó volt Phillyben és most szerzett is egy gyűrűt. Eléggé bírtam anno, de hát Victorino jobb. Mellesleg Werth is hasonló lesz sztem most, elszerződik valahová aztán gyenge lesz, míg Brown elkezd állatkodni a helyén, és jövőre győzelem lesz ebből.

Jah és a legnagyobb grat Bochynak jár, az egyik legjobb manager tényleg, szarból is várat tud építeni. Washington pedig rengeteg hibával segítette hozzá csapatát a vereséghez.

több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 826 — Nega Scott
Én nem tudom mit tudnak ezek az amúgy gyenge közepes ütők hogy a sztárdobók csak ellenük szenvednek (Ross, Uribe, Renteria...).

Jól van, Lincecum sem sebezhetetlen. Ne is legyen.

több mint 13 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Nem tudom hányan követitek twitteren Jonah Kerit (@jonahkeri), több helyen ír, alapvetően újságíró, de nem kifejezetten mainstream, könyvet ír a Raysről, Expos-fan, stb. Lényeg a lényeg, van egy podcastje, melynek végén minden héten ő és az aktuális vendége ételt/éttermet ajánl és az eheti epizódban kiderült, hogy egyik ágon (már elfelejtettem melyik) magyar a csóka. Egész jó kiejtéssel ajánlotta a vendégnek és a hallgatóknak töltött káposztát, palacsintát, rakott krumplit, kolbászt. 😊
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 826 — Nega Scott
Victorino sztem alulértékelt, Utley meg a playoff után messze nem a legjobb kettes. Beltre tényleg ilyen jó? Én nem így emlékszem rá, van pár jobb 3B nála a mezőnyben...

több mint 13 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Ha már díjak, kijött az idei Fielding Bible szavazás eredménye.
http://www.billjamesonline.net/fieldingbible/complete-votetally.asp

Vegyes a szavazók listája, van köztük elismert mainstream-író (Posnanski, Gammons), de többségében sabr-arcok, plusz egy fan vote. Ike 4. a first basemenek között, wo-hoo! 😊marci
3. nem? 😊

Örülök, hogy Ryant elismerik (akik nem Tulot tartják a legjobbnak, azok őt), Yadi az egyedüli egyhangú, de azt viszont fel nem fogom, hogy Felipe Lopez hogy kapott pontot mint 3B...Rammer
Igaz, tényleg. Félreolvasni tudni kell. 😀

Valószínűleg itt is vannak még reputation alapján kapott helyezések, Lopez is így juthatott ponthoz. Ahogy pl. Wright is kifejezetten szar védő volt idén, de ő is összeszedett két strigulát a neve mellé.
több mint 13 éve
Rammer 194 — Rams fan
Ha már díjak, kijött az idei Fielding Bible szavazás eredménye.
http://www.billjamesonline.net/fieldingbible/complete-votetally.asp

Vegyes a szavazók listája, van köztük elismert mainstream-író (Posnanski, Gammons), de többségében sabr-arcok, plusz egy fan vote. Ike 4. a first basemenek között, wo-hoo! 😊marci
3. nem? 😊

Örülök, hogy Ryant elismerik (akik nem Tulot tartják a legjobbnak, azok őt), Yadi az egyedüli egyhangú, de azt viszont fel nem fogom, hogy Felipe Lopez hogy kapott pontot mint 3B...


I know the human being and fish can coexist peacefully
több mint 13 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Ha már díjak, kijött az idei Fielding Bible szavazás eredménye.
http://www.billjamesonline.net/fieldingbible/complete-votetally.asp

Vegyes a szavazók listája, van köztük elismert mainstream-író (Posnanski, Gammons), de többségében sabr-arcok, plusz egy fan vote. Ike 4. a first basemenek között, wo-hoo! 😊
több mint 13 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Hank Aaron Award:

AL: Jose Bautista

NL: Joey VottoRammer
Kíváncsi vagyok Bautista mekkora súlyt kap majd az MVP szavazáson. Ezt a díjat ugye nem a BBWAA szavazza, hanem pár HoFer meg szurkolók, de ezek alapján szerinetm közelebb lesz Bautista Hamiltonhoz és Cabrerához (őt lehet, még meg is előzi majd), mint gondoltam.
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Hank Aaron Award:

AL: Jose Bautista

NL: Joey VottoRammer
Gondolom média díj, tehát egyértelmű... 😛

Mára nincsenek reményeim, nyugtató van bőven, már csak egy gumiszoba kéne.


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
Rammer 194 — Rams fan
Hank Aaron Award:

AL: Jose Bautista

NL: Joey Votto


I know the human being and fish can coexist peacefully
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
ez úgy tűnik ennyi volt 😕
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
2. ilyen outot nézi el a 1B umpire, idén is nagyon gyenge a bíráskodás a playoffban, ahogy azt már megszokhattuk sajna
több mint 13 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Ráadásul ha ma nem dob, akkor pá-pá virtuális 7. meccsen való kezdés. Egyszerűen ostobaság. Csinált már ilyet Lee, és túlélte/jól dobott.Escalade
Karrierjében egyszer sem dobott 3 napnyi pihenés után. Nem hibáztatom a Rangerst/Lee-t, hogy nem most kezdik el.marci
Ez szerintem abszurd. Alapból nem beesett az előző meccsre, hanem 8 napos pihenőt követően kezdett, ráadásul 104 pitch után szedték le a dombról, ami szintén egy szerény count... Harmadik adaléknak ott van a gyenge teljesítménye, ami után az én olvasatomban egy ace-t a pályától nem lehetne levonszolni.

Nyilván ezt követően Wilson is 3 napos pihenőn dobna, ami szintén nem tragédia (előtte 8 nappal kezdett és 102 pitchet dobott), viszont ha nem bírja, akkor húznám elő Huntert. Ma mindenképp nyernie kell a Rangersnek, mert 3ból 2 meccset is nehéz behúzni, de a 3 egymás utáni sikert (ebből kettő SF-ban) szinte lehetetlen.

több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
Ron Washington imitátor 😂
több mint 13 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 447 — Panthers fan
Az idősebb Bush jó szarul néz ki szerencsétlen

Perception is reality.
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
úgy döntöttem, hogy ezt nézem az SNF helyett, go Texas!
több mint 13 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
Lee karrierje során egyszer sem dobott 4 naponta?
több mint 13 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Ráadásul ha ma nem dob, akkor pá-pá virtuális 7. meccsen való kezdés. Egyszerűen ostobaság. Csinált már ilyet Lee, és túlélte/jól dobott.Escalade
Karrierjében egyszer sem dobott 3 napnyi pihenés után. Nem hibáztatom a Rangerst/Lee-t, hogy nem most kezdik el.
több mint 13 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
és ilyen hülye döntések után lesz Washington a manager of the year és Gardenhire megint csak a második 😀Ork
Gardenhire, aki első inningben sac buntol a sluggere előtt. Ő is egy géniusz. 😛
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Ráadásul ha ma nem dob, akkor pá-pá virtuális 7. meccsen való kezdés. Egyszerűen ostobaság. Csinált már ilyet Lee, és túlélte/jól dobott.Escalade
Mondjuk szvsz Bumgarnert attól függetlenül is meg kell csapkodniuk, ha WS-t akarnak nyerni.


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
és ilyen hülye döntések után lesz Washington a manager of the year és Gardenhire megint csak a második 😀
több mint 13 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Ráadásul ha ma nem dob, akkor pá-pá virtuális 7. meccsen való kezdés. Egyszerűen ostobaság. Csinált már ilyet Lee, és túlélte/jól dobott.

több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Rasmus nálunk is szóba került nemrég, nem tartom igazán komolynak, és szerintem nem kéne erőltetni, ha már cserélünk, akkor más poszton kéne gondolkozni, én érte nem áldoznék, nem az outfield-en lenne létszükség az erősítés. Bár tény, hogy van CarGo, az inkább csak defender Dexter, és a két rettenetesen hullámzó ember, Seth és Spilly, ahova lehet nem ártana erősítés, de sztem maradunk a mi kutyánk kölykeinél. Csereüzletben egy utility 1B-t és/vagy SP-t szeretnék hozatni, de igazából ez sem lényeg, az offseason legfontosabb feladata DLR megtartása lenne. :rolleyes:


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring