EB 2024 - eredményközvetítő

20 feliratkozó

3 hónapja
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 197 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Fantasy és tippelde:
Fantasy játék, salary capes liga:
 gaming.uefa.com/en/eurofantasy/leagues/NyDQMX/0062006F0077006C002E006800750020004500550052004F00200032003000320034/G%C3%A1bor%20Papp
Ha kérne kódot: NyDQMX

Tippelde:
 www.tipp.ly/?csapat=bowlhu-euro-2024&meghivo=18867

UEFA tippelde:
 gaming.uefa.com/en/europredictor/groupjoin/4QTOLKKKKM
empty taxi
Ki nyeri?
Spanyolország: csi77, dande, Heisman

Szerkesztette: r.baggio
2 hónapja
NB2 New England Patriots 24 397 — nabege2@yahoo.com
befújja a lest 5 perc múlva
2 hónapja
iktriad Jacksonville Jaguars 79 254 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
a 120 centis Bernardo Silvának? 😊
NB2
Hozzá képest Thomas Hässler meg a 90-es évek norvég ásza. Mini Jacobsen óriás lenne. 😀
2 hónapja
Tactful Cactus Green Bay Packers 13 526
33 szabadrúgást végzett el már ezen az EB-n Ronald. Ebből 0 gól. Lehet át kéne adnia másnak
Toto21
Kizárt, nem elég, hogy a csapatnak nyernie kell, miatta kell nyerni.
Kampman
"CR, nem a játékod miatt jutunk tovább, annak ellenére"

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
2 hónapja
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 405 — Слава Україні! Героям слава!
33 szabadrúgást végzett el már ezen az EB-n Ronald. Ebből 0 gól. Lehet át kéne adnia másnak
Toto21
Nem láttam minden meccset, volt már szabadrúgásgól az eb-n?
slowmotion
Nem rémlik.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
2 hónapja
NB2 New England Patriots 24 397 — nabege2@yahoo.com
a 120 centis Bernardo Silvának? 😊
2 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 24 203 — Cowboys fan
33 szabadrúgást végzett el már ezen az EB-n Ronald. Ebből 0 gól. Lehet át kéne adnia másnak
Toto21
Nem láttam minden meccset, volt már szabadrúgásgól az eb-n?
2 hónapja
iktriad Jacksonville Jaguars 79 254 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Belerúgta már a kapusba meg fölé is rúgta, ez most sorfalba megy.
Kampman
field goalok mennek neki
jetsbe mehet 😀
Negritis, a vajda
Az túl lapos volt FG-nek. Kanadában viszont adnának érte 1 pontot. Hamar vezetné a kanadai táblázatot.
2 hónapja
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 805
33 szabadrúgást végzett el már ezen az EB-n Ronald. Ebből 0 gól. Lehet át kéne adnia másnak
Toto21
Kizárt, nem elég, hogy a csapatnak nyernie kell, miatta kell nyerni.
2 hónapja
Tactful Cactus Green Bay Packers 13 526
kezdhettek volna a 2X15 perccel
Tactful Cactus
Nono, szerintem a 96. percben jöhet a torna sztárja, Mr. Own Goal egy újabb találattal. 😀
iktriad
úgy hallottam, hogy a Fradi már küldött is egy 20M-os ajánlatot, de kevésnek találták
Toto21
csak az új mez miatt

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
2 hónapja
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 405 — Слава Україні! Героям слава!
33 szabadrúgást végzett el már ezen az EB-n Ronald. Ebből 0 gól. Lehet át kéne adnia másnak
Toto21
Hova gondolsz? Pont akartam irni hogy ha 46 eves lesz, se rughatja majd mas? 😀

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
2 hónapja
Toto21 Chicago Bears 5 847
33 szabadrúgást végzett el már ezen az EB-n Ronald. Ebből 0 gól. Lehet át kéne adnia másnak
2 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 112 — The Mathematician
Belerúgta már a kapusba meg fölé is rúgta, ez most sorfalba megy.
Kampman
field goalok mennek neki
jetsbe mehet 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
2 hónapja
Toto21 Chicago Bears 5 847
kezdhettek volna a 2X15 perccel
Tactful Cactus
Nono, szerintem a 96. percben jöhet a torna sztárja, Mr. Own Goal egy újabb találattal. 😀
iktriad
úgy hallottam, hogy a Fradi már küldött is egy 20M-os ajánlatot, de kevésnek találták
2 hónapja
Tactful Cactus Green Bay Packers 13 526
30-ról bement volna

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
2 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 24 203 — Cowboys fan
Istenem, mennyire kibaszott buták a portugálok. Ahelyett hogy passz-visszapasszal lépnének fel, inkább nekiállnak cselezni. És csak higy tényleg cselezhessenek, megvárják a védőt.
2 hónapja
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 805
Belerúgta már a kapusba meg fölé is rúgta, ez most sorfalba megy.
2 hónapja
Tactful Cactus Green Bay Packers 13 526
hát innen már csak sikerül

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
2 hónapja
iktriad Jacksonville Jaguars 79 254 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
kezdhettek volna a 2X15 perccel
Tactful Cactus
Nono, szerintem a 96. percben jöhet a torna sztárja, Mr. Own Goal egy újabb találattal. 😀
2 hónapja
ozibozi New York Giants 16 557
Nem kell aggódni mert mikor megrakom hogy 11-esek lesznek akkor tuti lesz vlm biszem-baszom gól a
Vége előtt.👀

Szerkesztette: ozibozi
2 hónapja
Toto21 Chicago Bears 5 847
Ronaldo annyira szar, hogy már már nagyon szar
Toto21
Skandálja is a szlovén közönség mikor nála a labda, hogy mennyire van a csúcsforma, (Messi, Messi)
iktriad
őszintén? megérdemli! Kicsit átesett a ló túloldalára
2 hónapja
Tactful Cactus Green Bay Packers 13 526
kezdhettek volna a 2X15 perccel

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
2 hónapja
iktriad Jacksonville Jaguars 79 254 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Előbb jót röhögtem,hogy tőlünk jobban féltek mint a szlovénektől
ThundersNFL a Paraszt
Nem megbántva Guláékat, már kb. 2-0 lenne ellenünk, nem ide.
iktriad
igen de ott a fordítás is benne lenne a meccsben
Tactful Cactus
Max a meccs végi értékelés portugálról magyarra.
2 hónapja
iktriad Jacksonville Jaguars 79 254 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ronaldo annyira szar, hogy már már nagyon szar
Toto21
Skandálja is a szlovén közönség mikor nála a labda, hogy mennyire van a csúcsforma, (Messi, Messi)
2 hónapja
Tactful Cactus Green Bay Packers 13 526
Előbb jót röhögtem,hogy tőlünk jobban féltek mint a szlovénektől
ThundersNFL a Paraszt
Nem megbántva Guláékat, már kb. 2-0 lenne ellenünk, nem ide.
iktriad
igen de ott a fordítás is benne lenne a meccsben

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
2 hónapja
NB2 New England Patriots 24 397 — nabege2@yahoo.com
melyik tábor a rendbontó?
shagi0206
szlovénok tolják a tüzeket