NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

EB 2024 - eredményközvetítő

20 feliratkozó

3 hónapja
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 204 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Fantasy és tippelde:
Fantasy játék, salary capes liga:
 gaming.uefa.com/en/eurofantasy/leagues/NyDQMX/0062006F0077006C002E006800750020004500550052004F00200032003000320034/G%C3%A1bor%20Papp
Ha kérne kódot: NyDQMX

Tippelde:
 www.tipp.ly/?csapat=bowlhu-euro-2024&meghivo=18867

UEFA tippelde:
 gaming.uefa.com/en/europredictor/groupjoin/4QTOLKKKKM
empty taxi
Ki nyeri?
Spanyolország: csi77, dande, Heisman

Szerkesztette: r.baggio
2 hónapja
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 809
Az egész EB messze legszarabb meccsére számítok.
Kampman
vagy kiszakad a gólzsák. persze sokkal inkább benne van az, amit Te mondtál, de ugye itt már nincs javítási lehetőség, Szlovákia meg hát... szóval nem tudom, minket is tuti kiesőre vettek volna, ha továbbjutunk, én a tótokkal kapcsolatban is így vagyok, mert nem hinném, hogy sokkal jobbak.
slowmotion
Két amúgy is passzív csapat játszik, akik még a csoportkör első két fordulójában sem próbálkoztak meg semmi érdemi nyomásgyakorlással (amikor azért még sokan igen)

1-0 vagy 2-0 lesz
2 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 24 204 — Cowboys fan
Az egész EB messze legszarabb meccsére számítok.
Kampman
vagy kiszakad a gólzsák. persze sokkal inkább benne van az, amit Te mondtál, de ugye itt már nincs javítási lehetőség, Szlovákia meg hát... szóval nem tudom, minket is tuti kiesőre vettek volna, ha továbbjutunk, én a tótokkal kapcsolatban is így vagyok, mert nem hinném, hogy sokkal jobbak.
2 hónapja
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 931 — WHO DAT!!!!
Foden es Saka kezd...Bravo Southgate
Toto21
Mondjuk sztem pont Jude-ot kellene levinni, és Gordont behozni, Foden meg lehet középen.
Plusz nem lenne baj, ha nem Trippier lenne az LB.
zacknorb
Judeot én is pihentetném, látszik hogy nagyon fáradt, de Sakát is. Foden Saka helyén, Gordon, Palmer kezdőbe aztán nézzük ilyenkor mi van


2 hónapja
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 641 — Bears & Illinois fan
kb az első meccs, amit itt tudok követni - nyilván fos meccs lesz...😊

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
2 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 117 — The Mathematician
Az egész EB messze legszarabb meccsére számítok.
Kampman
én azt a belga francián várom

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
2 hónapja
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 809
Az egész EB messze legszarabb meccsére számítok.
2 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 111 — Kinek mit intézett a kormánya
Foden es Saka kezd...Bravo Southgate
Toto21
Saka az eddigi egyetlen normális szintet hozó támadó ahhoz képest hogy előtte a sérülésen kívül végig is játszotta a szezont. Félek is hogy belesérül…
Foden van elveszve teljesen
Heisman nádor
Saka kb ugyanannyira nem csinált semmit mint Foden. Fodennél érthető mert nem a posztján játszatja ez a barom...
kapitnono
szerintem is, Saka és Foden két nagyon formán kívüli játékos az EB-n
Toto21
Palmernek elől, Bellinghamnek pedig Rice mellett kellene játszania.
Dzsokijuing
És akkor megint megvan a baj, hogy mindenki egymás seggében van középen.
Én is erre gondoltam az EB előtt, de látszott, hogy nem működik.
2 hónapja
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 804 — Saturday Night Lights
Foden es Saka kezd...Bravo Southgate
Toto21
Saka az eddigi egyetlen normális szintet hozó támadó ahhoz képest hogy előtte a sérülésen kívül végig is játszotta a szezont. Félek is hogy belesérül…
Foden van elveszve teljesen
Heisman nádor
Saka kb ugyanannyira nem csinált semmit mint Foden. Fodennél érthető mert nem a posztján játszatja ez a barom...
kapitnono
szerintem is, Saka és Foden két nagyon formán kívüli játékos az EB-n
Toto21
Palmernek elől, Bellinghamnek pedig Rice mellett kellene játszania.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
2 hónapja
Tony Adams Indianapolis Colts 5 499 — Colts Fan
Foden es Saka kezd...Bravo Southgate
Toto21
Mondjuk sztem pont Jude-ot kellene levinni, és Gordont behozni, Foden meg lehet középen.
Plusz nem lenne baj, ha nem Trippier lenne az LB.
zacknorb
Azért vicc hogy ennyi játékosból nem tud egy normális kezdőt összerakni a 96-os hős…
Branthwaite simán bekerülhetett volna 3-védőzni, vagy el lehetett volna hozni egy Shawnál gyengébb, de használható LB-t hogy működjön a rendszer.
Heisman nádor
Na jó-jó, de Lewis Dunk EB nyolcaddöntős játékos!! Mi kell ennél több??😀

Borzasztó sok gond van ezzel az angol kerettel, de szerintem pont a jobb oldal ami korrekten működik. Kíváncsi leszek mi lesz a megoldás, Nagyon adná magát egy
Guehi-Stones-Walker 3as hátul
Trippier és Saka adná a szélességet
a két 6os előtt pedig
Jude és Foden közpen
előttük Kane.
2 hónapja
Toto21 Chicago Bears 5 848
Foden es Saka kezd...Bravo Southgate
Toto21
Saka az eddigi egyetlen normális szintet hozó támadó ahhoz képest hogy előtte a sérülésen kívül végig is játszotta a szezont. Félek is hogy belesérül…
Foden van elveszve teljesen
Heisman nádor
Saka kb ugyanannyira nem csinált semmit mint Foden. Fodennél érthető mert nem a posztján játszatja ez a barom...
kapitnono
szerintem is, Saka és Foden két nagyon formán kívüli játékos az EB-n
2 hónapja
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 204 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Foden es Saka kezd...Bravo Southgate
Toto21
Mondjuk sztem pont Jude-ot kellene levinni, és Gordont behozni, Foden meg lehet középen.
Plusz nem lenne baj, ha nem Trippier lenne az LB.
zacknorb
Azért vicc hogy ennyi játékosból nem tud egy normális kezdőt összerakni a 96-os hős…
Branthwaite simán bekerülhetett volna 3-védőzni, vagy el lehetett volna hozni egy Shawnál gyengébb, de használható LB-t hogy működjön a rendszer.

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
2 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 111 — Kinek mit intézett a kormánya
Foden es Saka kezd...Bravo Southgate
Toto21
Mondjuk sztem pont Jude-ot kellene levinni, és Gordont behozni, Foden meg lehet középen.
Plusz nem lenne baj, ha nem Trippier lenne az LB.
2 hónapja
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 931 — WHO DAT!!!!
Foden es Saka kezd...Bravo Southgate
Toto21
Saka az eddigi egyetlen normális szintet hozó támadó ahhoz képest hogy előtte a sérülésen kívül végig is játszotta a szezont. Félek is hogy belesérül…
Foden van elveszve teljesen
Heisman nádor
Saka kb ugyanannyira nem csinált semmit mint Foden. Fodennél érthető mert nem a posztján játszatja ez a barom...


2 hónapja
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 204 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Foden es Saka kezd...Bravo Southgate
Toto21
Saka az eddigi egyetlen normális szintet hozó támadó ahhoz képest hogy előtte a sérülésen kívül végig is játszotta a szezont. Félek is hogy belesérül…
Foden van elveszve teljesen

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
2 hónapja
Toto21 Chicago Bears 5 848
Foden es Saka kezd...Bravo Southgate
2 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 111 — Kinek mit intézett a kormánya
Mainoo in da kezdő
2 hónapja
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 216 — Keep pounding
Hát a VAR-nak így semmi értelme sztem. Húzzák miliméterre a vonalakat, hogy annak a csapatnak jó legyen, amelyiket kk akarják hozni győztesnek. Buzi Gündogan tegnap legalább 5x fenteregett olyan lökés után, mint amit az ellenünk lőtt gól előtt elkövetett. A lökésnél nincsenek miliméterek, csak a lesnél?

A kezezés is, bazmeg 1 méterről rúgja, én értem hogy tegye a hát mögé a kezét, de alapvetően amikor versenyt futsz, hogy odaérj szerelni, nem futhatsz hátratett kézzel, mert lassabb leszel, Bolt se zsebrerakott kézzel futott.

Szóval volt egy X-es meccs, amit a VAR kocsiból kihoztak a németeknek.
gabokocka
A lesben egyetértünk, ennek így semmi értelme nincs.

De a kezelés: most akkor vagy futás közben lóbálta a kezet vagy ott volt és Raum rá rúgta. A kettő nem megy. Mert Raum kb az utolsó pár mpben a labdát nézte így nehezen rúghatná ra tudatosan.
Azzal is egyet értek h egy ilyenert adni egy 0.8xgs tizit is meredek (ami ugye Havertznel magasabb mert Vmi 13/14nel jár) és el tudnék fogadni egy olyan szabályt, amit Willie felvázolt. De jelenleg ez egy jó döntés volt, és a szabályok szerint tizi volt, nem pedig “kihozták a németeknek” dolog.
csebi
Én nem azt írtam, hogy Raum a kezét célozta, be akarta adni, Andersen futott mellette, eltalálta a kezét. Nem volt természetellenes testtartás, nem kereste a kéz a labdát, esélye sem volt elhúzni a labda elől a kezét. Ezért 11es vicc, miközben pl. a portugál grúz meccsen, Ronaldo meze nyúlt, húzták a 16oson belül, vissza se nézték, sőt, ő kapott sárgát reklamálásért. Én elhiszem hogy ez így a szabályok szerint való, de akkor ki dönti el, hogy mikor alkalmazzák betű szerint a szabályokat és mikor nem, illetve szarok a szabályok.

Szerkesztette: gabokocka

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
2 hónapja
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 809
Ez a német-dán Iktriad meccse volt, rengetegszer fordult a momentum.
zacknorb
Iktriad, többet kérlek ne rakd be a szokásos gifet, majd ha visszajutottak az EP-be, vagy ha a Jags Super Bowlt játszik, amelyik hamarabb lesz.
2 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 111 — Kinek mit intézett a kormánya
Ez a német-dán Iktriad meccse volt, rengetegszer fordult a momentum.
2 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 450 — Lucas Scott
Hát a VAR-nak így semmi értelme sztem. Húzzák miliméterre a vonalakat, hogy annak a csapatnak jó legyen, amelyiket kk akarják hozni győztesnek. Buzi Gündogan tegnap legalább 5x fenteregett olyan lökés után, mint amit az ellenünk lőtt gól előtt elkövetett. A lökésnél nincsenek miliméterek, csak a lesnél?

A kezezés is, bazmeg 1 méterről rúgja, én értem hogy tegye a hát mögé a kezét, de alapvetően amikor versenyt futsz, hogy odaérj szerelni, nem futhatsz hátratett kézzel, mert lassabb leszel, Bolt se zsebrerakott kézzel futott.

Szóval volt egy X-es meccs, amit a VAR kocsiból kihoztak a németeknek.
gabokocka
A lesben egyetértünk, ennek így semmi értelme nincs.

De a kezelés: most akkor vagy futás közben lóbálta a kezet vagy ott volt és Raum rá rúgta. A kettő nem megy. Mert Raum kb az utolsó pár mpben a labdát nézte így nehezen rúghatná ra tudatosan.
Azzal is egyet értek h egy ilyenert adni egy 0.8xgs tizit is meredek (ami ugye Havertznel magasabb mert Vmi 13/14nel jár) és el tudnék fogadni egy olyan szabályt, amit Willie felvázolt. De jelenleg ez egy jó döntés volt, és a szabályok szerint tizi volt, nem pedig “kihozták a németeknek” dolog.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
2 hónapja
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 482 — !SuPeR6BoWL!
Szégyen nem szégyen most jöttem rá mint jelent a Sólyom Tuja 😁😁😁😁
ThundersNFL a Paraszt
Szégyen 😀


vpi
Bazdmeg😁😁😁

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
2 hónapja
Vitézlő Titoknok tomz Seattle Seahawks TCU Horned Frogs 1 292
Na, részemről kb egy hétre off, további jó követőzést ☺️
warr_b
Megy az mobilnetről is... 😎
2 hónapja
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 814 — Patriot
Szégyen nem szégyen most jöttem rá mint jelent a Sólyom Tuja 😁😁😁😁
ThundersNFL a Paraszt
Szégyen 😀

2 hónapja
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 482 — !SuPeR6BoWL!
Szégyen nem szégyen most jöttem rá mint jelent a Sólyom Tuja 😁😁😁😁

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
2 hónapja
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 482 — !SuPeR6BoWL!
Na, részemről kb egy hétre off, további jó követőzést ☺️
warr_b
Nyaralás?

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018