NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 6 aktív topik

EB 2024 - eredményközvetítő

20 feliratkozó

3 hónapja
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 212 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Fantasy és tippelde:
Fantasy játék, salary capes liga:
 gaming.uefa.com/en/eurofantasy/leagues/NyDQMX/0062006F0077006C002E006800750020004500550052004F00200032003000320034/G%C3%A1bor%20Papp
Ha kérne kódot: NyDQMX

Tippelde:
 www.tipp.ly/?csapat=bowlhu-euro-2024&meghivo=18867

UEFA tippelde:
 gaming.uefa.com/en/europredictor/groupjoin/4QTOLKKKKM
empty taxi
Ki nyeri?
Spanyolország: csi77, dande, Heisman

Szerkesztette: r.baggio
2 hónapja
deyell Las Vegas Raiders 11 591
ez tizi lesz

choose life
2 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 451 — Lucas Scott
Ez a B portugál védelem nem túl veretes

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
2 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 213 — Kinek mit intézett a kormánya
Calha küli-külivel eltekerte
Na, luzitán gól, már csak te kellesz
2 hónapja
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 212 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Szegény cseh kapus állva kapja

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
2 hónapja
NB2 New England Patriots 24 415 — nabege2@yahoo.com
legalább a törökök vezetnek
(előtte a kapus kurva nagyot védett)
2 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 749 — LIGHTS OUT!
Köszi Kvara, majdnem végünk lett.

2 hónapja
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 840
Ha mégis továbbjutnánk, már biztos hogy a portugálok ellen játszanánk? Mert ők szerintem megennének reggelire.
shagi0206
Miért ki nem? legjobb 16 között már nem jöhet szembe Feröer Szigetek.
Sixo
Mondjuk Szlovénia ellen még ugyancsak lenne keresnivalónk.
2 hónapja
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 10 613
Ha mégis továbbjutnánk, már biztos hogy a portugálok ellen játszanánk? Mert ők szerintem megennének reggelire.
shagi0206
Miért ki nem? legjobb 16 között már nem jöhet szembe Feröer Szigetek.
Sixo
Ausztria, Románia még szerintem verhető lenne a csoportgyőztesek közül. Igaz azok is jobbak, de kifoghatnak egy szar napot, míg mi egy jót.
2 hónapja
Szesze New York Giants 20 963 — Giants fan
baszki...
2 hónapja
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 931 — WHO DAT!!!!
Portugálok is elmehetnek a picsába.
Nem EB ez, hanem csak sima átmozgatás.
Lúdas Solymi
Értem én hogy nekünk fáj ha nem nyernek, de ők már behúzták a csoportot, ki is küldték a B csapatot, minek hajtsanak? Semmivel nem lesz jobb nekik
kapitnono
jah, de szereztél egy jegyet az EB-re és azt látod, hogy lötyögnek, de még a B is... azért valahol dühítene...
NB2
Azért ez az EB meg VB csoportkör utolsó fordulóban szinte borítékolható sajnos minden meccsen


2 hónapja
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 212 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Mondjuk a törökök helyében en is inkább az angolokkal jatszanek mint az osztrákokkal

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
2 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 749 — LIGHTS OUT!
Ha mégis továbbjutnánk, már biztos hogy a portugálok ellen játszanánk? Mert ők szerintem megennének reggelire.
shagi0206
Miért ki nem? legjobb 16 között már nem jöhet szembe Feröer Szigetek.

2 hónapja
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 840
Ha mégis továbbjutnánk, már biztos hogy a portugálok ellen játszanánk? Mert ők szerintem megennének reggelire.
shagi0206
Igen és igen.
2 hónapja
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 525 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Ronaldót le kellene hozni minél előbb.
deyell
Ő legalább akar

2 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 749 — LIGHTS OUT!
Lukaku te vagy az?

2 hónapja
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 10 613
Ha mégis továbbjutnánk, már biztos hogy a portugálok ellen játszanánk? Mert ők szerintem megennének reggelire.
2 hónapja
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 840
Semmi nem megy be.
2 hónapja
deyell Las Vegas Raiders 11 591
Ronaldót le kellene hozni minél előbb.

choose life
2 hónapja
NB2 New England Patriots 24 415 — nabege2@yahoo.com
Portugálok is elmehetnek a picsába.
Nem EB ez, hanem csak sima átmozgatás.
Lúdas Solymi
Értem én hogy nekünk fáj ha nem nyernek, de ők már behúzták a csoportot, ki is küldték a B csapatot, minek hajtsanak? Semmivel nem lesz jobb nekik
kapitnono
jah, de szereztél egy jegyet az EB-re és azt látod, hogy lötyögnek, de még a B is... azért valahol dühítene...
2 hónapja
Lúdas Solymi New England Patriots 7 889
Portugálok is elmehetnek a picsába.
Nem EB ez, hanem csak sima átmozgatás.
Lúdas Solymi
Értem én hogy nekünk fáj ha nem nyernek, de ők már behúzták a csoportot, ki is küldték a B csapatot, minek hajtsanak? Semmivel nem lesz jobb nekik
kapitnono
Tudom, de attól még hadd ventilláljak már 😊
2 hónapja
csipkelli 3 966
Álljon be Concentrao.
csipkelli
Concencao már játszik ha rá gondoltál 😀
Heisman nádor
 www.youtube.com/watch?v=75bCc5Qc00I

Vagy ő, vagy senki más.
2 hónapja
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 931 — WHO DAT!!!!
Portugálok is elmehetnek a picsába.
Nem EB ez, hanem csak sima átmozgatás.
Lúdas Solymi
Értem én hogy nekünk fáj ha nem nyernek, de ők már behúzták a csoportot, ki is küldték a B csapatot, minek hajtsanak? Semmivel nem lesz jobb nekik


2 hónapja
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 212 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Álljon be Concentrao.
csipkelli
Concencao már játszik ha rá gondoltál 😀

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
2 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 164 — The Mathematician
Nyilván saját erőből kellett volna továbbjutnunk és akkor most nem kéne más csaptok eredményeitől függnünk, de azért itt az utolsó körben a sportszerűség és az észszerűség ellen is súlyosan vétettek csapatok. Azt is pontosan tudjuk, hogy kik. Abban is biztos vagyok, hogy ha mi lennénk már továbbjutók és kiraknánk egy B-csapatot valami Azerbajdzsán ellen, vagy lenullanulláznánk 90+ percet, aminek köszönhetően kiesne valamelyik darling nyugati gárda, akkor el lennénk hordva mindenféle szar csapatnak.
Rosszak a szabályok. Jó lenne végre tiszta futballt játszani. Nyilván jó lenne egyszer majd nekünk is egy beleszarós nagycsapat ellen játszani az utolsó fordulóban és nem egy éhes, bizonyítani vágyót megkapni az első kettőben.

Visszatranszformálok Horváth Feriből.
Kampman
melyik csapat játszik úgy 0-0t hogy rossz neki?

és nekem ne gyertek "ágakkal" mer az senkit nem érdekel
Belgáknak meg Angoloknak is tökéletes volt az X
Román-Szlovák szintén
nem is speciális eredmény született hanem egy szalon remi

akkor lenne jogos ezen kiakadni ha ténylegesen jól játszottunk volna bármelyik meccsen és lenne benne ráció hogy miért ejtenek ki minket
de nincs ilyen
Negritis, a vajda
Plusz nem minket akarnak kiejteni hanem ok továbbmenni. Ezt kellene felfogni.
csebi
a végével erre céloztam
ne csináljunk már úgy mintha a portugálok nem örülnének annak ha fossá szopathatnak minket és simán továbbmennek

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
2 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 451 — Lucas Scott
Nyilván saját erőből kellett volna továbbjutnunk és akkor most nem kéne más csaptok eredményeitől függnünk, de azért itt az utolsó körben a sportszerűség és az észszerűség ellen is súlyosan vétettek csapatok. Azt is pontosan tudjuk, hogy kik. Abban is biztos vagyok, hogy ha mi lennénk már továbbjutók és kiraknánk egy B-csapatot valami Azerbajdzsán ellen, vagy lenullanulláznánk 90+ percet, aminek köszönhetően kiesne valamelyik darling nyugati gárda, akkor el lennénk hordva mindenféle szar csapatnak.
Rosszak a szabályok. Jó lenne végre tiszta futballt játszani. Nyilván jó lenne egyszer majd nekünk is egy beleszarós nagycsapat ellen játszani az utolsó fordulóban és nem egy éhes, bizonyítani vágyót megkapni az első kettőben.

Visszatranszformálok Horváth Feriből.
Kampman
melyik csapat játszik úgy 0-0t hogy rossz neki?

és nekem ne gyertek "ágakkal" mer az senkit nem érdekel
Belgáknak meg Angoloknak is tökéletes volt az X
Román-Szlovák szintén
nem is speciális eredmény született hanem egy szalon remi

akkor lenne jogos ezen kiakadni ha ténylegesen jól játszottunk volna bármelyik meccsen és lenne benne ráció hogy miért ejtenek ki minket
de nincs ilyen
Negritis, a vajda
Plusz nem minket akarnak kiejteni hanem ok továbbmenni. Ezt kellene felfogni.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.