Eredménykövető - Foci VB 2018

19 feliratkozó

több mint 5 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 882 — No es importante
KINEK DRUKKOLSZ?
ANGLIA: Fast Willie, Tony Adams, Tito05, Stez, Duff, peterbadbone, slowmotion, Antonius, alatriste, dr0725, Zolika, bergerdani, Wyatt
BELGIUM: Borbinho, Sixo, Hanni, Padrinaggio, Coolearie, kristof
BRAZÍLIA: Shilkor, Gergőbácsi, eaglesmcnabb, Gergőke, FViktor, bogec7, Zero_L, Toca
FRANCIAORSZÁG: shawnka, zemanla, katonadani
HORVÁTORSZÁG: dankodavid, diverdoc, zavi27, zinadine5, ervinator, Gorcsev
OROSZORSZÁG: ozibozi
URUGUAY: deyell, Szesze

Szerkesztette: Igor
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Mar nagyon izgulok. Muszaj megnyernunk a kovetkezo negy meccsunket. Az otodiken felolem kikaphatunk.

több mint 5 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 486 — Bears & Illinois fan
Kíváncsi vagyok, kap-e kolumbiai nyakkendőt Anglia. Ha igen, akkor 5-3 az EU DA arány, ha nem akkor mint négy éve 6-2.

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Igort kiállították
Löfli
-1 pont, ez is krva nagy húzás volt fantasy szempontból....

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
nem bánom hogy a siptárok kiestek, de ezt a svéd csapatot Kolumbia vagy Anglia szanaszét fogja szedni szvsz
mustaine
Szerintem mindketto vert pisalna. Ez a sved csapat rohadt szemet focit jatszik, elkepeszto kemenyen vedekeznek, nem hagynak teruletet, nagyon fegyelmezettek. Tulajdonkeppen egy valamivel erosebb Izland.

Szerintem borzalmas matchup mind Kolumbianak, mind Anglianak.

több mint 5 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
nem bánom hogy a siptárok kiestek, de ezt a svéd csapatot Kolumbia vagy Anglia szanaszét fogja szedni szvsz

több mint 5 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 432
Amúgy ha most mi lettünk volna a japók helyében, mindenhonnan zubogna a magyar balsors klisé?
Hanni
Bárcsak ott tartanánk mint ők.
Solymi
Azert az azsiai, oceaniai es tarsai selejtezosorozat is egy mas kavehaz. Nem egyszer olyan szegyen csapatok erkeznek onnan vebekre, hogy a szavakat nem talalod. Del-Amerikaban meg alapvetoen jo csapatok vannak, de azok meg a magyarokhoz kepest allandoan alibiznek, a fel selejtezosorozatot elpocogtetik, aztan a vegen ilyen Chilek es tarsaik ki sem jutnak, holott vannak olyan csapatok, amik siman mennenek tovabb a csoportbol. Argentina is az utolso par meccsen volt hajlando focizni, sok ertelme is volt kijutniuk igy... Ausztralia meg atkerte magat masik konfba, mert hulyere vert mindenkit naluk, de a potselejtezon meg olyan csapatok kozul kaphattak ellent, akik ellen eselyuk alig volt mar.

Ezzel csak azt akarom mondani, hogy egy tornara vLo kijutas is pont annyit ert, mint 2016. Elhiszed h jo uton haladunk, de aztan jon a kinos valosag. Majd ha sorozatban jutunk ki egymas utan a tornakra, meg erunk oda csoportmasodik helyekre peldaul, akkor lehet gondolkozni, hogy valami kezd jo lenni.
Stez
Ezzel én is tisztában vagyok és nem is kifejezetten a kijutás miatt mondtam, hanem a mutatott játék miatt.
2016 a magyar válogatott szempontjából egy jó és szerencsés év volt és a játék is jó volt.
Most már ez sincs meg, de talán Rossival ez megváltozik.
Én nem tudom mi ment félre Storcknál, mert az tisztán látszott, hogy mit akar, mivel próbálkozik, de az, hogy a játékosok egy jó részét elvesztette és ahogy elvesztette, az érthetetlen számomra.
A szavahihetősége kérdőjeleződött meg nem egy esetnél és a feröeri bukta, de inkább az andorrai az érthetetlen volt. A szakmai stáb lecserélése úgyszintén.
Solymi
Nezd, Mourinho is megmondta, ha faszan tolja a csapatod, a jatekosok a kiralyok, ha szarul, akkor a kapitany a hibas. Es ez igaz is. Kozben azert nem artana melyen vegigmenni az oltozon es a csodafocistainkon, ugyanis ennek a bandanak a magja volt az, amelyik Pintertol kezdve mindenkit konkretan megbuktatott, kiveve ugye Dardai, de rola alapbol koztudott volt, hogy par meccsre vallalja a valogatottat, aztan lelep a Herthahoz.

De a mindenki altal korberajongott Szalai is ott van az elen minden egyes balhenal, de tenyleg, lehetne sorolni is. Es azert valljuk be, hogy eleg szanalmas, hogy ujra es ujra van pofajuk megcsinalni ezeket a puccsokat azoknak, akiknek a java azert semmit sem rakott le az asztalra, olyanok, akik harom ev alatt megjanak negy klubot es minden csapatuk ugy erolkodik, hogy elpasszolja oket valahova.

Azert nem sok valogatottnal latni, hogy ujra es ujra, rovid idon belul ilyeneket tolnak. Az elmult evekben ekes pelda az argentin, de ott azert valljuk be, hogy van mire arcoskodni a magnak, nem pedig az a csoda, hogy egy Hoffenheimbe valaki akkor kezdhet, ha mar nincs tetje a meccsnek, vagy kidolt elole mindenki vagy egyszeruen csak hullafaradt minden csatar, ezert pihentetni kell oket.

A masik Azsiaban elpotyogtet. A harmadik, a negyedik Amerikaban orul, ha kezdhet par meccsen, lasd Nemeth, lasd Stieber. Egyebkent Huszti pontosan ugyanezt csinalta meg, csak az volt a kulonbseg, hogy benne volt annyi gerinc, hogy inkabb lelepett a retekbe es megmondta, hogy a valogatott kozeleben sem megy tobbe. Es utana o nem keverte tovabb a szart. Lelepett (teszem hozza, o azert rendesen jatszott a Bundesligaban is), es nem nyilatkozgatott senkinek, ugy kellett kuncsorognia a medianak nala evekig, hogy szoljon nehany mondatot. Evente kb. egyszer megtette, de akkor is tabu volt a tema.

Szoval itt szerintem nagyon nem a stabbal van a problema elsodlegesen, hanem a csapat gerincevel, ami konkretan selejt es at van itatva mereggel. Egy idozitett bomba, es minden kapitanynal ido kerdese, mikor robban.
Stez
Azért Storcknak is voltak olyan nyilatkozatai játékosokról amikről kiderült, hogy nem úgy volt ahogy ő azt előadta. A stáb jó részét lecserélte, ami érthető, játékosok vonultak vissza, de ilyen szintű formahanyatlást az nem magyarázhat. Jelzi a belső viszonyokat, pl. Dzsudzsák játékosokra tett kifakadása az andorrai meccs után.

Másrészt, emlékeim szerint Szalainak is egy balhéja volt és az még a sérülése előtt, az meg nem most történt.
Pintért kvázi a népharag buktatta meg, Storckot saját maga, ahogy Leekenst is. Utóbbit nyíltan nem kritizálták a játékosok, de érződött, hogy ők se tudják merre mennek, mit akar a kapitány.
A játékosok meg olyanok amilyenek, de jönnek, pedig simán mondhatnák, hogy kösz, de nekem nem kell az, hogy itthon köpködjenek folyamatosan.

Én nem húztam Storckra a vizes lepedőt, csak azt mondtam, hogy ott nem kerek a történet, az ő részéről se, másrészt két pozíciót egyszerre vinni azért nem biztos, hogy jó ötlet.
Valamiért iszonyat hamar elfogyott körülötte a levegő (talán politikai nyomásra), de erről tehet ő is.

Majd most meglátjuk, hogy Rossi mit tud kezdeni, milyen felállást alakít ki és kikkel. Nem számítok arra, hogy vele szárnyalni fogunk de egy stabil szintet remélhetőleg elérünk.

több mint 5 éve
dawyd728 3 707
Amikor Pavard beverte 2-1-nél még minden olyan rózsásan festett. Azóta 0 gól és 0 gólpassz a csapatomtól. Minimum 5 cserét is meg kell húzom..
több mint 5 éve
katonadani Philadelphia Eagles 453
de kéne pedig az a 6 pont Granqvistól 😀
katonadani
az így is jár a CS-re, a két albán meg lófaszt se csinált, kurvajó meccs volt fantasy szempontjából
eaglesmcnabb
hát a plusz 6 lett volna jó 😊 de shaqirin volt a csk szalag, szal meh... volt classenem meg rodriguezem is, nekem felemás fantasy szempontból
több mint 5 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
És nem piros
NB2
Rutintalan volt a.védő,.Olsson meg szépen besasszézott elé, ahogy tanítják, hogy csak szabálytalanul lehessen megállítani.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 5 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 446 — TODDHERREMANS79
de kéne pedig az a 6 pont Granqvistól 😀
katonadani
az így is jár a CS-re, a két albán meg lófaszt se csinált, kurvajó meccs volt fantasy szempontjából

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 5 éve
dawyd728 3 707
Igort kiállították
Löfli
😀
legalább nem tizit hozott össze.
több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 751
Nem tizi, de piros, sztem jó döntés
több mint 5 éve
katonadani Philadelphia Eagles 453
de kéne pedig az a 6 pont Granqvistól 😀
több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 272 — a new hope (again)
Ez minden csak nem tizi



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 22 058 — nabege2@yahoo.com
És nem piros
több mint 5 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 296 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Igort kiállították


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 5 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Ez kívül egyértelműen.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 5 éve
dawyd728 3 707
Lassan az olaszok kezdhetik kihúzni magukat.
több mint 5 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 446 — TODDHERREMANS79
kurvajó ez a rodriguez, telibelövi az első embert folyamatosan

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 843 — Cowboys fan
jól van, közben úgy döntöttem, hogy nem idegeskedem tovább, és lezártam a fogadást.
svéd-svejci H 3 egység @2,90 ellen svájc 0,5+ 2 egység @ 4,85.
legrosszabb esetben az 5 egység @ 1,74.

de hát látom, hogy felesleges volt, nem baj, a kicsit is becsüljük
több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 22 058 — nabege2@yahoo.com
Game over
több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 22 058 — nabege2@yahoo.com
Még egy echte svéd
több mint 5 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 296 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
svájc utoljára 1954-ben rúgott gólt az egyenes kieséses szakaszban 😀


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 5 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Ez a sákiri jobbal tényleg csak támaszkodni tud..
több mint 5 éve
dawyd728 3 707
Amúgy lehet Los Angelesnek van Istene, de Svédországnak meg Csapata.