Eredménykövető - Foci VB 2018

19 feliratkozó

több mint 5 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 868 — No es importante
KINEK DRUKKOLSZ?
ANGLIA: Fast Willie, Tony Adams, Tito05, Stez, Duff, peterbadbone, slowmotion, Antonius, alatriste, dr0725, Zolika, bergerdani, Wyatt
BELGIUM: Borbinho, Sixo, Hanni, Padrinaggio, Coolearie, kristof
BRAZÍLIA: Shilkor, Gergőbácsi, eaglesmcnabb, Gergőke, FViktor, bogec7, Zero_L, Toca
FRANCIAORSZÁG: shawnka, zemanla, katonadani
HORVÁTORSZÁG: dankodavid, diverdoc, zavi27, zinadine5, ervinator, Gorcsev
OROSZORSZÁG: ozibozi
URUGUAY: deyell, Szesze

Szerkesztette: Igor
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Szerencsetlen gyereket azert hagytak nyolc evig unnepelni es bogni, hadd gondolja, mekkora csodat tett

több mint 5 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 674 — Packers Suicide Squad
miről maradtam le? kimentem cigizni

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 5 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
kurva anyjukat...

jöjjön mostmár masoud, simán ver egyet, ismeri a spanyolok stílusát CQ ne szarozz már

Szerkesztette: eaglesmcnabb

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 314
mindig a nagycsapatoknak fújnak 😕
Löfli
ja...a kicsiknek érjen lesről is 😉
több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 264 — a new hope (again)
Annyira tipikus... Fordítva tuti belógott volna vmeik iráni...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 292 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
mindig a nagycsapatoknak fújnak 😕


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 314
Itt is bevezették...kétszer lehet örülni a gólnak, amikor lövik é amikor megadják 😀
több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Azért egy lassítást mutatni esetleg, nekünk nézőknek legalább??

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 874 — Undertaker of the Cleveland graveyard
OMG hogy felrobbant a kispad 😀

több mint 5 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 292 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
yasssss


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 5 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 229 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
looooooooooooooooool

több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 21 977 — nabege2@yahoo.com
Faxom.. les
Làtszott rögtön
több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 264 — a new hope (again)
Iràn kezd focizni 😊
NB2
150 percig mé nem tették? Kérrdezi a költő...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 21 977 — nabege2@yahoo.com
Iràn kezd focizni 😊
több mint 5 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 9 526
nahát, lemaradtam a gólról? cigiztem meg macskát etettem 😀
Löfli
ne kamuzz, ezt már nem hisszük el 😊
több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Amúgy a "kedvenceknél" mi az a kihúzás Kampmannál és Igornál? Már nem szurkolnak nekik? 😊
shagi0206
csak olyanok nyerhetnek, akiknek a kedvencei legalább a csoportkörből továbbmentek, önkényesen így döntöttem
r.baggio
Olyanok, akik a csoportkörből továbbmennek, aztán rögtön kiesnek a nyolcaddöntőben, mindig? 😛

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 292 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
nahát, lemaradtam a gólról? cigiztem meg macskát etettem 😀


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 5 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 868 — No es importante
Amúgy a "kedvenceknél" mi az a kihúzás Kampmannál és Igornál? Már nem szurkolnak nekik? 😊
shagi0206
csak olyanok nyerhetnek, akiknek a kedvencei legalább a csoportkörből továbbmentek, önkényesen így döntöttem


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
A legjobbak terddel basznak golt.

Szerkesztette: Stez

több mint 5 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 868 — No es importante
Egyre rosszabb, unalmasabb meccsek vannak a VB-n. Mondjuk a torna előtt (sőt jó pár EB és VB óta) se vártam már sokat, pár üdítő kivétel mellett, unalmas gyürkőzés a legtöbb meccs.
zavi27
Reszben ezert fogadtam csak mininalis tettel elso korben. Felmertek egymast, volt par meglepetes. De most mar ki tudjak elemezni tetmeccsen mire is szamithatnak az ellenfeltol. Es ezert lesz kiraly az utolso kor, mert ott mar nem fer bele h nem tamadsz mindent feladva. A baj ott van h ezt az elejetol kene, de ott meg lehet taktikazni. Meg h majd a kovi meccs
Borbinho
én meg ezért fogadtam viszonylag nagy tétekkel, hogy legalább ne unjam halálra magam, de miután a csúcson abbahagyva kivettem a nyereményemet azon kaptam magam, hogy 5 percnél tovább megint képtelen vagyok soccermeccset nézni... 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 314
na innen lesz még szarabb a meccs...😊
több mint 5 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 674 — Packers Suicide Squad
BASZKI majdnem meglett a tippem
egyébként a nagy védekezésben Irán előreküldhetne a kezdőkörbe egy gyors embert, hátha elnyargal egy kivágott labdával

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 5 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 773 — Слава Україні! Героям слава!
Uupsz!

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Hűha... ezt csak nézte DDG.
Lehet kezdhetnek aggódni a spanyolok; vagy ahogy ezt az ő nyelvükön mondják: Panic at the Isco.

szerk: annyira tudtam, hogy mire leírom gól lesz... Costa megint fantasztikus volt az öngólnál 😛

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 21 977 — nabege2@yahoo.com
aztarohadt
ez bemehetett volna