Eredménykövető - Foci VB 2018

19 feliratkozó

több mint 5 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 877 — No es importante
KINEK DRUKKOLSZ?
ANGLIA: Fast Willie, Tony Adams, Tito05, Stez, Duff, peterbadbone, slowmotion, Antonius, alatriste, dr0725, Zolika, bergerdani, Wyatt
BELGIUM: Borbinho, Sixo, Hanni, Padrinaggio, Coolearie, kristof
BRAZÍLIA: Shilkor, Gergőbácsi, eaglesmcnabb, Gergőke, FViktor, bogec7, Zero_L, Toca
FRANCIAORSZÁG: shawnka, zemanla, katonadani
HORVÁTORSZÁG: dankodavid, diverdoc, zavi27, zinadine5, ervinator, Gorcsev
OROSZORSZÁG: ozibozi
URUGUAY: deyell, Szesze

Szerkesztette: Igor
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Nem is értem az ilyen hülyéket. 0-1 ha bemegy, na és aztán? Ezzel most így ugyan úgy 0-1 és még emberhátrány is. Nagyon jól járt a csapata.
Ez a taktika kb a 80. perc után lehet elfogadható. De még akkor se mindig. Dél Afrikai VB-n utoljára kb ez A. Gyannek jött be, hogy kinyomta a gólba tartó labdát, aztán kivédte a kapus a 11-est.
alatriste
mármint Suareznek
slowmotion
Nem Gyan volt amikor egy 90. perces robinsonáddal mentett és a 11-est kivédte a kapus? Vagy mit csinált Gyan, mert most hogy így mondod lehet amiről én beszélek az Lajos volt... Miért emlékszem én Ghánára? (10.000ft-os kérdés csak nem Uru - Gha meccs volt?)
alatriste
Suarez vedte ki Gyan loveset, utana meg Gyan rugta felso lecre a tizit, a spori lefujta, hosszabbitas utan tovabbjutottak az uruk. azota utalom Suarezt 😀

Szerkesztette: Borbinho

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 071 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Nem is értem az ilyen hülyéket. 0-1 ha bemegy, na és aztán? Ezzel most így ugyan úgy 0-1 és még emberhátrány is. Nagyon jól járt a csapata.
Ez a taktika kb a 80. perc után lehet elfogadható. De még akkor se mindig. Dél Afrikai VB-n utoljára kb ez A. Gyannek jött be, hogy kinyomta a gólba tartó labdát, aztán kivédte a kapus a 11-est.
alatriste
mármint Suareznek
slowmotion
Nem Gyan volt amikor egy 90. perces robinsonáddal mentett és a 11-est kivédte a kapus? Vagy mit csinált Gyan, mert most hogy így mondod lehet amiről én beszélek az Lajos volt... Miért emlékszem én Ghánára? (10.000ft-os kérdés csak nem Uru - Gha meccs volt?)


Liverpool Fc fan
több mint 5 éve
Toca Minnesota Vikings 18 688 — Vikings fan
X-et szerintem még kibrusztolják de ennyi van ebben ma max.
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 786 — Cowboys fan
Nem is értem az ilyen hülyéket. 0-1 ha bemegy, na és aztán? Ezzel most így ugyan úgy 0-1 és még emberhátrány is. Nagyon jól járt a csapata.
Ez a taktika kb a 80. perc után lehet elfogadható. De még akkor se mindig. Dél Afrikai VB-n utoljára kb ez A. Gyannek jött be, hogy kinyomta a gólba tartó labdát, aztán kivédte a kapus a 11-est.
alatriste
mármint Suareznek
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
na ezek utan lehet pakolni mindent a lengyel 0-0ra 😀 bejott a piros is meg az elso forduloban

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Toca Minnesota Vikings 18 688 — Vikings fan
3 meccsen tettem CS-t, 3 tizi volt.
Miért nem rakom azt is ? Hülye vagyok!
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 150 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Igornak megint csengetett #kaszatibi ezzel a Falcao lövéssel.
több mint 5 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 071 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Nem is értem az ilyen hülyéket. 0-1 ha bemegy, na és aztán? Ezzel most így ugyan úgy 0-1 és még emberhátrány is. Nagyon jól járt a csapata.
Ez a taktika kb a 80. perc után lehet elfogadható. De még akkor se mindig. Dél Afrikai VB-n utoljára kb ez A. Gyannek jött be, hogy kinyomta a gólba tartó labdát, aztán kivédte a kapus a 11-est.


Liverpool Fc fan
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 150 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Egyébként HBI mond valamit, a Hamesz fantasy tulajoknak még nagyon jól jöhet ez a korai koreaijapán gól és a piros.
több mint 5 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 429 — LIGHTS OUT!
Mióta van megint dupla bünti? Tizi + piros is jó nagy szívás.
Mért nem lehet megkérdezni a másik csapatot, hogy melyik kell nekik?
flzoli
Mert góltól mentette meg a kezezéssel a csapatát. Igaz, csak átmenetileg.
iktriad
Tény , hogy megvédte , csak szerintem kicsit jobban jártak volna , ha 0-1ről van idejük felállni 90 perc alatt , minthogy 10 emberrel kelljen szenvedni , nagy eséllyel ugyanonnan , bár valszeg reflex volt , és nem tudatos .

több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
 media.makeameme.org/created/boy-that-escalated-q6o4di.jpg
Igor
A sok 2-0-ás kolumbiai tipp jinxeinek hatása. 😊
iktriad
Én tettem egy X2-t, meg Falcao több lövés mind Jamest... unibet elfelejtette levenni időben 😀
Igor
és mi van, ha öt perc múlva megsérül Falcao?
slowmotion
Akkor buktam.. mennyi az esélye 1:1000-hez, 1:5000-hez?

Úgy gondolom, ennek elég kicsi az esélye, és ez jóval inkább volt "ingyen" pénz, mint amit sokan itt annak tartanak... bár igazából ez a japán gól ebből a szempontból pont rosszul jött.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 338 — Omar's Coming Yo!
Mióta van megint dupla bünti? Tizi + piros is jó nagy szívás.
Mért nem lehet megkérdezni a másik csapatot, hogy melyik kell nekik?
flzoli
Mivel gólhelyzetet akadályozott meg, ezért jár a dupla bünti.

több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 150 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Mióta van megint dupla bünti? Tizi + piros is jó nagy szívás.
Mért nem lehet megkérdezni a másik csapatot, hogy melyik kell nekik?
flzoli
Mert góltól mentette meg a kezezéssel a csapatát. Igaz, csak átmenetileg.

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 150 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
édesfaszom.
Escobarról hallott már a gyerek?
slowmotion
Nem rúgott öngólt, talán megússza élve.
több mint 5 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 846 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Mióta van megint dupla bünti? Tizi + piros is jó nagy szívás.
Mért nem lehet megkérdezni a másik csapatot, hogy melyik kell nekik?

több mint 5 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
3. percben minek belekezezni? Ha a 93. perc az teljesen oké, de így.
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 786 — Cowboys fan
 media.makeameme.org/created/boy-that-escalated-q6o4di.jpg
Igor
A sok 2-0-ás kolumbiai tipp jinxeinek hatása. 😊
iktriad
Én tettem egy X2-t, meg Falcao több lövés mind Jamest... unibet elfelejtette levenni időben 😀
Igor
és mi van, ha öt perc múlva megsérül Falcao?
több mint 5 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 429 — LIGHTS OUT!
Csak érteném, hogy miről vitatkozott ? Hogy spori de az még a bordám része.

több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 150 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Remélem Ospina kivédi. Különben hátrányból nem ma fog gólokat lőni Kolumbia.
dawyd728
Nem. De legalább ez a meccs se lesz 0-0-ás.
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 786 — Cowboys fan
édesfaszom.
Escobarról hallott már a gyerek?
több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
 media.makeameme.org/created/boy-that-escalated-q6o4di.jpg
Igor
A sok 2-0-ás kolumbiai tipp jinxeinek hatása. 😊
iktriad
Én tettem egy X2-t, meg Falcao több lövés mind Jamest... unibet elfelejtette levenni időben 😀

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
dawyd728 3 703
Remélem Ospina kivédi. Különben hátrányból nem ma fog gólokat lőni Kolumbia.
több mint 5 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
Ezt a Japánt James nélkül is hozni kell
Toca
 www.youtube.com/watch?v=5IxStJKUzXg&t=8s
eaglesmcnabb
Komolyan Barca elleni meccset linkelsz te ?
Hova süllyedsz?
Toca
hát ha a bombavédelmünknek nem tudott gólt lőni muszáj 😕
eaglesmcnabb
végülis a Barca védelem is bomba, csak az időzített verzióból
slowmotion
hát még a kolumbiai :d

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 150 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
 media.makeameme.org/created/boy-that-escalated-q6o4di.jpg
Igor
A sok 2-0-ás kolumbiai tipp jinxeinek hatása. 😊
több mint 5 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 774 — Слава Україні! Героям слава!
ERŐS KEZDÉS. 😀

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv