Filmek

40 feliratkozó

több mint 3 éve
yooker New York Giants 7 333 — Expect the Best !
tegnap megnéztük a FOMO c. magyar filmet! elég ütős kis story , nagyon hiteles jelenetekkel , fasza kis fiatal színészekkel!ha valaki bulizott már úgy isten igazából annak még inkább érdekes 😊
kemény témát feszeget ,nyilván picit szélsőségesen bemutatva a "mai fiatalokat " elég messzire elmegy de szépen össze van rakva a story egyáltalán nem rugaszkodik el teljesen a realitástól... szülőként nézve már előre betojtam persze mi jöhet még ! 😊 anno mi is nyomtuk rendesen de manapság bármi marhaságot megcsinálsz a buliban vagy kiütöd magad 1 percen belül mindenki láthatja...ezzel nagyon durván nehéz lehet mit kezdeni ...
yooker
lol, én is pont tegnap néztem meg és sztem nem lett túl jó mint film
mint életérzés lenyomat jó, de az egész nem áll össze és valami hiányzik belőle

hasonló témát feszeget mint a remélem legközelebb sikerül meghalnod, csak az egy jó film is mellé
Negritis
azt is láttam nemrég , tetszett de a FOMO a maga bulis jeleneteivel amik kb 100% élethűnek tűnnek meg ezzel a pörgősebb formátumával jobban beszippantott
nekem összeáll abszolút amúgy mint film is...
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 445 — The Mathematician
tegnap megnéztük a FOMO c. magyar filmet! elég ütős kis story , nagyon hiteles jelenetekkel , fasza kis fiatal színészekkel!ha valaki bulizott már úgy isten igazából annak még inkább érdekes 😊
kemény témát feszeget ,nyilván picit szélsőségesen bemutatva a "mai fiatalokat " elég messzire elmegy de szépen össze van rakva a story egyáltalán nem rugaszkodik el teljesen a realitástól... szülőként nézve már előre betojtam persze mi jöhet még ! 😊 anno mi is nyomtuk rendesen de manapság bármi marhaságot megcsinálsz a buliban vagy kiütöd magad 1 percen belül mindenki láthatja...ezzel nagyon durván nehéz lehet mit kezdeni ...
yooker
lol, én is pont tegnap néztem meg és sztem nem lett túl jó mint film
mint életérzés lenyomat jó, de az egész nem áll össze és valami hiányzik belőle

hasonló témát feszeget mint a remélem legközelebb sikerül meghalnod, csak az egy jó film is mellé

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
yooker New York Giants 7 333 — Expect the Best !
tegnap megnéztük a FOMO c. magyar filmet! elég ütős kis story , nagyon hiteles jelenetekkel , fasza kis fiatal színészekkel!ha valaki bulizott már úgy isten igazából annak még inkább érdekes 😊
kemény témát feszeget ,nyilván picit szélsőségesen bemutatva a "mai fiatalokat " elég messzire elmegy de szépen össze van rakva a story egyáltalán nem rugaszkodik el teljesen a realitástól... szülőként nézve már előre betojtam persze mi jöhet még ! 😊 anno mi is nyomtuk rendesen de manapság bármi marhaságot megcsinálsz a buliban vagy kiütöd magad 1 percen belül mindenki láthatja...ezzel nagyon durván nehéz lehet mit kezdeni ...
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 445 — The Mathematician
tudom, tudom velem van a baj
de ezt várom, elég elborultnak tűnik, még jobban mint az előző 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 445 — The Mathematician
The Devil All the Time
sztem jó/nagyszerű alakítások egy nehezen emészthető filmben, ahol nincs senki akit tudnék sajnálni akár egy percig is, még Arvinnal is nehéz együtt érezni
egy kis összeszedettség hiányzott belőle, így túlságosan fókuszvesztett és szerteágazó volt ami ártott neki

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 445 — The Mathematician
A her nekem nem adta, viszont az ex machinát pótold amint tudod 😊
peach
most a the devil all the time lesz míg megjön az mh rise
elvégre a 666. imdb pontozásom jön 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
peach Atlanta Falcons 14 278 — a new hope (again)
A her nekem nem adta, viszont az ex machinát pótold amint tudod 😊



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 445 — The Mathematician
Tau
egy érdekes netflix sci-fi, lényegében 2.5 szereplő van
egy tudós, 1 smart home ai és egy kísérleti alany
3uk közti interakciókból épül fel a film

a film arról szól hogy hogyan épít kapcsolatot az elrabolt csaj hogy kijusson, miközben a tudós próbálja időre befezetni a kísérletet
kis stockholm szindróma, kis tony stark - jarvis

számomra szórakoztató volt
bár a Her-t és az Ex Machinát még nem láttam, de amit tudok azokról lehet hasonlít rájuk
~90-95 perc-t sztem lehet ér (Gary Oldman az AI hangja), bár ha kimarad se vesztettél semmit

Szerkesztette: Negritis, a vajda

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 445 — The Mathematician

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 445 — The Mathematician
Doomsday
csak azért néztem meg mer netflixen elsőre azt hittem h Kate Beckinsale szerepel benne, és lementettem majd feldobta a netflix hogy hamarosan eltűnik (április 22 talán?)
ha van káosz film hát ez az, elindul egy vírus-karantén vonnallal
majd ahogy illik vissza kell menni a lezárt zónába, ahol van mad max világ
meg van középkori lovagi anglia is
maga a film nagyon feledhető, de van egy 10-15 perces üldözéses jelenet ami bármelyik mad max-nek erényére válna és sztem valamennyi inspirációt vett innnen a fury road is
ha mást nem azt érdemes megnézni belőle

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 420 — #NoStress
itt már idősebb mint a ww84 elején, még se zavar senkit hogy edz, itt meg igen
és ez sztem igenis fontos a karaktere szempontjából
Negritis
Ezt nem is értem.

De a képregényekben is azért sok ellentmondásos dolog történik, egyik univerzum se koherens egész, engem az jobban zavar például, hogy 500 km/órával röpköd fent az égben, és egy csepp könnye se csordul ki, én meg bármikor robogóztam, már 40-50-nél alig láttam, úgy jött kifele a könny.
Sobri Jóska
Epp ez zavar? De hat o Diana Prince, akiben az istenek vere csorgedezik. 😀
De vard meg, amig robogozik, lehet, hogy annal mar o is konnyezni fog. 😀
Stez
Engem ez. Itt érzem legjobban, hogy mennyire mások az ő képeségei, mint az enyémek. 😛

több mint 3 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
itt már idősebb mint a ww84 elején, még se zavar senkit hogy edz, itt meg igen
és ez sztem igenis fontos a karaktere szempontjából
Negritis
Ezt nem is értem.

De a képregényekben is azért sok ellentmondásos dolog történik, egyik univerzum se koherens egész, engem az jobban zavar például, hogy 500 km/órával röpköd fent az égben, és egy csepp könnye se csordul ki, én meg bármikor robogóztam, már 40-50-nél alig láttam, úgy jött kifele a könny.
Sobri Jóska
Epp ez zavar? De hat o Diana Prince, akiben az istenek vere csorgedezik. 😀
De vard meg, amig robogozik, lehet, hogy annal mar o is konnyezni fog. 😀

több mint 3 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 420 — #NoStress
itt már idősebb mint a ww84 elején, még se zavar senkit hogy edz, itt meg igen
és ez sztem igenis fontos a karaktere szempontjából
Negritis
Ezt nem is értem.

De a képregényekben is azért sok ellentmondásos dolog történik, egyik univerzum se koherens egész, engem az jobban zavar például, hogy 500 km/órával röpköd fent az égben, és egy csepp könnye se csordul ki, én meg bármikor robogóztam, már 40-50-nél alig láttam, úgy jött kifele a könny.

több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 445 — The Mathematician
A Snyder Cuton fellelkesedve megnéztem a Wonder Woman 1984-t a sok negatív kritika dacára.
Nem volt életem filmje, de rossznak se mondanám, az első 30 perc tömény 80-as évek feelingje az nagyon tetszett, Pedro Pascal nagyon nem, ha kövér fehérembert akarnak, akkor miért egy vékony latinóval játszatják, örökké rejtély marad, amúgy látványos tucatfilm, egyszer teljesen simán nézhető, van pár következetlenség, de nem igazán zavaró, az meg kimondottan tetszett, hogy Cheetaht egy 45 éves színésznővel játszatták el.
Sobri Jóska
láttad az első WW-t? mer a WW84 az egyik fontos mondását teszi zárójelbe kapásból a nyitányban
ráadásul ótvarul is néz ki
Negritis
Láttam persze. Az is tetszett, arra se nagyon emlékszem már. 😊
Milyen fontos mondást tesz zárójelbe?
Ami neked ótvar, gondolom nekem pont az jön be, ez a túltolt színes, neonos, giccses feeling az első félórából.
Sobri Jóska
nem, a CGI néz ki atom szarul, és sztem a 80as éveket se sikerült igazán jól elkapniuk
de ez megint más kérdés, az tényleg egyéni hozzáállás

itt már idősebb mint a ww84 elején, még se zavar senkit hogy edz, itt meg igen
és ez sztem igenis fontos a karaktere szempontjából

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 420 — #NoStress
A Snyder Cuton fellelkesedve megnéztem a Wonder Woman 1984-t a sok negatív kritika dacára.
Nem volt életem filmje, de rossznak se mondanám, az első 30 perc tömény 80-as évek feelingje az nagyon tetszett, Pedro Pascal nagyon nem, ha kövér fehérembert akarnak, akkor miért egy vékony latinóval játszatják, örökké rejtély marad, amúgy látványos tucatfilm, egyszer teljesen simán nézhető, van pár következetlenség, de nem igazán zavaró, az meg kimondottan tetszett, hogy Cheetaht egy 45 éves színésznővel játszatták el.
Sobri Jóska
láttad az első WW-t? mer a WW84 az egyik fontos mondását teszi zárójelbe kapásból a nyitányban
ráadásul ótvarul is néz ki
Negritis
Láttam persze. Az is tetszett, arra se nagyon emlékszem már. 😊
Milyen fontos mondást tesz zárójelbe?
Ami neked ótvar, gondolom nekem pont az jön be, ez a túltolt színes, neonos, giccses feeling az első félórából.

több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 445 — The Mathematician
A Snyder Cuton fellelkesedve megnéztem a Wonder Woman 1984-t a sok negatív kritika dacára.
Nem volt életem filmje, de rossznak se mondanám, az első 30 perc tömény 80-as évek feelingje az nagyon tetszett, Pedro Pascal nagyon nem, ha kövér fehérembert akarnak, akkor miért egy vékony latinóval játszatják, örökké rejtély marad, amúgy látványos tucatfilm, egyszer teljesen simán nézhető, van pár következetlenség, de nem igazán zavaró, az meg kimondottan tetszett, hogy Cheetaht egy 45 éves színésznővel játszatták el.
Sobri Jóska
láttad az első WW-t? mer a WW84 az egyik fontos mondását teszi zárójelbe kapásból a nyitányban
ráadásul ótvarul is néz ki

Szerkesztette: Negritis, a vajda

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 420 — #NoStress
A Snyder Cuton fellelkesedve megnéztem a Wonder Woman 1984-t a sok negatív kritika dacára.
Nem volt életem filmje, de rossznak se mondanám, az első 30 perc tömény 80-as évek feelingje az nagyon tetszett, Pedro Pascal nagyon nem, ha kövér fehérembert akarnak, akkor miért egy vékony latinóval játszatják, örökké rejtély marad, amúgy látványos tucatfilm, egyszer teljesen simán nézhető, van pár következetlenség, de nem igazán zavaró, az meg kimondottan tetszett, hogy Cheetaht egy 45 éves színésznővel játszatták el.

több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 445 — The Mathematician
White Tiger
nah ezt tuti nem láttam volna ha nincs a filmbarátok, viszont szivesen ajánlom bárkinek
klasszikus crime eredet sztori
a scorsese-s hasonlat látom hogy honnan jön, de sztem kicsit erőltetett
várom még az indiai kollégáim véleményét hogy mennyire "tűpontos" ha Indiáról beszélünk
de csak az hogy a gettóból milyen nehéz kiszabadulni és a mocsár mennyire megtesz mindent hogy ott tartson megéri a filmet
fontos hogy nem bollywood stílusú film, nincs random dalbetét | van éneklés de sztem az passzol a sztorihoz |
Negritis
cim alapján azt hittem az a trágya ruszki 2vhs is2ből tigris tankot csinálós rettenet
briareos
nem is tudom hogy az mi 😀
Negritis
hát a white tiger 😀

 www.youtube.com/watch?v=24XXECv-oWw
briareos

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 21 037 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
 telex.hu/szorakozas/2021/03/23/olyan-szereplo-tunt-fel-a-godzilla-vs-kong-utolso-trailereben-amitol-az-osszes-rajongo-rettenetes-izgalomba-jott

😂 baszó lesz.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 3 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 882 — StuG Life
White Tiger
nah ezt tuti nem láttam volna ha nincs a filmbarátok, viszont szivesen ajánlom bárkinek
klasszikus crime eredet sztori
a scorsese-s hasonlat látom hogy honnan jön, de sztem kicsit erőltetett
várom még az indiai kollégáim véleményét hogy mennyire "tűpontos" ha Indiáról beszélünk
de csak az hogy a gettóból milyen nehéz kiszabadulni és a mocsár mennyire megtesz mindent hogy ott tartson megéri a filmet
fontos hogy nem bollywood stílusú film, nincs random dalbetét | van éneklés de sztem az passzol a sztorihoz |
Negritis
cim alapján azt hittem az a trágya ruszki 2vhs is2ből tigris tankot csinálós rettenet
briareos
nem is tudom hogy az mi 😀
Negritis
hát a white tiger 😀


több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 445 — The Mathematician
White Tiger
nah ezt tuti nem láttam volna ha nincs a filmbarátok, viszont szivesen ajánlom bárkinek
klasszikus crime eredet sztori
a scorsese-s hasonlat látom hogy honnan jön, de sztem kicsit erőltetett
várom még az indiai kollégáim véleményét hogy mennyire "tűpontos" ha Indiáról beszélünk
de csak az hogy a gettóból milyen nehéz kiszabadulni és a mocsár mennyire megtesz mindent hogy ott tartson megéri a filmet
fontos hogy nem bollywood stílusú film, nincs random dalbetét | van éneklés de sztem az passzol a sztorihoz |
Negritis
cim alapján azt hittem az a trágya ruszki 2vhs is2ből tigris tankot csinálós rettenet
briareos
nem is tudom hogy az mi 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Szerintem kurva jó lett a Justice League Snyder Cut.
Nem volt "sötét", szépen megépültek a karakterek, hosszúnak se éreztem, hangulatos volt, a humoros és hero részek is megfelelően voltak adagolva, hozza a legjobb Marvel filmek szintjét, egyedül a 4:3-t nem értem.
Erről olvasott valaki valamit?
Illetve Snydernek videoklipeket kéne rendeznie, szerintem a szíve mélyén azt élvezné leginkább.
Sobri Jóska
azt mondta Zack, hogy 4:3-ban magasabbak a karakterek és jobban néznek ki a hero shotok.

amúgy egyetértek, szerintem csodálatos lett a film. Az eleje tényleg lassú, de Snyder rohadt jól tud még mindig akciót rendezni. Jó, nyilván ha a lassításokat meg a random montázsokat kivesszük, akkor kapunk egy 2 és fél órás filmet, amiben nem változik semmi, de ez valahogy így volt jó. Snyder imádja magát és a kameráját, a tavasz movie eventjeként ez most belefért nálam (lehet persze ha minden normális lenne, és tucatjával kapnánk havonta az új filmeket, akkor nem váltotta volna ki ugyanezt a snydercut, dehát semmi nem normális).

ami külön tetszett az az, hogy mindenkinek a motivációját helyrepofozták (az élesszük fel Supermant jelenet, tejóég), kiszedték Batman szuicid hajlamát, nem volt random orosz család (MENNYIRE JÓT TETT ANNAK A JELENETNEK HOGY NEM PIROS VOLT), Aquamant nem csinálták debilre, Flash elviselhetőbb volt 1 fokkal, Cyborg meg tényleg elég erős sztorit kapott, azt nem is értem miért dobta ki egy az egyben Whedon.
shawnka
Nekem ami kimondottan tetszett, hogy a szuperhősök összedolgoztak és a stratégiájuk a szuperképességükre épült.
Marvelben pont ezt nem kedvelem, hogy van egy rakás szuperhős különböző erősségű és hatékonyságú szupererővel, de a vége mindig egy kocsmai bunyó.
Itt meg volt egy közös stratégia, ami figyelembe vette, hogy ki miben erős. Pl. Flash senkihez hozzá se ért verekedve, Cyborg se egy vasterminátorként volt alkalmazva, és igen, Superman az Superman, ő se csak egy szimplán repkedni tudó erős fickó volt, hanem prezentálásra került az a nagyságrendbéli különbség amivel a végén úgy dobálta ide-oda Steppenwolfot, mint egy játékbabát.
Batman meg ugye szuperképesség híjján a logisztikában és motivációban volt erős, nem ő bokszolt ötször akkora lényekkel. Egyszer nézett rá csúnyán Superman, akkor is örülhetett, hogy túlélte.
Sobri Jóska
Jaja. Orulhetett. De azert Snydertol kaptal ket es fel orat par eve, amikor egymast csepeltek, es meg le ia gyozte volna Supermant, ha a bunyo nem szakad felbe. De most bezzeg semmivel sem keszult, hirtelen meg tulsagosan is ugy nezett ki a sztori, mint amikor egy 25 eves Nurmagomedovot mondjuk osszeresztenel az oktagonba egy 13 eves kissraccal.

Csak ez igy a korabbi csepeles utan azert nekem picit furanak erzodott. De ugy en bloc amit irtam, hogy sokszor azt ereztem, hogy a hosok valodi erejevel tul sokat szorakoztak. Hol oriasi badasskent voltak behype-olva, hol meg mindenfele harcban kb szenvedtek a sokadkategorias csicskasok ellen. Kicsit kovetkezetlen volt.
Stez
Lehet.
Én ezt a filmet önmagában néztem, nem összevetve régebbi filmekkel, amikre részletekbe menően nem is emlékeztem. Amikor a BvsS-ben verekedtek, akkor nem volt valami gátló tényező Superman erejével? Nem emlékszem már.
De ez a mostani inkarnációja igazán jól sikerült.
Sobri Jóska
Volt kriptonitja; Steppenwolfnak meg nem, súlyos tervezési hiányosság 😉
ender1112
meg mártája, ne feledd az ultimate fegyvert
Negritis
nekem kiadta a snyder cut, nem került nekem semmibe csak 4 órámba, és be kell vallanom az ő verzióját továbbvivő vision jobban érdekelne
briareos
Fogsz vele talalkozni, szerintem. Miutan igy felszopkodtak ezt a Snyder cutot, nem tudom elkepzelni, hogy a studio ne erezne meg a penz szagat, es ne kuldeene ra Snydert a folytatasra.
Stez
jelenleg nagyon mondják, hogy nem lesz.

dehát a Snyder cutra is ezt mondták.
shawnka
Igen. En biztos vagyok benne, hogy lesz. Nagy penzt iger, nem fogjak kihagyni a lehetoseget.

több mint 3 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 882 — StuG Life
White Tiger
nah ezt tuti nem láttam volna ha nincs a filmbarátok, viszont szivesen ajánlom bárkinek
klasszikus crime eredet sztori
a scorsese-s hasonlat látom hogy honnan jön, de sztem kicsit erőltetett
várom még az indiai kollégáim véleményét hogy mennyire "tűpontos" ha Indiáról beszélünk
de csak az hogy a gettóból milyen nehéz kiszabadulni és a mocsár mennyire megtesz mindent hogy ott tartson megéri a filmet
fontos hogy nem bollywood stílusú film, nincs random dalbetét | van éneklés de sztem az passzol a sztorihoz |
Negritis
cim alapján azt hittem az a trágya ruszki 2vhs is2ből tigris tankot csinálós rettenet

több mint 3 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 144 — Tyrone Creek
Szerintem kurva jó lett a Justice League Snyder Cut.
Nem volt "sötét", szépen megépültek a karakterek, hosszúnak se éreztem, hangulatos volt, a humoros és hero részek is megfelelően voltak adagolva, hozza a legjobb Marvel filmek szintjét, egyedül a 4:3-t nem értem.
Erről olvasott valaki valamit?
Illetve Snydernek videoklipeket kéne rendeznie, szerintem a szíve mélyén azt élvezné leginkább.
Sobri Jóska
azt mondta Zack, hogy 4:3-ban magasabbak a karakterek és jobban néznek ki a hero shotok.

amúgy egyetértek, szerintem csodálatos lett a film. Az eleje tényleg lassú, de Snyder rohadt jól tud még mindig akciót rendezni. Jó, nyilván ha a lassításokat meg a random montázsokat kivesszük, akkor kapunk egy 2 és fél órás filmet, amiben nem változik semmi, de ez valahogy így volt jó. Snyder imádja magát és a kameráját, a tavasz movie eventjeként ez most belefért nálam (lehet persze ha minden normális lenne, és tucatjával kapnánk havonta az új filmeket, akkor nem váltotta volna ki ugyanezt a snydercut, dehát semmi nem normális).

ami külön tetszett az az, hogy mindenkinek a motivációját helyrepofozták (az élesszük fel Supermant jelenet, tejóég), kiszedték Batman szuicid hajlamát, nem volt random orosz család (MENNYIRE JÓT TETT ANNAK A JELENETNEK HOGY NEM PIROS VOLT), Aquamant nem csinálták debilre, Flash elviselhetőbb volt 1 fokkal, Cyborg meg tényleg elég erős sztorit kapott, azt nem is értem miért dobta ki egy az egyben Whedon.
shawnka
Nekem ami kimondottan tetszett, hogy a szuperhősök összedolgoztak és a stratégiájuk a szuperképességükre épült.
Marvelben pont ezt nem kedvelem, hogy van egy rakás szuperhős különböző erősségű és hatékonyságú szupererővel, de a vége mindig egy kocsmai bunyó.
Itt meg volt egy közös stratégia, ami figyelembe vette, hogy ki miben erős. Pl. Flash senkihez hozzá se ért verekedve, Cyborg se egy vasterminátorként volt alkalmazva, és igen, Superman az Superman, ő se csak egy szimplán repkedni tudó erős fickó volt, hanem prezentálásra került az a nagyságrendbéli különbség amivel a végén úgy dobálta ide-oda Steppenwolfot, mint egy játékbabát.
Batman meg ugye szuperképesség híjján a logisztikában és motivációban volt erős, nem ő bokszolt ötször akkora lényekkel. Egyszer nézett rá csúnyán Superman, akkor is örülhetett, hogy túlélte.
Sobri Jóska
Jaja. Orulhetett. De azert Snydertol kaptal ket es fel orat par eve, amikor egymast csepeltek, es meg le ia gyozte volna Supermant, ha a bunyo nem szakad felbe. De most bezzeg semmivel sem keszult, hirtelen meg tulsagosan is ugy nezett ki a sztori, mint amikor egy 25 eves Nurmagomedovot mondjuk osszeresztenel az oktagonba egy 13 eves kissraccal.

Csak ez igy a korabbi csepeles utan azert nekem picit furanak erzodott. De ugy en bloc amit irtam, hogy sokszor azt ereztem, hogy a hosok valodi erejevel tul sokat szorakoztak. Hol oriasi badasskent voltak behype-olva, hol meg mindenfele harcban kb szenvedtek a sokadkategorias csicskasok ellen. Kicsit kovetkezetlen volt.
Stez
Lehet.
Én ezt a filmet önmagában néztem, nem összevetve régebbi filmekkel, amikre részletekbe menően nem is emlékeztem. Amikor a BvsS-ben verekedtek, akkor nem volt valami gátló tényező Superman erejével? Nem emlékszem már.
De ez a mostani inkarnációja igazán jól sikerült.
Sobri Jóska
Volt kriptonitja; Steppenwolfnak meg nem, súlyos tervezési hiányosság 😉
ender1112
meg mártája, ne feledd az ultimate fegyvert
Negritis
nekem kiadta a snyder cut, nem került nekem semmibe csak 4 órámba, és be kell vallanom az ő verzióját továbbvivő vision jobban érdekelne
briareos
Fogsz vele talalkozni, szerintem. Miutan igy felszopkodtak ezt a Snyder cutot, nem tudom elkepzelni, hogy a studio ne erezne meg a penz szagat, es ne kuldeene ra Snydert a folytatasra.
Stez
jelenleg nagyon mondják, hogy nem lesz.

dehát a Snyder cutra is ezt mondták.
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 445 — The Mathematician
White Tiger
nah ezt tuti nem láttam volna ha nincs a filmbarátok, viszont szivesen ajánlom bárkinek
klasszikus crime eredet sztori
a scorsese-s hasonlat látom hogy honnan jön, de sztem kicsit erőltetett
várom még az indiai kollégáim véleményét hogy mennyire "tűpontos" ha Indiáról beszélünk
de csak az hogy a gettóból milyen nehéz kiszabadulni és a mocsár mennyire megtesz mindent hogy ott tartson megéri a filmet
fontos hogy nem bollywood stílusú film, nincs random dalbetét | van éneklés de sztem az passzol a sztorihoz |

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!