Filmek

40 feliratkozó

több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 129 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nem gyakran podcastelek, de az Endgame miatt nem bírok magammal már. 1 óra arról mit jelent nekem az MCU és mit várok a filmtől. Enjoy!

 www.youtube.com/watch?v=9tLDcjeLKSg
shawnka
Lényegtelen off, de én is 07-től 12-ig toltam a középsulit 😀 A többi részt majd holnap melóban hallgatom, mert érdekel eléggé.
kristóf17
Szemtelenül fiatalok vagytok.

😁
warr_b
Ja én a matek érettségim megírása után mentem el jegyet venni... a Klónok támadására...
iktriad
Az enyémnél olyan csodák jöttek épp ki, mint a Félelem és reszketés Las Vegasban vagy a Godzilla 😊
Vagy a Deep impact 😛
warr_b
Szóval pár évvel nálam is öregebb vagy. 😊

A Godzillát (már a 98-as Jean Reno-Matthew Broderick féle verziót) friss kilencedikesként az új tanév első hetében néztük meg, hogy legyen közös bonding az új osztálytársak között. Több ilyen közös mozinézés utána nem is volt. 😊 😊 😊

A Félelem és reszketést viszont kb 1 évvel később egy osztálytársam mutatta meg nekem. A végén duplán lehidaltam, mikor a stáblistánál kiderült, hogy Raoul Duke-ot Johnny Depp játszotta. 😊

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
warr_b Washington Commanders 20 899 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Nem gyakran podcastelek, de az Endgame miatt nem bírok magammal már. 1 óra arról mit jelent nekem az MCU és mit várok a filmtől. Enjoy!

 www.youtube.com/watch?v=9tLDcjeLKSg
shawnka
Lényegtelen off, de én is 07-től 12-ig toltam a középsulit 😀 A többi részt majd holnap melóban hallgatom, mert érdekel eléggé.
kristóf17
Szemtelenül fiatalok vagytok.

😁
warr_b
Ja én a matek érettségim megírása után mentem el jegyet venni... a Klónok támadására...
iktriad
Az enyémnél olyan csodák jöttek épp ki, mint a Félelem és reszketés Las Vegasban vagy a Godzilla 😊
Vagy a Deep impact 😛


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 129 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nem gyakran podcastelek, de az Endgame miatt nem bírok magammal már. 1 óra arról mit jelent nekem az MCU és mit várok a filmtől. Enjoy!

 www.youtube.com/watch?v=9tLDcjeLKSg
shawnka
Lényegtelen off, de én is 07-től 12-ig toltam a középsulit 😀 A többi részt majd holnap melóban hallgatom, mert érdekel eléggé.
kristóf17
Szemtelenül fiatalok vagytok.

😁
warr_b
Ja én a matek érettségim megírása után mentem el jegyet venni... a Klónok támadására...
több mint 5 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 573 — Apu ökölbeszorított keze
Nem gyakran podcastelek, de az Endgame miatt nem bírok magammal már. 1 óra arról mit jelent nekem az MCU és mit várok a filmtől. Enjoy!

 www.youtube.com/watch?v=9tLDcjeLKSg
shawnka
Lényegtelen off, de én is 07-től 12-ig toltam a középsulit 😀 A többi részt majd holnap melóban hallgatom, mert érdekel eléggé.
kristóf17
Délben már vége is volt a tanításnak?

több mint 5 éve
warr_b Washington Commanders 20 899 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Nem gyakran podcastelek, de az Endgame miatt nem bírok magammal már. 1 óra arról mit jelent nekem az MCU és mit várok a filmtől. Enjoy!

 www.youtube.com/watch?v=9tLDcjeLKSg
shawnka
Lényegtelen off, de én is 07-től 12-ig toltam a középsulit 😀 A többi részt majd holnap melóban hallgatom, mert érdekel eléggé.
kristóf17
Szemtelenül fiatalok vagytok.

😁


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 5 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 414 — Colts fan
Nem gyakran podcastelek, de az Endgame miatt nem bírok magammal már. 1 óra arról mit jelent nekem az MCU és mit várok a filmtől. Enjoy!

 www.youtube.com/watch?v=9tLDcjeLKSg
shawnka
Lényegtelen off, de én is 07-től 12-ig toltam a középsulit 😀 A többi részt majd holnap melóban hallgatom, mert érdekel eléggé.
több mint 5 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
Nem gyakran podcastelek, de az Endgame miatt nem bírok magammal már. 1 óra arról mit jelent nekem az MCU és mit várok a filmtől. Enjoy!

több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 175 — The Mathematician
Pet Sematary

hétvégén megnéztem a '89est és nem volt semmi extra
a Pascow és a Zelda szál kifejezetten erőltetett volt
a Mudkiff - Gwynne pároson kívül a többi színész pedig borzalmas
Denise Crosby-ról nem hogy azt nem hittem el hogy anya, hanem azt se hogy hetero

ma voltam a '19est nézni moziba
a színészi gárda most tök jó, a kis csavarok is hozzáadtak a filmhez
a Zelda szál pl rendesen ki van fejtve és most már nem érzem azt h teljesen felesleges hanem lehet érezni hogy miért is kell az egész
a Pascow szál itt is meh, bár nem értem kit és miért zavar hogy most egy színesbörű srác alakítja
amiket csavartak az tetszett
| konkrétan mikor az öreg az ágy mellett matat és mindenki felkészül hogy jön a jump scare mint a '89esben aztán semmi az zseniális |
valamint az is jó
| hogy mivel most nem a fiú hanem a kislány hal meg így lehet értekezni is vele |
mondjuk a lezáró 3 perc kicsit wtf de ettől még egy fasza misztikus film

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
ozibozi New York Giants 15 430
Ha nem láttad az eredetit, akkor egész vállalható az a BUÉk. Csak ott a HA...
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 175 — The Mathematician
1945
Lassú, ám rendkívül katartikus magyar film. A fényképezés és a rendezés parádés, és a színészi játék sem vesz el az élményből, ha már sokat nem is ad hozzá.
empty taxi
Tényleg jó film, szomorú hogy milyen kevesen ismerik és milyen kevesen nézték meg mozikban.
Az olyan filmeket mint a Kölcsönlakás vagy a BÚÉK meg tolják az arcunkba...
braxa88
a Buék elvileg nem lett annyira szar remake (a teljesen idegenek kb a mai napig megy a mozikba)

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
1945
Lassú, ám rendkívül katartikus magyar film. A fényképezés és a rendezés parádés, és a színészi játék sem vesz el az élményből, ha már sokat nem is ad hozzá.
empty taxi
Tényleg jó film, szomorú hogy milyen kevesen ismerik és milyen kevesen nézték meg mozikban.
Az olyan filmeket mint a Kölcsönlakás vagy a BÚÉK meg tolják az arcunkba...

Szerkesztette: braxa88
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
1945
Lassú, ám rendkívül katartikus magyar film. A fényképezés és a rendezés parádés, és a színészi játék sem vesz el az élményből, ha már sokat nem is ad hozzá.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
warr_b Washington Commanders 20 899 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Az utóbbi évek legjobb drámája!

 www.youtube.com/watch?v=w-tMpKhloTc
steelwolf
Szerintem távolról sem, nagyon erősen túlhype-olt valami...


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 5 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 885 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Az utóbbi évek legjobb drámája!

több mint 5 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 867 — No es importante
Az amúgy igen király Spiderverse filmben Peter Porker, azaz pókdisznó is volt, na ezek után nem hiszem, hogy egy kis marvel-sw crossovert ne lehetne megoldani 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 365 — #NoStress
A képregény és SW fanok simán kikelnének önmagukból, én pl velük együtt mennék felgyújtani a Disney stúdiót
Chargers LT
Szerintem meg nyálcsorgatva mennének a teltházas előadások hetekig a világon.
És mint tudjuk csak ez számít, semmi más.
Kenny
Biztos lennének ilyenek, de azok se nem fanok, se nem rajongók 😀 Inkább koca mozisok, akik popcornt majszolva beülnének, aztán a parkolóig kiérve már el is felejtették a filmet.
Chargers LT
Azért te is megnéznéd mondjuk Darth Plagueist Mordály és Groot ellen. 😉
Az meg, hogy mi mikor játszódik, a képregényekben se volt probléma, jöttek-mentek a dimenziók között, Forge is visszaküldte Logant, vagy majd átszambáznak a Limbón, esetleg Rachel Summers a Főnix-erővel veszi kézbe a dolgokat, és akkor máris találkozhat bárki bárkivel, hiszen végtelen valóság van.

több mint 5 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 609 — Jedi Master
A képregény és SW fanok simán kikelnének önmagukból, én pl velük együtt mennék felgyújtani a Disney stúdiót
Chargers LT
Szerintem meg nyálcsorgatva mennének a teltházas előadások hetekig a világon.
És mint tudjuk csak ez számít, semmi más.
Kenny
Biztos lennének ilyenek, de azok se nem fanok, se nem rajongók 😀 Inkább koca mozisok, akik popcornt majszolva beülnének, aztán a parkolóig kiérve már el is felejtették a filmet.

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 5 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 317 — Omar's Coming Yo!
A képregény és SW fanok simán kikelnének önmagukból, én pl velük együtt mennék felgyújtani a Disney stúdiót
Chargers LT
Szerintem meg nyálcsorgatva mennének a teltházas előadások hetekig a világon.
És mint tudjuk csak ez számít, semmi más.

több mint 5 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 609 — Jedi Master
Star Wars IX. infó:
Ápr. 12.-én jön a film címe, bemutató szinte biztos a Dec. 19-20.
1 hét múlva amúgy elvileg megkapjuk az 1. trailert is a filmből. Abrams azt ígérte, a rajongók ledobják a hajukat majd a filmtől. Legyen így.
Chargers LT
Mert annyira bosszantó és fos lesz? 😀
warr_b
Remélhetőleg nem 😀 Valami meglepetést, csavart várok sötét oldalról, mert ez a mostani állapot gyengus, kell legalább 1 igazi sith a képbe, ha folytatni akarják a történetet.
Chargers LT
Megérkeznek a Bosszúállók .
Sobri Jóska
Teletabik.
empty taxi
Felbukkan az Enterprise. Abrams különben is rendezett Treket és Warst is, most jöhet a crossover. Az Első Rend meg beolvad a Borgba. Vagy fordítva.
iktriad
Én nem poénból írtam.
A Disney előbb-utóbb összenyitja a Marvel és a Star Wars univerzumot.
Sobri Jóska
Van benne ráció, de csak úgy, hogy ha a jelenkorba helyezik a star wars idősíkját
peach
Nem feltétlenül. Pl. Dr. Strange el tud jutni bármilyen dimenzióba és időbe, ha a Marvelnél és a Disneynél azt akarják. 😉
iktriad
Azért ne vicceljünk 😀 Szerintem csak poénból lehet ilyet írni. Pont a héten néztem crossover podcastot, és erről mondták azt, hogy kb elképzelhetetlen.
A képregény és SW fanok simán kikelnének önmagukból, én pl velük együtt mennék felgyújtani a Disney stúdiót 😀 És technikailag is több meredek dolgot kellene áthidalni időben, térben. Logikai bukfencekkel lenne tele az egész kb.
De a legfőbb érv, ami miatt nem lesz ilyen, hogy totális értelmetlen baromság lenne összeszűrni. A SW univerzum kb 10.000 évet ölel fel, a képregények meg kb. napjainkban játszódnak. És 2 fejős tehénből gazdaságilag sem csinálnak 1et.

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 129 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Star Wars IX. infó:
Ápr. 12.-én jön a film címe, bemutató szinte biztos a Dec. 19-20.
1 hét múlva amúgy elvileg megkapjuk az 1. trailert is a filmből. Abrams azt ígérte, a rajongók ledobják a hajukat majd a filmtől. Legyen így.
Chargers LT
Mert annyira bosszantó és fos lesz? 😀
warr_b
Remélhetőleg nem 😀 Valami meglepetést, csavart várok sötét oldalról, mert ez a mostani állapot gyengus, kell legalább 1 igazi sith a képbe, ha folytatni akarják a történetet.
Chargers LT
Megérkeznek a Bosszúállók .
Sobri Jóska
Teletabik.
empty taxi
Felbukkan az Enterprise. Abrams különben is rendezett Treket és Warst is, most jöhet a crossover. Az Első Rend meg beolvad a Borgba. Vagy fordítva.
iktriad
Én nem poénból írtam.
A Disney előbb-utóbb összenyitja a Marvel és a Star Wars univerzumot.
Sobri Jóska
Van benne ráció, de csak úgy, hogy ha a jelenkorba helyezik a star wars idősíkját
peach
Nem feltétlenül. Pl. Dr. Strange el tud jutni bármilyen dimenzióba és időbe, ha a Marvelnél és a Disneynél azt akarják. 😉
több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 263 — a new hope (again)
Star Wars IX. infó:
Ápr. 12.-én jön a film címe, bemutató szinte biztos a Dec. 19-20.
1 hét múlva amúgy elvileg megkapjuk az 1. trailert is a filmből. Abrams azt ígérte, a rajongók ledobják a hajukat majd a filmtől. Legyen így.
Chargers LT
Mert annyira bosszantó és fos lesz? 😀
warr_b
Remélhetőleg nem 😀 Valami meglepetést, csavart várok sötét oldalról, mert ez a mostani állapot gyengus, kell legalább 1 igazi sith a képbe, ha folytatni akarják a történetet.
Chargers LT
Megérkeznek a Bosszúállók .
Sobri Jóska
Teletabik.
empty taxi
Felbukkan az Enterprise. Abrams különben is rendezett Treket és Warst is, most jöhet a crossover. Az Első Rend meg beolvad a Borgba. Vagy fordítva.
iktriad
Én nem poénból írtam.
A Disney előbb-utóbb összenyitja a Marvel és a Star Wars univerzumot.
Sobri Jóska
Van benne ráció, de csak úgy, hogy ha a jelenkorba helyezik a star wars idősíkját



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Akkor Logan meg epp jokor tette taccsra magat, Kapitanyek is a legjobbkor lepnek le. Okos flotasok ezek.

több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 365 — #NoStress
Star Wars IX. infó:
Ápr. 12.-én jön a film címe, bemutató szinte biztos a Dec. 19-20.
1 hét múlva amúgy elvileg megkapjuk az 1. trailert is a filmből. Abrams azt ígérte, a rajongók ledobják a hajukat majd a filmtől. Legyen így.
Chargers LT
Mert annyira bosszantó és fos lesz? 😀
warr_b
Remélhetőleg nem 😀 Valami meglepetést, csavart várok sötét oldalról, mert ez a mostani állapot gyengus, kell legalább 1 igazi sith a képbe, ha folytatni akarják a történetet.
Chargers LT
Megérkeznek a Bosszúállók .
Sobri Jóska
Teletabik.
empty taxi
Felbukkan az Enterprise. Abrams különben is rendezett Treket és Warst is, most jöhet a crossover. Az Első Rend meg beolvad a Borgba. Vagy fordítva.
iktriad
Én nem poénból írtam.
A Disney előbb-utóbb összenyitja a Marvel és a Star Wars univerzumot.

több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 129 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Star Wars IX. infó:
Ápr. 12.-én jön a film címe, bemutató szinte biztos a Dec. 19-20.
1 hét múlva amúgy elvileg megkapjuk az 1. trailert is a filmből. Abrams azt ígérte, a rajongók ledobják a hajukat majd a filmtől. Legyen így.
Chargers LT
Mert annyira bosszantó és fos lesz? 😀
warr_b
Remélhetőleg nem 😀 Valami meglepetést, csavart várok sötét oldalról, mert ez a mostani állapot gyengus, kell legalább 1 igazi sith a képbe, ha folytatni akarják a történetet.
Chargers LT
Megérkeznek a Bosszúállók .
Sobri Jóska
Teletabik.
empty taxi
Felbukkan az Enterprise. Abrams különben is rendezett Treket és Warst is, most jöhet a crossover. Az Első Rend meg beolvad a Borgba. Vagy fordítva.
több mint 5 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 573 — Apu ökölbeszorított keze
Endgamere megnyílt a jegyvásárlás.
hajrá
braxa88
csütörtök reggel feliratosan jesz