Filmek

40 feliratkozó

több mint 5 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 885 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
 youtu.be/lirlFGm0rCI

Hát engem ez nem mozgazott meg semerre!
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
En olyat is olvastam, hogy mindenki ezt hiszi, de nem is | Thanos lesz vegul a „fogonosz”, hanem Kronos. |

több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 365 — #NoStress
Wowowow 😀
 www.youtube.com/watch?v=rBe7IsF5m7M
Chargers LT
végén ahogy Tony, Thor és Kapitány sétálnak Thanos felé.. áá 😀
braxa88
Szerintem ez a snitt nem lesz a filmben.

több mint 5 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
SHAZAM

ez egyszerre volt a legjobb és a legrosszabb superhero origin film valaha 😀
a családi vonal meg Billy története fasza nagyon, viszont mellette meg fut a főgonosz teljesen súlytalan és balfasz storylineja.

ez a tökéletes 5/10 film.
több mint 5 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 317 — Omar's Coming Yo!
Wowowow 😀
 www.youtube.com/watch?v=rBe7IsF5m7M
Chargers LT
végén ahogy Tony, Thor és Kapitány sétálnak Thanos felé.. áá 😀
braxa88
Ránézésre az a képregényes csata lehet.
Elég baszó mindenesetre.

több mint 5 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Wowowow 😀
 www.youtube.com/watch?v=rBe7IsF5m7M
Chargers LT
végén ahogy Tony, Thor és Kapitány sétálnak Thanos felé.. áá 😀
több mint 5 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 609 — Jedi Master
Wowowow 😀
 www.youtube.com/watch?v=rBe7IsF5m7M

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 5 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 609 — Jedi Master
Tegnap megvolt a Marvel Cap.

Nem volt rossz ,mondhatni tetszett a képi világa,hangulata. nem volt túl erőltetve a dolog,elég sablonos a történet,de ketten elviszik a filmet a hátukon. J L sajna súlytalan ebben a szerepben .

| azt hogy éli túl egy földi halando,hogy átmegy rajta a végtelen kő energiája? Mit keresett az eredeti Marvel a földön? |
Janek
Az elsőben szerintem nincs semmi, pl Coulson ügynök is kb Krí vérátömlesztésen esett át a SHIELD sorozatban. Fizikailag simán magyarázhatják azzal, hogy kibírja és kész, mert az ellenkezője nincs cáfolva. Ez olyan, hogy Peter Parker miért nem halt bele a egy szuperpók csípésébe...inkább szuperereje lett 😀
A második: Ott akarta elrejteni a Krík elől a teseractot és felhasználni az erejét jó célra.

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 5 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 573 — Apu ökölbeszorított keze
Tegnap megvolt a Marvel Cap.

Nem volt rossz ,mondhatni tetszett a képi világa,hangulata. nem volt túl erőltetve a dolog,elég sablonos a történet,de ketten elviszik a filmet a hátukon. J L sajna súlytalan ebben a szerepben .

| azt hogy éli túl egy földi halando,hogy átmegy rajta a végtelen kő energiája? Mit keresett az eredeti Marvel a földön? |

több mint 5 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Endgame hossza 3óra2perc. kevés 😊
braxa88
aha, előre tudom hogy milyen nehéz lesz kibírni 😀
vagy azért mert fogyasztok folyadékot vagy azért mert nem 😀
Negritis

Sobri Jóska
😀 😀 😀 😀 😀

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 365 — #NoStress
Endgame hossza 3óra2perc. kevés 😊
braxa88
aha, előre tudom hogy milyen nehéz lesz kibírni 😀
vagy azért mert fogyasztok folyadékot vagy azért mert nem 😀
Negritis

több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 176 — The Mathematician

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 414 — Colts fan
Endgame hossza 3óra2perc. kevés 😊
braxa88
aha, előre tudom hogy milyen nehéz lesz kibírni 😀
vagy azért mert fogyasztok folyadékot vagy azért mert nem 😀
Negritis
Előtte 2 órával szarrá iszom magamat, előtte másfél perces megkönnyebbülés, film felétől meg lehet újra inni. 😀 Nálam ez lesz a terv így elsőre. Imádom a hosszú filmeket.
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 176 — The Mathematician
Endgame hossza 3óra2perc. kevés 😊
braxa88
aha, előre tudom hogy milyen nehéz lesz kibírni 😀
vagy azért mert fogyasztok folyadékot vagy azért mert nem 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Endgame hossza 3óra2perc. kevés 😊
több mint 5 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 885 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
 www.youtube.com/watch?v=VQVcxsYFD88

Jó szórakozást hozzá!
Vrij6
Én ezt már 2-szer végignéztem! 😁
több mint 5 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 773 — Слава Україні! Героям слава!


Jó szórakozást hozzá!

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 5 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 885 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
több mint 5 éve
warr_b Washington Commanders 20 899 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Engem picit aggaszt, hogy GoT-osok (nem kéne túlkeverni a szálakat feltétlen, inkább valami Firefly-féleségnek örülnék Mandalorianokkal, de az Old Republic korszakban.. ahol mindkét oldal (Jedi/Sith) inkább mellékszereplő, mint fő), meg hát még mindig a Disney-ről beszélünk ugye... de hát reményhal.

szerk: tudom h van ez is, de itt meg a szereplőgárda aggaszt...
 en.wikipedia.org/wiki/The_Mandalorian
Igor
Firefly az nagy kedvenc.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Ha Régi Köztársaság, akkor remélem lesz olyan sztori, amiben Vitiate és Revan is szerepel, 2 legjobb karakter szvsz a korból.

Szerkesztette: empty taxi


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Engem picit aggaszt, hogy GoT-osok (nem kéne túlkeverni a szálakat feltétlen, inkább valami Firefly-féleségnek örülnék Mandalorianokkal, de az Old Republic korszakban.. ahol mindkét oldal (Jedi/Sith) inkább mellékszereplő, mint fő), meg hát még mindig a Disney-ről beszélünk ugye... de hát reményhal.

szerk: tudom h van ez is, de itt meg a szereplőgárda aggaszt...
 en.wikipedia.org/wiki/The_Mandalorian

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 609 — Jedi Master
izgalmas pletyka
 filmbuzi.hu/archives/2019/03/20/a-nagy-star-wars-pletyka-old-republic/
r.baggio
Na ez hatalmas királyság lenne, a GoT készítői pedig minőséget is adnának. Végre egy zseniális ötlet, ami amúgy nem új dolog, mert a rajongók régóta akarnak egy OldRep filmet, sőt, trilógia még jobb lenne, hiszen ez az időszak több 1000 év 😀 És százféle történetet filmre lehetne vinni, hiszen anno ezer számra szaladgáltak a Jedik, Sithek (amíg el nem jött a kettő szabálya), több háború is volt, és olyan dolgokat be lehetne mutatni, mint a Korriban (bolygó), ami a Sithek otthona, Darth Raven és Darth Malak történetét, Darth Bane-t, aki a kettő szabályának megalkotója, stb...😊

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 5 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 867 — No es importante
izgalmas pletyka
 filmbuzi.hu/archives/2019/03/20/a-nagy-star-wars-pletyka-old-republic/


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
warr_b Washington Commanders 20 899 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Elsöpör a népharag úgy látom..bocs hogy a lelkekbe gázoltam egyszerűen egy másik szemüveg volt rajtam Na!😀
yooker
Ne erts felre minket. Attol fuggetlenul, hogy tetszik a Conair valakinek vagy nem es irtad, hogy nem dokumentum filmet varsz egy akciofilmtol, de en a Filmektol nem varok realis dolgokat. Szoval a fennakadast nem ertjuk / ertettem




Pedig amúgy egy tök jó akciófilm, nem tudom mi a problémád vele. A mai képregénnyel átitatott CGI-al turbózott folytatásos pénzgyártó borzalmak után meg pláne.

flzoli
Ne is mondd, engem annyira zavar ez a tulzott monumentalitas, robbanas, tuzharc es melle 150 oranyi mellekszalak. Kinek van erre ideje?Ujrakezdes, remake, remakeremakeje .....

Nevetni fogtok, a Cobra 11 neha meg mindig lenyugoz, hogy milyen preciz kaszkador dolgok vannak benne. Pedig biztosra veszem, hogy a cobra 11 nem a top kategoria ez ugyben 😀
ZoliMP
Medicopter 117 volt az igazi 😛 😀
warr_b
Nem, Walker a texasi kohó az alapmű!
csebi
Jaja, Walker, a texasi kampó!


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 5 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Most néztem meg a Free Solo -t, hát mit mondjak, az ágyban fekve is kapaszkodtam.

Maga a film azért jó szerintem, mert nincs mesterséges hangulatkeltés, drámai zene, hatásvadász narrátor, stb... hanem hagyja hogy a néző magától jöjjön rá, hogy ez valami nagyon durva dolog. Ténylegesen dokumentum film, fölösleges sallangok nélkül. Nekem bejött. Nem tudom az Oscar mennyire reális, mert nem ismerem a versenyző filmeket, de akit a legkisebb mértékben is érdekel a mászás, annak mindenképp ajánlom.
Jan
Egészen elképesztő és hihetetlen a csávó. Én komolyan nem hiszem el hogy egy ember így ilyen falon képes felmászni. emberfeletti teljesítmény. Az hogy 700méter függeszkedés, mászás után egy fél centis "peremen" húzza fel magát egy ujjal. áá ez vicc ez amber 😀

A film nem rossz, kicsit hosszú, de a mászás miatt megéri megnézni