Filmek

40 feliratkozó

több mint 5 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Én a mérges pókok végébé néztem bele. Ha tudtam volna, hogy pont az általam emlegetett Kari Wuhrer van benne...

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 5 éve
yooker New York Giants 7 331 — Expect the Best !
valamelyik nap elkezdtük nézni a ConAir-t
itthon...pár perc után felváltva kezdtük el bemondogatni a különböző blődségeket a végére már totál kész voltunk annyit röhögtünk a sok marhaságon ami van benne!ok nem dokufilm persze és az akciókban sok ilyen van de ez a mennyiség valahogy erősen átlagon felülinek tűnt...a zárójelenet amikor a városra zuhannak , na onnantól különösen parádés!😊
komolyan érdemes egyszer ilyen szemmel is megnézni mint nagyon jó vígjáték
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 185 — The Mathematician
Ha 9 éves fiukkal kell mozizni akkor Marvel captain v Alita ?
Janek
inkább Az Utolsó Cserkész.
Duff
 www.youtube.com/watch?v=Wn9y4aSptgQ
Janek
 www.youtube.com/watch?v=oO3YmT2d-8k

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 573 — Apu ökölbeszorított keze
Ha 9 éves fiukkal kell mozizni akkor Marvel captain v Alita ?
Janek
inkább Az Utolsó Cserkész.
Duff
 www.youtube.com/watch?v=Wn9y4aSptgQ

több mint 5 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 415 — Colts fan
Green Book

Kimondottan kellemes, jó humorú tanulságos film volt. Nem volt túlhúzva a téma, de jelentése volt, elgondolkodtatott és még halálra szórakoztatott is. Nagyon jól játszott Mortensen.
Egyébként a szerep kedvéért hízott így el, vagy mostanság ilyen testalkattal futkározik? 😊
kristóf17
forgatás alatt rászóltak ha salátát evett.
braxa88
😀 😀 😀 Óriási.
több mint 5 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Green Book

Kimondottan kellemes, jó humorú tanulságos film volt. Nem volt túlhúzva a téma, de jelentése volt, elgondolkodtatott és még halálra szórakoztatott is. Nagyon jól játszott Mortensen.
Egyébként a szerep kedvéért hízott így el, vagy mostanság ilyen testalkattal futkározik? 😊
kristóf17
forgatás alatt rászóltak ha salátát evett.
több mint 5 éve
Duff Seattle Seahawks 3 037
Ha 9 éves fiukkal kell mozizni akkor Marvel captain v Alita ?
Janek
inkább Az Utolsó Cserkész.
több mint 5 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 415 — Colts fan
Green Book

Kimondottan kellemes, jó humorú tanulságos film volt. Nem volt túlhúzva a téma, de jelentése volt, elgondolkodtatott és még halálra szórakoztatott is. Nagyon jól játszott Mortensen.
Egyébként a szerep kedvéért hízott így el, vagy mostanság ilyen testalkattal futkározik? 😊
több mint 5 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 076
Na végre megvolt a Searching. Tényleg elég ütős krimi, ami végig odaszegez a képernyőhöz és mindig elbizonytalanít, hogy jó irányba indultak-e a nyomozással. 8/10

több mint 5 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 073 — Jó ötletnek tűnt!
Ha 9 éves fiukkal kell mozizni akkor Marvel captain v Alita ?
Janek
marvel kapitány
az egyikben űrlényekről van szó

a másikban emberek és félig gép emberek kerülnek feldarabolásra
Negritis
++ Alita nagyon jó, de nem véletlen 16+-os

Lesz ez még így se!
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 185 — The Mathematician
Ha 9 éves fiukkal kell mozizni akkor Marvel captain v Alita ?
Janek
marvel kapitány
az egyikben űrlényekről van szó

a másikban emberek és félig gép emberek kerülnek feldarabolásra

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 573 — Apu ökölbeszorított keze
Ha 9 éves fiukkal kell mozizni akkor Marvel captain v Alita ?

több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Most néztem meg a Free Solo -t, hát mit mondjak, az ágyban fekve is kapaszkodtam.

Maga a film azért jó szerintem, mert nincs mesterséges hangulatkeltés, drámai zene, hatásvadász narrátor, stb... hanem hagyja hogy a néző magától jöjjön rá, hogy ez valami nagyon durva dolog. Ténylegesen dokumentum film, fölösleges sallangok nélkül. Nekem bejött. Nem tudom az Oscar mennyire reális, mert nem ismerem a versenyző filmeket, de akit a legkisebb mértékben is érdekel a mászás, annak mindenképp ajánlom.
Jan
Jogosan nyert szerintem. De amugy a faszinak sok maszasarol keszult film, ha ennyire tetszett, biztos tetszene a tobbi is.

több mint 5 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 935 — Steelers fan
Most néztem meg a Free Solo -t, hát mit mondjak, az ágyban fekve is kapaszkodtam.

Maga a film azért jó szerintem, mert nincs mesterséges hangulatkeltés, drámai zene, hatásvadász narrátor, stb... hanem hagyja hogy a néző magától jöjjön rá, hogy ez valami nagyon durva dolog. Ténylegesen dokumentum film, fölösleges sallangok nélkül. Nekem bejött. Nem tudom az Oscar mennyire reális, mert nem ismerem a versenyző filmeket, de akit a legkisebb mértékben is érdekel a mászás, annak mindenképp ajánlom.
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 185 — The Mathematician
A hentes, a kurva, es a felszemu tudtok linket, ahol online meglehet nezni?
Vrij6
engem is érdekelne, sajna nem tudtam elmenni megnézni

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 773 — Слава Україні! Героям слава!
A hentes, a kurva, es a felszemu tudtok linket, ahol online meglehet nezni?

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Elkezdtem nézni sorban úgy ahogy itt van (sorozatok,filmek,kisfilmek) a Marvel univerzumot és azt kell mondanom kurva király 😊😃!!!

De épp most fejeztem be A GALAXIS ŐRZŐIT és eddig ez mindent vissz ! Egyszerűen a Mordály zseniállis karakter !
Nagyon rég nevettem ennyit mint most a filmen.
Szóval nekem eddig ez a kedvencem a Marvel univerzumban.
De a sorozatok is jók nagyon.
Rózsa Sándor (betyár)
akkor van egy jó hírem
úgy néz ki a 3. részt ugyanaz rendezi mégis mint az első 2-t 😀

mondjuk nekem talán az Ant Man film a kedvencem még úgyis hogy nem azt tartom a legjobbnak, messze
viszont az hogy végre nem skybeam, világ megmentés van hanem a földön maradunk
és persze egy heist movie alapvetően imádom
Negritis
A Hangyánál még sajnos nem tartok. (De most nagyon kíváncsivá tettél 🤔mert nekem alapba valahogy nem szimpatikus a Hangya de ez pusztán előítélet részemről,szóval ez simán valtozhat megnézés után )
De apropó most a Daredevil jönn az első évad.A kronologiai sorrendben. Az milyen ?????
Véllemény ??
Rózsa Sándor (betyár)
Punisher után/mellett a legjobb Netflix Marvel sori.
Raven17
Fuuu ez tényleg nagyon zoral.
több mint 5 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 887 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Triple Frontier

Amilyen hangulatos az előzetes, olyan langyos a film! Ezzel a castingal ez harmatgyenge, kár érte!
több mint 5 éve
Raven17 Philadelphia Eagles 1 298 — ravenc177@gmail.com
Elkezdtem nézni sorban úgy ahogy itt van (sorozatok,filmek,kisfilmek) a Marvel univerzumot és azt kell mondanom kurva király 😊😃!!!

De épp most fejeztem be A GALAXIS ŐRZŐIT és eddig ez mindent vissz ! Egyszerűen a Mordály zseniállis karakter !
Nagyon rég nevettem ennyit mint most a filmen.
Szóval nekem eddig ez a kedvencem a Marvel univerzumban.
De a sorozatok is jók nagyon.
Rózsa Sándor (betyár)
akkor van egy jó hírem
úgy néz ki a 3. részt ugyanaz rendezi mégis mint az első 2-t 😀

mondjuk nekem talán az Ant Man film a kedvencem még úgyis hogy nem azt tartom a legjobbnak, messze
viszont az hogy végre nem skybeam, világ megmentés van hanem a földön maradunk
és persze egy heist movie alapvetően imádom
Negritis
A Hangyánál még sajnos nem tartok. (De most nagyon kíváncsivá tettél 🤔mert nekem alapba valahogy nem szimpatikus a Hangya de ez pusztán előítélet részemről,szóval ez simán valtozhat megnézés után )
De apropó most a Daredevil jönn az első évad.A kronologiai sorrendben. Az milyen ?????
Véllemény ??
Rózsa Sándor (betyár)
Punisher után/mellett a legjobb Netflix Marvel sori.
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Elkezdtem nézni sorban úgy ahogy itt van (sorozatok,filmek,kisfilmek) a Marvel univerzumot és azt kell mondanom kurva király 😊😃!!!

De épp most fejeztem be A GALAXIS ŐRZŐIT és eddig ez mindent vissz ! Egyszerűen a Mordály zseniállis karakter !
Nagyon rég nevettem ennyit mint most a filmen.
Szóval nekem eddig ez a kedvencem a Marvel univerzumban.
De a sorozatok is jók nagyon.
Rózsa Sándor (betyár)
akkor van egy jó hírem
úgy néz ki a 3. részt ugyanaz rendezi mégis mint az első 2-t 😀

mondjuk nekem talán az Ant Man film a kedvencem még úgyis hogy nem azt tartom a legjobbnak, messze
viszont az hogy végre nem skybeam, világ megmentés van hanem a földön maradunk
és persze egy heist movie alapvetően imádom
Negritis
A Hangyánál még sajnos nem tartok. (De most nagyon kíváncsivá tettél 🤔mert nekem alapba valahogy nem szimpatikus a Hangya de ez pusztán előítélet részemről,szóval ez simán valtozhat megnézés után )
De apropó most a Daredevil jönn az első évad.A kronologiai sorrendben. Az milyen ?????
Vélemény ??
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 185 — The Mathematician
Elkezdtem nézni sorban úgy ahogy itt van (sorozatok,filmek,kisfilmek) a Marvel univerzumot és azt kell mondanom kurva király 😊😃!!!

De épp most fejeztem be A GALAXIS ŐRZŐIT és eddig ez mindent vissz ! Egyszerűen a Mordály zseniállis karakter !
Nagyon rég nevettem ennyit mint most a filmen.
Szóval nekem eddig ez a kedvencem a Marvel univerzumban.
De a sorozatok is jók nagyon.
Rózsa Sándor (betyár)
akkor van egy jó hírem
úgy néz ki a 3. részt ugyanaz rendezi mégis mint az első 2-t 😀

mondjuk nekem talán az Ant Man film a kedvencem még úgyis hogy nem azt tartom a legjobbnak, messze
viszont az hogy végre nem skybeam, világ megmentés van hanem a földön maradunk
és persze egy heist movie alapvetően imádom

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Elkezdtem nézni sorban úgy ahogy itt van (sorozatok,filmek,kisfilmek) a Marvel univerzumot és azt kell mondanom kurva király 😊😃!!!

De épp most fejeztem be A GALAXIS ŐRZŐIT és eddig ez mindent vissz ! Egyszerűen a Mordály zseniállis karakter !
Nagyon rég nevettem ennyit mint most a filmen.
Szóval nekem eddig ez a kedvencem a Marvel univerzumban.
De a sorozatok is jók nagyon.
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 185 — The Mathematician
opm-nél kevés gyengébb és túlértékelt manga/animét tudnék mondani (sao kapásból 😀)
amúgy felesleges Goku-t emlegetni, Chi Chi még mindig OP-bb 😀

egyébként a legtápabb Mr Excelsior aka One Above All

de továbbra is Deadpool elpúsztította a marvel univerzumot, kétszer!!! 😀
Gwenpool pedig képes mászkálni a képregény panelek között 😀
Negritis
Nem érzed te ezt...már látom. 😀
Greengo
valszeg tényleg velem van a baj
de egy shounennek szánt animében nekem ez a one trick meme pony nem jött be
amúgy a tokyo ghoul, attack on titan sem jó sztem
bár azokból csak a mangát olvastam

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 592 — Eagles fan
opm-nél kevés gyengébb és túlértékelt manga/animét tudnék mondani (sao kapásból 😀)
amúgy felesleges Goku-t emlegetni, Chi Chi még mindig OP-bb 😀

egyébként a legtápabb Mr Excelsior aka One Above All

de továbbra is Deadpool elpúsztította a marvel univerzumot, kétszer!!! 😀
Gwenpool pedig képes mászkálni a képregény panelek között 😀
Negritis
Nem érzed te ezt...már látom. 😀


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 185 — The Mathematician
teljesen korrekt kis film lett a Marvel Kapitány
nem váltja meg a világot, és ha nekiállsz szétszedni akkor szét is lehet
viszont a karakter badass, bár Brie Larson futása engem kiakasztott (sprintelnie kéne rre max kocog és azt sem érzem hogy túl dinamikus lenne)
de a humora rendbe van és látvány filmenk tökéletes
Negritis
Az a futás... Általánosban de nevettünk az ilyen kacsán futó társakon. De azért még most is értetlenkedve nézem az ilyet.
A film jó amúgy jah. Csak túl erős a csaj, ahogyan Thanos is túl erős szerintem.
kristóf17
Ez a csaj sokkal erősebb mint superman 😀 ez is a baja a filmnek, a vége már súlytalan volt, annyira simán elver mindenkit. Főleg hogy még Ronan se akart vele harcolni :/
Thanosnak is csak kesztyűvel van esélye ellen. Azt azért remélem hogy nem a csaj győzi le Thanost, hogy azt elfogadjam jobban fel kellett volna őt építeni.

Nem volt egy hú de nagy film, de így is sokkal nézhetőbb mint a szarrásztárolt aquaman 😀 A két film előtt azért nem hittem volna hogy az Into the spider-verse klasszisokkal jobban tetszik, de mondjuk az a legjobb animációs film valaha.


A credits utáni jelenet volt a legjobb, féltem hogy az endgame fele arról szól, hogy felkutassák Marvel Kapitányt, de így már rögtön belacsaphatunk a közepébe.
Még bő egy hónap.
braxa88
 www.youtube.com/watch?v=CSn5W5gI8OA
Squirrel Girl is leverte már thanost 😀

amúgy engem nem zavart h OP, mert tudtam hogy az
kicsit az zavart h ezt így random húzza elő
Negritis
Én egyrészt nem bánom, hogy Thanos ennyire erős, mert unalmas lenne, ha mindig "legyőzhető" lenne a főellenség, jó látni, hogy tudnak a főhősök is hibázni, meg bajba kerülni...
Tovább Marvel kapitány erejéről is annyit, hogy még az eredeti képregényekben sincs leírva sehol, vagy meghatározva, hogy mennyire is erős, mi az erejének a végső határa 😊 Azaz hivatalosan is full power a csaj annyira, hogy nem tudni mi a teteje. Ő asszem az egyetlen ilyen hős.
Plusz ereje amúgy, hogy a napból is képes energiát elnyelni és használni, és "pókösztöne" van, megérzi, mi az ellenfél gyengéje.
Chargers LT
Vagod te Son Gokut? Nala erosebb leny nem letezik az univerzumban!
Stez

😀
Greengo
opm-nél kevés gyengébb és túlértékelt manga/animét tudnék mondani (sao kapásból 😀)
amúgy felesleges Goku-t emlegetni, Chi Chi még mindig OP-bb 😀

egyébként a legtápabb Mr Excelsior aka One Above All

de továbbra is Deadpool elpúsztította a marvel univerzumot, kétszer!!! 😀
Gwenpool pedig képes mászkálni a képregény panelek között 😀

Szerkesztette: Negritis, a vajda

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!