Filmek

40 feliratkozó

több mint 5 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 424
Fargo, 1996

A nagy hype meg kritikák miatt többet vártam ettől a filmtől, de hiába voltak jók a színészek és a karakterek, hiába tetszett az abszurd humora is, egyáltalán nem tudott magával ragadni.
Lehet azért, mert az eltelt időben készült már ebből a zsánerből több film is.
Solymi
Na ne.

Annyira zseniàlis film!
Kb mindenki karaktere telitalalat ,a tortenet csavaros és vicces ugyanakkor mély tartalommal bír!
Az egyik film amit sokszor kell megnezni.

(En soha nem lattam a sorozatot)
Janek
Ez van.
Mondom, nem a filmmel van baj, bírom az ilyen humort és a karakterek is ülnek.
Egyszerűen csak annyi, hogy azóta ugyanezek a motívumok visszaköszöntek már más filmekben is, így ennek nem volt akkora hatása.

több mint 5 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Valaki tudna segíteni abban,hogy kronologiai sorrendbe,hogy kezdjem el nézni a Marvel filmeket ?? Előre is köszi.
Rózsa Sándor (betyár)
google
több mint 5 éve
Nomac New England Patriots 2 642 — balazs.t85@gmail.com
Valaki tudna segíteni abban,hogy kronologiai sorrendbe,hogy kezdjem el nézni a Marvel filmeket ?? Előre is köszi.
Rózsa Sándor (betyár)
 filmsomnia.hu/marvel-maratont-tartanal-ime-teljes-idovonal-hogy-biztosan-helyes-sorrendben-nezd-studio-filmjeit-es-sorozatait/
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Valaki tudna segíteni abban,hogy kronologiai sorrendbe,hogy kezdjem el nézni a Marvel filmeket ?? Előre is köszi.
több mint 5 éve
ozibozi New York Giants 15 455
Fargo, 1996

A nagy hype meg kritikák miatt többet vártam ettől a filmtől, de hiába voltak jók a színészek és a karakterek, hiába tetszett az abszurd humora is, egyáltalán nem tudott magával ragadni.
Lehet azért, mert az eltelt időben készült már ebből a zsánerből több film is.
Solymi
Na ne.

Annyira zseniàlis film!
Kb mindenki karaktere telitalalat ,a tortenet csavaros és vicces ugyanakkor mély tartalommal bír!
Az egyik film amit sokszor kell megnezni.

(En soha nem lattam a sorozatot)
Janek
Akkor sürgősen pótold, mert megéri, és nincs igazi köze a filmhez 😉
több mint 5 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 581 — Apu ökölbeszorított keze
Fargo, 1996

A nagy hype meg kritikák miatt többet vártam ettől a filmtől, de hiába voltak jók a színészek és a karakterek, hiába tetszett az abszurd humora is, egyáltalán nem tudott magával ragadni.
Lehet azért, mert az eltelt időben készült már ebből a zsánerből több film is.
Solymi
Na ne.

Annyira zseniàlis film!
Kb mindenki karaktere telitalalat ,a tortenet csavaros és vicces ugyanakkor mély tartalommal bír!
Az egyik film amit sokszor kell megnezni.

(En soha nem lattam a sorozatot)

több mint 5 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 051 — Lucas Scott
Bohemian Rhapsody:
maleken és a zenén kívül 0 érték a filmben
de legalább faszán rámosták a banda összes balhéját arra aki nem tudja megvédeni magát
Negritis
Tettek mindezt ugy, hogy ok egyebkent a Queen kozben ugyanugy csinalgattak lemezeket egyedul, akarcsak Mercury, utobbira meg szepen rahuztak a vizes lepedot. Ez a film ugya ahogy van, undorito. De egyebkent pont ezert tartott ideig megcsinalni, csomo szinesz meg stabtag ezert hagyta a fenebe a forgatast, mert tele van hazugsagokkal es baromira olyan dolgot akar beadni a nezoknek, amik nem igazak.

Ez a film kb. egy onmosdatas. Es hiaba Malek zsenialis jateka, ennek ellenere kiakaszt engem, amikor valaki odaig van ezert a filmert.
Stez
utána lehet szépen olvasni amúgy mennyi átírás van a filmben. van 1-2, ami még a story miatt akár meg is érthető lenne, de nagy része egyszerűen baromság, hogy hamisan van benne. nagyon jó életérzést adna a film a banda zenéinek, de ezek miatt sztem is kuka.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Bohemian Rhapsody:
maleken és a zenén kívül 0 érték a filmben
de legalább faszán rámosták a banda összes balhéját arra aki nem tudja megvédeni magát
Negritis
Tettek mindezt ugy, hogy ok egyebkent a Queen kozben ugyanugy csinalgattak lemezeket egyedul, akarcsak Mercury, utobbira meg szepen rahuztak a vizes lepedot. Ez a film ugya ahogy van, undorito. De egyebkent pont ezert tartott ideig megcsinalni, csomo szinesz meg stabtag ezert hagyta a fenebe a forgatast, mert tele van hazugsagokkal es baromira olyan dolgot akar beadni a nezoknek, amik nem igazak.

Ez a film kb. egy onmosdatas. Es hiaba Malek zsenialis jateka, ennek ellenere kiakaszt engem, amikor valaki odaig van ezert a filmert.

több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 231 — The Mathematician
Fogatlan 3 - első fele nehezen indulós nade utána. Nyitva hagyták a végét, mégis lezárva, de remélem így is marad. Megérte ennyit várni, megérte, hogy nem kapkodták el és nem mentek rá a "legyenmáegyharmadikis", mint a Grunál.
kishaszi
a Jégkorszakból kiindulva mind tudjuk, hogy 8 év múlva jön a 4. rész
shawnka
toy story-ból is jön új 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 136 — Tyrone Creek
Fogatlan 3 - első fele nehezen indulós nade utána. Nyitva hagyták a végét, mégis lezárva, de remélem így is marad. Megérte ennyit várni, megérte, hogy nem kapkodták el és nem mentek rá a "legyenmáegyharmadikis", mint a Grunál.
kishaszi
a Jégkorszakból kiindulva mind tudjuk, hogy 8 év múlva jön a 4. rész
több mint 5 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 424
Fargo, 1996

A nagy hype meg kritikák miatt többet vártam ettől a filmtől, de hiába voltak jók a színészek és a karakterek, hiába tetszett az abszurd humora is, egyáltalán nem tudott magával ragadni.
Lehet azért, mert az eltelt időben készült már ebből a zsánerből több film is.

több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 231 — The Mathematician
Bohemian Rhapsody:
maleken és a zenén kívül 0 érték a filmben
de legalább faszán rámosták a banda összes balhéját arra aki nem tudja megvédeni magát

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Fogatlan 3 - első fele nehezen indulós nade utána. Nyitva hagyták a végét, mégis lezárva, de remélem így is marad. Megérte ennyit várni, megérte, hogy nem kapkodták el és nem mentek rá a "legyenmáegyharmadikis", mint a Grunál.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Instant család 😊 Nagyon komoly film.Igaz vicces köntösbe van csomagolva.De nagyon mély emberi érzéseket taglal !
Mint család szeretet,,gyerek szülő kapcsolat.
Szóval ha tehetitek nézzétek meg.
Rózsa Sándor (betyár)
esetleg Rochard Linklater munkásságára vess egy pillantást
 www.imdb.com/name/nm0000500/#director

a mielőtt "trilógia" pl
Negritis
Ezt most nem értem 🤔
Mit kellene látnom ?
Mert eskü nem vágom 😃
Rózsa Sándor (betyár)
Mielőtt felkel a Nap
Mielőtt lemegy a Nap
Mielőtt éjfélt üt az óra
Negritis
Így már értem 😂
Köszi a tippet de sajnos már láttam.Pedig Igen jó kis filmek voltak.
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 231 — The Mathematician
Instant család 😊 Nagyon komoly film.Igaz vicces köntösbe van csomagolva.De nagyon mély emberi érzéseket taglal !
Mint család szeretet,,gyerek szülő kapcsolat.
Szóval ha tehetitek nézzétek meg.
Rózsa Sándor (betyár)
esetleg Rochard Linklater munkásságára vess egy pillantást
 www.imdb.com/name/nm0000500/#director

a mielőtt "trilógia" pl
Negritis
Ezt most nem értem 🤔
Mit kellene látnom ?
Mert eskü nem vágom 😃
Rózsa Sándor (betyár)
Mielőtt felkel a Nap
Mielőtt lemegy a Nap
Mielőtt éjfélt üt az óra

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Instant család 😊 Nagyon komoly film.Igaz vicces köntösbe van csomagolva.De nagyon mély emberi érzéseket taglal !
Mint család szeretet,,gyerek szülő kapcsolat.
Szóval ha tehetitek nézzétek meg.
Rózsa Sándor (betyár)
esetleg Rochard Linklater munkásságára vess egy pillantást
 www.imdb.com/name/nm0000500/#director

a mielőtt "trilógia" pl
Negritis
Ezt most nem értem 🤔
Mit kellene látnom ?
Mert eskü nem vágom 😃
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 231 — The Mathematician
Instant család 😊 Nagyon komoly film.Igaz vicces köntösbe van csomagolva.De nagyon mély emberi érzéseket taglal !
Mint család szeretet,,gyerek szülő kapcsolat.
Szóval ha tehetitek nézzétek meg.
Rózsa Sándor (betyár)
esetleg Rochard Linklater munkásságára vess egy pillantást
 www.imdb.com/name/nm0000500/#director

a mielőtt "trilógia" pl

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Instant család 😊 Nagyon komoly film.Igaz vicces köntösbe van csomagolva.De nagyon mély emberi érzéseket taglal !
Mint család szeretet,,gyerek szülő kapcsolat.
Szóval ha tehetitek nézzétek meg.
több mint 5 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 581 — Apu ökölbeszorított keze
Apropó tudtok még ajánlani ezekhez a filmekhez hasonló alkotásokat ??

Életrevalok
Zöld könyv
Bakancslista
Az ember akit Uvénak hívtak
A 100 éves ember aki kimászott az ablakon és eltűnt
A Bíró
Szerelmünk lapjai
Mielőtt megismertelek
Választúton
Rózsa Sándor (betyár)
de miben hasonlítson? legyen színes pl? 😊
Ádám almái
Josszi
az egyik legjobb film

több mint 5 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 424
The Cincinatti Kid / A Cincinnati kölyök, 1965

Fsz.: Steve McQueen

Történet arról, hogy a fiatal és feltörekvő stud poker játékos megveri-e a legjobbat és megtalálja-e a boldogságot. Vagy valami ilyesmi.

Nem öregedett túl jól a film, lassú és nem igazán ragad magával, feszültség se nagyon van, hiába játszanak jól a színészek.

Green Book / Zöld könyv, 2018

Fsz.: Viggo Mortensen, Mahershala Ali

Én jól szórakoztam rajta, road movienak jó volt, sajnos gyorsan lepergett, néztem volna még a páros történetét, de ennyi fért bele.
Drámát nyomokban tartalmazott, nem merültek el nagyon benne, bár érdekelt volna a téma, de az valószínűsíthetően egy más film lett volna mint amit akartak.

Hogy megérdemelten nyert-e Oscart? Nem tudom, nem láttam a felhozatalt meg őszintén szólva nem is érdekel már a díj maga.

több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 231 — The Mathematician
ez alapján a legjobb női főszereplő és a legjobb férfi mellék szereplő és a legjobb férfi főszereplő is csak azért kapta meg a díjat mer meleg
yay
Negritis
És/vagy fekete, legyünk pontosak 😀
warr_b
nope, mind3 meleg vagy minimum bi

Szerkesztette: Negritis, a vajda

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
warr_b Washington Commanders 20 923 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
ez alapján a legjobb női főszereplő és a legjobb férfi mellék szereplő és a legjobb férfi főszereplő is csak azért kapta meg a díjat mer meleg
yay
Negritis
És/vagy fekete, legyünk pontosak 😀


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 5 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Zöld könyv nálam 9/10
Elképesztően jól szórakoztunk.

több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 231 — The Mathematician
ez alapján a legjobb női főszereplő és a legjobb férfi mellék szereplő és a legjobb férfi főszereplő is csak azért kapta meg a díjat mer meleg
yay

Szerkesztette: Negritis, a vajda

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
kiváncsi lennék Olivia Coleman mire kapta az oszkárt, mer nekem A kedvenc alapján nem tűnt fel
Negritis
Colman.
Az összes idei jelölt közül ő hasonlít legjobban Sigourney Weaverre.
Sobri Jóska
Valaki kellett, hogy ne Close kapja 🤨
Persze ha valami négeres meleges zsidós filmet bevállal, már lenne neki.
warr_b
Vagyis ha lenne egy életrajzi film Sammy Davis Jr.-ról, akkor az mindent vinne?
Én más zsidónégermeleget nem ismerek így fejből.
Sobri Jóska
Honnan tudod, hogy meleg volt?
kishaszi
Ő mondta:
“The truth is I’m not a homosexual, but I’m not ashamed to say I have had homosexual experiences. It was like drugs, which I’ve tried too. You make a choice. I was in the Army. I was 17 years old, & I was little. A friend warned me: ‘Hey, Sammy, don’t ever do anything that’d get you busted. Little cats don’t make it past the front door in prison’. I didn’t know what he meant. But, I learned in the Army.”


Sobri Jóska
Aham.
A rácista dolgokra inkább nem reagálok.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."