Filmek

40 feliratkozó

több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 999 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
En akkor kaptam volna agyfaszt, ha a total kamu Bohemian Rhapsody lesz a legjobb film. Oke, hogy Mercury oroksege (amit mondjuk szerintem szegyen, hogy kiforditottak Brian Mayek, nem kicsit bohocnak es mocsoknak beallitva Mercuryt, magukat meg szentnek), meg oke, hogy Malek oriasit alakitott, de ennyiben ki is merul az egesz.

Az viszont a galan vegig erezheto volt, hogy kint megint gyuruzik ez a feher-fekete tema, nagyon ra volt kattanva mindenki.
Stez
Sokat olvassák a fórumunkat, azért.
több mint 5 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 426 — TODDHERREMANS79
Mondjuk Farrellynek már 24 éve meg kellett volna kapnia 😀

És sajnálom hogy ennek a walesi születésű Balenek sem jött össze a díj, szintén egy egyiptomi miatt. De a Puskás-díjjal ellentétben azért ez megérdemelt volt, mert Malek nagyot játszott.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 093 — The Mathematician
spike lee hisztije priceless

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
En akkor kaptam volna agyfaszt, ha a total kamu Bohemian Rhapsody lesz a legjobb film. Oke, hogy Mercury oroksege (amit mondjuk szerintem szegyen, hogy kiforditottak Brian Mayek, nem kicsit bohocnak es mocsoknak beallitva Mercuryt, magukat meg szentnek), meg oke, hogy Malek oriasit alakitott, de ennyiben ki is merul az egesz.

Az viszont a galan vegig erezheto volt, hogy kint megint gyuruzik ez a feher-fekete tema, nagyon ra volt kattanva mindenki.

több mint 5 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 411 — Colts fan
Na jó, de most filmzene egy rohadt szar filmben is lehet jó. Nemde? Ugyanez igaz a díszletre és jelmezre is. És ez még korrekt film is volt. Nem értem mi a probléma amúgy. Nem egy irtó fontos díjat kapott.

Szerkesztette: kristóf17
több mint 5 éve
Tito05 Chicago Bears Alabama Crimson Tide 614 — Bears fan, Giants szimpatizáns
Esetleg linket pls
dande
 toxicpatat.com/2019/02/24/oscars-2019-live-stream-ace-stream/
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 524 — Így remélem megfelelek nektek.....
Esetleg linket pls
több mint 5 éve
ozibozi New York Giants 15 414
Lehet Kellene egy díj az animációs filmekhez hadonlóan ezeknek a filmeknek is lassan.
több mint 5 éve
Tito05 Chicago Bears Alabama Crimson Tide 614 — Bears fan, Giants szimpatizáns
Megérett a világ a pusztulásra.
ozibozi
az ilyen csőlátáson csak nevetni tudok.

szóval nevetek 😀 😀

nyilván ne nyerjen egy film, ami termelt 2 milliárd dollárt, imádta a közönség és nagyon szépen nyúlt a fekete kultúrához. hanem kapjon mindent egy fekete fehér fos, amit leadnak 3 moziban és lát 312 ember ÉS MÉG ncore-ról se szedném le.
shawnka
Én szeretem a Marvelt és a Fekete Párduc is tetszett, de... Első fekete képregény hős, ahol mindenhol beharangozzák? Penge, Storm (X-menből) stb.
+Marvel szinten is csak átlagostól jobb és tavaly jött ki az Avengers 3 is, ami számomra mérföldekkel jobb és kap 1 jelölést, míg a Black Panther 7-et... miről beszélünk? 😛
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 999 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Inkább az lesz nagy gáz, ha pl. a Kedvenc díj nélkül marad.
több mint 5 éve
ozibozi New York Giants 15 414
Én láttam azt a filmet, és nem vagyok szomorú, hogy nem az én világom, sőt nevetek én is.
több mint 5 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 130 — Tyrone Creek
Megérett a világ a pusztulásra.
ozibozi
az ilyen csőlátáson csak nevetni tudok.

szóval nevetek 😀 😀

nyilván ne nyerjen egy film, ami termelt 2 milliárd dollárt, imádta a közönség és nagyon szépen nyúlt a fekete kultúrához. hanem kapjon mindent egy fekete fehér fos, amit leadnak 3 moziban és lát 312 ember ÉS MÉG ncore-ról se szedném le.
több mint 5 éve
ozibozi New York Giants 15 414
Megérett a világ a pusztulásra.
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Sobri annyira a falra maszik tole, hogy a Black Panther mindent bezsebel itt tenyleg xd.

több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 342 — #NoStress
Hátha nyer a Fekete Párduc, mi?
Ha ez idén összejöni, jövőre Dobó Kata és a Kölcsönlakás is esélyes.

több mint 5 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 130 — Tyrone Creek
valaki majd oscarhoz tud yt linket küldeni ?
köszi
Heisman Trophy
redditen nézz majd körül
bár a szokásos nfl arcok is szokták adni (aclee, grandma, pasta)
több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 21 936 — nabege2@yahoo.com
valaki majd oscarhoz tud yt linket küldeni ?
köszi
Heisman Trophy
moziverzum adja élőben, nincs olyanod?
több mint 5 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 663 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
valaki majd oscarhoz tud yt linket küldeni ?
köszi

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 21 936 — nabege2@yahoo.com
Ronin volt az egyik film amit vagy 5x megneztem fiatal koromban.
Janek
Én vagy 25ször 😀 méltánytalanul alul értékelt alkotás ami kb olyan újítóan hatott az akciófilmes műfajra mint a die hard.
peach
Egyetértek...megunhatatlan akció, De Niro és Reno meg zseniális, pláne itt együtt. Az S8-as autós üldözés meg az egyik etalon azóta is.
Chargers LT
Imádom, mikor Párizsban tolják! Valahogy az egész film tökéletes nekem. Jó igaz, azért 3-4 évente elég megnézni, de mivel van már legalább 8 magyar ismétlőcsatorna valahol csak elkapja az ember😊
több mint 5 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 406
ALITA - A harc angyala

...és mostantól az enyém 😊
Szerintem nagyon szuper a film, objektíven 7-8 pontot adnék rá, de amúgy filmbuzi szemmel 10/10 😀 Látszik, hogy ez egy 90-es évekbeli "forgatókönyv", vagyis akkori sztori, de már mai köntösben. Alitáról szól az egész, és ő meg kb tökéletes 😊 A szinkronja jó, a kitalált világ ötletes, és bár sok más/régebbi elemből merít, de ez nem hátránya. Waltz hozza a formát szokásosan! A cselekmény több szálon fut, de simán követhetőek, pedig sok a részlet, de azoik jól ki vannak dolgozva...ahogy az akció jelenetek is. Látszik, hogy Rodriguez rendezte végül, nem is baj ez, az ő akciói általában rohadt jók, még humorral is megkörítve. | Gondolok pl a "kocsmai" bunyóra, mint valami régi western, sörösüveg, mindenki mindenki ellen, stb 😀 | A romantikus szál szerintem pont kellett bele, anélkül egy rideg sci-fi egy cyborgról. Alita románca jól épül fel, ahogy a karaktere is kifogástalanul fejlődik. Meg ugye ő egy ember alapjában véve, szóval ez így helyes.
Plusz olyan drámák vannak benne, amelyek egy normál filmben nincsenek...azt is megkapjuk, hidegen és kíméletlenül.
Én imádtam, még a moziban újra megnézem majd, annyi szent. | És remélem lesz folytatása, mert ugye nagyon nincs vége, lezáratlan az egész, és Nova szerepében Edwart Norton a végén nagyon sejtelmes |
Chargers LT
Nem láttam még, de kíváncsivá tettél, hogy mit hoztak ki belőle.
Anno olvastam a mangát (Battle Angel Alita/ GUNNM), de aztán vmiért abbahagytam.
Mit mondjak, elég jó sztorija van, Alita sem egysíkú karakter és a múltja, ugyanúgy ahogy a világ is, jól fel van építve. Szóval van még anyag bőven amiből lehet meríteni.

több mint 5 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 589 — Jedi Master
ALITA - A harc angyala

...és mostantól az enyém 😊
Szerintem nagyon szuper a film, objektíven 7-8 pontot adnék rá, de amúgy filmbuzi szemmel 10/10 😀 Látszik, hogy ez egy 90-es évekbeli "forgatókönyv", vagyis akkori sztori, de már mai köntösben. Alitáról szól az egész, és ő meg kb tökéletes 😊 A szinkronja jó, a kitalált világ ötletes, és bár sok más/régebbi elemből merít, de ez nem hátránya. Waltz hozza a formát szokásosan! A cselekmény több szálon fut, de simán követhetőek, pedig sok a részlet, de azoik jól ki vannak dolgozva...ahogy az akció jelenetek is. Látszik, hogy Rodriguez rendezte végül, nem is baj ez, az ő akciói általában rohadt jók, még humorral is megkörítve. | Gondolok pl a "kocsmai" bunyóra, mint valami régi western, sörösüveg, mindenki mindenki ellen, stb 😀 | A romantikus szál szerintem pont kellett bele, anélkül egy rideg sci-fi egy cyborgról. Alita románca jól épül fel, ahogy a karaktere is kifogástalanul fejlődik. Meg ugye ő egy ember alapjában véve, szóval ez így helyes.
Plusz olyan drámák vannak benne, amelyek egy normál filmben nincsenek...azt is megkapjuk, hidegen és kíméletlenül.
Én imádtam, még a moziban újra megnézem majd, annyi szent. | És remélem lesz folytatása, mert ugye nagyon nincs vége, lezáratlan az egész, és Nova szerepében Edwart Norton a végén nagyon sejtelmes |

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 5 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 589 — Jedi Master
Ronin volt az egyik film amit vagy 5x megneztem fiatal koromban.
Janek
Én vagy 25ször 😀 méltánytalanul alul értékelt alkotás ami kb olyan újítóan hatott az akciófilmes műfajra mint a die hard.
peach
Egyetértek...megunhatatlan akció, De Niro és Reno meg zseniális, pláne itt együtt. Az S8-as autós üldözés meg az egyik etalon azóta is.

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 093 — The Mathematician
2011es Priest-t kerülje aki tudja 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
YoungZeeZee 7 933
dobo kata elso filmjenek a tv reklamjaban:"az elso 100.000 nezo kozott egy kolcsonlakast sorsolnak ki" haat ez mi😃
ZoliMP
remélem a film kellően szar lett
van egy perverz vágyam megnézni 😀
Negritis
Úgy hírlik, hogy kellően az lett igen 😊 😊
kristóf17
a magyar filmeket csak a helyszinek miatt birom megnezni.ez is perverz.amugy sztem nincs ji magyar film.
több mint 5 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 411 — Colts fan
dobo kata elso filmjenek a tv reklamjaban:"az elso 100.000 nezo kozott egy kolcsonlakast sorsolnak ki" haat ez mi😃
ZoliMP
remélem a film kellően szar lett
van egy perverz vágyam megnézni 😀
Negritis
Úgy hírlik, hogy kellően az lett igen 😊 😊