Filmek

40 feliratkozó

több mint 5 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 887 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Captain Marvel

jobb, mint a Black Panther (kivéve zenében, azt amúgy is kurvanehéz elkapni), egy full oké origin sztori. Ez a legnagyobb bajom amúgy vele, hogy csak oké.

Viszont nem sajnálom, hogy költöttem rá a fehér férfi pénzemből.
shawnka
Nekem meg az, hogy nem erzem, hogy szolna barmirol is. Nem szar, csak hat semmi. Az utolso fel ora pedig annyirol szolt, hogy a nezo lassa, mennyire geci nagy allat ez a neni, es hogy most mar Thanos aztan tenyleg retteghet, mert megkaptuk, ki keni majd el a szajat.

Nekem nagyon hianyzik, hogy nincsen | igazi foellenseg, a nagy geci Jude Law abszolut komolyan vehetetlen, de a szereplok nagy resze ugyszinten az. |

Rossznak nem volt rossz, csak az az erzesem, mintha itt a hamarosan erkezo oriasi durranas elott kicsit megpihent volna a Marvel, odadobta az embereknek a minimumot, amikor ebben tobb is lehetett volna sokkal.
Stez
Van vmi fontos infó ami kapcsolodik az EndGame-hez?
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Captain Marvel

jobb, mint a Black Panther (kivéve zenében, azt amúgy is kurvanehéz elkapni), egy full oké origin sztori. Ez a legnagyobb bajom amúgy vele, hogy csak oké.

Viszont nem sajnálom, hogy költöttem rá a fehér férfi pénzemből.
shawnka
Nekem meg az, hogy nem erzem, hogy szolna barmirol is. Nem szar, csak hat semmi. Az utolso fel ora pedig annyirol szolt, hogy a nezo lassa, mennyire geci nagy allat ez a neni, es hogy most mar Thanos aztan tenyleg retteghet, mert megkaptuk, ki keni majd el a szajat.

Nekem nagyon hianyzik, hogy nincsen | igazi foellenseg, a nagy geci Jude Law abszolut komolyan vehetetlen, de a szereplok nagy resze ugyszinten az. |

Rossznak nem volt rossz, csak az az erzesem, mintha itt a hamarosan erkezo oriasi durranas elott kicsit megpihent volna a Marvel, odadobta az embereknek a minimumot, amikor ebben tobb is lehetett volna sokkal.

több mint 5 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
Captain Marvel

jobb, mint a Black Panther (kivéve zenében, azt amúgy is kurvanehéz elkapni), egy full oké origin sztori. Ez a legnagyobb bajom amúgy vele, hogy csak oké.

Viszont nem sajnálom, hogy költöttem rá a fehér férfi pénzemből.
shawnka
Mi ma megyünk, de sok helyen leértékelték. Ha az index szerint szar, akkor jó szokott lenni 😀
Nomac
Sajónak nem szabad filmkritikát elhinni.
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 185 — The Mathematician
Hevi reissu
aki szereti a skandináv metál zenét
vagy elviseli és szereti a retard vígjátékokat
az most menjen moziba iszonyat jó és szórakoztató
Negritis
Miről szól?
kishaszi
4 srácnak van egy heavy metal bandája
és az első fellépésükről lesz szó 😀

| IMPALED RECTUM |

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
Nomac New England Patriots 2 634 — balazs.t85@gmail.com
Captain Marvel

jobb, mint a Black Panther (kivéve zenében, azt amúgy is kurvanehéz elkapni), egy full oké origin sztori. Ez a legnagyobb bajom amúgy vele, hogy csak oké.

Viszont nem sajnálom, hogy költöttem rá a fehér férfi pénzemből.
shawnka
Mi ma megyünk, de sok helyen leértékelték. Ha az index szerint szar, akkor jó szokott lenni 😀
több mint 5 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 868 — No es importante
Hevi reissu
aki szereti a skandináv metál zenét
vagy elviseli és szereti a retard vígjátékokat
az most menjen moziba iszonyat jó és szórakoztató
Negritis
Miről szól?
kishaszi
 www.shockmagazin.hu/kulturshock/heavy-tura


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
Captain Marvel

jobb, mint a Black Panther (kivéve zenében, azt amúgy is kurvanehéz elkapni), egy full oké origin sztori. Ez a legnagyobb bajom amúgy vele, hogy csak oké.

Viszont nem sajnálom, hogy költöttem rá a fehér férfi pénzemből.
több mint 5 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Hevi reissu
aki szereti a skandináv metál zenét
vagy elviseli és szereti a retard vígjátékokat
az most menjen moziba iszonyat jó és szórakoztató
Negritis
Miről szól?

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 185 — The Mathematician
Hevi reissu
aki szereti a skandináv metál zenét
vagy elviseli és szereti a retard vígjátékokat
az most menjen moziba iszonyat jó és szórakoztató

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Valaki tudna segíteni abban,hogy kronologiai sorrendbe,hogy kezdjem el nézni a Marvel filmeket ?? Előre is köszi.
Rózsa Sándor (betyár)
 filmsomnia.hu/marvel-maratont-tartanal-ime-teljes-idovonal-hogy-biztosan-helyes-sorrendben-nezd-studio-filmjeit-es-sorozatait/
Nomac
Na akkor kezdjük meg a maratont 😊
Kíváncsi leszek milyen ez Marvel univerzum 🤔 (Talán ha 2 vagy 3 filmet láttam belőle )
Nomac mégegyszer Köszi a linket !
Rózsa Sándor (betyár)
Mint a matrix.

több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Valaki tudna segíteni abban,hogy kronologiai sorrendbe,hogy kezdjem el nézni a Marvel filmeket ?? Előre is köszi.
Rózsa Sándor (betyár)
 filmsomnia.hu/marvel-maratont-tartanal-ime-teljes-idovonal-hogy-biztosan-helyes-sorrendben-nezd-studio-filmjeit-es-sorozatait/
Nomac
Na akkor kezdjük meg a maratont 😊
Kíváncsi leszek milyen ez Marvel univerzum 🤔 (Talán ha 2 vagy 3 filmet láttam belőle )
Nomac mégegyszer Köszi a linket !
több mint 5 éve
warr_b Washington Commanders 20 901 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Searching (2018) - korrekt kis feszült thriller, ami végig telefon, laptop, kamerák "szemén" keresztül mutatja a történéseket.
Én eredetiben néztem, fogalmam sincs szinkronban vagy feliratosan hogy jön (jöhet) át a sok chat szöveg meg képernyőkiírás, de közepes angollal szerintem teljesen érthető és nézhető.

 www.cinegore.net/2018/12/09/searching-2018/


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 5 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 416
Fargo, 1996

A nagy hype meg kritikák miatt többet vártam ettől a filmtől, de hiába voltak jók a színészek és a karakterek, hiába tetszett az abszurd humora is, egyáltalán nem tudott magával ragadni.
Lehet azért, mert az eltelt időben készült már ebből a zsánerből több film is.
Solymi
Na ne.

Annyira zseniàlis film!
Kb mindenki karaktere telitalalat ,a tortenet csavaros és vicces ugyanakkor mély tartalommal bír!
Az egyik film amit sokszor kell megnezni.

(En soha nem lattam a sorozatot)
Janek
Ez van.
Mondom, nem a filmmel van baj, bírom az ilyen humort és a karakterek is ülnek.
Egyszerűen csak annyi, hogy azóta ugyanezek a motívumok visszaköszöntek már más filmekben is, így ennek nem volt akkora hatása.
Solymi
csak rossz volt a sorrend.

Ajánlom még a nagy lebowskit is .
Janek
Oh, az alapmu 😀

több mint 5 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 887 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Valaki tudna segíteni abban,hogy kronologiai sorrendbe,hogy kezdjem el nézni a Marvel filmeket ?? Előre is köszi.
Rózsa Sándor (betyár)
google
braxa88
Az az 1. Bosszúálló? 😆
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 758 — Cowboys fan
Fargo, 1996

A nagy hype meg kritikák miatt többet vártam ettől a filmtől, de hiába voltak jók a színészek és a karakterek, hiába tetszett az abszurd humora is, egyáltalán nem tudott magával ragadni.
Lehet azért, mert az eltelt időben készült már ebből a zsánerből több film is.
Solymi
Na ne.

Annyira zseniàlis film!
Kb mindenki karaktere telitalalat ,a tortenet csavaros és vicces ugyanakkor mély tartalommal bír!
Az egyik film amit sokszor kell megnezni.

(En soha nem lattam a sorozatot)
Janek
Akkor sürgősen pótold, mert megéri, és nincs igazi köze a filmhez 😉
ozibozi
Talan ha 2 sorozatot láttam életemben abbol az egyik a Friends.
Janek
mondjuk az jó hosszú volt 😊
több mint 5 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 573 — Apu ökölbeszorított keze
Fargo, 1996

A nagy hype meg kritikák miatt többet vártam ettől a filmtől, de hiába voltak jók a színészek és a karakterek, hiába tetszett az abszurd humora is, egyáltalán nem tudott magával ragadni.
Lehet azért, mert az eltelt időben készült már ebből a zsánerből több film is.
Solymi
Na ne.

Annyira zseniàlis film!
Kb mindenki karaktere telitalalat ,a tortenet csavaros és vicces ugyanakkor mély tartalommal bír!
Az egyik film amit sokszor kell megnezni.

(En soha nem lattam a sorozatot)
Janek
Akkor sürgősen pótold, mert megéri, és nincs igazi köze a filmhez 😉
ozibozi
Talan ha 2 sorozatot láttam életemben abbol az egyik a Friends.

több mint 5 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 573 — Apu ökölbeszorított keze
Fargo, 1996

A nagy hype meg kritikák miatt többet vártam ettől a filmtől, de hiába voltak jók a színészek és a karakterek, hiába tetszett az abszurd humora is, egyáltalán nem tudott magával ragadni.
Lehet azért, mert az eltelt időben készült már ebből a zsánerből több film is.
Solymi
Na ne.

Annyira zseniàlis film!
Kb mindenki karaktere telitalalat ,a tortenet csavaros és vicces ugyanakkor mély tartalommal bír!
Az egyik film amit sokszor kell megnezni.

(En soha nem lattam a sorozatot)
Janek
Ez van.
Mondom, nem a filmmel van baj, bírom az ilyen humort és a karakterek is ülnek.
Egyszerűen csak annyi, hogy azóta ugyanezek a motívumok visszaköszöntek már más filmekben is, így ennek nem volt akkora hatása.
Solymi
csak rossz volt a sorrend.

Ajánlom még a nagy lebowskit is .

több mint 5 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 416
Fargo, 1996

A nagy hype meg kritikák miatt többet vártam ettől a filmtől, de hiába voltak jók a színészek és a karakterek, hiába tetszett az abszurd humora is, egyáltalán nem tudott magával ragadni.
Lehet azért, mert az eltelt időben készült már ebből a zsánerből több film is.
Solymi
Na ne.

Annyira zseniàlis film!
Kb mindenki karaktere telitalalat ,a tortenet csavaros és vicces ugyanakkor mély tartalommal bír!
Az egyik film amit sokszor kell megnezni.

(En soha nem lattam a sorozatot)
Janek
Ez van.
Mondom, nem a filmmel van baj, bírom az ilyen humort és a karakterek is ülnek.
Egyszerűen csak annyi, hogy azóta ugyanezek a motívumok visszaköszöntek már más filmekben is, így ennek nem volt akkora hatása.

több mint 5 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Valaki tudna segíteni abban,hogy kronologiai sorrendbe,hogy kezdjem el nézni a Marvel filmeket ?? Előre is köszi.
Rózsa Sándor (betyár)
google
több mint 5 éve
Nomac New England Patriots 2 634 — balazs.t85@gmail.com
Valaki tudna segíteni abban,hogy kronologiai sorrendbe,hogy kezdjem el nézni a Marvel filmeket ?? Előre is köszi.
Rózsa Sándor (betyár)
 filmsomnia.hu/marvel-maratont-tartanal-ime-teljes-idovonal-hogy-biztosan-helyes-sorrendben-nezd-studio-filmjeit-es-sorozatait/
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Valaki tudna segíteni abban,hogy kronologiai sorrendbe,hogy kezdjem el nézni a Marvel filmeket ?? Előre is köszi.
több mint 5 éve
ozibozi New York Giants 15 431
Fargo, 1996

A nagy hype meg kritikák miatt többet vártam ettől a filmtől, de hiába voltak jók a színészek és a karakterek, hiába tetszett az abszurd humora is, egyáltalán nem tudott magával ragadni.
Lehet azért, mert az eltelt időben készült már ebből a zsánerből több film is.
Solymi
Na ne.

Annyira zseniàlis film!
Kb mindenki karaktere telitalalat ,a tortenet csavaros és vicces ugyanakkor mély tartalommal bír!
Az egyik film amit sokszor kell megnezni.

(En soha nem lattam a sorozatot)
Janek
Akkor sürgősen pótold, mert megéri, és nincs igazi köze a filmhez 😉
több mint 5 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 573 — Apu ökölbeszorított keze
Fargo, 1996

A nagy hype meg kritikák miatt többet vártam ettől a filmtől, de hiába voltak jók a színészek és a karakterek, hiába tetszett az abszurd humora is, egyáltalán nem tudott magával ragadni.
Lehet azért, mert az eltelt időben készült már ebből a zsánerből több film is.
Solymi
Na ne.

Annyira zseniàlis film!
Kb mindenki karaktere telitalalat ,a tortenet csavaros és vicces ugyanakkor mély tartalommal bír!
Az egyik film amit sokszor kell megnezni.

(En soha nem lattam a sorozatot)

több mint 5 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 039 — Lucas Scott
Bohemian Rhapsody:
maleken és a zenén kívül 0 érték a filmben
de legalább faszán rámosták a banda összes balhéját arra aki nem tudja megvédeni magát
Negritis
Tettek mindezt ugy, hogy ok egyebkent a Queen kozben ugyanugy csinalgattak lemezeket egyedul, akarcsak Mercury, utobbira meg szepen rahuztak a vizes lepedot. Ez a film ugya ahogy van, undorito. De egyebkent pont ezert tartott ideig megcsinalni, csomo szinesz meg stabtag ezert hagyta a fenebe a forgatast, mert tele van hazugsagokkal es baromira olyan dolgot akar beadni a nezoknek, amik nem igazak.

Ez a film kb. egy onmosdatas. Es hiaba Malek zsenialis jateka, ennek ellenere kiakaszt engem, amikor valaki odaig van ezert a filmert.
Stez
utána lehet szépen olvasni amúgy mennyi átírás van a filmben. van 1-2, ami még a story miatt akár meg is érthető lenne, de nagy része egyszerűen baromság, hogy hamisan van benne. nagyon jó életérzést adna a film a banda zenéinek, de ezek miatt sztem is kuka.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Bohemian Rhapsody:
maleken és a zenén kívül 0 érték a filmben
de legalább faszán rámosták a banda összes balhéját arra aki nem tudja megvédeni magát
Negritis
Tettek mindezt ugy, hogy ok egyebkent a Queen kozben ugyanugy csinalgattak lemezeket egyedul, akarcsak Mercury, utobbira meg szepen rahuztak a vizes lepedot. Ez a film ugya ahogy van, undorito. De egyebkent pont ezert tartott ideig megcsinalni, csomo szinesz meg stabtag ezert hagyta a fenebe a forgatast, mert tele van hazugsagokkal es baromira olyan dolgot akar beadni a nezoknek, amik nem igazak.

Ez a film kb. egy onmosdatas. Es hiaba Malek zsenialis jateka, ennek ellenere kiakaszt engem, amikor valaki odaig van ezert a filmert.