Filmek

40 feliratkozó

több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Captain Phillips: néhány bosszantó dologtól eltekintve ez egy nagyon jól sikerült film, a végén az epilógusban nyújtott alakítás Hankstől nagyon üt, elhittem, hogy egy ilyen helyzet után így viselkednék... érdekes, bár nem túlságosan kibontott karakterfejlődések vannak benne, néhány apróság igen nagy hatással van a szereplőkre és ez jó. 8,2/10

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 937 — Steelers fan
Tegnap láttam a Krízispont (Margin call) c filmet. Alapból nem vagyok ráizgulva az ilyen brókeres-bankáros-tőzsdecápás sztorikra, de ez eléggé bejött. Szeretem az ilyen filmeket, amin utána lehet gondolkodni egy kicsit.
több mint 10 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Bondként annyi a hiba benne, hogy ami korábban "charme" volt, az nála flegmaságnak tűnik. Másik oldalról róla viszont el lehet hinni, hogy valóban a nőkre bukik. 😀Tony
Pierce Brosnanről nem lehetett?
több mint 10 éve
Tony New Orleans Saints Notre Dame Fighting Irish 885 — 'Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!" '
Bondként annyi a hiba benne, hogy ami korábban "charme" volt, az nála flegmaságnak tűnik. Másik oldalról róla viszont el lehet hinni, hogy valóban a nőkre bukik. 😀
több mint 10 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Craig is jó, igen, bár én pont a Bondért nem bántom, legalább elhiszem, hogy tökös - értem, hogy őfelsége ügynöke meg elegancia meg tradíció, de akkro se tudom összeegyeztetni a szuperügynök státuszt, ha valaki nem "fitt" 😀 Tudom, bennem a hiba, de ez van. 😊

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 10 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Nekem is tetszett, szerintem is jól sikerült darab a témában.
Liv Schreiber amúgy is nagy kedvencem.kishaszi
Ja, én is bírom Schreibert, de Craig is szerintem óriásit hozott, pedig nem vagyok annak a híve, hogy ő jó Bond, kifejezetten szkeptikus voltam vele, viszont ez a film átírtam a véleményem róla.
több mint 10 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Nekem is tetszett, szerintem is jól sikerült darab a témában.
Liv Schreiber amúgy is nagy kedvencem.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 10 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Ellenállók (Defiance /2008/) c. filmről mi a vélemény? Megnéztem, főleg mert true story, nekem tetszett.
több mint 10 éve
YoungZeeZee 7 955
volt szerencsem a filmhez.
Csak azert neztem, mert erdekelt a "megfejtes"!
Egyszer siman meg lehet nezni foleg annak aki szerti az ilyen filmeket.
A temaba fuzott tarsadalomkritika nekem ebben a formaban nem tetszett.
több mint 10 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Tegnap tv-be adták az Eden Lake-t. Hát mit ne mondjak eléggé nyomasztó hangulatot teremtett ,a film vége pedig teljes a lelkinyomorba taszított... Nagyon tetszett, a feszültsget is végig fenn tudták tartani és végre tudtam szurkolni a főszereplőnek is. Igazából nem tudom senkinek ajánlani mert garantáltan elbassza a kedved...Drip
Egyik kedvenc filmem. 😀

Én tudom sokaknak: akik a végén szét akarják verni a monitort, vagy azoknak, akik túl nyugodtak és alacsony a vérnyomásuk. 😀

Nagyon jó kis film, társadalomkritikával.Vrijbloed
| De vajon mi lett a csajjal? 😕 | Hanni
A nézők fantáziájára van bízva. Kiráz tőle a hideg...
több mint 10 éve
davemayer Chicago Bears 14 340 — "Grammar maci"
ma 22.05-kor az m2-n lesz a United.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 10 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 594 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Tegnap tv-be adták az Eden Lake-t. Hát mit ne mondjak eléggé nyomasztó hangulatot teremtett ,a film vége pedig teljes a lelkinyomorba taszított... Nagyon tetszett, a feszültsget is végig fenn tudták tartani és végre tudtam szurkolni a főszereplőnek is. Igazából nem tudom senkinek ajánlani mert garantáltan elbassza a kedved...Drip
Egyik kedvenc filmem. 😀

Én tudom sokaknak: akik a végén szét akarják verni a monitort, vagy azoknak, akik túl nyugodtak és alacsony a vérnyomásuk. 😀

Nagyon jó kis film, társadalomkritikával.Vrijbloed
| De vajon mi lett a csajjal? 😕 |
több mint 10 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Tegnap tv-be adták az Eden Lake-t. Hát mit ne mondjak eléggé nyomasztó hangulatot teremtett ,a film vége pedig teljes a lelkinyomorba taszított... Nagyon tetszett, a feszültsget is végig fenn tudták tartani és végre tudtam szurkolni a főszereplőnek is. Igazából nem tudom senkinek ajánlani mert garantáltan elbassza a kedved...Drip
Egyik kedvenc filmem. 😀

Én tudom sokaknak: akik a végén szét akarják verni a monitort, vagy azoknak, akik túl nyugodtak és alacsony a vérnyomásuk. 😀

Nagyon jó kis film, társadalomkritikával.
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 383 — #NoStress
Prisoners

Amikor bejött moziba, lemaradtam róla.
De azóta csak jókat hallottam, így tegnap abszolváltam.
Lehet én vagyok túl öreg, és ez egy másik generáció "nagy film"-je lesz, de engem nem nyűgözött le.
Szó se róla, jól össze van rakva, kerek is a történet, a sejtetések nem illogikusak, a sztoriszálak szépen összefésülődnek, bár pár kérdés nem kerül megválaszolásra, pár indíték eröltetett, dehát ilyen az élet, nem lehet mindig minden tökéletes.
Vagyis összességében nem rossz film, nem is kiemelkedő, olyan 7/10.
Viszont két kérdés nem hagy nyugodni, lehet én nem figyeltem eléggé, de | a pedofil pap miért ölte meg az öregasszony férjét, hisz tudta, hogy van társa, és gyerekek vannak veszélyben? Miért nem rendőrség, vagy bármi, ami valóban megoldás lett volna? Valamint a csóka minek gyón, ha isten ellen fordultak, és ezért rabolgatják a gyerekeket? | Ezekről nem olvastam semmit, hátha valaki fel tud világosítani.

több mint 10 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 874 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Tegnap tv-be adták az Eden Lake-t. Hát mit ne mondjak eléggé nyomasztó hangulatot teremtett ,a film vége pedig teljes a lelkinyomorba taszított... Nagyon tetszett, a feszültsget is végig fenn tudták tartani és végre tudtam szurkolni a főszereplőnek is. Igazából nem tudom senkinek ajánlani mert garantáltan elbassza a kedved...

több mint 10 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
Ha igaz, akkor remélem, nagyon lassú és fájdalmas kínhalála lesz.

 velvet.hu/celeb/2014/04/19/bryan_singer_molesztalasi_ugye/

Mindig jövőre
több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Még csak a héten néztük meg a Vasember 3-at...nem tudom,valamiért kimaradt.
Pedig az első kettőt szeretem ,nagyon is!
De ez a 3...ez beszarás,hogy miylen jó volt!Végig pörög,látványos,jó story!
10/10

.....és így az egész trilógia nagyon top 5!!! 😊
több mint 10 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 596 — Eagles fan
Az elmúlt hetek termése 4 film volt részemről:

47 Ronin - Ha nem lett volna televágva mágiával meg sárkánnyal akkor még tetszett is volna. Na meg minek kellett bele egy fehér KR ?

The wolf of the wall street - Egynek nem volt rossz. A film felénél elfogott az "ezt már láttam valahol" érzés , de a film hangulata és a színészek játéka élvezhetővé tette ezt az alkotást.

The secret life of Walter Mitty - Ben Stiller nem tartozik a kedvenceim közé, de a trailer alapján úgy éreztem, hogy meg kell nézzem ezt a filmet ....és nem csalódtam. Nem egy túlbonyolított történet, de megvan a hangulata. A humor sincs túlerőltetve benne...szval kellemes kikapcsolódást nyújtott ez a 2 óra. Zenék nagyon passzolnak hozzá.

The Hobbit The Desolation Of Smaug - Hozza a kötelezőt. Persze eltér a könyvtől ahogy ezt a környezetemben megállapították, de lehet nem is baj. A történet rendben van annak ellenére, hogy néha érezni lehetett, hogy egyes jelenetek csak töltelékként kaptak helyet a filmben, az akciók és a látvány kitűnő, Bilbo karaktere is jól változik. Hátradőlős popcorn mozinak nagyon jó.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Hú ez a Coming Out bazz, de rossz volt...olyan 30 perc körül már erősen tekertem...
több mint 10 éve
sapka Washington Commanders 6 582 — sapka
megnéztem a draft a dayt, nekem tetszett 😊
de ez nem egy focis film 😀, hanem egy fantáziafilm ami focis dolgokon alapul; és ilyen szempontból izgalmas volt

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 10 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 589 — Apu ökölbeszorított keze
Én nem a kislànyra gondoltam hanem a befejező kockakra...
A film jó a zene is kellően eltalált.

több mint 10 éve
JéBé Green Bay Packers 6 646
Nagyon rég óta próbáltam rávenni magam a Schindler Listájára, sok témába illő nyál filmet láttam, egyik sem tetszett, nem éreztem szükségét egy újabbnak. Hiba volt. Ez Spielberg legzseniálisabb műve, felülmúlhatatlan, megugarhatatlan léc, minden további próbálkozás a témában kidobott pénz és idő. Ez a film megvett magának kilóra, és ez nálam hatalmas szó. Bármennyire szeretnék belekötni, nem tudok.JayB
Ha nagyon szeretnék akkor találnék benne hibát főleg ha a végére gondolok.(a színes rész felesleges szerintem)
De azért egy erős film nagyon a párbaj utáni legjobb filmje.
Épp a napokban néztem meg újra.
Maga a téma ugye elég súlyos és elég valósághűre sikerült.
Voltak igen nehéz jelenetek,melyek tényleg közel állhattak a valósághoz.
Kedvenceim :mikor keresi a vonaton Sternt,Goeth mikor nem akarja,hogy elkapják a nátháját,az összeírások már már robotizáltsága,és drámaiságaJanek
A piros kabátos lány valós személy de a filmmel ellentétben túlélte. Sokaknál ott kiakadt a giccsmérő, pedig szerintem iszonyat erős képsor. Nem a kislány sajnálata a lényeg, hanem hogy Schindlerben és a nézőben is megerősíti azt hogy basszus ez dolog mennyire valós.
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Jön amúgy a nyáron még egy focis film



Igaz történet alapján, az azonos című könyv nyomán, bár a trailere nem tetszikbaggio
Pár hsz-szel lejjebb 😊
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 890 — No es importante
Jön amúgy a nyáron még egy focis film



Igaz történet alapján, az azonos című könyv nyomán, bár a trailere nem tetszik


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 589 — Apu ökölbeszorított keze
Nagyon rég óta próbáltam rávenni magam a Schindler Listájára, sok témába illő nyál filmet láttam, egyik sem tetszett, nem éreztem szükségét egy újabbnak. Hiba volt. Ez Spielberg legzseniálisabb műve, felülmúlhatatlan, megugarhatatlan léc, minden további próbálkozás a témában kidobott pénz és idő. Ez a film megvett magának kilóra, és ez nálam hatalmas szó. Bármennyire szeretnék belekötni, nem tudok.JayB
Ha nagyon szeretnék akkor találnék benne hibát főleg ha a végére gondolok.(a színes rész felesleges szerintem)
De azért egy erős film nagyon a párbaj utáni legjobb filmje.
Épp a napokban néztem meg újra.
Maga a téma ugye elég súlyos és elég valósághűre sikerült.
Voltak igen nehéz jelenetek,melyek tényleg közel állhattak a valósághoz.
Kedvenceim :mikor keresi a vonaton Sternt,Goeth mikor nem akarja,hogy elkapják a nátháját,az összeírások már már robotizáltsága,és drámaisága