Filmek

40 feliratkozó

több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
...ezt mar nem akartam hozzatenni.
Jol mukodik az agymosas...

ON
több mint 9 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 600 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Mondjuk az hogy valaki a 300 nézése közben arra gondol hogy ez olyan mint a náci Németország berendezkedése. Hát annak őszinte részvétem... Nagyon szar lehet ekkora szaGértőként nézni a filmeket.
több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Mikor jon mar a 3. resz? XD
több mint 9 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 594 — Apu ökölbeszorított keze
Arról esetleg nem akarunk leállni vitázni, hogy kinek miért tetszik a rockzene, és akinek meg nem tetszik annak miért nem? 😊 Vagy hogy miért szeretem én a spenótot, és miért nem szereti XY? Meggyőzne valaki engem hogy a spenót az rossz? Vajon sikerülni fog? 😊
Persze, jó dolog más ember szubjektív véleményébe belekötni, csak tök fölösleges... Senki nem fogja eldönteni hogy kinek van igaza.
ZoliZoltán jöhetne a 7,8-as IMDB pontszámmal, Janek meg azzal, hogy azt a hülye átlagemberek pontozása alapján számolják, Ő viszont látja a film valódi érték(telenség)ét, mert egy művészlélek filmesztéta. Na, kinek van igaza? Ki dönti el? Az Oscar-bizottság? Ja nem, bocsi, már az Oscar-díj is egy szar...Rataxes
Végül is mire való egy filmes topic ha nem arra,hogy filmekről írjunk?
Nem akartam őt meggyőzni arról,hogy ne szeresse csak érdekelt ki mit lát benne illetve esetleg mást is meglátni nem csak a felszínt.
De ugye az embert nem ez vitte előre...
maradjunk a kőbaltánál.

több mint 9 éve
Törölt felhasználó
A 300 szar.
több mint 9 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 169 — Eagles fan
Arról esetleg nem akarunk leállni vitázni, hogy kinek miért tetszik a rockzene, és akinek meg nem tetszik annak miért nem? 😊 Vagy hogy miért szeretem én a spenótot, és miért nem szereti XY? Meggyőzne valaki engem hogy a spenót az rossz? Vajon sikerülni fog? 😊
Persze, jó dolog más ember szubjektív véleményébe belekötni, csak tök fölösleges... Senki nem fogja eldönteni hogy kinek van igaza.
ZoliZoltán jöhetne a 7,8-as IMDB pontszámmal, Janek meg azzal, hogy azt a hülye átlagemberek pontozása alapján számolják, Ő viszont látja a film valódi érték(telenség)ét, mert egy művészlélek filmesztéta. Na, kinek van igaza? Ki dönti el? Az Oscar-bizottság? Ja nem, bocsi, már az Oscar-díj is egy szar...

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 9 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 117 — capitaine du château de Vienne 1487
Én szerettem a 300-at.
Újszerű volt, lekötött, szórakoztatott, kikapcsolt.
De van egy óriási hibája: nem tartják a spártaiak a falanxot.
Feltartóztathat egy szűk szorosban 300 ember 90ezret is, ha nem bóklásznak össze-vissza, és tartják a falanxot. Ahogy az a valóságban meg is történt.
De a filmben jönnek-mennek, elhagyják az alakzatot, stb.
Ez óriási, súlyos, lehangoló hiba.Sobri Jóska
Alexandert vàrjàk a csiholàssal, majd a harmadik rèszben...


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 9 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 594 — Apu ökölbeszorított keze
Janek a 300 egy képregényadaptáció. Maga a képregény se volt történelemhű, akkor az adaptációja miért lenne?Wester
Nem kell az legyen de akkor ne arra hivatkozzon,mi történ akkor...
De tényleg nem ér annyit az a "film" valahol borzasztó,hogy kb 3-4 éve láttam egyszer és még mindig előkerül.

Ízlések és pofonok tudom,de azért erre azt mondani,hogy 10/10 film... csak azért mert látványos?
Még az sem ..

De azért egy filmtől legyen már több elvárás sem mint,hogy 90 percig látványos....
Nem kell érzelmekre,az agyadra,lelkedre hatnia?
Ha egy ilyen sivár unalmas film tökéletes akkor milyen egy tényleg jó film?

Most nem sorolok címeket mert gondolom valakinek meg a Hetedik egy ritka szar film 😊

több mint 9 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 420 — #NoStress
Én szerettem a 300-at.
Újszerű volt, lekötött, szórakoztatott, kikapcsolt.
De van egy óriási hibája: nem tartják a spártaiak a falanxot.
Feltartóztathat egy szűk szorosban 300 ember 90ezret is, ha nem bóklásznak össze-vissza, és tartják a falanxot. Ahogy az a valóságban meg is történt.
De a filmben jönnek-mennek, elhagyják az alakzatot, stb.
Ez óriási, súlyos, lehangoló hiba.

több mint 9 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 073 — Jó ötletnek tűnt!
Janek a 300 egy képregényadaptáció. Maga a képregény se volt történelemhű, akkor az adaptációja miért lenne?

Lesz ez még így se!
több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Akkor nem dögkút...csak egy kút...ami a képregényben direkt ezért lett megrajzolva,hogy oda rúgják be a tiszteletlen,paraszt perzsákat....akik pattognak... 😊

Mindegy,inkább hagyjuk....mit kell ezen is megint Hitlerezni?Mániátok?
Hol volt akkor még Hitler?

Akkor egy ilyen katona állam volt és kész!

A 3 méteres Xerxész is csak szimbolikus.....hogy mekkora nagy arca volt és istennek képzelte magát....nagy hatalom...stbstb....főleg,hogy akkoriban mindenhol mese,mítosz,mágia járta át az összes létező falvat,várost,államot,birodalmat...

de tényleg hagyjuk inkább.
több mint 9 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 594 — Apu ökölbeszorított keze
Sok vér nem zavar.
Ami zavar az sok más dolog(megjegyzem csak az elsőt láttam a másodikat nem szeretném).
Vajon tényleg így fogadnak egy követet és tényleg egy királynak -aki mellesleg szét van gyúrva-mellbe kell rúgni,hogy a város közepén lévő perem nélküli közkútba essen bele?
Arra nem élnek gyerekek?
Nem féltek,hogy bele esik egy?
Ki fog inni ebből a kútból?

Miért beszélnek versben az amúgy csak ölni tudásra kifejlesztett katonák?
Mikor fáradtak el?

STB

De ami még jobban gyomorforgató az a mögöttes üzenet,hogy milyen is a rendes már már fasiszta ideologia...,
mennyire aljas az arabokat lejárató csak mi vagyunk a faszák ábrázolás...

A történet igaz legendán alapul de ugye itt egy filmről beszélünk.
Mi is történik ebben a közel 2 órában?
80%-ban ömlik a vér szuper lassításban,vagy versekben beszélnek ostoba dolgokról.
A történet annyira csavaros mint egy rajzlap.
Színészi játék?ugye az nincs is
Zene? nem mondanám erősnek.

folytassam?

Inkább írd le mi volt benne jó.Janek
Erre kb. annyi (ki mondta ,hogy közkút?) ,lehet az egy spártai katonai kiképző dögkútja....akár.
szóval ennyit a gyerekekről...de bele lehet ebbe magyarázni akármit, katona állam,fegyelem...a gyerekek nem fognak ott játszani. 😀
Versben beszélnek? Dilion volt az egész film elbeszélője....pont azért volt Ő,mert jó a mondókája....

Fasiszták a spártaiak?
Nem akartak letérdelni a perzsáknak....szabad Spártáért harcoltak...az otthonukért....(asszony,gyerek)

A 2 óráról annyit,hogy van akit teljesen kikapcsol van aki meg csak agyal rajta....

Színészi játék....ez egy csatáról szóló film...Xerxész úgy ,ahogy van....egy jelenség....és ennél még nagyobb Leónidasz....

zene...szerintem az sem rossz.de ha zenét akarsz hallgatni ,akkor rossz helyre mentél....


---
De nem akarok én itt veszekedni,Nekem tetszett mind2.ZoliZoltán
Mi az a katonai dögkút?
Tényleg ennyire sötétnek gondolod az embereket?
A szabad Spárta egy rabszolgatartó katonai diktatúra talán ezt a kettőt nem kéne összekeverni.
Szabadságnak érzed,ahol elveszik és megölik a gyermeked ha valaki nem tartja elég jónak?
Ismerős a lager szó?
Szabad és otthon az ahol a gyereked bottal ütik,hogy megszokja a fájdalmat és tűrje?
Éheztetni kell,hogy lopjon?
Ahol ha nem voltál elég jó akkor máris hulla voltál?
Ha neked ez szabadság akkor az komoly gond.


Színészi játékot bármilyen filmtől el lehet és kell is várni.
Ha már történelmi a téma mit keres benne ennyi fantasy lény?
Minek 3 méteres Xerxész?
Valahogy nem fér el a kettő együtt.

Szóval amit én láttam anno ebben az az,hogy adott a gaz,álnok perzsa nép aki megveszteget,legyilkol,feléget,leigáz és a hős spártai 300 és persze győz a jó azaz a 300.

csakhogy ez a 300 mint fentebb jeleztem egy olyan államot képvisel aki nagyon messze van a jótól inkább sokban hasonlít a hitleri diktatúrához.

Az már csak a hab a tortán,hogy maga a film kivitelezése is pocsék.

Ez nem veszekedés csupán véleménycsere.

több mint 9 éve
Gogo New England Patriots Army West Point Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Látványosnak látványos csak roppant unalmas amint 300 ember lassítva kardélre hány x ezer embert 90 percig.
Janek
Motivációs videó.
Igaz, kicsit hosszú, de jó.

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 9 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 594 — Apu ökölbeszorított keze
Nah akkor beszállok. 😀
A 300 nekem tetszett a 600 nem.
Janek sztem az a baj, hogy Te alapból más vártál a filmtől. Történelmileg hű filmet.
Én a 300ra úgy ültem le, hogy 90 percig kikapcsol, látványos lesz és kész. Nem vártam tőle világmegváltó gondolatot vagy hasonlót. Mindössze kapcsoljak ki. Ez megtörtént és még tetszett is. Többször is megnéztem. Expendables filmek se azért jók, mert micsoda üzenetet közölnek, hanem mekkora király már, hogy ekkora akcióhősök aprítanak egy filmben és szórakoztató. Die Hard-ok, Halálos fegyvereket is sztem nagyon jó filmek a maguk nemében.

Azonban a 600 sztem kevés a 300-hoz képest, meg úgy összességében is nem jött át az egész dolog. Nem fogom ajánlgatni senkinek.

Szóval, ha Janek neked nem jön be pl a Die Hard, Halálos fegyver, Kill Bill-ek, Expendables, akkor nem lepődök meg, hogy a 300 sem.

Ha korhű "filmet" akarsz ebben a témában, akkor spektrumot kell nézni.Bébé
Tudom megígértem magamnak,hogy nem reagálok rá de...
Nos alapból semmit nem várok el egy filmtől sem.
Látványosnak látványos csak roppant unalmas amint 300 ember lassítva kardélre hány x ezer embert 90 percig.
A Kill Bill-t vele egy lapon emlegetni pedig halálos vétek 😊

több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Sok vér nem zavar.
Ami zavar az sok más dolog(megjegyzem csak az elsőt láttam a másodikat nem szeretném).
Vajon tényleg így fogadnak egy követet és tényleg egy királynak -aki mellesleg szét van gyúrva-mellbe kell rúgni,hogy a város közepén lévő perem nélküli közkútba essen bele?
Arra nem élnek gyerekek?
Nem féltek,hogy bele esik egy?
Ki fog inni ebből a kútból?

Miért beszélnek versben az amúgy csak ölni tudásra kifejlesztett katonák?
Mikor fáradtak el?

STB

De ami még jobban gyomorforgató az a mögöttes üzenet,hogy milyen is a rendes már már fasiszta ideologia...,
mennyire aljas az arabokat lejárató csak mi vagyunk a faszák ábrázolás...

A történet igaz legendán alapul de ugye itt egy filmről beszélünk.
Mi is történik ebben a közel 2 órában?
80%-ban ömlik a vér szuper lassításban,vagy versekben beszélnek ostoba dolgokról.
A történet annyira csavaros mint egy rajzlap.
Színészi játék?ugye az nincs is
Zene? nem mondanám erősnek.

folytassam?

Inkább írd le mi volt benne jó.Janek
Erre kb. annyi (ki mondta ,hogy közkút?) ,lehet az egy spártai katonai kiképző dögkútja....akár.
szóval ennyit a gyerekekről...de bele lehet ebbe magyarázni akármit, katona állam,fegyelem...a gyerekek nem fognak ott játszani. 😀
Versben beszélnek? Dilion volt az egész film elbeszélője....pont azért volt Ő,mert jó a mondókája....

Fasiszták a spártaiak?
Nem akartak letérdelni a perzsáknak....szabad Spártáért harcoltak...az otthonukért....(asszony,gyerek)

A 2 óráról annyit,hogy van akit teljesen kikapcsol van aki meg csak agyal rajta....

Színészi játék....ez egy csatáról szóló film...Xerxész úgy ,ahogy van....egy jelenség....és ennél még nagyobb Leónidasz....

zene...szerintem az sem rossz.de ha zenét akarsz hallgatni ,akkor rossz helyre mentél....


---
De nem akarok én itt veszekedni,Nekem tetszett mind2.
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 941 — No es importante
Ha korhű "filmet" akarsz ebben a témában, akkor spektrumot kell nézni.Bébé
jelen esetben History channelt



---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Nah akkor beszállok. 😀
A 300 nekem tetszett a 600 nem.
Janek sztem az a baj, hogy Te alapból más vártál a filmtől. Történelmileg hű filmet.
Én a 300ra úgy ültem le, hogy 90 percig kikapcsol, látványos lesz és kész. Nem vártam tőle világmegváltó gondolatot vagy hasonlót. Mindössze kapcsoljak ki. Ez megtörtént és még tetszett is. Többször is megnéztem. Expendables filmek se azért jók, mert micsoda üzenetet közölnek, hanem mekkora király már, hogy ekkora akcióhősök aprítanak egy filmben és szórakoztató. Die Hard-ok, Halálos fegyvereket is sztem nagyon jó filmek a maguk nemében.

Azonban a 600 sztem kevés a 300-hoz képest, meg úgy összességében is nem jött át az egész dolog. Nem fogom ajánlgatni senkinek.

Szóval, ha Janek neked nem jön be pl a Die Hard, Halálos fegyver, Kill Bill-ek, Expendables, akkor nem lepődök meg, hogy a 300 sem.

Ha korhű "filmet" akarsz ebben a témában, akkor spektrumot kell nézni.
több mint 9 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 594 — Apu ökölbeszorított keze
Sok vér nem zavar.
Ami zavar az sok más dolog(megjegyzem csak az elsőt láttam a másodikat nem szeretném).
Vajon tényleg így fogadnak egy követet és tényleg egy királynak -aki mellesleg szét van gyúrva-mellbe kell rúgni,hogy a város közepén lévő perem nélküli közkútba essen bele?
Arra nem élnek gyerekek?
Nem féltek,hogy bele esik egy?
Ki fog inni ebből a kútból?

Miért beszélnek versben az amúgy csak ölni tudásra kifejlesztett katonák?
Mikor fáradtak el?

STB

De ami még jobban gyomorforgató az a mögöttes üzenet,hogy milyen is a rendes már már fasiszta ideologia...,
mennyire aljas az arabokat lejárató csak mi vagyunk a faszák ábrázolás...

A történet igaz legendán alapul de ugye itt egy filmről beszélünk.
Mi is történik ebben a közel 2 órában?
80%-ban ömlik a vér szuper lassításban,vagy versekben beszélnek ostoba dolgokról.
A történet annyira csavaros mint egy rajzlap.
Színészi játék?ugye az nincs is
Zene? nem mondanám erősnek.

folytassam?

Inkább írd le mi volt benne jó.

több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Sok a ver?(mert mindenhol ebbe kotnek bele)Huen visszaadja a kepregenyt!
több mint 9 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 594 — Apu ökölbeszorított keze
Alapvetően nem azzal van a gond,hogy miről szól a hogyan a gond vele.
De nem fejtetted ki miért is jó...

több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Úgy látszik ez a 300 olyan mint az átkos rendszer mindig felbukkan valahogy...Janek
Lehet, hogy ha Zoli visszaolvasott volna kicsit, nem kommentel 😀JC6
De! 😀
Attól meg lehet nekem is velemenyem...

Csak senki nem fogja fel,hogy egy valos esemenyen alspulo de kiszinezett kepregeny adaptacio...ez nem az iro,rendezo hibaja....
Pkemberbe miert nem kotnek bele a nagy filmzseni kritikusok,hogy marpedig nincs homokember,meg stb...
több mint 9 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
A 100 éves férfi, aki kimászott az ablakon és eltűnt.
Könyvben is meg kéne "nézni". 😊 Jópofa.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 9 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 594 — Apu ökölbeszorított keze
Úgy látszik ez a 300 olyan mint az átkos rendszer mindig felbukkan valahogy...Janek
Lehet, hogy ha Zoli visszaolvasott volna kicsit, nem kommentel 😀JC6
Ezt a magas labdát nem csapom le...

Vitába szállni meg nem akarok vele mert ugye az idő pénz és más deviáns tüneteim vannak sem mint a verbális szado-mazo....

több mint 9 éve
Törölt felhasználó
Úgy látszik ez a 300 olyan mint az átkos rendszer mindig felbukkan valahogy...Janek
Lehet, hogy ha Zoli visszaolvasott volna kicsit, nem kommentel 😀
több mint 9 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 594 — Apu ökölbeszorított keze
Úgy látszik ez a 300 olyan mint az átkos rendszer mindig felbukkan valahogy...