Filmek

40 feliratkozó

több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Ez a Godzi most folytatása a réginek vagy megint egy remake???
több mint 9 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 874 — Undertaker of the Cleveland graveyard
én azon feküdtem ki, hogy háromszor kellett találkozniuk, mire ténylegesen láttuk is a bunyót. 😀

ezek meg az instant élmények, amint kijöttem a teremből:
shawnka
Másnak lehet SPOILER !!
Én inkább azon, hogy Aaron Taylor-Johnson minden konfrontációnál az egyedüli túlélő volt 😀 Majd leszarva az egészet ment a következőbe 😀

Kérdésedre pedig az én (lehet buta) válaszom: Szerintem Godzilla bőven beéri a Föld magjából jövő sugárzással, gondolom nem kis dózisba kapja. Illetve nem hinném, hogy a népet jött megmenteni egyszerűen a MUTO-k kommunikációja felzavarta aztán jött rendet rakni, hadd aludjon már még egy kicsit.
SPOILER OFF !!
IMAX-be milyen volt amúgy ?

több mint 9 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 137 — Tyrone Creek
Tegnap voltam a Godzilla a vetítésen.
Alapból elfogult vagyok, mert imádom Godzillát, szóval ez lehet közrejátszik, meg az is, hogy ritkán járok moziba, de valami kurva jó volt 😀 Tetszett, hogy merítettek ötletet a régebbi klasszik filmekből ( | Godzillának van ellenfele ez esetben a MUTO , Godzilla a régi filmekben megszokott kiegyenesedett formát hozzá stb | ) A méretek baromi nagyok... azaz baromi nagyok 😮 A látvány is ül rendesen, egyszer kétszer izgalmamban el is felejtettem a popcornt evést 😀 Mondjuk a 3d itt is felesleges volt szerintem, legalábbis mikor végre Godzilla epic bevonulója volt a fél perces üvöltésnél elvártam volna, hogy minimum azt érezzem, hogy egybe lenyel vagy valami.
Szórakozni mentem be és engem szórakoztatott is 😊Drip
Jó volt, bár kicsit lehetett volna kevesebb drámázás és több szörnyharc. Amikor a kamera először mutatja lentről felfelé végig Godzillát, az kva nagy volt.
Második részben egy King Ghidorah és Gigan párost el tudnék viselni. 😀Darksun3
én azon feküdtem ki, hogy háromszor kellett találkozniuk, mire ténylegesen láttuk is a bunyót. 😀

ezek meg az instant élmények, amint kijöttem a teremből:
több mint 9 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
Tegnap voltam a Godzilla a vetítésen.
Alapból elfogult vagyok, mert imádom Godzillát, szóval ez lehet közrejátszik, meg az is, hogy ritkán járok moziba, de valami kurva jó volt 😀 Tetszett, hogy merítettek ötletet a régebbi klasszik filmekből ( | Godzillának van ellenfele ez esetben a MUTO , Godzilla a régi filmekben megszokott kiegyenesedett formát hozzá stb | ) A méretek baromi nagyok... azaz baromi nagyok 😮 A látvány is ül rendesen, egyszer kétszer izgalmamban el is felejtettem a popcornt evést 😀 Mondjuk a 3d itt is felesleges volt szerintem, legalábbis mikor végre Godzilla epic bevonulója volt a fél perces üvöltésnél elvártam volna, hogy minimum azt érezzem, hogy egybe lenyel vagy valami.
Szórakozni mentem be és engem szórakoztatott is 😊Drip
Jó volt, bár kicsit lehetett volna kevesebb drámázás és több szörnyharc. Amikor a kamera először mutatja lentről felfelé végig Godzillát, az kva nagy volt.
Második részben egy King Ghidorah és Gigan párost el tudnék viselni. 😀

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 9 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 874 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Tegnap voltam a Godzilla a vetítésen.
Alapból elfogult vagyok, mert imádom Godzillát, szóval ez lehet közrejátszik, meg az is, hogy ritkán járok moziba, de valami kurva jó volt 😀 Tetszett, hogy merítettek ötletet a régebbi klasszik filmekből ( | Godzillának van ellenfele ez esetben a MUTO , Godzilla a régi filmekben megszokott kiegyenesedett formát hozzá stb | ) A méretek baromi nagyok... azaz baromi nagyok 😮 A látvány is ül rendesen, egyszer kétszer izgalmamban el is felejtettem a popcornt evést 😀 Mondjuk a 3d itt is felesleges volt szerintem, legalábbis mikor végre Godzilla epic bevonulója volt a fél perces üvöltésnél elvártam volna, hogy minimum azt érezzem, hogy egybe lenyel vagy valami.
Szórakozni mentem be és engem szórakoztatott is 😊

több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 272 — a new hope (again)
Valaki volt meg olyan szerencsétlen, hogy végigszenvedte ezt a touchback cìmű szart? A legunalmasabb foci témájú film szvsz, mesterkélt, annyira az arcodba tolja a mondanivalóját, hogy már kìnos, a főszereplő csóka 18 és 38 éves önmaga között annyi a difi h 18 éves korában még borotválkozott...a végén meg ahogy kivonul az egész falu kézzel leszedni a kölest vagy mi a szart termesztett az maga a katarzis... 😀 amúgy azert szurkoltam, hogy szerencsétlennek jobbra forduljon a sorsa... 😊



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
JéBé Green Bay Packers 6 646
Olyan ez mint a Vasember. Én és szerintem az emberek többsége Robert Downey Juniort akarja látni, nem egy 30 éves Tony Starkot. A Jackman-Wolverine eset ugyanez.
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 383 — #NoStress
A farkas 2. része hasonlóan sikerült mint az első, két hét múlva már erre sem fogok emlékezni. A történet túlbonyolìtott szvsz, tele tök fölösleges "karakterekkel" ìgy felesleges részekkel is. Jackmant sem értem minek vállalja mert látszik rajta h szarik az egészre. Amennyire szeressem az x-men filmeket, ezeket a farkasos izéket annyira utálom...nagyon 😀peach
Biztos valami k..va izgalmas és szövevényes dolgot akartak volna ebből kihozni, csak épp nem sikerült. Így lett ez a kusza hablaty. Biztosra veszem, hogy Rozsomák Farkas barkóját, még párszor borzolni fogja a szél, a filmvásznon. 😀Tony
Tudtommal még egyszer.
50 évesen már nehéz 31-nek kinézni.Sobri Jóska
Arnold most gyúr az új Terminator filmre így 70+-osan, szóval szerintem ez nem lenne nagy probléma. 😀
Szerződése még egy filmre van, de szvsz nem fogja feladni a karaktert.
Mondjuk a Kezdetek szerintem teljesen jó lett, az egyik kedvenc filmem, de a második rész az valóban annyira gány, hogy X-Men fanként már a felénél ki akartam kapcsolni.
Az elsőben szerintem nincsen nagyon fölösleges karakter, jó volt megismerni pár olyat is, aki a képregények folyamatos szereplője, de a filmekből eddig kimaradtak. Maga a történet sem volt szerintem rossz, szórakoztató popcorn mozi, pont mint a legtöbb képregény adaptáció. Csak a 2. rész már ezt a szintet sem érte el ugyebár.Stez
 www.ign.com/articles/2014/02/28/hugh-jackman-recasting-wolverine-is-ainevitablea

több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
A farkas 2. része hasonlóan sikerült mint az első, két hét múlva már erre sem fogok emlékezni. A történet túlbonyolìtott szvsz, tele tök fölösleges "karakterekkel" ìgy felesleges részekkel is. Jackmant sem értem minek vállalja mert látszik rajta h szarik az egészre. Amennyire szeressem az x-men filmeket, ezeket a farkasos izéket annyira utálom...nagyon 😀peach
Biztos valami k..va izgalmas és szövevényes dolgot akartak volna ebből kihozni, csak épp nem sikerült. Így lett ez a kusza hablaty. Biztosra veszem, hogy Rozsomák Farkas barkóját, még párszor borzolni fogja a szél, a filmvásznon. 😀Tony
Tudtommal még egyszer.
50 évesen már nehéz 31-nek kinézni.Sobri Jóska
Arnold most gyúr az új Terminator filmre így 70+-osan, szóval szerintem ez nem lenne nagy probléma. 😀
Szerződése még egy filmre van, de szvsz nem fogja feladni a karaktert.
Mondjuk a Kezdetek szerintem teljesen jó lett, az egyik kedvenc filmem, de a második rész az valóban annyira gány, hogy X-Men fanként már a felénél ki akartam kapcsolni.
Az elsőben szerintem nincsen nagyon fölösleges karakter, jó volt megismerni pár olyat is, aki a képregények folyamatos szereplője, de a filmekből eddig kimaradtak. Maga a történet sem volt szerintem rossz, szórakoztató popcorn mozi, pont mint a legtöbb képregény adaptáció. Csak a 2. rész már ezt a szintet sem érte el ugyebár.

több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 383 — #NoStress
A farkas 2. része hasonlóan sikerült mint az első, két hét múlva már erre sem fogok emlékezni. A történet túlbonyolìtott szvsz, tele tök fölösleges "karakterekkel" ìgy felesleges részekkel is. Jackmant sem értem minek vállalja mert látszik rajta h szarik az egészre. Amennyire szeressem az x-men filmeket, ezeket a farkasos izéket annyira utálom...nagyon 😀peach
Biztos valami k..va izgalmas és szövevényes dolgot akartak volna ebből kihozni, csak épp nem sikerült. Így lett ez a kusza hablaty. Biztosra veszem, hogy Rozsomák Farkas barkóját, még párszor borzolni fogja a szél, a filmvásznon. 😀Tony
Tudtommal még egyszer.
50 évesen már nehéz 31-nek kinézni.

több mint 10 éve
Tony New Orleans Saints Notre Dame Fighting Irish 885 — 'Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!" '
A farkas 2. része hasonlóan sikerült mint az első, két hét múlva már erre sem fogok emlékezni. A történet túlbonyolìtott szvsz, tele tök fölösleges "karakterekkel" ìgy felesleges részekkel is. Jackmant sem értem minek vállalja mert látszik rajta h szarik az egészre. Amennyire szeressem az x-men filmeket, ezeket a farkasos izéket annyira utálom...nagyon 😀peach
Biztos valami k..va izgalmas és szövevényes dolgot akartak volna ebből kihozni, csak épp nem sikerült. Így lett ez a kusza hablaty. Biztosra veszem, hogy Rozsomák Farkas barkóját, még párszor borzolni fogja a szél, a filmvásznon. 😀
több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 272 — a new hope (again)
A farkas 2. része hasonlóan sikerült mint az első, két hét múlva már erre sem fogok emlékezni. A történet túlbonyolìtott szvsz, tele tök fölösleges "karakterekkel" ìgy felesleges részekkel is. Jackmant sem értem minek vállalja mert látszik rajta h szarik az egészre. Amennyire szeressem az x-men filmeket, ezeket a farkasos izéket annyira utálom...nagyon 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Cidade de Deus - Tetszett | kicsit túl van erőltetve szerintem, hogy hány évesek is a gengszterek, és komolyan egyikük se lesz több - talán Répa kivételével - mint 20? | Jól mutatja a helyzetet ott, ahol a bandák irányítanak a nyomorban.
EDIT: Két jelenet viszont nagyon bejött, letaglózott: | az, ahogyan Csirke (?) meghal és az ahogyan a kissráccal Zé kinyíratja az egyik gyereket, na az nagyon kemény... és el is hiszem, hogy ha be akar kerülni, meg kell tennie... | 7.3/10

Lone Ranger - Végülis vicces | Depp mint indián, még jó hogy kifestették fekete-fehérre, így nem tűnt anniyra ki | de kiszámítható, ráadásul az nagyon Limonádémozi, westernnel ötvözve. 6.8/10

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
Gogo New England Patriots Army West Point Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Animált filmplakátok

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Monuments men vagy mi.
Meg ne nézzétek... óriási csalódás.
több mint 10 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 137 — Tyrone Creek
Hát akkor legyen velük.

több mint 10 éve
JéBé Green Bay Packers 6 646
Ez kicsit off, de bőven kiérdemelték ezeket a támadásokat a fejlett országok.Szomáliában nincs gyakorlatilag semmilyen hatalom, az országban mindent szabad, nincs felügyelet a halászatra, a partokra. Ezt a nagy igazságos fejlett országok úgy értelmezték hogy szabad a rablás. Kontroll nélkül halásznak és öntik ki a toxikus mocskukat Szomália partjaira. A kalózok elkeseredett halászokból alakultak, és afféle szabadságharcként tekintenek a dologra. Nincstelenek, még azt a kicsit is ami volt elvették tőlük, teljesen érthető részükről a dolog.
több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 272 — a new hope (again)
Igen, de bivaly motor van rajtuk, ellenben a somiknak nemhiszem, hogy van ilyen technológiájuk 😀peach
Hiszed, hogy nem hiszed, van. Vagy szerinted szórakozásból fizetnek millió dollárokat a különböző országok nekik váltságdíjként?Schleck
igen a túszokért akiket ejtenek, de én olyanról még nem hallottam egy elvittek volna egy ekkora b*szott nagy monstrumot....



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Igen, de bivaly motor van rajtuk, ellenben a somiknak nemhiszem, hogy van ilyen technológiájuk 😀peach
Hiszed, hogy nem hiszed, van. Vagy szerinted szórakozásból fizetnek millió dollárokat a különböző országok nekik váltságdíjként?

több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 272 — a new hope (again)
Igen, de bivaly motor van rajtuk, ellenben a somiknak nemhiszem, hogy van ilyen technológiájuk 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 383 — #NoStress
Baszhatják a kalózok, mivel képtelenek egy métert is megtenni a hajóval maguktól ìgy egy helyben álldogálhatnak a hatalmas zsákmánnyal megvárva amìg megérkezik a partiőrség és szépen agyonlövik őket...peach
Egy kis ergya hajóval is lehet vontatni 6000ezer tonnás hajókat.
Így mozgatják őket a kikötőkben.

több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 383 — #NoStress
Tudom, lőfegyvert nem.
Először persze megpróbálják szép szóval, vagy partvisnyéllel, és egy 10 fős biztonsági szolgálat megvédheti a hajót, ahol elzártan a fegyverszekrényben a tulajdonos tarthat fegyvereket.
Tehát a nem felfegyverzett szolgálat ha gebasz adódik alakulhat úgy, hogy hozzáfér a fegyverekhez, és önvédelemből azok használatára kényszerülhet.

több mint 10 éve
JéBé Green Bay Packers 6 646
Captain Phillips: néhány bosszantó dologtól eltekintve ez egy nagyon jól sikerült film, a végén az epilógusban nyújtott alakítás Hankstől nagyon üt, elhittem, hogy egy ilyen helyzet után így viselkednék... érdekes, bár nem túlságosan kibontott karakterfejlődések vannak benne, néhány apróság igen nagy hatással van a szereplőkre és ez jó. 8,2/10Collapo
Nekem ezzel a filmmel az a standard problémám, hogy egy többmilliárd dolláros, piacvezető cég (Maersk), egy többszáz millió dolláros rakomány mozgatásához nem párosít 10 nappal, 10 emberrel számolva kb. 2 millió forintnyi biztonsági szolgálatot.
Ha én rendezvényt csinálok 5-600ezer forintból, akkoris ott van 6-8 fő, mert ugye a biztonság az első. (Egy ilyen csapat egy fél napra 40-50ezer forint számlával, áfával.)
Szóval oké, hogy megtörtént eseten alapul, de onnantól, hogy 4 szakadt szomáliai akár a 30ezer dollárnyi készpénzhez (6millió forint) hozzáférhet életszerűtlen az egész.
Már nem emlékszem a pontos számokra, de mintha 3000 tonna rakományt és ugyanennyi üzemanyagot mondanának a hajóról. Ha csak kiengednék ezt az üzemanyagot a tengerre, azzal többszázmillió dolláros ökológiai katasztrófát okoznának, ha meg egyszerűen hajóstul elvinnék, az 0.1! dolláros literenként árral számolva is 300ezer dollárnyi elorozott üzemanyag. És nincs egy fegyveres biztonsági ember se...Sobri Jóska
Akkor még nem lehetett nemzetközi vizeken fegyvert viselni. 2011 óta meg kötelező, legalábbis amerikai hajóknak. Tényleg abszurd hogy egy szakadt bárkáról pár nyikhaj nigger ezt meg tudta tenni, de tényleg megtudta, ez nem a film hibája. Szerintem szenzációs.
több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 272 — a new hope (again)
Baszhatják a kalózok, mivel képtelenek egy métert is megtenni a hajóval maguktól ìgy egy helyben álldogálhatnak a hatalmas zsákmánnyal megvárva amìg megérkezik a partiőrség és szépen agyonlövik őket...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 383 — #NoStress
Captain Phillips: néhány bosszantó dologtól eltekintve ez egy nagyon jól sikerült film, a végén az epilógusban nyújtott alakítás Hankstől nagyon üt, elhittem, hogy egy ilyen helyzet után így viselkednék... érdekes, bár nem túlságosan kibontott karakterfejlődések vannak benne, néhány apróság igen nagy hatással van a szereplőkre és ez jó. 8,2/10Collapo
Nekem ezzel a filmmel az a standard problémám, hogy egy többmilliárd dolláros, piacvezető cég (Maersk), egy többszáz millió dolláros rakomány mozgatásához nem párosít 10 nappal, 10 emberrel számolva kb. 2 millió forintnyi biztonsági szolgálatot.
Ha én rendezvényt csinálok 5-600ezer forintból, akkoris ott van 6-8 fő, mert ugye a biztonság az első. (Egy ilyen csapat egy fél napra 40-50ezer forint számlával, áfával.)
Szóval oké, hogy megtörtént eseten alapul, de onnantól, hogy 4 szakadt szomáliai akár a 30ezer dollárnyi készpénzhez (6millió forint) hozzáférhet életszerűtlen az egész.
Már nem emlékszem a pontos számokra, de mintha 3000 tonna rakományt és ugyanennyi üzemanyagot mondanának a hajóról. Ha csak kiengednék ezt az üzemanyagot a tengerre, azzal többszázmillió dolláros ökológiai katasztrófát okoznának, ha meg egyszerűen hajóstul elvinnék, az 0.1! dolláros literenként árral számolva is 300ezer dollárnyi elorozott üzemanyag. És nincs egy fegyveres biztonsági ember se...