Filmek

40 feliratkozó

több mint 10 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 159 — Eagles fan
És ezt hogy képzeled el?
Minden film elején bemondják,hogy ez az vagy nem az?Janek
Ez igazából meg is történik valamilyen folymában... Akinek "történelemhűség-fetisizmusa" van, az olyan filmet nézzen aminek a címe mellé oda van írva hogy dokumentumfilm. Abban biztos nem fog csalódni.

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 10 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
tegnap néztem meg egy dokumentumfilmet, Otthonunk - Egy utazás története. Nagyon sokszor rázott ki a hideg, de még ma is sokat gondolkodtam rajta. Nagyon ajánlom mindenkinek megtekintésre.
10/10


JT Daniels fan
több mint 10 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 563 — Apu ökölbeszorított keze
BB
Itt meg ha nem lenne Waltz akkor azért gondolkodnék mi ez a nárcisztikus film?
Az usa seregét pont nem érdekelte mi folyik itt nemhogy külön szakaszt csináljanak...

történelmileg hiteltelen bár szorakoztató film...
bár azért én nem tudok ugy nézni egy emberre aki képes egy másikét szétverni ahogy QT szeretnéJanek
Szerintem senki nem állította, hogy történelmileg hű filmként készült volna 😊rantotthus
És ezt hogy képzeled el?
Minden film elején bemondják,hogy ez az vagy nem az?

több mint 10 éve
rantotthus Seattle Seahawks 261
BB
Itt meg ha nem lenne Waltz akkor azért gondolkodnék mi ez a nárcisztikus film?
Az usa seregét pont nem érdekelte mi folyik itt nemhogy külön szakaszt csináljanak...

történelmileg hiteltelen bár szorakoztató film...
bár azért én nem tudok ugy nézni egy emberre aki képes egy másikét szétverni ahogy QT szeretnéJanek
Szerintem senki nem állította, hogy történelmileg hű filmként készült volna 😊
több mint 10 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 563 — Apu ökölbeszorított keze
a sok sör 😊

több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 342 — #NoStress
Django eredeti: felejthető.
kishaszi
 www.imdb.com/title/tt0060315/

vs.

Django:imádtam mert:hozta a szokott QT szintet(véres,vicces) jó karakterek bár mintha láttam volna már a fogorvost valahol 😊 Janek
 www.imdb.com/title/tt1853728/

több mint 10 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 563 — Apu ökölbeszorított keze
Hát itt most vitába szállnék veled...

merhogy
Éhezők viadala 1 semmi és unalmas nekem...pocsék szinészek,unalmas forgatókönyv...

Gravity:itt kb ua egyszer nézős IMAXben akkor állad leesik de üres film...

.. nem láttam

Django:imádtam mert:hozta a szokott QT szintet(véres,vicces) jó karakterek bár mintha láttam volna már a fogorvost valahol 😊

dollár.. detto

BB
Itt meg ha nem lenne Waltz akkor azért gondolkodnék mi ez a nárcisztikus film?
Az usa seregét pont nem érdekelte mi folyik itt nemhogy külön szakaszt csináljanak...

történelmileg hiteltelen bár szorakoztató film...
bár azért én nem tudok ugy nézni egy emberre aki képes egy másikét szétverni ahogy QT szeretné

több mint 10 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Éhezők viadala 1-2.

Aszongyák könyvben jobb sokkal, a téma érdekes, azért néztem meg, leborulva nem voltam tőle, de várom a folytatást.

Gravity:
izgalmas, full para volt végig számomra - a zenéje pl. elképesztő zseniális, olyan szinten turbózza az amúgy is meglévő feszültséget és izgalmakat, hogy hihetetlen, de ettől függetlenül egyszernézős. Nálam sokat nyom a latba a megítélésnél, hogy amúgy is hidegrázásom van az űrtől, és emiatt számomra csalódás picit a film, persze ez az én bajom, mivel nem tudtam mit nézek meg, nem azt vártam, hogy | egy emberke tölti ki a vásznat végig az űrben 2 órán keresztül. No meg bele lehet menni abba is, hogy nyilván nem akarták heppiendesíteni, hogy mindenki túléli, de akkor meg a kivitelezés volt fura nekem, hogy "el kell engedned, nem bír el mindkettőnket a kötél", miközben meg se próbálta behúzni a bociszeműt, csak mondta, hogy "behúzlak"... ééés, ha már itt tartunk akkor az egyik egységből átjutni a másikra az odds, mennyi és onnan a harmadikba, és onnan vissza... nekem ez így sok volt. Pláne a megkoreografált ütközésekkel... |

Látvány, hangeffektus szempontból még biszembaszom imax3d faszságok nélkül is übertelitalálat, ezt el kell ismerni.

28 héttel később.

Meg volt ez is, Jeremy Renner többre hivatott szerintem, mint az ilyen filmek.

Django eredeti: felejthető.

Pár dollárral többért:

Régi klasszik pótlása. Jó volt, és külön öröm az eredeti szinkron Lee van Cleef - Sinkovits Imre, Clint Eastwood - Szakácsi Sándor párosítás. Nem a bájgúnár Kautzky Armand (aki egyébként zseniális, de nem szabadna ilyeneket elvállalnia, persze ez is magánvélemény.)

Becstelen brigantik:

Elképesztően beteg Tarantino. 😊
Waltz zseniális, de a karakterek is amúgy.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 10 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Moziban egész tűrhető a 300 2. Nem vártam sokat, de többet kaptam tőle, mint reméltem. 😀
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 628 — Egyéb témák lakó
Aki látta esetleg a Jogász c. filmet, az legyen kedves és magyarázza már el nekem, hogy ennek a filmnek MI A TÖKÖM ÉRTELME VOLT????JC6
Az egy teljesen jó abszurd dráma, A listás sztárokkal. Én baromira élveztem, eredeti nyelven.

Úgy néztem hogy ez most nem egy igazi film, hanem McCarthy szabadkezet kapott. Az biztos, hogy többet nem fog kapni 😀

több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 342 — #NoStress
Aki látta esetleg a Jogász c. filmet, az legyen kedves és magyarázza már el nekem, hogy ennek a filmnek MI A TÖKÖM ÉRTELME VOLT????JC6
Olyan, mint az Anal Intruder, csak softabb. Azt nem nézted meg, ezt igen.

több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Aki látta esetleg a Jogász c. filmet, az legyen kedves és magyarázza már el nekem, hogy ennek a filmnek MI A TÖKÖM ÉRTELME VOLT????
több mint 10 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
"Szóval Serrano béna vénember, sörhasat eresztett, rozsdásak az ízületei?! Lehet. Viszont te, Bugsy, te bunkó vagy, kitömni való barom vagy és még finom voltam"

 krumplishal.blog.hu/2011/09/13/hetet_egy_csapasra_1

Legjobban szinkronizált, ergo legjobb BS-TH film a Film+-on 😊 (sajnos a legtöbb jó szöveg már lement, most vettem észre én is)Igor
Ha kicsi a tét, a kedvem sötét.
több mint 10 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
"Szóval Serrano béna vénember, sörhasat eresztett, rozsdásak az ízületei?! Lehet. Viszont te, Bugsy, te bunkó vagy, kitömni való barom vagy és még finom voltam"

 krumplishal.blog.hu/2011/09/13/hetet_egy_csapasra_1

Legjobban szinkronizált, ergo legjobb BS-TH film a Film+-on 😊 (sajnos a legtöbb jó szöveg már lement, most vettem észre én is)

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 10 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
A Son of God lesz Magyarországon is mozikban? Észak-Amerikában eléggé arat.szaba
Ez a The Bible első évadának filmmé vágott verziója, ugye? Érdemesebb megnézné az alapot.shawnka
Mondjuk ez így elég erős kijelentés, a The Bible sok Ószövetségi részt is feldolgozott. Nyilván nem különálló teljesen, de mint movie, mindenképpen bejött odakinn.
több mint 10 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 130 — Tyrone Creek
A Son of God lesz Magyarországon is mozikban? Észak-Amerikában eléggé arat.szaba
Ez a The Bible első évadának filmmé vágott verziója, ugye? Érdemesebb megnézné az alapot.
több mint 10 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
A Son of God lesz Magyarországon is mozikban? Észak-Amerikában eléggé arat.
több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 257 — a new hope (again)
Ronin megy most a story 4en, szvsz a műfaj alfája és omegája..



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 672 — Amerikai sportok rajongója
Liam Neeson nem képes öregedni, elképesztő hogy már 63 éves. Ez a Non Stop amennyire szar a címe, annyira etalon film. Olyasmi hatást ér el mint a Taken, félelmetes feszkó van benne végig, egy másodpercig nem unatkoztam. Erősen ajánlom mindenkinek.JayB
Én is ugyanezt gondoltam a filmről nagyon tetszett!
több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Ezen nem fogunk összeveszni! 😊
több mint 10 éve
Tony New Orleans Saints Notre Dame Fighting Irish 885 — 'Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!" '
Ha minden igaz, nyártól nálunk forgatják az Assassin's Creed filmet!shawnka
Az komoly! 😮 Jöhetne már,mellesleg.ZoliZoltán
Csak nehogy ez is olyan sz.r legyen, mint a Prince of Persia, azzal a nyomorult Gyllenhaal-al.
több mint 10 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 563 — Apu ökölbeszorított keze
Dühöngő bika

Régi de szó szerint odaver...
Egy ember pályafutása benne rengeteg tehetség ami mégis kárba vész a benne rejlő rengetek kezelhetetlen érzés miatt.
Ennyire frusztrált,örült embernek csakis az lehet a sorsa ami a szemünk előtt zajlik.
Ennyire betegesen féltékeny embert még nem is láttál,önkínzó már már őrületes.
Mindenki az ellensége volt,senkiben nem bízott,és mindenkit meg akart semmisíteni.

De Niro egy zseni érdekes nézni az átváltozásait,érzelmi és testi vonatkozásban is.
Pesci csak egy kicsivel normálisabb mint a testvére,de ketten elviszik a filmet olyan magasságokba ahová kevesen jutnak fel.

több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Ha minden igaz, nyártól nálunk forgatják az Assassin's Creed filmet!shawnka
Az komoly! 😮 Jöhetne már,mellesleg.
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Na, akkor hétvégére egy kis "ajánló", amiket az utóbbi időben sikerült megnézni.

- Last Vegas: erről már volt szó. Remek szereplő gárda, jó poénok, könnyed, laza. Nem ad se többet, se kevesebbet, egy kellemes délutánon pont jó.

- Augusztus Oklahomában: ezt a filmet Meryl Streep alakítása miatt érdemes megnézni. Korunk legnagyobb színésznője.

- Amerikai botrány: az utóbbi 2-3 évben Bale lett az egyik kedvenc férfi színészem, nagyon jól tudja visszaadni a dolgokat. Kicsit talán hosszúnak éreztem a filmet, de egyszer mindenféleképp érdemes megnézni.

- Charlie Countryman szükségtelen halála vagy mi. Na ezt messziről kerüljétek el 😀

- Saving Mr. Banks: nem tetszett, attól függetlenül, hogy Hanks nagyon jól adta vissza WD alakját. Valahogy nem jött át.

- Out of the furnace: megint csak Bale. Semmi exra a film amúgy. Egynek ez is elmegy.

- A könyvtolvaj: tetszik. Nagyon is. Ajánlom.

Egyenlőre ennyi. Enjoy 😉
több mint 10 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 130 — Tyrone Creek
Ha minden igaz, nyártól nálunk forgatják az Assassin's Creed filmet!