Filmek

40 feliratkozó

több mint 10 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 104 — Tyrone Creek
a két, talán legtúlértékeltebb film egyszerre magyar nyelven most a TV-ben. 😊gamerkr
és ha leírod miért, akkor értelme is lenne ennek a foszlánynak.shawnka
Oscar eső vs. imdb 4. hely, nem is tudom eldönteni melyik a túlzóbb 😀gamerkr
jó, de jogosan vannak ott. legalábbis a TDK-nál aligha készült az elmúlt x évben olyan, ami úgy tudott nem rétegfilm lenni, hogy annak készült.

a Titanicnak meg volt ellenfele abban az évben? 😊
több mint 10 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 212 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
a két, talán legtúlértékeltebb film egyszerre magyar nyelven most a TV-ben. 😊gamerkr
és ha leírod miért, akkor értelme is lenne ennek a foszlánynak.shawnka
Oscar eső vs. imdb 4. hely, nem is tudom eldönteni melyik a túlzóbb 😀

több mint 10 éve
MarioAna 1 997
Engem az érdekelne, hogy amikor szinkronizálnak egy filmet, miért "tesznek bele" indokolatlanul sok trágár szót, kifejezést? Kinek jó ez?
Számtalan filmet néztem már angolul és amikor később magyar szinkronnal próbáltam élvezni, pont hogy élvezhetetlen volt, mert még ott is volt káromkodás, ahol az angolban nem.
Pl.: volt ez a 40 és annyi, Másnaposok, We are Millers, Förtelmes főnökök, stb. vonal, ahol szinte minden 3. szó: b*meg, b*ki, k* élet, kanyád és a többi.
Nektek ezt jó hallgatni? Eleget hallja az ember a való életben, hiszen a magyar az egyik legalpáribb, legtrágárabb nyelv...JC6
én mióta a Seven Psychopaths-ban az elefántos poént (ami ott abban a szituációban eléggé üt) konkrétan kihagyták, majd beraktak helyére egy szóviccnek is gyenge kifejezést, azóta szinte csak eredeti nyelven nézek filmeket. Sajnos gyakran "csak" szinkronizálva tudom őket megtekinteni, pedig pl a Ponyvaregény burger-jelenete mennyivel karakteresebb angolul mint magyarul (ahogy pl irritál is, ha valaki magyarul idézi).
Nagyon kevés a jó szinron (pedig de szeret(t)em Al Pacino, Joe Pesci, Bruce Willis vagy Jim Carrey magyar hangját! 😊 )

Burrow > Luck valaha is
több mint 10 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 104 — Tyrone Creek
a két, talán legtúlértékeltebb film egyszerre magyar nyelven most a TV-ben. 😊gamerkr
és ha leírod miért, akkor értelme is lenne ennek a foszlánynak.
több mint 10 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 212 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
a két, talán legtúlértékeltebb film egyszerre magyar nyelven most a TV-ben. 😊

több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 232 — a new hope (again)
Nézd feliratosan vagy eredeti nyelven a filmeket és akkor majd nem fogja bántani a füledet a csúnya beszéd... 😉



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 153 — Eagles fan
És tényleg össze is hasonlítottad? Mármint az angol verzióban valóban nem volt ott káromkodás?
Az hogy a magyar a legalpáribb és legtrágárabb nyelv azért kicsit túlzás, sokak szerint meg az egyik legszebb és legkifejezőbb... Az hogy sok káromkodásunk van annak tudható be hogy eleve bő a szókincsünk. Én pl. nem örülnék ha mindent egy fuckkal kéne elintézni 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Engem az érdekelne, hogy amikor szinkronizálnak egy filmet, miért "tesznek bele" indokolatlanul sok trágár szót, kifejezést? Kinek jó ez?
Számtalan filmet néztem már angolul és amikor később magyar szinkronnal próbáltam élvezni, pont hogy élvezhetetlen volt, mert még ott is volt káromkodás, ahol az angolban nem.
Pl.: volt ez a 40 és annyi, Másnaposok, We are Millers, Förtelmes főnökök, stb. vonal, ahol szinte minden 3. szó: b*meg, b*ki, k* élet, kanyád és a többi.
Nektek ezt jó hallgatni? Eleget hallja az ember a való életben, hiszen a magyar az egyik legalpáribb, legtrágárabb nyelv...
több mint 10 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 535 — Apu ökölbeszorított keze
Ez egy parttalan vita lenne, ebbe nem mennék most bele

több mint 10 éve
Chevy New York Giants 682 — Victoria Concordia Crescit
Nehéz ezektől a filmektől többet várni, mint hogy leülök egy sörrel, és kikapcsolja az agyam. Arra jó. Nem nézhetem meg hetvenötezerszer az Ace Venturát, vagy a Dumb és Dumbert 😀

Megnéztem a Hunger Games új részét. Ez biztos sokkal jobb lehet könyvben. Nem nagyon volt komoly hatással, picit többet vártam az előzetes alapján. | Jó ötlet a revolution megvalósítása, csak végig egyértelmű volt, plusz mi van, ha nem jut eszébe fellőni a nyílvesszőt? (azt már nem nagyon értem, hogy miért világító csíkként szökik fel a dróton az áram, de nyilván kevésbé látványos a rendes jelenség, meg az is rejtély, hogy miért nem használnak túlfesz védelmet ilyen technológiai háttérrel?) | Eazzy
Én olvastam a könyveket, és szerintem rohadt jól sikerült a catching fire. Maradtak ki dolgok, de így is bőven jobb más könyvadaptációknál. Mondjuk látszik, hogy PG13, a könyvek azért jóval véresebbek, | + pitának sincs műlába |

kishaszi: ugye tudod, hogy a harmadik könyvből 2 filmet csinálnak?
több mint 10 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 462 — No one likes us, cause no one like us
Azért legyen már egy szint ami alá nem adjuk...Janek
És te határozod meg nekem ezt a szintet, illetve sorolod be a filmeket alá/fölé?Eazzy
Természetesen nem én.
Sem te,sem senki sem....

Mindenkinek van egy belső értékrendje ami szerint él,az,hogy ez kinek milyen az egyéni dolog.
bennem van azért egy bizonyos vágy,hogy a körülöttem lévő embereknek ezt ha lehet emeljem feljebb hisz valahogy így jutottunk el a kőbaltától idáig...

De vannak korlátok és jellemek ezeken aki nem akar átlendülni az nem is tud hiába próbálsz neki segíteni.

Visszajutva példánkhoz akinek a meki a kedvence annak én nem fogom elmondani,hogy szerintem vannak jobb dolgok is annál és nem is kerül többe...
Egye azt az ő teste,lelke.
Filmet is nézzen és van akinek a 300 a legjobb én ott nem generálok vitát...

Itt is van sok ember akinek szívesen adok a véleményére és az ő tanácsai alapján fogok filmet választani és nem annak az ötletét akinek az úszó erőd a legjobb film...Janek
Magyarul a hasonló ízlésű emberek véleményére adsz, mert tőlük olyat kapsz, ami alighanem tetszeni is fog. Ez így van rendjén. Csak akkor ne beszéljünk szintekről, ami alá nem adjuk. A jelenlegi példa a Aniston sztriptíztáncol film, ami annak ellenére, hogy nem egy korszakalkotó, feledhetetlen, minőségi darab, mégis a saját kategóriájában egy olyan film, aminek a végén semmi meglepő sincs, ha az emberek többsége nem fog eret vágni, hogy milyen rossz. Ettől még pl nem érzem, hogy az ilyen emberek értékrendjét feljebb kellene húzni, ahogy te fogalmaztál.

Ha kivesszük a tényleg alja filmeket, illetve a bizonyított slágereket (Remény rabjai szintekre gondolok), akkor azért egy átlag esti film megtalálásához túl árnyalt a kép, hogy bármire is rámondjam, ha az valakinek tetszik, akkor fentebb van az értékrendje, ha meg a másik tetszik másnak, annak lejjebb van. Csak azt mondhatom, hogy megegyezik az ízlésem, vagy mondjuk nem.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 10 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 535 — Apu ökölbeszorított keze
Azért legyen már egy szint ami alá nem adjuk...Janek
És te határozod meg nekem ezt a szintet, illetve sorolod be a filmeket alá/fölé?Eazzy
Természetesen nem én.
Sem te,sem senki sem....

Mindenkinek van egy belső értékrendje ami szerint él,az,hogy ez kinek milyen az egyéni dolog.
bennem van azért egy bizonyos vágy,hogy a körülöttem lévő embereknek ezt ha lehet emeljem feljebb hisz valahogy így jutottunk el a kőbaltától idáig...

De vannak korlátok és jellemek ezeken aki nem akar átlendülni az nem is tud hiába próbálsz neki segíteni.

Visszajutva példánkhoz akinek a meki a kedvence annak én nem fogom elmondani,hogy szerintem vannak jobb dolgok is annál és nem is kerül többe...
Egye azt az ő teste,lelke.
Filmet is nézzen és van akinek a 300 a legjobb én ott nem generálok vitát...

Itt is van sok ember akinek szívesen adok a véleményére és az ő tanácsai alapján fogok filmet választani és nem annak az ötletét akinek az úszó erőd a legjobb film...

több mint 10 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 462 — No one likes us, cause no one like us
Azért legyen már egy szint ami alá nem adjuk...Janek
És te határozod meg nekem ezt a szintet, illetve sorolod be a filmeket alá/fölé?

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 235 — #NoStress
Sobri ha olvastad volna jc6 kommentjét, tudhatnád, hogy pont azért reagáltam ìgy,mert ahogy ő a végén feltette a biztos velük van e a baj kérdést azzal kb mindenkit minősìtett akinek tetszett a szóban forgó alkotás...

Amúgy értettem jj válaszát is 😉 csak magamat abszolút igyekszem kivonni a politikából ezért nem tetszett...peach
Olvastam.
Szerintem nem minősített, csak rosszul poénkodott/próbált ironizálni.
JJ válaszától függetlenül meg nem vonódtál be a politikába, ne aggódj.

több mint 10 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 153 — Eagles fan
Mekis kaja is eltelit mégsem mondjuk azt,hogy jóJanek
Pont ez a szép benne, van akinek az a kedvence 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 232 — a new hope (again)
Sobri ha olvastad volna jc6 kommentjét, tudhatnád, hogy pont azért reagáltam ìgy,mert ahogy ő a végén feltette a biztos velük van e a baj kérdést azzal kb mindenkit minősìtett akinek tetszett a szóban forgó alkotás...

Amúgy értettem jj válaszát is 😉 csak magamat abszolút igyekszem kivonni a politikából ezért nem tetszett...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 535 — Apu ökölbeszorított keze
Más: volt balszerencsém megnézni a Millers -we are vagy mit....
hát sokat nem vártam tőle de még azt sem kaptam meg,egyszerűen idegesítően kiszámitható volt,tele trágár dumával ami kb 12 éveseknek vicces....
a legalja az az emos srác? a vége felé...Janek
Hála Istennek, hogy nem vagyok egyedül.
Mert szerintem botrány a film. A fél ország meg az egekig magasztalja... Biztos velünk van a baj, nem?JC6
Miért lenne bárkivel is baj? Nem tetszhet mindenkinek ugyanaz. Szerencsére.Shawn84
Azért legyen már egy szint ami alá nem adjuk...
Mekis kaja is eltelit mégsem mondjuk azt,hogy jó

több mint 10 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 535 — Apu ökölbeszorított keze
Dejavu érzésem van 😊 Janek nem Te írtad már az utóbbi 1-2 hónapban hogy most nézted meg az Unforgivent? 😊Rataxes
Lehet is...
Én sok filmet megnézek sokszor van pár amit már több tucatszor lattam.
Mondjuk ugye én már nem vagyok egy fiatal srac ...

több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 235 — #NoStress
Kb 2006ban regeltem a fórumon, ehhez képest a politika topikban volt össz kb 5 hsz-em a 8 év alatt...bravó JJ jól megaszontad ismét!peach
A kb. 8 év ezek szerint nem tanított meg az "analógia" fogalmának ismeretére.
JJ ezzel azt a barbárságod figurázta ki, hogy attól lenne valami jó és elismerésre méltó, hogy egy adott populáció 80%-a így gondolja, és a 20%-al van a baj.

több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 232 — a new hope (again)
Kb 2006ban regeltem a fórumon, ehhez képest a politika topikban volt össz kb 5 hsz-em a 8 év alatt...bravó JJ jól megaszontad ismét!



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
1000 más dologba is bele lehet kötni, de mivel azért a téma nem mindenapi, várom a 3. részt is😊

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 10 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 462 — No one likes us, cause no one like us
Nehéz ezektől a filmektől többet várni, mint hogy leülök egy sörrel, és kikapcsolja az agyam. Arra jó. Nem nézhetem meg hetvenötezerszer az Ace Venturát, vagy a Dumb és Dumbert 😀

Megnéztem a Hunger Games új részét. Ez biztos sokkal jobb lehet könyvben. Nem nagyon volt komoly hatással, picit többet vártam az előzetes alapján. | Jó ötlet a revolution megvalósítása, csak végig egyértelmű volt, plusz mi van, ha nem jut eszébe fellőni a nyílvesszőt? (azt már nem nagyon értem, hogy miért világító csíkként szökik fel a dróton az áram, de nyilván kevésbé látványos a rendes jelenség, meg az is rejtély, hogy miért nem használnak túlfesz védelmet ilyen technológiai háttérrel?) |

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 759 — No es importante
Amúgy igen, veletek.... ha 10ből 8 ember szerint nagyon jó, kettő szerint meg nagyon rossz akkor valszeg nem a többséggel " van a baj"... 😉peach
Éljen a fidesz!


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 232 — a new hope (again)
Amúgy igen, veletek.... ha 10ből 8 ember szerint nagyon jó, kettő szerint meg nagyon rossz akkor valszeg nem a többséggel " van a baj"... 😉



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 504
Más: volt balszerencsém megnézni a Millers -we are vagy mit....
hát sokat nem vártam tőle de még azt sem kaptam meg,egyszerűen idegesítően kiszámitható volt,tele trágár dumával ami kb 12 éveseknek vicces....
a legalja az az emos srác? a vége felé...Janek
Hála Istennek, hogy nem vagyok egyedül.
Mert szerintem botrány a film. A fél ország meg az egekig magasztalja... Biztos velünk van a baj, nem?JC6
Miért lenne bárkivel is baj? Nem tetszhet mindenkinek ugyanaz. Szerencsére.