Filmek

40 feliratkozó

több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 258 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Eli Wallach... 😕
Isten nyugosztalja!kishaszi
ripzinedine5
Dettó.
több mint 9 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 046 — Ajmo Vatreni
Eli Wallach... 😕
Isten nyugosztalja!kishaszi
rip
több mint 9 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Eli Wallach... 😕
Isten nyugosztalja!

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 9 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 592 — Apu ökölbeszorított keze
Ezt a filmet láttam most.


Valahogy tetszett a dolog,a történet is a helyén van,a hangulat igen retros de át is jön a vásznon.(igaz nem moziban láttam)
3 remek alakítás,csillogó,villogó fények,színpompás ruhák,érdekes frizurák 😊

Bale itt is megmutatja miért is lett napjaink egyik legjobb színésze(és itt nem a batmanre gondolok)
Amy pedig szívdöglesztően szexi

több mint 9 éve
Törölt felhasználó
Már a sztori tele van buktatókkal, de egyszer tuti nézős.
Sajnos kevés jó háborús filmet láttam az utóbbi években, örülnék, ha egyre több jönne...
Tud valaki esetleg másik érkezéséről?

több mint 9 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan


A látvánnyal itt sem lesz gond, reméljük tartalom is lesz a felszín alatt.
több mint 9 éve
Törölt felhasználó
A főnököm mondta, hogy nézzem meg a Kinyúlva, lenyúlva c. filmet, amiben valami autókereskedők vannak, de nem találok ilyen filmet.
Valaki esetleg tudna segíteni, mire gondolhatott?
több mint 9 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 167 — Eagles fan
Nekem a Sin City az egyik kedvencem, remélem nem rontják el... Szerintem nagyon nem lehet 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Az 1. tetszett!A másodiktól félek...
ugyan ez a Dumb és Dumber....
több mint 9 éve
peach Atlanta Falcons 14 278 — a new hope (again)
Szvsz rataxesnek van igaza, az első részben mikor dwight először szìnre lep valóban elhangzik brittany murphytől, hogy alig ismerte meg az új arcával...és mivel a 2. rész időben hamarabb játszódik ìgy logikailag is teljesen stimmel a dolog...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 258 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nagyon várós a sin city, azt lehet tudni dwightot miért brolin játsza clive owen helyett?peach
Mert azt hiszik, hogy Brolin jobb szinész (és több jegyet adnak el vele), pedig nem.
több mint 9 éve
peach Atlanta Falcons 14 278 — a new hope (again)
Huh, abszolút jogos, köszi 😊



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 9 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 167 — Eagles fan
Nagyon várós a sin city, azt lehet tudni dwightot miért brolin játsza clive owen helyett?peach
Mintha lett volna valami átoperálós sztori az első részben...

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 9 éve
peach Atlanta Falcons 14 278 — a new hope (again)
Nagyon várós a sin city, azt lehet tudni dwightot miért brolin játsza clive owen helyett?



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 9 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
több mint 9 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 461 — TODDHERREMANS79
Évek óta nem voltam moziban, de ezt nem fogom tudni kihagyni.
Duff
dettó. Most akartam linkelni de megelőztél. 😛
15 óra alatt 2és félmillióan nézték a trailert 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 9 éve
Duff Seattle Seahawks 3 044
Évek óta nem voltam moziban, de ezt nem fogom tudni kihagyni.
több mint 9 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 167 — Eagles fan
The Grand Budapest Hotel
Nagyon jó kis film, jó sztorival, képi világgal, zenével, nagyszerű színészekkel, és jó szinkronnal. Mindenképp megnézendő kategória.

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 931 — No es importante
Én is kedvelem az efféle filmeket is, de emellett jó, hogyha egy szétcseszett napon, amikor minden szar a nyakamba ömlik és már nem akarok mást csak kikapcsolni, akkor vannak olyan filmek, amiknél ezt meg tudom tenni, anélkül, hogy mély mondanivalót és további drámát kapnék, mert akkor és ott nem arra van szükségem.Tony
Szerintem meg a 300-at azért is bajos a popcornmozik közé sorolni, mert a maga idejében korszakalkotó filmnek minősült, a sin city-vel együtt megágyazva a képregényes adaptációknak. Utóbbinak több, előbbinek kevesebb "mondanivalója" volt, de az egyediséget nem lehet vitatni tőle, ami miatt már önmagában helyet érdemel a filmes pantheonban.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 592 — Apu ökölbeszorított keze
Janek
Akkor gondolom neked a Becstelen Brigantik is egy nagy darab szar, mert ha egyszer történelmi film, akkor mi az, hogy | Hitlert szitává lövik benne | . Vagy akkor az is zavar a háborús filmekben, hogy az amerikaiak az igazság bajnokaiként tetszelegnek? Miközben egy ország két városára dobtak atombombát, csakhogy letesztelhessék azt, sok civilt kiirtván ezzel, hogy az utóhatásokról szót se ejtsünk. Vagy mert mondjuk ők is háborúznak arab országokkal és az arabokat gonosz, elvakult fundamentalisták és öngyilkos merénylőként is ábrázolják (és már nem csak háborús filmekben, példa erre a Robotzsaru remake).

Én mondjuk igyekszem helyén kezelni a filmeket. A Resident Evil sem a mély lélektana miatt a kedvencem, hanem mert ha tele a tököm és ki akarok kapcsolni, akkor arra tökéletes. Ugyanígy vagyok a 300-al is, tudom hogy egy képregény adaptáció (akárcsak az Amerika kapitány, Pókember stb.) és nem akadok fent azon, hogy egy történelmi eseménybe fikciót visz.

Ettől persze lehetnek (és ezek szerint vannak is) olyanok, akiknek az a kikapcsolódás, ha minden filmen tudnak agyalni, ha a film minden "mozzanata" logikusan leírható, mindentől mély mondanivalót kapnak és már-már euforikus érzést kelt egyes karakterek személyiségfejlődése. Én is kedvelem az efféle filmeket is, de emellett jó, hogyha egy szétcseszett napon, amikor minden szar a nyakamba ömlik és már nem akarok mást csak kikapcsolni, akkor vannak olyan filmek, amiknél ezt meg tudom tenni, anélkül, hogy mély mondanivalót és további drámát kapnék, mert akkor és ott nem arra van szükségem.Tony
Tökéletesen igazad van mégpedig abban,hogy a filmet a helyén kell kezelni.
Nem az zavar ,hogy amerika a szabadság harcosa hanem az ha ezt valaki nem látja át olyan jól mint te és vakon hisz a propagandának.
Csupán ott indult a beszélgetés,hogy egy ilyen filmet ami arra "jó",hogy egy szar napon ne gondolj semmire csak nézz valamit miért születik meg az a gondolat,hogy ez egy tökéletes film.

A többi hsz már átment személyeskedésbe amire nem reagálnék sokat.
Nekem az a normális ha nem tudok rajongani az erőszakos,szélsőséges gondolatokhoz aki itt ezért vagy bárhol lenéz,neheztel azzal természetesen nem fogok egyetérteni soha.

Azt meg ne boncolgassuk kinek és mennyire van az agya kimosva....

több mint 9 éve
Tony New Orleans Saints Notre Dame Fighting Irish 885 — 'Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!" '
Janek
Akkor gondolom neked a Becstelen Brigantik is egy nagy darab szar, mert ha egyszer történelmi film, akkor mi az, hogy | Hitlert szitává lövik benne | . Vagy akkor az is zavar a háborús filmekben, hogy az amerikaiak az igazság bajnokaiként tetszelegnek? Miközben egy ország két városára dobtak atombombát, csakhogy letesztelhessék azt, sok civilt kiirtván ezzel, hogy az utóhatásokról szót se ejtsünk. Vagy mert mondjuk ők is háborúznak arab országokkal és az arabokat gonosz, elvakult fundamentalisták és öngyilkos merénylőként is ábrázolják (és már nem csak háborús filmekben, példa erre a Robotzsaru remake).

Én mondjuk igyekszem helyén kezelni a filmeket. A Resident Evil sem a mély lélektana miatt a kedvencem, hanem mert ha tele a tököm és ki akarok kapcsolni, akkor arra tökéletes. Ugyanígy vagyok a 300-al is, tudom hogy egy képregény adaptáció (akárcsak az Amerika kapitány, Pókember stb.) és nem akadok fent azon, hogy egy történelmi eseménybe fikciót visz.

Ettől persze lehetnek (és ezek szerint vannak is) olyanok, akiknek az a kikapcsolódás, ha minden filmen tudnak agyalni, ha a film minden "mozzanata" logikusan leírható, mindentől mély mondanivalót kapnak és már-már euforikus érzést kelt egyes karakterek személyiségfejlődése. Én is kedvelem az efféle filmeket is, de emellett jó, hogyha egy szétcseszett napon, amikor minden szar a nyakamba ömlik és már nem akarok mást csak kikapcsolni, akkor vannak olyan filmek, amiknél ezt meg tudom tenni, anélkül, hogy mély mondanivalót és további drámát kapnék, mert akkor és ott nem arra van szükségem.
több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
...ezt mar nem akartam hozzatenni.
Jol mukodik az agymosas...

ON
több mint 9 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 599 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Mondjuk az hogy valaki a 300 nézése közben arra gondol hogy ez olyan mint a náci Németország berendezkedése. Hát annak őszinte részvétem... Nagyon szar lehet ekkora szaGértőként nézni a filmeket.
több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Mikor jon mar a 3. resz? XD
több mint 9 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 592 — Apu ökölbeszorított keze
Arról esetleg nem akarunk leállni vitázni, hogy kinek miért tetszik a rockzene, és akinek meg nem tetszik annak miért nem? 😊 Vagy hogy miért szeretem én a spenótot, és miért nem szereti XY? Meggyőzne valaki engem hogy a spenót az rossz? Vajon sikerülni fog? 😊
Persze, jó dolog más ember szubjektív véleményébe belekötni, csak tök fölösleges... Senki nem fogja eldönteni hogy kinek van igaza.
ZoliZoltán jöhetne a 7,8-as IMDB pontszámmal, Janek meg azzal, hogy azt a hülye átlagemberek pontozása alapján számolják, Ő viszont látja a film valódi érték(telenség)ét, mert egy művészlélek filmesztéta. Na, kinek van igaza? Ki dönti el? Az Oscar-bizottság? Ja nem, bocsi, már az Oscar-díj is egy szar...Rataxes
Végül is mire való egy filmes topic ha nem arra,hogy filmekről írjunk?
Nem akartam őt meggyőzni arról,hogy ne szeresse csak érdekelt ki mit lát benne illetve esetleg mást is meglátni nem csak a felszínt.
De ugye az embert nem ez vitte előre...
maradjunk a kőbaltánál.