Filmek

40 feliratkozó

több mint 11 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
RTL Klub: Die Hard 3 ezredszer. Megunhatatlan.Shawn84
Csak ezredszer?😛

Én legalább hatszázezredjére nézem. 😛
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
RTL Klub: Die Hard 3 ezredszer. Megunhatatlan.
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Miskolcon meg ma kezdődött a XXI. Francia Filmnapok, a kínálat elég "híg", szal az Életrevalókon kívül csak pár romantikus vígjáték van, de rendkívül jó kikapcsolódásnak ígérkezik a nyitófilm alapján 😊kristof
Küldjük oda Amadeust meg Jugheadet, ők nagyon csípik a franciákat 😀 😀 😀
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Miskolcon meg ma kezdődött a XXI. Francia Filmnapok, a kínálat elég "híg", szal az Életrevalókon kívül csak pár romantikus vígjáték van, de rendkívül jó kikapcsolódásnak ígérkezik a nyitófilm alapján 😊
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 896 — No es importante
újabb kényes téma, újabb kiváló doku



---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 896 — No es importante
előítéletektől és sztereotípiáktól mentesen kell leülni megnézni



---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Memento - 10/10 😀
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
kicsit későn szólok, tudom, de filmmánián most megy a Grindhouse: Terror bolygó (előtte leadták a Halálbiztost is)Szobi22
4 próbálkozás után jutottam el benne 40 percig. Ennyire tetszett.Shawn84
Érdekes. Pedig klaszikus stílusparódia, hommage, tisztelgés, vagy nevezzük akárminek.
Remekül használja a grindhouse filmek kliséit, a karakterek tökéletesek (mondjuk szóljon aki látta már Brolint bármiben is rosszul játszani), a maszkok, jelmezek, díszletek ütősek, az egész Planet Terror úgy zseniális ahogy van.
Érdemes ezt elolvasni:  hhanuman.blogspot.hu/2009/10/olyan-rossz-hogy-az-mar-jo-grindhouse.htmlSobri Jóska
Nem tudom. nekem ez a sok véres szarság nem jött be. talán pont a direkt paródia jellege miatt. Bár amiket komolyan gondolnak a műfajban azokért sem vagyok oda igazán. A Halálbiztos jobban bejött. Shawn84
A korházi jelent Brolinnal, meg a megharapott kezű fickóval megunhatatlan, bár rém gusztustalan, az tény.
Sobri Jóska
Na kb. odáig láttam.😊
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 397 — #NoStress
kicsit későn szólok, tudom, de filmmánián most megy a Grindhouse: Terror bolygó (előtte leadták a Halálbiztost is)Szobi22
4 próbálkozás után jutottam el benne 40 percig. Ennyire tetszett.Shawn84
Érdekes. Pedig klaszikus stílusparódia, hommage, tisztelgés, vagy nevezzük akárminek.
Remekül használja a grindhouse filmek kliséit, a karakterek tökéletesek (mondjuk szóljon aki látta már Brolint bármiben is rosszul játszani), a maszkok, jelmezek, díszletek ütősek, az egész Planet Terror úgy zseniális ahogy van.
Érdemes ezt elolvasni:  hhanuman.blogspot.hu/2009/10/olyan-rossz-hogy-az-mar-jo-grindhouse.htmlSobri Jóska
Nem tudom. nekem ez a sok véres szarság nem jött be. talán pont a direkt paródia jellege miatt. Bár amiket komolyan gondolnak a műfajban azokért sem vagyok oda igazán. A Halálbiztos jobban bejött. Shawn84
A korházi jelent Brolinnal, meg a megharapott kezű fickóval megunhatatlan, bár rém gusztustalan, az tény.

több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
kicsit későn szólok, tudom, de filmmánián most megy a Grindhouse: Terror bolygó (előtte leadták a Halálbiztost is)Szobi22
4 próbálkozás után jutottam el benne 40 percig. Ennyire tetszett.Shawn84
Érdekes. Pedig klaszikus stílusparódia, hommage, tisztelgés, vagy nevezzük akárminek.
Remekül használja a grindhouse filmek kliséit, a karakterek tökéletesek (mondjuk szóljon aki látta már Brolint bármiben is rosszul játszani), a maszkok, jelmezek, díszletek ütősek, az egész Planet Terror úgy zseniális ahogy van.
Érdemes ezt elolvasni:  hhanuman.blogspot.hu/2009/10/olyan-rossz-hogy-az-mar-jo-grindhouse.htmlSobri Jóska
Nem tudom. nekem ez a sok véres szarság nem jött be. talán pont a direkt paródia jellege miatt. Bár amiket komolyan gondolnak a műfajban azokért sem vagyok oda igazán. A Halálbiztos jobban bejött.
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 397 — #NoStress
kicsit későn szólok, tudom, de filmmánián most megy a Grindhouse: Terror bolygó (előtte leadták a Halálbiztost is)Szobi22
4 próbálkozás után jutottam el benne 40 percig. Ennyire tetszett.Shawn84
Érdekes. Pedig klaszikus stílusparódia, hommage, tisztelgés, vagy nevezzük akárminek.
Remekül használja a grindhouse filmek kliséit, a karakterek tökéletesek (mondjuk szóljon aki látta már Brolint bármiben is rosszul játszani), a maszkok, jelmezek, díszletek ütősek, az egész Planet Terror úgy zseniális ahogy van.
Érdemes ezt elolvasni:  hhanuman.blogspot.hu/2009/10/olyan-rossz-hogy-az-mar-jo-grindhouse.html

több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
kicsit későn szólok, tudom, de filmmánián most megy a Grindhouse: Terror bolygó (előtte leadták a Halálbiztost is)Szobi22
4 próbálkozás után jutottam el benne 40 percig. Ennyire tetszett.
több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 14 272 — a new hope (again)
nah pont ma néztem a Ted-et és nekem csalódás. Voltak benne jó poénok, beszolások csak kb 10szer kevesebb mint vártam. a mackó haldoklása jelenet meg egyenesen siralmas volt.
de úgy néz ki mostanában nem jókat választok, a hammingway és gellhorn is max. egyszernézős volt, a skyfall meg egyenesen óriási csalódás...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Ez a Streetdance 2 olyan jó film, hogy úgy 25 perc után ki is basztam a fenébe, egyenesen irritáló a főszereplő, a táncjelenetek meg még csak lefoglalni sem tudnak.

Az új Emlékmás viszont nem rossz film, elszórakoztam rajta, jó kis popcorn mozi.

Tedet is megnéztem, igazi beteg McFarlane film. 😀 Jókat lehet röhögni a sok baromságon.

több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 397 — #NoStress
és a Warm Bodies trailer? hatalmas film lesz! 😀

 filmbuzi.hu/archives/2012/11/08/warm-bodies-elozetesek/shawnka
Zseniális bazzeg 😀😀pc_x
Nem tudom megérteni, hogy mi lehet a jó a századik zombis filmben. Nekem nagyon nem jönnek be. GRAFI
Ami az ezredik vígjátékban, horror-, akció-, vagy szerelmesfilmben - gondolom.

több mint 11 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
kicsit későn szólok, tudom, de filmmánián most megy a Grindhouse: Terror bolygó (előtte leadták a Halálbiztost is)Szobi22
Későn szóltál... 😕 😛 Régen láttam már őket... Vrijbloed
ja, hát én is véletlenül botlottam bele, és nem voltam gépnél. amúgy cenzúrázva volt valamennyire a Halálbiztos, pl a balesetnél nem mutatták, ahogy szétszakadnak. nyilván mert így csak 16-os karika kellett

több mint 11 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
és a Warm Bodies trailer? hatalmas film lesz! 😀

 filmbuzi.hu/archives/2012/11/08/warm-bodies-elozetesek/shawnka
Zseniális bazzeg 😀😀pc_x
Nem tudom megérteni, hogy mi lehet a jó a századik zombis filmben. Nekem nagyon nem jönnek be.
több mint 11 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
kicsit későn szólok, tudom, de filmmánián most megy a Grindhouse: Terror bolygó (előtte leadták a Halálbiztost is)Szobi22
Későn szóltál... 😕 😛 Régen láttam már őket...
több mint 11 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
kicsit későn szólok, tudom, de filmmánián most megy a Grindhouse: Terror bolygó (előtte leadták a Halálbiztost is)

több mint 11 éve
pc_x 943 — Red Fist
és a Warm Bodies trailer? hatalmas film lesz! 😀

 filmbuzi.hu/archives/2012/11/08/warm-bodies-elozetesek/shawnka
Zseniális bazzeg 😀😀


több mint 11 éve
Gogo New England Patriots Army West Point Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
 www.youtube.com/watch?v=UoqlBHSePw0JC6
Jó kis remake-nek néz ki (várható volt az orosz - kínai váltás 😀)

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
nem tudom miért csak most néztem meg a Harry Brownt, de a jobb későn, mint soha 😊 Caine zseniális, nekem a Gran Torino jobban tetszett, ez már túl irreálisnak tűnik számomra, de így is kötelező. (eredeti nyelven főleg, nagyon nagy pluszt ért nekem, pedig szinkronosan kezdtem el és úgyse volt rossz)
több mint 11 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
és a Warm Bodies trailer? hatalmas film lesz! 😀

 filmbuzi.hu/archives/2012/11/08/warm-bodies-elozetesek/shawnka
Sose hittem volna, hogy a "szerelem" és a zombi szó egy filmben nyer majd értelmet. 😀
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 137 — Tyrone Creek
és a Warm Bodies trailer? hatalmas film lesz! 😀

 filmbuzi.hu/archives/2012/11/08/warm-bodies-elozetesek/