Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Filmek

39 feliratkozó

több mint 10 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 119 — no es importante
szenzációs lett

 images.starpulse.com/news/bloggers/985874/blog_images/all-the-way.jpg


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 968 — The Mathematician
the 5th wave
2/10
rég láttam ennyire ótvar filmet
minden szinten elhasalt, és emellé még halál komolyan is gondolta
kriminális alapanyag, elbaszott párbeszédek
pocsék színészi alakítások, gyenge látvány
és mindemellé olyan életbölcsesség a végén amitől a hányinger kerülget

a legbosszantóbb mégis az, hogy az egésznek semmi értelme, egy jobb film a befejezés pontját tekintené az expocízió végének és lenne valami cselekmény hogy legyen egy fals sikerélmény
egy sorozat pilotjának talán elmenne ez a cselekmény de így meh

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 10 éve
Coolearie San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 5 470 — . . .
B.M.S: The Rise of Thadland
Az igazi főbb vonalai megmaradtak, szerintem vicces, nézhető volt egy nagy csavarral a végén.
| Konkrétan ez volt az utolsó BMS valaha is.. |
több mint 10 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 968 — The Mathematician
Egyiptom istenei :
6/10
egyszer nézhető valami, mozit nem ért
Negritis
Akadt benne egy-két jó dolog, én kifejezetten bírom az ilyen mitológiával foglalkozó filmeket, ahol feltűnnek istenségek, szörnyek, stb., de azért összességében olyan kurva rossz film volt, hogy igazából már a felénél ki akartam kapcsolni, csak ha már addig megnéztem… xd

A tolvajgyereknek például nemigen volt jelenete, ahol nem vertem volna jól pofán, annyira idegesítő volt végig. Néha nézek egy nagyot, hogy Gerard Butler is milyen szerepeket tud elvállalni. Ez a film igazából pont a Nikolaj Koster-Waldau féle B-kategóriás alkotás volt, amit pont eladtak Butler, meg a néha feltűnő normális színészek nevével.

A film egyetlen pozitívuma Elodie Yung volt, akibe beleszerettem. 8D
Stez
imádom a politeista mitológiát
de igen, a film gyenge ettől még szerettem pont ezért
viszont többet nem nézem meg 😀

akkor már inkább a 2 "titánok" filmet

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 49 073 — Whoops, looks like something went wrong.
Egyiptom istenei :
6/10
egyszer nézhető valami, mozit nem ért
Negritis
Akadt benne egy-két jó dolog, én kifejezetten bírom az ilyen mitológiával foglalkozó filmeket, ahol feltűnnek istenségek, szörnyek, stb., de azért összességében olyan kurva rossz film volt, hogy igazából már a felénél ki akartam kapcsolni, csak ha már addig megnéztem… xd

A tolvajgyereknek például nemigen volt jelenete, ahol nem vertem volna jól pofán, annyira idegesítő volt végig. Néha nézek egy nagyot, hogy Gerard Butler is milyen szerepeket tud elvállalni. Ez a film igazából pont a Nikolaj Koster-Waldau féle B-kategóriás alkotás volt, amit pont eladtak Butler, meg a néha feltűnő normális színészek nevével.

A film egyetlen pozitívuma Elodie Yung volt, akibe beleszerettem. 8D

több mint 10 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 968 — The Mathematician
Egyiptom istenei :
6/10
egyszer nézhető valami, mozit nem ért

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 318 — NFL bracket champion '26
Veszett a világban (Wild at Heart ) is rendben volt szerintem
ozibozi
Hát ott azért eléggé elhomályosította őt jó pár nagyobb alakítás.

Janek
Ugyanez a helyzet a Tolvajtempóban.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 17 091 — Apu ökölbeszorított keze
Veszett a világban (Wild at Heart ) is rendben volt szerintem
ozibozi
Hát ott azért eléggé elhomályosította őt jó pár nagyobb alakítás.
A szerepe sem volt olyan ,bar teny eleg erőszakos volt.

Azert ő sokat köszönhet a csaladi hatternek is.
De azert az ilyen szellemlovas stb filmek elegge legalja

több mint 10 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 968 — The Mathematician
 www.youtube.com/watch?v=eExfV_xKaiM

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 15 973 — a new hope (again)
Veszett a világban (Wild at Heart ) is rendben volt szerintem
ozibozi
Az időjósban is kifejezetten jó volt, meg a pár évvel ezelőtti joe-ban is csakhogy a közelmúltból is legyen valami.Ráadásul ezek elég fasza filmek is. A szikla és az ál/arc szerű akció klasszikusokról nem is szólva. Sztem jó színész a csávó csak valami megmagyarázhatatlan karrier tiprásba kezdett a szellemlovassal. Sztem lesz még neki michael keaton szerű reneszánsza.

Sobri. Attól, hogy az a karakter tényleg jó és jól is játsza el rylance a film még lehet szar 😉



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
ozibozi New York Giants 21 721
Veszett a világban (Wild at Heart ) is rendben volt szerintem
több mint 10 éve
Brouwerij van de Vrij Baltimore Ravens 14 299 — Слава Україні! Героям слава! Vreugde van eeuwigheid
Leaving Las Vegas, 1995

Összességében tetszett, nekem tetszett benne Cage alakítása, bár egy-két jelenet számomra nem volt életszagú, és talán nem ütött akkorát sem, mint amekkorát előzetesen vártam. Persze megismerve a hátteret, azért más a helyzet.

Elizabeth Shue meg egyszerűen gyönyörű. 😊
Vrij6
Cage egyetlen igazán jó filmje szvsz.

Nekem nagyon tetszett nagyon keményen megmutatja miért is az egyik legkeményebb drog az alkohol.
Ahogy leépít anyagilag,erkölcsileg,elfordulnak a barátok,család....
A végén a tested is elhagy.

Ha valamit csinálsz csináld jól!
Janek
Szerintem a Fegyvernepperben is korrekt alakítást nyújt. 😊

Na igen, két olyan ember története ez, akik semmilyen segítséget sem kapnak már a világban a másik embertől, és az abszolút periférián léteznek.

'csak az maradt tiéd, mit homlokod megett viselsz.'

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv, Sumi, Ternopil
több mint 10 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 17 091 — Apu ökölbeszorított keze
Leaving Las Vegas, 1995

Összességében tetszett, nekem tetszett benne Cage alakítása, bár egy-két jelenet számomra nem volt életszagú, és talán nem ütött akkorát sem, mint amekkorát előzetesen vártam. Persze megismerve a hátteret, azért más a helyzet.

Elizabeth Shue meg egyszerűen gyönyörű. 😊
Vrij6
Cage egyetlen igazán jó filmje szvsz.

Nekem nagyon tetszett nagyon keményen megmutatja miért is az egyik legkeményebb drog az alkohol.
Ahogy leépít anyagilag,erkölcsileg,elfordulnak a barátok,család....
A végén a tested is elhagy.

Ha valamit csinálsz csináld jól!

több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 374 — #NoStress
Kémek hídja - totál nem értem mire volt ez az irgalmatlan hype körülötte. Vontatott lagymatag valami minimális feszültség nélkül. Konkrétan leszartam, hogy mi lesz a szereplők sorsa annyira nem érdekelt, csak vártam a végét. Nagyon nem adta.
peach
- Ön sosem aggódik?
- Használna?

Zseniális karakter.

több mint 10 éve
Brouwerij van de Vrij Baltimore Ravens 14 299 — Слава Україні! Героям слава! Vreugde van eeuwigheid
Leaving Las Vegas, 1995

Összességében tetszett, nekem tetszett benne Cage alakítása, bár egy-két jelenet számomra nem volt életszagú, és talán nem ütött akkorát sem, mint amekkorát előzetesen vártam. Persze megismerve a hátteret, azért más a helyzet.

Elizabeth Shue meg egyszerűen gyönyörű. 😊

'csak az maradt tiéd, mit homlokod megett viselsz.'

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv, Sumi, Ternopil
több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 15 973 — a new hope (again)
Kémek hídja - totál nem értem mire volt ez az irgalmatlan hype körülötte. Vontatott lagymatag valami minimális feszültség nélkül. Konkrétan leszartam, hogy mi lesz a szereplők sorsa annyira nem érdekelt, csak vártam a végét. Nagyon nem adta.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 49 073 — Whoops, looks like something went wrong.
és ilyen filmek nem kapnak Oscart 😀
NB2
ez a gond hálivúdda
Janek
Nem értékelik a filmművészetet, csak a sok klisé.

több mint 10 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 17 091 — Apu ökölbeszorított keze
és ilyen filmek nem kapnak Oscart 😀
NB2
ez a gond hálivúdda

több mint 10 éve
NB2 New England Patriots 29 037 — nabege2@yahoo.com
és ilyen filmek nem kapnak Oscart 😀
több mint 10 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 17 091 — Apu ökölbeszorított keze
 www.facebook.com/BangkokCharlie/videos/1149497781738738/

több mint 10 éve
Brouwerij van de Vrij Baltimore Ravens 14 299 — Слава Україні! Героям слава! Vreugde van eeuwigheid
La Haine 1995

Igen, tudom, eddig kimaradt, nagyon-nagyon tetszett! Ha nyugodt vagy, nézd meg, és kicsit feltuningolod magad, aztán meg elmész edzeni kb. 😀

| Baaaaaaaa, és Kassowitz magát is belerakta a filmbe, alig esett le! | 😀

Erős 9-es!

'csak az maradt tiéd, mit homlokod megett viselsz.'

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv, Sumi, Ternopil
több mint 10 éve
Tony New Orleans Saints Notre Dame Fighting Irish 885 — 'Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!" '
Legenda - a film végén csak bosszankodni tudtam, egy képzettebb rendezővel és egy jobb forgatókönyvvel egy filmtörténeti alkotás is lehetett volna annyira jó az alap sztori. Erre sikerült egy unalomba fulladó romantikus valamit összetákolni, szétcsúszott történet vezetéssel, indokolatlan egyik percről a másikra történő jellem változásokkal, elmismásolt mellék karakter ábrázolásokkal. Az egész filmet csakis hardy zseniális játéka teszi egyszer nézhetővé. Nagy kár érte...
peach
Nekem olyan érzésem volt, mint a Tolvajok városa után, sok mindent akar mutatni, több dologba belekap, de épp ezért felszínes és elnagyolt lett a végeredmény. Klasszisokkal jobb dolgot ki lehetett volna ebből hozni.

Más:
Aljas nyolcas, na az valami zseniális, baromira bejött. Mindegyik karakter zseniális volt.
több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 49 073 — Whoops, looks like something went wrong.
Legenda - a film végén csak bosszankodni tudtam, egy képzettebb rendezővel és egy jobb forgatókönyvvel egy filmtörténeti alkotás is lehetett volna annyira jó az alap sztori. Erre sikerült egy unalomba fulladó romantikus valamit összetákolni, szétcsúszott történet vezetéssel, indokolatlan egyik percről a másikra történő jellem változásokkal, elmismásolt mellék karakter ábrázolásokkal. Az egész filmet csakis hardy zseniális játéka teszi egyszer nézhetővé. Nagy kár érte...
peach
Pontosítsunk. Hardy „egyik fele”. Az őrültet remekül adta, de a romantikus gengszter viszont abszolút nem állt jól neki.
Stez
Van benne igazság, mondjuk én elfogult vagyok, évek óta a kedvenc színészem 😊
peach
Ja, nekem is. 8) Nem azért mondtam, csak valahogy nekem az a fél nem jött be. Érdekes volt nézni, ahogy az egyik oldala zseniális, a másik viszont igen gyenge, de nem azért, mert rosszul játszik, valahogy nem passzolt a karaktere ahhoz az elbaszott romantikus, ugyanakkor gengszter és „faszavagyok” gyerekhez. Felületes volt, de ezt nem az ő nyakába varrnám, amit lehetett, ő kihozta ebből. Alapból a forgatókönyv szar volt, klisé lett az egész, egy abszolút nem mély film. Ezeknek pont az volna a lényege, hogy valamilyen módon megismertessék a nézőkkel, kik is voltak ezek a formák, hogy némileg azonosulni lehessen velük. Ez viszont egy kalap kaka lett. Csupa klisé, felületes sztori, nulla.

Ha csak a filmet látom, akkor úgy állok fel a Tv elől, hogy fogalmam sincs, miért lehetett ez a két csóka ilyen faszagyerek. Mindeközben pedig Anglia kb. leghírhedtebb maffiozóiról van szó, elég hosszú és szép sztorikkal, amikből lehetett volna meríteni.

több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 15 973 — a new hope (again)
Legenda - a film végén csak bosszankodni tudtam, egy képzettebb rendezővel és egy jobb forgatókönyvvel egy filmtörténeti alkotás is lehetett volna annyira jó az alap sztori. Erre sikerült egy unalomba fulladó romantikus valamit összetákolni, szétcsúszott történet vezetéssel, indokolatlan egyik percről a másikra történő jellem változásokkal, elmismásolt mellék karakter ábrázolásokkal. Az egész filmet csakis hardy zseniális játéka teszi egyszer nézhetővé. Nagy kár érte...
peach
Pontosítsunk. Hardy „egyik fele”. Az őrültet remekül adta, de a romantikus gengszter viszont abszolút nem állt jól neki.
Stez
Van benne igazság, mondjuk én elfogult vagyok, évek óta a kedvenc színészem 😊



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 49 073 — Whoops, looks like something went wrong.
Legenda - a film végén csak bosszankodni tudtam, egy képzettebb rendezővel és egy jobb forgatókönyvvel egy filmtörténeti alkotás is lehetett volna annyira jó az alap sztori. Erre sikerült egy unalomba fulladó romantikus valamit összetákolni, szétcsúszott történet vezetéssel, indokolatlan egyik percről a másikra történő jellem változásokkal, elmismásolt mellék karakter ábrázolásokkal. Az egész filmet csakis hardy zseniális játéka teszi egyszer nézhetővé. Nagy kár érte...
peach
Pontosítsunk. Hardy „egyik fele”. Az őrültet remekül adta, de a romantikus gengszter viszont abszolút nem állt jól neki.