Filmek

40 feliratkozó

több mint 11 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
Cloud Atlas nekem nagyon bejött. Lehet róla jókat dumálni, meg felismerni dolgokat utólag és közben, végig (!) szórakoztatott, igazi filmélmény.
| azt beszéltük utána, hogy milyen jópofa már, hogy a hajós idősík egy kalandfilm, a zeneszerzős egy dráma, az újságírós egy krimi, a jelen egy komédia, a jövő akció, míg a távoli jövő sci-fi. szerintem fantasztikusan oldották meg az összemosást. |
végére meg összeállt minden és vadabbnál vadabb elképzelések vannak most a fejemben 😊
több mint 11 éve
yooker New York Giants 7 333 — Expect the Best !
olyan sok jót hallottam a Batman : Sötét lovagról hogy csak átrágtam magam rajta, de nem igazán jött be ( van ez így persze) ! az egész Nolan féle megjelenítés nem tetszik azt hiszem!


úgy néz ki már túl old school vagyok ehhez!
nekem a régi Burton- Schumacher verziók ütöttek igazán!
Gotham hangulata ,színpadias jelenetek,nagy betűs Díszletek,Színes Jelmezek Jack N. Jokere vagy DeVito alakítása! görkoris rosszfiúk, stb!
több mint 11 éve
Szabler 1 360 — Tristero Courier
A Világbank egyik közgazdásza elemzi, hogy melyik James Bond-"főgonosz" terve válhatott volna be a való életben.

Ask an Economist: Which Bond Villain Plan Would Have Worked (and Which Not)?

 www.vulture.com/2012/11/which-james-bond-villain-plan-would-have-worked.html

A témában még e-könyv is született.

LICENSE TO FAIL: The Business Mistakes of Bond Villains

 www.amazon.com/LICENSE-FAIL-Business-Mistakes-ebook/dp/B009TWS16A/ref=sr_1_1?s=books&ie=UTF8&qid=1353585859&sr=1-1&keywords=License+to+fail

Report all obscene mail to your Potsmaster!
több mint 11 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 201 — Saturday Night Lights
köszönöm mindenkinek!JC6
Még a Brian életét ajánlom bónuszként.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
köszönöm mindenkinek!
több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 14 272 — a new hope (again)
JC6: nekem nagy kedvenc még a the fighter ( micky ward ) és egész jó a dühöngő bika is ( la motta )



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 11 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Egy kosaras naplója
A motoros naplója
Csodálatos elme
A zongorista
A boldogság nyomában
Tűzszekerek
Halálos közellenség 1-2
Domino
Hotel Ruanda
sutianap
Kapribogyósvólberges alap
Motorost nem látni.
A zongorista nem jött be, nekem hihetetlenül óverhájpd érdemtelenül.
Következő öt fingom sincs.
Hotel Ruanda meg szintén alapmű, iskolában tananyagként adnám - lásd Rekviem egy álomért más témában.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 11 éve
Dub New Orleans Saints 1 016
 port.hu/pls/fi/films.film_page?i_film_id=53868
Most lett vége a tv2-n. Egész jó film volt, egyszer biztos megérte azt a 2 órát. Mondjuk nem tudom, miért ilyen késői időpontban adták.
több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 115 — capitaine du château de Vienne 1487
Ray, Piaf értelemszerűen az életükről
Illetve szerintem nagyon jó volt a The Raven is, ami Poe-ról szól, de igazából maga a film nem igaz történet, hanem egy esetleges megoldás a halálnak okára/körülményeire, tehát igaz történeten alapuló fikció mondjuk 😀 Ja és Alcsúton is forgatták 😊
fetomy
Ja, meg Astburyt összenyomni a témával Nobelt érne


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Ray, Piaf értelemszerűen az életükről
Illetve szerintem nagyon jó volt a The Raven is, ami Poe-ról szól, de igazából maga a film nem igaz történet, hanem egy esetleges megoldás a halálnak okára/körülményeire, tehát igaz történeten alapuló fikció mondjuk 😀 Ja és Alcsúton is forgatták 😊
több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 115 — capitaine du château de Vienne 1487
Egy kosaras naplója
A motoros naplója
Csodálatos elme
A zongorista
A boldogság nyomában
Tűzszekerek
Halálos közellenség 1-2
Domino
Hotel Ruanda


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Ha ez azt jelenti, hogy megtörtént eseményen alapuló dráma, akkor:

Hotel Ruanda,
Utolsó skót király,
MalcolmX (?)

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
True story filmcímek kellenének, dráma kategóriában.

Köszönöm előre
több mint 11 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 597 — Eagles fan
Találtam pár képet a Thor folytatásának forgatásáról:
 i.imgur.com/clV26.jpg ;  i.imgur.com/0Ghhh.jpg

Illetve ez nálam nagyon várós film lett:


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 11 éve
.brk Green Bay Packers 1 890

ez valami egészen zseniális!
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 718 — Scream and scout
Megnéztem a Skyfallt.
Ami tetszett h számos klasszikus Bond-filmre volt benne utalás: Oroszországból szeretettel, Aranyszem, Az aranypisztolyos férfi, Goldfinger.
A story alapvetően nem rossz (volt egy két furcsaság, de nincs kedvem spoilerezni), Bardem is jól játssza a gonoszt, a főcím is eléggé Bondos (mondjuk Adele dala szar). Az utolsó jelenet pedig egészen zseniális (bár egy kicsit tudnék kötözködni itt is az egész kerettörténet kapcsán).
Ami negatív:
A pisztolycsöves scene furcsa volt a végén, ill. értem én h támogat a Heineken és tolni kell a product placementet, de akk is fura volt Bondot sörözni látni.
Összességében a Bond-rangsorban vhogy a középmezőny elejére tenném.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
fellelhető már az úton (on the road).
könyvhöz képest nyilván sehol sincs, nem is vártam tőle, de hogy ennyire nyögvenyelős legyen az amúgy lüktető és pörgő alapanyag után azért arra nem számítottam. szerencsére azért megvannak a momentumai, de kár érte így.
több mint 11 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 589 — Apu ökölbeszorított keze
Nagyon jó film M.R. tényleg mindent beleadott.Remek a fényképezés,átüt a vásznon a magány és a céltalanság ami körülveszi az öreget. pl a dedikáláson lévő hangulat.
Tanulság kicsit szájbarágós de attól még sajnos igaz ilyen az ember többször el tudja cseszni az életét nem tanul a hibáiból...

Az angyalszív óta a legjobb filmje.

több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 14 272 — a new hope (again)
Én is nemrég láttam, nagyon tetszett. A sztriptíz táncosnő karakterét kicsit túlerőltették szerintem, de ezen kívül tényleg nagyon jó volt.Darksun3
marisa tomeit bármikor rámeröltethetnék. főképp ha épp sztriptíztáncos üzemmódban van 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 11 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
Én is nemrég láttam, nagyon tetszett. A sztriptíz táncosnő karakterét kicsit túlerőltették szerintem, de ezen kívül tényleg nagyon jó volt.

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 11 éve
yooker New York Giants 7 333 — Expect the Best !
Megnéztem végre a Pankrátort tegnap!
Nagyot vártam és nagyot kaptam az "öregtől" !
lecsupaszítva róla az igazi Hollywood-i részeket
és csupán a magányos jeleneteit illetve az öltözői és a szorítóban lévő világ ábrázolását nézve eszement jó és hiteles tőle az egész!
(nyilván nem véletlen a profi box bejátszott azért nála)
+ a fényképezés és a ritmus , apró vágások is zseniálisak!

óriási come back volt ez tőle tényleg!!
több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 14 272 — a new hope (again)
RTL Klub: Die Hard 3 ezredszer. Megunhatatlan.Shawn84
Csak ezredszer?😛

Én legalább hatszázezredjére nézem. 😛Vrijbloed
A széria szerintem eddig legjobb gonoszával... Collapo
a széria legjobb filmje. legalábbis nekem ő a kedvenc 😊



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 11 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
RTL Klub: Die Hard 3 ezredszer. Megunhatatlan.Shawn84
Csak ezredszer?😛

Én legalább hatszázezredjére nézem. 😛Vrijbloed
A széria szerintem eddig legjobb gonoszával... Collapo
a 4-et nem láttam , de az első 3 részben mindegyik nagyon el lett találva, nehéz dönteni!yooker
Igen, egyetértek.
Én Olyphantot is bírom, de a 4 messze nem üti meg a korábbi szinteket - nem is lehetne szerintem, ála Indy...

...és origi szinkron - volt egy re is ugyanazzal a gárdával, ahol Kálid Artúr ugyanúgy SLJ, de meg volt fázva, mer elég nazális volt az orgánuma:

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 11 éve
yooker New York Giants 7 333 — Expect the Best !
RTL Klub: Die Hard 3 ezredszer. Megunhatatlan.Shawn84
Csak ezredszer?😛

Én legalább hatszázezredjére nézem. 😛Vrijbloed
A széria szerintem eddig legjobb gonoszával... Collapo
a 4-et nem láttam , de az első 3 részben mindegyik nagyon el lett találva, nehéz dönteni!
több mint 11 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
RTL Klub: Die Hard 3 ezredszer. Megunhatatlan.Shawn84
Csak ezredszer?😛

Én legalább hatszázezredjére nézem. 😛Vrijbloed
A széria szerintem eddig legjobb gonoszával...

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!