Filmek

40 feliratkozó

több mint 11 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
itt a World War Z első előzetese:  www.youtube.com/watch?v=HcwTxRuq-uk

már alig várom, hogy láthassam magam szélesvásznon 😀Dexxter Tailor
Nagyon komoly lesz, én is totál bezsongtam. 😀
több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 161 — Eagles fan
Most nézem remake készül az Elátkozott városból...:
 www.imdb.com/title/tt1921070/
Nem tudom elképzelni hogy vissza tudják adni az eredeti hangulatát, mondjuk azért jár a plusz pont hogy Miloként az eredeti szereplő tér vissza az imdb szerint.

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 304 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
itt a World War Z első előzetese:

már alig várom, hogy láthassam magam szélesvásznon 😀


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 11 éve
Double B Indianapolis Colts 800 — In Irsay We Trust!
Valaki nem tudja, hogy virágboltokban elérhető-é a DK Rises? én még nem láttam sehol.Double B
December 4.-én lesz a DVD release. 😉 Jughead
ohh bakker :S na mindegy, addig kibírom valahogy. köszi 😊
több mint 11 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 250
Valaki nem tudja, hogy virágboltokban elérhető-é a DK Rises? én még nem láttam sehol.Double B
December 4.-én lesz a DVD release. 😉
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Jó sokat kell rá várni...
több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 161 — Eagles fan
Sajnos még nem, max. kamerás változat...

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
Double B Indianapolis Colts 800 — In Irsay We Trust!
Valaki nem tudja, hogy virágboltokban elérhető-é a DK Rises? én még nem láttam sehol.
több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan


Megmenti a Megyét (meg úgy egész Középföldét...), erre meg nekiáll ártatlan hölgyeményeket gyilkolni... Hobbitok...
több mint 11 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Megnézve az eredeti 3:10 to Yuma.

Mindenesetre érdekes lett volna fordíott sorrendben látni, de így úgy érzem, a feldolgozás sokkal erősebb, kerekebb, mint az eredeti, ami nem rossz, de inkább egynek elmegy kategória számomra (5.5/10), mint alapwestern, míg a 2007-es film nekem top5 western, igazi 10/10-es film. Sobri Jóska
hát,... , akkor én nem nézem meg, mert nekem a Beles verzió se tetszett igazán.kishaszi
Nekem speciel egyik kedvenc westernem, és később láttam a Bale-félét.. ami nem rossz egyébként, de annyira nem ütött, mint mondjuk az Unforgiven a "modern" westernek közül.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 11 éve
catattack 3 520
Sőt utána már nem is szabad elkapcsolni, mert a Nagy hal következik 😊 jjncaa
Az egyik kedvenc filmem!
több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Az 5 legrosszabb és legjobb dolog ami történhet a Star Warsszal:
 sf.blog.hu/2012/11/01/disney_es_star_wars_mire_szamitunk
több mint 11 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 451 — TODDHERREMANS79
na aki jó sunát akar látni, az nézze a Reteket, a film végefele Cotillard kisasszony kezd belendülni majd. Ráadásul a szőke se veréb.

csak azt nem értem miért nem Orosz Helga a szinkronhangja, így veszít a varázsából!eaglesmcnabb
Sőt utána már nem is szabad elkapcsolni, mert a Nagy hal következik 😊 évek óta nem néztem filmet tévén, de ez most jó kis duplajjncaa
ja én is azt néztem teletexten, megnézem azt is!

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 898 — No es importante
na aki jó sunát akar látni, az nézze a Reteket, a film végefele Cotillard kisasszony kezd belendülni majd. Ráadásul a szőke se veréb.

csak azt nem értem miért nem Orosz Helga a szinkronhangja, így veszít a varázsából!eaglesmcnabb
Sőt utána már nem is szabad elkapcsolni, mert a Nagy hal következik 😊 évek óta nem néztem filmet tévén, de ez most jó kis dupla


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 451 — TODDHERREMANS79
na aki jó sunát akar látni, az nézze a Reteket, a film végefele Cotillard kisasszony kezd belendülni majd. Ráadásul a szőke se veréb.

csak azt nem értem miért nem Orosz Helga a szinkronhangja, így veszít a varázsából!

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Megnézve az eredeti 3:10 to Yuma.

Mindenesetre érdekes lett volna fordíott sorrendben látni, de így úgy érzem, a feldolgozás sokkal erősebb, kerekebb, mint az eredeti, ami nem rossz, de inkább egynek elmegy kategória számomra (5.5/10), mint alapwestern, míg a 2007-es film nekem top5 western, igazi 10/10-es film. Sobri Jóska
hát,... , akkor én nem nézem meg, mert nekem a Beles verzió se tetszett igazán.kishaszi
lehet pont ezért tetszene a régi...egy próbát megér 😛

|
több mint 11 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Megnézve az eredeti 3:10 to Yuma.

Mindenesetre érdekes lett volna fordíott sorrendben látni, de így úgy érzem, a feldolgozás sokkal erősebb, kerekebb, mint az eredeti, ami nem rossz, de inkább egynek elmegy kategória számomra (5.5/10), mint alapwestern, míg a 2007-es film nekem top5 western, igazi 10/10-es film. Sobri Jóska
hát,... , akkor én nem nézem meg, mert nekem a Beles verzió se tetszett igazán.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 898 — No es importante
Amélie csodálatos élete
Most kezdődik az m1-en


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
Malcolm X
Nagyon tetszett, bár a több min 3 óra ellenére van bőven hiányérzetem. Spike Lee ütősre akarta. Nagyrészt bejött neki, szerintem.

Fekete eső
Michael Douglas és Ridley Scott filmtől kicsit többet vártam. Valamivel jobb mint a régi Van Damme filmek, de igazából csalódtam benne. Kicsit összetettebb történetre számítottam.
több mint 11 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
Utolsó műszak - Nekem tetszett. Jó kis dráma a LA-i rendőrjárőrök mindennapjaiból. Még Jake Gyllenhaal is jó volt benne, pedig alapjáraton nem szeretem őt. Kicsit olyan volt, mintha a Színek 2012-es verzióját nézném. Mindenesetre az Origónak köszi az ingyenjegyet, amondó vagyok, hogy megért volna egy mozijegyet a film. 😊

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 898 — No es importante
Jó akkor te véletlenül se nézd meg Haneke-től a Rejtélyt


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 027
megnéztem a Dobó Kata féle Szabadság szerelmet. Hát nem tudom.Amadeus91
ez aztán értelmes 😀JC6
te csak ne trasheljél engem tesó. 😀 Amúgy tényleg nem tudom, jó is meg nem is. Kissé amerikaiasan van ábrázolva, csomó nyitott kérdés maradt a végén, viszont nem volt unalmas.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 875 — Undertaker of the Cleveland graveyard
talán ide illik, hogy a Disney 4.05 milliárd dollárért felvásárolta a Lucasfilmet

2015-ben jön az új Star Warsjjncaa
+ az ABC-re az élőszereplős sorozatshawnka
Arról van már konkrétum ezen kívül? Régebben ugye volt, hogy itt forgatnák nálunk. De azóta évek teltek el.Shawn84
kész van a 8. és 9. rész terve is.Amadeus91
lucas benne lesz a buliba? mert nélküle sok lesz a fanyalgó sztem annyira összefort a neve ezzel a star wars univerzummal :/peach
Nem, "átadja a helyét a fiataloknak"
jjncaa
Ettől függetlenül benne lesz ő is csak nem ő viszi végig. De úgy tudom azért szerepet fog vállalni benne hogy ne legyen szar. 😀Toca
mert az előzmény trilógia nem lett az?

én a KotOR vonal előtérbe helyezésének örülnék a legjobban, a Star Wars-ból sokkat többet is ki lehetne hozni, mint amit az utóbbi években sikerült, de félek, hogy a Disney-nek nem ez lesz az elsődleges célja...jjncaa
Épp ez a baj ... h a DISNEY vásárolta fel ... kishíjján szívrohamot kaptam mikor meghallottam 😐 A KoTOR világába én is megnéznék egy jó SW filmet ... de én igazából új SW filmet se szeretnék :/

több mint 11 éve
Törölt felhasználó
megnéztem a Dobó Kata féle Szabadság szerelmet. Hát nem tudom.Amadeus91
ez aztán értelmes 😀
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 397 — #NoStress
Megnézve az eredeti 3:10 to Yuma.

| Míg a feldolgozásban egyértelműek voltak a karakterek, motivációk, és ezzel összhangban cselekedtek, itt ez kissé "elromlott".
A farmer bátorsága értelmetlen hősködés lett, mivel megígérte a megbízó, hogy mindenképpen megkapja a 200 dollárt, és a várható eseményeket figyelembe véve nem illet a családszerető karakteréhez a hősködése.
A feldolgozásban a vonatrapakolás - és a kötelező elhalálozás- kellett ahhoz, hogy pénz is legyen, hős is legyen a papa. Ebben segített Ben Wade úgy, hogy neki semmibe se került, hisz nem félt Yumától, de a film egésze alatt a farmer kiérdemelte tőle ezt a gesztust. (Ráadásul az előtörténete, -béna háborús sebesülés- meg is indokolta a bizonyítási vágyat.)
Az eredetiben a "megmentette az életem, ezért segítek neki" megközelítés túlságosan elnagyolt, és tulajdonképpen értelmetlen, indokolatlan, és a happy end se az igazi, hisz tulajdonképpen a bűnöző "jellemfejlődik", és viselkedik elismerésreméltóan, a farmer esetében csak örülünk, hogy megúszta és sikerült.
Vagyis a feldolgozás valójában átértelmezés, amely mondanivalója szerintem találóbb.
|
Mindenesetre érdekes lett volna fordíott sorrendben látni, de így úgy érzem, a feldolgozás sokkal erősebb, kerekebb, mint az eredeti, ami nem rossz, de inkább egynek elmegy kategória számomra (5.5/10), mint alapwestern, míg a 2007-es film nekem top5 western, igazi 10/10-es film.