Filmek

40 feliratkozó

több mint 11 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Te peach, én épp azt olvasgattam a szemellenzősről, hogy közepes, nagyobb a füstje, mint a lángja, és egyet is értek vele. Így veled is.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 14 259 — a new hope (again)
tegnapi menü: beszélnünk kell kevinről! nagyon jó film, végig feszültséget teremt bár sajnos a végére kicsit ellaposodik a film... tilda swinton viszont kötelező!

a félszemű! nem értem a hypeot a film körül. oké jeff bridges nagyon jó, a kiscsaj is aranyos de maga a story egy elég másodrangú valami. egyszer bőven nézhető nem mondom, de jobbra számítottam.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 11 éve
.brk Green Bay Packers 1 890


egyik barátom a bilbao mezes srác, útifilm az EL döntőre való eljutásukról. dokureality
több mint 11 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
 index.hu/kultur/cinematrix/hirblog/2012/10/08/mindenki_imadta_a_bosszuallo_liam_neesont/JC6
Mondjuk a kritikák nagyon lehúzzák a filmet, remélem azért meg fogja közelíteni az első szintjét és akkor már nem lesz gond. 😊Schleck
hát ha a bal kisujjal ebben is elintéz minden megaterroristát, akkor már hozza a "szintet".

hiányoltam is az expandables 2ből, bár nem tudom, hogy tudtak a száni első rész után rávenni erre is, de ha lehet még rosszabb volt, ami azért nehéz lássuk be.
másnaposok kettőnél már tuti nem követem el ezt a hibát.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
 index.hu/kultur/cinematrix/hirblog/2012/10/08/mindenki_imadta_a_bosszuallo_liam_neesont/JC6
Mondjuk a kritikák nagyon lehúzzák a filmet, remélem azért meg fogja közelíteni az első szintjét és akkor már nem lesz gond. 😊Schleck
én is nagyon várom, jókat olvastam róla. szerintem hozza majd azt a szintet 😊
több mint 11 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
Monday Night Mayhemet láttátok? a MNF születéséről meg kezdetéről szól érdemes megnézni, bár nem túl extra
több mint 11 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
a dangerous methodot néztem tegnap... kifejezetten untatott, számomra unalmas dialektusok sokasága... csalódáspeach
pedig az egy elég hű alkotás a pszihológia, Jung és Freud között... láttam én is, eredeti nyelven Knightley alakíása elég pofás... de a film kicsit tényleg nyomott/nyomasztó

s ha már szóba került a történelmileg hű alkotás és Keira kisasszony, a King Arthur viszont elég jól sikerült - figyelem! a film a legújabb kutatások eredményét tükrözi, nem a mesevilág merlin és artúr legendáját

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 14 259 — a new hope (again)
a dangerous methodot néztem tegnap... kifejezetten untatott, számomra unalmas dialektusok sokasága... csalódás



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
 index.hu/kultur/cinematrix/hirblog/2012/10/08/mindenki_imadta_a_bosszuallo_liam_neesont/JC6
Mondjuk a kritikák nagyon lehúzzák a filmet, remélem azért meg fogja közelíteni az első szintjét és akkor már nem lesz gond. 😊

több mint 11 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Sexy Rexy nem Grossman lenne?? Sandler ilyen filmet csinál és kész. :/

Prometheus - gyenge, nem elég akció film, nem elég thiller/horror, nem elég Alien és egy csomó idegesítő hiba van benne... logikailag... am. nézhető 😊

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
 index.hu/kultur/cinematrix/hirblog/2012/10/08/mindenki_imadta_a_bosszuallo_liam_neesont/
több mint 11 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Éjszakai rohanás- 100-adszor is zseniális

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Hát nekem ez a Prometheus egy kicsit kevés volt. Valahogy a történetet sem éreztem valami kereknek, meg úgy összességében 2-3 jeleneten kívül nem tudott megfogni.
Nekem ez összességében csalódás.

több mint 11 éve
Törölt felhasználó
nem azért, de mit vártál egy Adam Sandler-filmtől?Szobi22
hogy megváltozik...tévedtem...

nem hiszem el, hogy erre van igény...
több mint 11 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Az előző hsz-ben említett 3 dolog volt a legértékesebb ebben a "filmben".

Undorító, nézhetetlen.

Itt egy komment, amivel totál egyetértek:

"Az 5 percenként átlag 3 morbidság (egy WC –humor korszakos óvodás szintjén is alulteljesítő örökös hányás, fosás, hugyozás, maszturbálás stb.) leginkább megríkatott volta, ha nem azon kezdek el totózni, hogy milyen szívós, népbutító kultúrpolitika kellett ahhoz hogy kitermelődjön egy réteg, akinek tetszik ez a talán az esküvői klisék elleni polgárpukkasztásnak szánt, de végtelen silány baromság. Továbbá ki az megfelelő pozícióban, aki eldönti, hogy minderre ma Magyarországon szinkrondíjat fog fizetni és forgalmazni fogja. NAGYON SZOMORÚ! "JC6
nem azért, de mit vártál egy Adam Sandler-filmtől?

több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 351 — #NoStress

több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Az előző hsz-ben említett 3 dolog volt a legértékesebb ebben a "filmben".

Undorító, nézhetetlen.

Itt egy komment, amivel totál egyetértek:

"Az 5 percenként átlag 3 morbidság (egy WC –humor korszakos óvodás szintjén is alulteljesítő örökös hányás, fosás, hugyozás, maszturbálás stb.) leginkább megríkatott volta, ha nem azon kezdek el totózni, hogy milyen szívós, népbutító kultúrpolitika kellett ahhoz hogy kitermelődjön egy réteg, akinek tetszik ez a talán az esküvői klisék elleni polgárpukkasztásnak szánt, de végtelen silány baromság. Továbbá ki az megfelelő pozícióban, aki eldönti, hogy minderre ma Magyarországon szinkrondíjat fog fizetni és forgalmazni fogja. NAGYON SZOMORÚ! "
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Apa ég: Szó szerint besírtam Sexy Rexy, a poszteren, meg a BB-babán 😀 😀 😀
több mint 11 éve
catattack 3 520
Tegnap megnéztem a Prometheust.
Nekem a hangulata nagyon bejött, de az Alien sorozathoz nem tudnám kapcsolni...
több mint 11 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Már szalad is lefele. Holnap meg is nézem.
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Vazze tényleg Sexy Rexy van benne, ez az én filmem. 😀
több mint 11 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Most már tényleg meg kell nézzem ezt a filmet. A kollegám 2 hónapja ezt promózza mindenkinek bent.
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 351 — #NoStress
 www.imdb.com/title/tt1232200/


több mint 11 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 880 — megbékéltem tom bradyvel
most lesem az apa ég című filmet. tényleg rex ryan van benne vagy csak k*rvára hasonlít rá? mindenesetre hatalmas poén volt a tom brady-s poszter, hogy az a kedvence 😀

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 11 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Nincs jó western remek fényképezés nélkül 😊 ma vonaton megnéztem a The Guard-ot, tényleg korrekt film az is, másfél óra kifinomult szórakozás... és a zenéket megint kiemelném, John Denver ütött a végén 😊jjncaa
Én is tegnap néztem meg. Nem volt rossz, de kicsit jobbra számítottam. Nekem kicsit sok jelenet, dialógus hajazott a torrentére, lehet ezért nem jött be teljesen.