Filmek

40 feliratkozó

több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Oh god, ne máár... És miért csak a horror filmek? Az ocean's sorozat nem ad ötletet sokaknak, hogy bankot=kaszinót=akármit raboljanak és hogyan tegyék? Vagy a Másnaposok nem váltja ki azt, hogy a haverokkal úgy berúgjál, hogy ki tudja éjjel milyen ámokfutást rendeztek? Vagy a keresztapa/maffiózók, hogy belépj az alvilágba és embereket ölj? Akkor csináljunk csak olyan filmeket amiben csak boldogság, szerelem, becsületesség van és mindenki boldog lesz meg becsületes meg mittudomén. Peter Griffin anélkül is egy ön és közveszélyes idióta, hogy játszana a GTA-val 😛


Egyébként megnéztem az Avengerst. Kurvajó film komolyan mondom, sokkal rosszabbra számítottam. Szeretem az ilyen tökéletesen elhelyezett és megírt poénokat. Hulk a legnagyobb arc, Thor kiütését és Loki elintézését is többször visszatekertem, eszméletlen poénok voltak 😀 Biztos megnézem még jó néhányszor, nagyon betalált 😊 Kedvem támadt tömeggyilkosnak lenni, hátha akkor találkozhatom a szuperhősökkel, akik bizonyára léteznek a valóságban is ^^

(De hogy hogy jött oda Budapest... 😀)

Shawnka:

A denveriek filmek nélkül is eléggé háborodottak 😛
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 308 — #NoStress
Egyébként meg semelyik ismert tömeggyilkos nem vallotta még azt, hogy valamelyik film adott neki ötletet. Aki beteg, az beteg filmek nélkül is.Sobri Jóska
denveri Batman premier?shawnka
Az nem ötlet, az ihlet.
Én a Pándy, Dutroux, Fritzl félékre gondoltam.

több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 111 — Tyrone Creek
Egyébként meg semelyik ismert tömeggyilkos nem vallotta még azt, hogy valamelyik film adott neki ötletet. Aki beteg, az beteg filmek nélkül is.Sobri Jóska
denveri Batman premier?
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 308 — #NoStress
Project-X: Baaazzmeeeg! Ez naggyon dúúrva. Ha valaki tervez ilyet, csak szóljon. 😛Shawn84
Csak figyeld a Facebook-ot, szólnak:

 index.hu/kulfold/2012/09/22/rendorok_vertek_szet_a_gigantikus_hazibulit/

Sobri Jóska
Na nekem pont az ilyen dolgok miatt nem jönnek be a horror filmek. Pl a Motel is. Csak ötleteket adnak a sok baromnak, aztán meg csodálkoznak a híradón hogy milyen emberek vannak.Shawn84
Nem értelek.
Azzal indítottál, hogy a filmet látva kedvet kaptál te is egy ilyen bulihoz, és ha van egy, szóljunk neked is.
Amikor meg van, akkor szapulod, hogy ötletet adnak a sok baromnak, akik meg akarják valósítani.
Nem ellentmondásos ez kissé?
Egyébként meg semelyik ismert tömeggyilkos nem vallotta még azt, hogy valamelyik film adott neki ötletet. Aki beteg, az beteg filmek nélkül is.

több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 504
Project-X: Baaazzmeeeg! Ez naggyon dúúrva. Ha valaki tervez ilyet, csak szóljon. 😛Shawn84
Csak figyeld a Facebook-ot, szólnak:

 index.hu/kulfold/2012/09/22/rendorok_vertek_szet_a_gigantikus_hazibulit/

Sobri Jóska
Na nekem pont az ilyen dolgok miatt nem jönnek be a horror filmek. Pl a Motel is. Csak ötleteket adnak a sok baromnak, aztán meg csodálkoznak a híradón hogy milyen emberek vannak.
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 308 — #NoStress
Project-X: Baaazzmeeeg! Ez naggyon dúúrva. Ha valaki tervez ilyet, csak szóljon. 😛Shawn84
Csak figyeld a Facebook-ot, szólnak:

 index.hu/kulfold/2012/09/22/rendorok_vertek_szet_a_gigantikus_hazibulit/


több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 308 — #NoStress
elkezdem a Ran-Dersu Usala filmeket megnézni vélemény ha a végére értem a dolognak. valaki látta már ezeket?Janek
Fasza lesz, csalódásmentes mindkettő.

több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 504
Project-X: Baaazzmeeeg! Ez naggyon dúúrva. Ha valaki tervez ilyet, csak szóljon. 😛Shawn84
és akkor most jöhet a 3 oldalnyi a "prozsekt iksz egy nagy szar, fos az egész" flamehalmaz. tessék.shawnka
Ő sem azt írta, hogy jó a film, csak hogy nagy buli voltjjncaa
Így van. Maga a film az szar, de a buli az állat! tök felesleges film, de ha már megcsinálták legalább jó kis hangulatba hozós cucc. Ha így nézzük tetszett. Bár a 20. perc környékén a 75. bazmegozásnál erősen gondolkodtam, hogy abbahagyom.
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 111 — Tyrone Creek
Project-X: Baaazzmeeeg! Ez naggyon dúúrva. Ha valaki tervez ilyet, csak szóljon. 😛Shawn84
és akkor most jöhet a 3 oldalnyi a "prozsekt iksz egy nagy szar, fos az egész" flamehalmaz. tessék.shawnka
Ő sem azt írta, hogy jó a film, csak hogy nagy buli voltjjncaa
de ha nem tetszett volna neki, akkor nem akarna instant részt venni egy hasonlóban.
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 810 — No es importante
Project-X: Baaazzmeeeg! Ez naggyon dúúrva. Ha valaki tervez ilyet, csak szóljon. 😛Shawn84
és akkor most jöhet a 3 oldalnyi a "prozsekt iksz egy nagy szar, fos az egész" flamehalmaz. tessék.shawnka
Ő sem azt írta, hogy jó a film, csak hogy nagy buli volt


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 111 — Tyrone Creek
Project-X: Baaazzmeeeg! Ez naggyon dúúrva. Ha valaki tervez ilyet, csak szóljon. 😛Shawn84
és akkor most jöhet a 3 oldalnyi a "prozsekt iksz egy nagy szar, fos az egész" flamehalmaz. tessék.
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 504
Project-X: Baaazzmeeeg! Ez naggyon dúúrva. Ha valaki tervez ilyet, csak szóljon. 😛
több mint 11 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 539 — Apu ökölbeszorított keze
elkezdem a Ran-Dersu Usala filmeket megnézni vélemény ha a végére értem a dolognak. valaki látta már ezeket?

több mint 11 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Mivel nem találtam, úgy döntöttem, hogy elkészítem (legalábbis megpróbálom) elő magyar feliratát. A Touchback lenne a kiszemelt, de angol feliratot sem találok. Valaki tudna segíteni hol keressek.
több mint 11 éve
pc_x 943 — Red Fist
Hunger Games könyv nélkül jó, könyvet ismerve kuka az egész, annyi motiváció kimarad belőle, olyan fontos apróságok, amik által megérthetnénk a karaktereket, a feszültségeket... így az egész egy langyi valami lett... a könyv ajánlott akkor inkábbpc_x
spoilerbe írd már le légyszi, hogy mik hiányoztak. nekem speciel | Katniss apjával való kapcsolata, illetve azok a pillanatok, amikor a kamerának játszott. ja meg a mutánsok a végén, a karrieristák említése. | shawnka
Nagyjából ugyanezek, meg | a capitol manipulációja és mindenek felett állása, ilyen pl. az általad is említett mutánsok elmismásolása, katniss és peeta kapcsolatának kibontása, közte peeta vérmérgezése, meg az egész felgyorsítása, a district 12 és capitol közötti átmenet az 0, semmi vér, hogy beférjenek a korhatárba, pedig nem kicsit reálisabb lett volna | ilyenek... de valahogy az egész ellaposodott...pc_x
| szerintem a két főszereplő kapcsolata szépen ki lett bontva, csak a végén rohadtul elfelejtették megcsinálni a "lebukást". gondolok itt arra, amikor Peeta megtudja, hogy Katniss csak hülyítette végig, főleg annak tudatában, hogy a második könyv első fele erről fog szólni. bár őszintén remélem, hogy egy gyorsan lerendezik, mert a könyvben is untam és inkább az arénában történtekhez írnak majd hozzá plusz dolgokat, mert az meg nekem nagyon összecsapott lett papíron, pedig milyen jól indult... Peeta vérmérgezése is belefért volna, bár annyira nem fontos az szerintem, hogy műlába lesz, szinte észrevehetetlen ez amúgy is. | shawnka
| jó, csak egy sima lábsérülésből ekkora morális problémát csinálni semmi értelme... Mondjuk a hülyítés nem teljesen igaz, de többek közt ez is hiányzik. Engem mondjuk az arénás részek kevésbé hoztak lázba a könyvben, jobban kedveltem a belső konfliktusokat, bár igaz, néha túlzásba esik. Nem hiszem, hogy jobban megcsinálják majd filmen a quarter quellt, a könyvben meg szerintem azért lett összecsapva, mert nem az volt a legfontosabb rész, meg sokat újítani nem lehetett a zárjunk össze embereket és nézzük, ahogy halálra baszkodják egymást témában |
ja, meg | érdekes, hogy a könyvben annyit tudunnk, amennyit katniss tud, a filmben meg már az első részben berakták a háttérben folyó eseményeket. nekem a könyves változat jobban tetszik, hogy lassabban derülnek ki a dolgok, és nem tudunk kitörni az ő szemszögéből |


több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 111 — Tyrone Creek
Hunger Games könyv nélkül jó, könyvet ismerve kuka az egész, annyi motiváció kimarad belőle, olyan fontos apróságok, amik által megérthetnénk a karaktereket, a feszültségeket... így az egész egy langyi valami lett... a könyv ajánlott akkor inkábbpc_x
spoilerbe írd már le légyszi, hogy mik hiányoztak. nekem speciel | Katniss apjával való kapcsolata, illetve azok a pillanatok, amikor a kamerának játszott. ja meg a mutánsok a végén, a karrieristák említése. | shawnka
Nagyjából ugyanezek, meg | a capitol manipulációja és mindenek felett állása, ilyen pl. az általad is említett mutánsok elmismásolása, katniss és peeta kapcsolatának kibontása, közte peeta vérmérgezése, meg az egész felgyorsítása, a district 12 és capitol közötti átmenet az 0, semmi vér, hogy beférjenek a korhatárba, pedig nem kicsit reálisabb lett volna | ilyenek... de valahogy az egész ellaposodott...pc_x
| szerintem a két főszereplő kapcsolata szépen ki lett bontva, csak a végén rohadtul elfelejtették megcsinálni a "lebukást". gondolok itt arra, amikor Peeta megtudja, hogy Katniss csak hülyítette végig, főleg annak tudatában, hogy a második könyv első fele erről fog szólni. bár őszintén remélem, hogy egy gyorsan lerendezik, mert a könyvben is untam és inkább az arénában történtekhez írnak majd hozzá plusz dolgokat, mert az meg nekem nagyon összecsapott lett papíron, pedig milyen jól indult... Peeta vérmérgezése is belefért volna, bár annyira nem fontos az szerintem, hogy műlába lesz, szinte észrevehetetlen ez amúgy is. |
több mint 11 éve
pc_x 943 — Red Fist
Hunger Games könyv nélkül jó, könyvet ismerve kuka az egész, annyi motiváció kimarad belőle, olyan fontos apróságok, amik által megérthetnénk a karaktereket, a feszültségeket... így az egész egy langyi valami lett... a könyv ajánlott akkor inkábbpc_x
spoilerbe írd már le légyszi, hogy mik hiányoztak. nekem speciel | Katniss apjával való kapcsolata, illetve azok a pillanatok, amikor a kamerának játszott. ja meg a mutánsok a végén, a karrieristák említése. | shawnka
Nagyjából ugyanezek, meg | a capitol manipulációja és mindenek felett állása, ilyen pl. az általad is említett mutánsok elmismásolása, katniss és peeta kapcsolatának kibontása, közte peeta vérmérgezése, meg az egész felgyorsítása, a district 12 és capitol közötti átmenet az 0, semmi vér, hogy beférjenek a korhatárba, pedig nem kicsit reálisabb lett volna | ilyenek... de valahogy az egész ellaposodott...


több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 111 — Tyrone Creek
Ott voltak 5-en és egyik se tud fára mászni? 😊 És ha jól értelmeztem -bár természetesen angolul néztem- akkor egyikük, vagy ketten igenis kiképzettek voltak nem? Nemtom 2-es zóna talán, arról mondták, hogy ott direktbe képzik őket, majd önként jelentkeznek.

De nem is lényeg, természetesen előfordulhat, hogy mindenre kiképzik csak fára mászni nem (nem tudták, hogy erdőbe mennek?) meg íjjal lőni, csak nekem kicsit hiteltelen volt. Ahogy az is, hogy mind az 5-en elaludtak éjjel, sőt Katniss is elaludt, holott az 5öknek gondolni kellett volna arra, hogy ne aludjanak el minden, és a csajtól is érdekes volt, hogy elaludt úgy, hogy 5-en várnak lent rá. Értem, hogy gyerekek de akkor is kicsit sok hiba. Ettől még amúgy nem rossz egyáltalán,csak picit zavaró 😊fetomy
az önkéntes kiválasztottak minden évben az 1-es, 2-es és 4-es körzetből jöttek. a könyvben amúgy elindultak felfelé Katniss után többször is, de balfaszok voltak és lezúgtak folyton. aztán megunták az eséseket, meg letörtek egy csomó ágat is. meg az se elhanyagolható, hogy ha jól emlékszem, akkor 15-20 méter magasra mászott Katniss, és takarták a lombok is. ezért mert elaludni. meg a többiek is.

amúgy nem tudták, hogy erdős lesz az aréna, mivel az minden évben más. volt már régebben dzsungel, hófödte hegycsúcsok, sivatag. de ami a második részben lesz.. nekem az durván bejött, kurvajól ki lett találva. de azt is csak akkor tudják meg ugye, amikor belépnek. mit ne mondjak, lesz is meglepetés 😀
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 111 — Tyrone Creek
Hunger Games könyv nélkül jó, könyvet ismerve kuka az egész, annyi motiváció kimarad belőle, olyan fontos apróságok, amik által megérthetnénk a karaktereket, a feszültségeket... így az egész egy langyi valami lett... a könyv ajánlott akkor inkábbpc_x
spoilerbe írd már le légyszi, hogy mik hiányoztak. nekem speciel | Katniss apjával való kapcsolata, illetve azok a pillanatok, amikor a kamerának játszott. ja meg a mutánsok a végén, a karrieristák említése. |
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
terri - ezt filmet tekintettem meg. szerintem nem muszáj mindenkinek rászánnia bő másfél órát az életéből. 😀 aki meg esetleg látta még... kb értem mit akarhattak kifejezni azzal h a tag mindenhova pizsamában császkál, de valami kikúrt idegesítő volt. 😀 vagy csak számomra.... :/peach
pont tegnap húztam le.
inkább ne tettem volna... szégyen...
több mint 11 éve
pc_x 943 — Red Fist
Hunger Games könyv nélkül jó, könyvet ismerve kuka az egész, annyi motiváció kimarad belőle, olyan fontos apróságok, amik által megérthetnénk a karaktereket, a feszültségeket... így az egész egy langyi valami lett... a könyv ajánlott akkor inkább


több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 14 240 — a new hope (again)
terri - ezt filmet tekintettem meg. szerintem nem muszáj mindenkinek rászánnia bő másfél órát az életéből. 😀 aki meg esetleg látta még... kb értem mit akarhattak kifejezni azzal h a tag mindenhova pizsamában császkál, de valami kikúrt idegesítő volt. 😀 vagy csak számomra.... :/



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 308 — #NoStress
Ott voltak 5-en és egyik se tud fára mászni? 😊 És ha jól értelmeztem -bár természetesen angolul néztem- akkor egyikük, vagy ketten igenis kiképzettek voltak nem? Nemtom 2-es zóna talán, arról mondták, hogy ott direktbe képzik őket, majd önként jelentkeznek.

De nem is lényeg, természetesen előfordulhat, hogy mindenre kiképzik csak fára mászni nem (nem tudták, hogy erdőbe mennek?) meg íjjal lőni, csak nekem kicsit hiteltelen volt. Ahogy az is, hogy mind az 5-en elaludtak éjjel, sőt Katniss is elaludt, holott az 5öknek gondolni kellett volna arra, hogy ne aludjanak el minden, és a csajtól is érdekes volt, hogy elaludt úgy, hogy 5-en várnak lent rá. Értem, hogy gyerekek de akkor is kicsit sok hiba. Ettől még amúgy nem rossz egyáltalán,csak picit zavaró 😊fetomy
Igen, kettes körzetben valóban önként jelentkeznek.
Erre a jelenetre nem emlékszem így, a könyvet okvasva nem találtam ilyen logikai buktatókat. Lehet a filmben nincs annyira kidolgozva sok minden, megmagyarázva, és azért az anomália.
Végtére is, így általad leírva rá is gyújthatták volna a fát. 😊

több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Ott voltak 5-en és egyik se tud fára mászni? 😊 És ha jól értelmeztem -bár természetesen angolul néztem- akkor egyikük, vagy ketten igenis kiképzettek voltak nem? Nemtom 2-es zóna talán, arról mondták, hogy ott direktbe képzik őket, majd önként jelentkeznek.

De nem is lényeg, természetesen előfordulhat, hogy mindenre kiképzik csak fára mászni nem (nem tudták, hogy erdőbe mennek?) meg íjjal lőni, csak nekem kicsit hiteltelen volt. Ahogy az is, hogy mind az 5-en elaludtak éjjel, sőt Katniss is elaludt, holott az 5öknek gondolni kellett volna arra, hogy ne aludjanak el minden, és a csajtól is érdekes volt, hogy elaludt úgy, hogy 5-en várnak lent rá. Értem, hogy gyerekek de akkor is kicsit sok hiba. Ettől még amúgy nem rossz egyáltalán,csak picit zavaró 😊
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 308 — #NoStress
Valamint a Hunger Games is megvolt. Erre is jó ideje kíváncsi voltam már, a könyvet nem olvastam, viszont a film nem volt rossz. Befejezetlennek éreztem, de akkor ezek szerint azért, mert több részes 😊 Nem értem, hogy miért lett ekkora nagy mánia az ölés előtti fél órás monológ, hogy amióta filmeket csinálnak ezzel operálnak, nem tudom miért nem lehetett a rendes fight ütemében megkapni a csajnak a kést a hátába. Illetve az is kicsit vicces volt, hogy a csaj felmászik a fára, a másik 5 közül meg senki nem tud fát mászni vagy normálisan célozni, ezért inkább megvárják míg lejön. Ettől függetlenül jó film, tetszett a témája (Running man utánérzéssel persze) nagyon várom a folytatást.
fetomy
Mivel más körzetekből jönnek, mindenkinek mások a skilljei. Van pl. ahol nincs is fa. 😊
Célozni se tudhat mindenki, hiszen ezek nem kiképzett harcosok, hanem gyerekek. Persze a Játék kezdete elött némi alapkiképzést kapnak, de ettől még nem lesznek igazi killerek. Viszont Katniss ugye kijár vadászni, és neki valós tudása van íjjal, de a többiek ergyán lőnek célba. Valamint az idő nem sürgeti őket, elméletben pár óra, és úgyis lejön, akkor meg 5 vs.1. Egyenként felmenni szerintem botorság lenne. Ha ötödmagammal kerülnék ilyen helyzetbe, én is megvárnám míg szomjasan lejön, mintsem felmásszak utána.