Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Filmek

39 feliratkozó

több mint 10 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 967 — The Mathematician
kivéve a Jupiter felemelkedése, mert azt túléli 😀 nem is lett nagy durranás a film 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 49 073 — Whoops, looks like something went wrong.
érdekes hogy itt nem nagyon olvastam még véleményt a Saulról?
azért kíváncsi lennék...
(vagy csak elkerülte a figyelmemet)
yooker
én valszeg nem fogom megnézni, és nem azért mert zsidó/nem zsidó film
hanem mert "szenvedéspornó" ami annyira nem érdekel

ha filmet nézek szeretek szórakozni/kikapcsolódni és ezt szerintem ez a film nem adná meg nekem
Negritis
akkor Te mindig csak "vígjátékokban" utazol?
soha semmilyen háborús film ? vagy egyéb szenvedősebb film?
yooker
Én csak Sean Bean-filmneket nézek például, mert mindig jól szórakozom azon, hogy most éppen hogy fogja feldobni a pacskert.

több mint 10 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 967 — The Mathematician
érdekes hogy itt nem nagyon olvastam még véleményt a Saulról?
azért kíváncsi lennék...
(vagy csak elkerülte a figyelmemet)
yooker
én valszeg nem fogom megnézni, és nem azért mert zsidó/nem zsidó film
hanem mert "szenvedéspornó" ami annyira nem érdekel

ha filmet nézek szeretek szórakozni/kikapcsolódni és ezt szerintem ez a film nem adná meg nekem
Negritis
akkor Te mindig csak "vígjátékokban" utazol?
soha semmilyen háborús film ? vagy egyéb szenvedősebb film?
yooker
nem, nem mindig csak vígjátékok
tegnap pl az Interstellart néztem meg, valamint a Revenantot is moziban láttam
tavalyi kedvenc filmem a Birdman például

de vannak határok, és mikor tudom azt előre hogy egy film után szarul fogom magam érezni mert olyan dolgokra hat (vagy próbál hatni) akkor elég nehezen veszem rá magam, hogy megnézzem

főleg mióta meló miatt kevesebb időt is szánok filmekre
így is elég vaskos listát görgetek magam előtt amit meg szeretnék nézni anime, sorozat, film terén

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 10 éve
yooker New York Giants 7 491 — Expect the Best !
érdekes hogy itt nem nagyon olvastam még véleményt a Saulról?
azért kíváncsi lennék...
(vagy csak elkerülte a figyelmemet)
yooker
én valszeg nem fogom megnézni, és nem azért mert zsidó/nem zsidó film
hanem mert "szenvedéspornó" ami annyira nem érdekel

ha filmet nézek szeretek szórakozni/kikapcsolódni és ezt szerintem ez a film nem adná meg nekem
Negritis
akkor Te mindig csak "vígjátékokban" utazol?
soha semmilyen háborús film ? vagy egyéb szenvedősebb film?
több mint 10 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 847 — Dr Kongó fan
nem láttam a kémek hídját, de meh
Sly kurvára megérdemelte volna, ahogy Hardy is
Negritis
Nem láttam a Creedet, de Rylance baromira megérdemelte.

Kb ez, meg a Sam Smith-win volt meglepö, minden más papirforma.

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 10 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 967 — The Mathematician
érdekes hogy itt nem nagyon olvastam még véleményt a Saulról?
azért kíváncsi lennék...
(vagy csak elkerülte a figyelmemet)
yooker
én valszeg nem fogom megnézni, és nem azért mert zsidó/nem zsidó film
hanem mert "szenvedéspornó" ami annyira nem érdekel

ha filmet nézek szeretek szórakozni/kikapcsolódni és ezt szerintem ez a film nem adná meg nekem

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 10 éve
yooker New York Giants 7 491 — Expect the Best !
érdekes hogy itt nem nagyon olvastam még véleményt a Saulról?
azért kíváncsi lennék...
(vagy csak elkerülte a figyelmemet)
több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 15 973 — a new hope (again)
Sztem a következő filmje lesz nagyon fontos. Nyílván rohadt magasra tette a lécet a saullal, így azt megugrani nem reális elvárás, de ha legalább egy olyan filmet sikerül összehozni amit szintén szeretnek majd a kritikusok, a néző és hollywood is akkor bekerül egy olyan klubba, hogy tuti lesz rá pár dobása. Én szurkolok neki.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 022 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Grat Nemes-Jeleséknek. Remélem látjuk őt Oscar közelben és talán nem csak a legjobb külföldi film kategóriában.
több mint 10 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 967 — The Mathematician
nem láttam a kémek hídját, de meh
Sly kurvára megérdemelte volna, ahogy Hardy is

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 10 éve
Löfli Buffalo Bills Indiana Hoosiers 24 253 — ellenIktriad / 2026 Arena4 March Madness winner
Saul fia Oscar, papírforma 😊 Mad Max 6 technikai díjának is örülök, de remélem Miller is kap egyet. Morricone is megérdemelte már, főleg, hogy tényleg kurvajó volt a h8 zenéje 😊

Spotlight \o/ ha már a Roomnak esélye sem volt. de legalább Brie Larson nyert 😊

Szerkesztette: Löfli


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
több mint 10 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 535 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Sobrinak volt itt egy fogadása még tavaly év első felében, hogy az SW verheti-e az Avatart bevételben. Hát nagyon úgy néz ki még nem jött ki az a film ami megütheti az Avatart. Majd az Avatar 2 lol
Borbinho
Én is így látom, de ki gondolta, hogy ennyi év után egy ilyen fos SW7-t hoznak össze?
Még így is alltime top3-as film lesz, mi lett volna itt egy normális sztorival, rendesen összepakolt filmmel?! .... megnyertem volna a fogadást. 😊
De még azért van 10 hónapom, hátha meghal Harrison Ford, vagy Boyega, vagy Lucas, vagy valami berobbant egy második hullámot, és meglesz az a hiányzó párszázmillió. 😊
Sobri Jóska
nabasszus azt hittem te voltál aki az Avatar mellett kampányolt 😀
Borbinho
Végülis én is így emlékszem
Te is Igor? :p
Sobri Jóska
nem szép dolog befolyásolni a tanút :p
Borbinho
Ő nem tanú. Ő az ellenérdekelt fél.
Sobri Jóska
Tudom ám. Én volnék a tanú.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 373 — #NoStress
Sobrinak volt itt egy fogadása még tavaly év első felében, hogy az SW verheti-e az Avatart bevételben. Hát nagyon úgy néz ki még nem jött ki az a film ami megütheti az Avatart. Majd az Avatar 2 lol
Borbinho
Én is így látom, de ki gondolta, hogy ennyi év után egy ilyen fos SW7-t hoznak össze?
Még így is alltime top3-as film lesz, mi lett volna itt egy normális sztorival, rendesen összepakolt filmmel?! .... megnyertem volna a fogadást. 😊
De még azért van 10 hónapom, hátha meghal Harrison Ford, vagy Boyega, vagy Lucas, vagy valami berobbant egy második hullámot, és meglesz az a hiányzó párszázmillió. 😊
Sobri Jóska
nabasszus azt hittem te voltál aki az Avatar mellett kampányolt 😀
Borbinho
Végülis én is így emlékszem
Te is Igor? :p
Sobri Jóska
nem szép dolog befolyásolni a tanút :p
Borbinho
Ő nem tanú. Ő az ellenérdekelt fél.

több mint 10 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 535 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Sobrinak volt itt egy fogadása még tavaly év első felében, hogy az SW verheti-e az Avatart bevételben. Hát nagyon úgy néz ki még nem jött ki az a film ami megütheti az Avatart. Majd az Avatar 2 lol
Borbinho
Én is így látom, de ki gondolta, hogy ennyi év után egy ilyen fos SW7-t hoznak össze?
Még így is alltime top3-as film lesz, mi lett volna itt egy normális sztorival, rendesen összepakolt filmmel?! .... megnyertem volna a fogadást. 😊
De még azért van 10 hónapom, hátha meghal Harrison Ford, vagy Boyega, vagy Lucas, vagy valami berobbant egy második hullámot, és meglesz az a hiányzó párszázmillió. 😊
Sobri Jóska
nabasszus azt hittem te voltál aki az Avatar mellett kampányolt 😀
Borbinho
Végülis én is így emlékszem
Te is Igor? :p
Sobri Jóska
nem szép dolog befolyásolni a tanút :p

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 373 — #NoStress
Sobrinak volt itt egy fogadása még tavaly év első felében, hogy az SW verheti-e az Avatart bevételben. Hát nagyon úgy néz ki még nem jött ki az a film ami megütheti az Avatart. Majd az Avatar 2 lol
Borbinho
Én is így látom, de ki gondolta, hogy ennyi év után egy ilyen fos SW7-t hoznak össze?
Még így is alltime top3-as film lesz, mi lett volna itt egy normális sztorival, rendesen összepakolt filmmel?! .... megnyertem volna a fogadást. 😊
De még azért van 10 hónapom, hátha meghal Harrison Ford, vagy Boyega, vagy Lucas, vagy valami berobbant egy második hullámot, és meglesz az a hiányzó párszázmillió. 😊
Sobri Jóska
nabasszus azt hittem te voltál aki az Avatar mellett kampányolt 😀
Borbinho
Végülis én is így emlékszem
Te is Igor? :p

több mint 10 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 535 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Sobrinak volt itt egy fogadása még tavaly év első felében, hogy az SW verheti-e az Avatart bevételben. Hát nagyon úgy néz ki még nem jött ki az a film ami megütheti az Avatart. Majd az Avatar 2 lol
Borbinho
Én is így látom, de ki gondolta, hogy ennyi év után egy ilyen fos SW7-t hoznak össze?
Még így is alltime top3-as film lesz, mi lett volna itt egy normális sztorival, rendesen összepakolt filmmel?! .... megnyertem volna a fogadást. 😊
De még azért van 10 hónapom, hátha meghal Harrison Ford, vagy Boyega, vagy Lucas, vagy valami berobbant egy második hullámot, és meglesz az a hiányzó párszázmillió. 😊
Sobri Jóska
nabasszus azt hittem te voltál aki az Avatar mellett kampányolt 😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 373 — #NoStress
Sobrinak volt itt egy fogadása még tavaly év első felében, hogy az SW verheti-e az Avatart bevételben. Hát nagyon úgy néz ki még nem jött ki az a film ami megütheti az Avatart. Majd az Avatar 2 lol
Borbinho
Én is így látom, de ki gondolta, hogy ennyi év után egy ilyen fos SW7-t hoznak össze?
Még így is alltime top3-as film lesz, mi lett volna itt egy normális sztorival, rendesen összepakolt filmmel?! .... megnyertem volna a fogadást. 😊
De még azért van 10 hónapom, hátha meghal Harrison Ford, vagy Boyega, vagy Lucas, vagy valami berobbant egy második hullámot, és meglesz az a hiányzó párszázmillió. 😊

több mint 10 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 967 — The Mathematician
nah pótoltam az Interstellart is
nem mondom hogy rossz film lenne, de nekem kicsit sok a dráma és a logikátlanság benne
valamint az űrdokkolós jelenet eléggé gagyinak érződik a vége felé
7/10

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 10 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 967 — The Mathematician
megnéztem az Argo 2-t tegnap, és még inkább átmentek retardáltba mint az első részben
egy nézést mindenképp érdemel sztem
6/10

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 10 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 535 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Sobrinak volt itt egy fogadása még tavaly év első felében, hogy az SW verheti-e az Avatart bevételben. Hát nagyon úgy néz ki még nem jött ki az a film ami megütheti az Avatart. Majd az Avatar 2 lol

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 10 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 967 — The Mathematician
(Számomra) nagyon érdekes cikk.. ennyit arról, hogy a kínai piac majd megment minket és jobb minőségű filmek készülnek...

 www.filmink.com.au/2016/the-mermaid-and-chinas-cinema-landscape-in-2016/
Igor
nem olvastam a cikket
kollégám linkelte ezt :http://io9.gizmodo.com/stephen-chows-crazy-mermaid-adventure-just-became-china-1760902197

Stephen Chow filmjeit szeretem, nem is rosszak szóval valszeg nem véletlen ekkora "hit" kínában

aki meg komolyan gondolta, hogy a kínai piac csak az igényes filmekre lesz vevő és nem eszi a blockbustereket az olyan fokú naivitás amire nincs szó

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 10 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 847 — Dr Kongó fan
(Számomra) nagyon érdekes cikk.. ennyit arról, hogy a kínai piac majd megment minket és jobb minőségű filmek készülnek...

 www.filmink.com.au/2016/the-mermaid-and-chinas-cinema-landscape-in-2016/

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 10 éve
yooker New York Giants 7 491 — Expect the Best !
megérett a világ a pusztulásra...

A Deadpool-film minden eddigi képzeletet felülmúlt a jegypénztáraknál, a nyitóhétvégén megdöntött minden eddigi korhatáros filmekre vonatkozó rekordot

 index.hu/kultur/cinematrix/2016/02/21/deadpool/
ozibozi
csak az előzetesét láttam ugyan , de csak néztem hogy (számomra) mennyire gyenge poénok vannak benne, pedig rohadt jókat írtak róla!
nem a 35+ éveseknek készült a film ezt be kell látni!
yooker
Én megnéztem moziban... ÁLLAT egy film! 😀 32 vagyok, és pont "nekünk" készült, nem a tiniknek... amúgy az előzetes nem adja vissza, mert végig poénos, és nagyon ülnek a poénok... nagyon kellemes csalódás úgy, hogy jót vártam.
Nem a véletlen műve, hogy rekordokat döntöget a film. Kifejezetten szórakoztató és egyedi a stílusa. Aki ilyen Batman, X-Man, Amerika Kapitány, stb filmet vár(t), hát Deadpool az nem az 😀 Szerencsére, mert ő nem hős...vagy mégis!? Mert ez a film még értelmes üzenetet is hordoz...
És 5 csillag a magyar szinkronnak 😊
Chargers LT
na, akkor sikerült jól átverniük az előzetessel...
lehet hogy kíváncsiságból majd még megpróbálkozom vele valamikor!
több mint 10 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 847 — Dr Kongó fan
Deadpool

Maga a szándék dicséretes volt, és elég jól megcsinált film, tömve popkult utalásokkal (angolul, felirat nélkül elég is volt követni, nem is vettem le mindent elsőre szerintem, de igy is sokat találtam), viszonylag erős nyitánnyal, és egész jó Ryan Reynolds-szal+zenével, valamint a várakozásnak megfelelő ütős szövegekkel, de nekem két apró problémám volt.
-néhol már-már azért ezt túltolták, | too many 4th wall breaks pl | , és ha nem is ment át ripacskodásba, szerintem a mértéket/arányokat nem jól mérték fel
-és/vagy ha valaki direkt olyan filmet csinál, ahol a karikírozás/dekonstrukció/ellenpontozás a lényeg, | akkor tolja végig minden aspektusban.. főleg a szerelmi szálra gondolok. Próbálkoztak-próbálkoztak, de a vége nem lett az igazi... |

Illetve kicsit ritmustalan volt.. if you know what i mean... nehéz elmagyarázni. De lehet, hogy csak azért érzem így mert túl erős volt az eleje.

Ezért a Watchmen nálam továbbra is az etalon, de a Marveles foshalmazban azért ez TOP 3-as film.

Amúgy a rekordoktól sztem messze van (jó, R ratinges filmeknél rekord..) de mondjuk Marvel szinten ez nem egy akkora nagy durranás.
Persze jócskán túlteljesítette a várakozásokat (ami jó jel), de ha csinálnak erre egy sequelt... szerintem azért az erősen az első film megcsúfolása lenne. Egyszer ez elment, de kétszer már nem az igazi.

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 10 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 737 — Jedi Master
megérett a világ a pusztulásra...

A Deadpool-film minden eddigi képzeletet felülmúlt a jegypénztáraknál, a nyitóhétvégén megdöntött minden eddigi korhatáros filmekre vonatkozó rekordot

 index.hu/kultur/cinematrix/2016/02/21/deadpool/
ozibozi
csak az előzetesét láttam ugyan , de csak néztem hogy (számomra) mennyire gyenge poénok vannak benne, pedig rohadt jókat írtak róla!
nem a 35+ éveseknek készült a film ezt be kell látni!
yooker
Én megnéztem moziban... ÁLLAT egy film! 😀 32 vagyok, és pont "nekünk" készült, nem a tiniknek... amúgy az előzetes nem adja vissza, mert végig poénos, és nagyon ülnek a poénok... nagyon kellemes csalódás úgy, hogy jót vártam.
Nem a véletlen műve, hogy rekordokat döntöget a film. Kifejezetten szórakoztató és egyedi a stílusa. Aki ilyen Batman, X-Man, Amerika Kapitány, stb filmet vár(t), hát Deadpool az nem az 😀 Szerencsére, mert ő nem hős...vagy mégis!? Mert ez a film még értelmes üzenetet is hordoz...
És 5 csillag a magyar szinkronnak 😊

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀