Filmek

40 feliratkozó

több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Prometheus: engem nem nagyon érdekelt a körülötte lévő hype, unatkoztam, megnéztem, tetszett. Magasról tettem a filmszakmai szempontokra, ugyanis ki akartam kapcsolódni egy fáradt nap után. Sikerült. Egészen addig, amíg nem jött Sobri.
több mint 11 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
 www.cinefest.hu/hu/versenyfilmek.html
vki esetleg tudja ajánlani valamelyiket?kristof
Beasts of the Southern Wild
ötvenezer oscart fog nyerni, úgyh szerintem nézd meg ezt
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 386 — #NoStress
Nekem tetszett, kellemes kikapcsolódás volt.JC6
sobri véleménye ismert... az a mérvadó, hódolj be és mondd h szar 😀 😉peach
Vagy például lehet figyelmesen olvasni.
Amit leírtam azok tények, és a film komoly voltát voltak hivatottak megcáfolni.
Ettől, vagy attól, hogy valóban szar, még tetszhet bárkinek, ahogy nekem is tetszett amíg vége nem lett. De attól, hogy tetszett, még tudom reálisan értékelni, hogy szar. Ugyanis nem az a szar ami nem tetszik, és az a jó ami tetszik, hanem vannak objektív filmszakmai kritériumok.

több mint 11 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 192 — Saturday Night Lights
Nekem tetszett, kellemes kikapcsolódás volt.JC6
sobri véleménye ismert... az a mérvadó, hódolj be és mondd h szar 😀 😉peach
Sobri tökéletesen összefoglalta a filmet. Kellemes kikapcsolódásnak akkor fogadnám el, ha az előzetes promóció nem harangozta volna be az év legnagyobb durranásának.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 14 272 — a new hope (again)
Nekem tetszett, kellemes kikapcsolódás volt.JC6
sobri véleménye ismert... az a mérvadó, hódolj be és mondd h szar 😀 😉



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
 www.cinefest.hu/hu/versenyfilmek.html
vki esetleg tudja ajánlani valamelyiket?
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Nekem tetszett, kellemes kikapcsolódás volt.
több mint 11 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
Tyű...nekem az előbb volt szerencsém jó minőségben megtekinteni a Prometheust...és...nem csalódtam. Nagyon odavert! Huh... komoly, nagyon komoly...JC6
Úgy is mondhatnánk, hogy egy pazar technikával megvalósított, zagyva, önellentmondásoktól hemzsegő maszlag, kaotikus, átgondolatlan forgatókönyvvel, kidolgozatlan karakterekkel, egymásradobált klisékkel. Én csalódtam amikor láttam, méltatlan az Alien filmekhez. Ezt előzményfilmnek beharangozni pedig erősen megtévesztő volt.Sobri Jóska
Teljes mértékben egyetértek.
DS!

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 386 — #NoStress
Tyű...nekem az előbb volt szerencsém jó minőségben megtekinteni a Prometheust...és...nem csalódtam. Nagyon odavert! Huh... komoly, nagyon komoly...JC6
Úgy is mondhatnánk, hogy egy pazar technikával megvalósított, zagyva, önellentmondásoktól hemzsegő maszlag, kaotikus, átgondolatlan forgatókönyvvel, kidolgozatlan karakterekkel, egymásradobált klisékkel. Én csalódtam amikor láttam, méltatlan az Alien filmekhez. Ezt előzményfilmnek beharangozni pedig erősen megtévesztő volt.

több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Tyű...nekem az előbb volt szerencsém jó minőségben megtekinteni a Prometheust...és...nem csalódtam. Nagyon odavert! Huh... komoly, nagyon komoly...
több mint 11 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Pokoli éden (Perfect Getaway)

Egyáltalán nem volt rossz. A végét kicsit összecsapták, de a táj meg a színészek (főleg Olyphant meg Jovovich bár senkire sem lehet panasz) tökéletesen eladták a showt. Erős B kategóriás thriller. Másfél órát megért. Jó kikapcsolódás.
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Nagy zűr kis Kínában most az RTL-en. Nagyon régen nem láttam, pedig mekkora film már. 😛 😀Greengo
Beverly Hills-i zsaru 2 a TV 2-n. Detto.Shawn84
az nem tegnap volt? 😀
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
Nagy zűr kis Kínában most az RTL-en. Nagyon régen nem láttam, pedig mekkora film már. 😛 😀Greengo
Beverly Hills-i zsaru 2 a TV 2-n. Detto.
több mint 11 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 597 — Eagles fan
Nagy zűr kis Kínában most az RTL-en. Nagyon régen nem láttam, pedig mekkora film már. 😛 😀


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 11 éve
yooker New York Giants 7 333 — Expect the Best !
Na erre nagyon kíváncsi leszek , remélem jó kis film lesz ! Nagyon kedvel(t)em a Művész Urat !

 www.port.hu/falco_-_az_ordogbe_is,_meg_elunk!_falco_-_verdammt,_wir_leben_noch!/pls/tv/films.film_page?i_perf_id=19266714&i_topic_id=1
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 020


"jobb ha te mondod, a te hangod mélyebb" 😀

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 446
Azt hiszem itt az ideje megnézni az első részt. 😊

Még jó, hogy Torontóban lesz a premier. Ha valahol a közelben lett volna, akkor komoly dilemmába kerültem volna, hogy kiugorjak-e. 😊Schleck
Nincs az olyan messze... Csak drága 😛

több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
A héten mutatják be egy filmfesztiválon a Before Midnight című filmet, A mielőtt lemegy/felkel a nap folytatását :o :djjncaa
azonnal ide vele! bár annyira tökéletes volt a második rész vége, hogy nem igazán tudom, mivel lehetne folytatni, de meglátjuk.
http://1.bp.blogspot.com/-1_zFjWg4_PE/UEedbzCjsrI/AAAAAAAASNA/Wvp-t4uycXM/s1600/Before_Midnight_IMG_0044__120905172103.jpeg.brk
Julie Delpy nem sokat öregedett a Sunset óta.
Amúgy honnan ez a hír, hogy bemutatják már jövőhéten? Én még arról hallottam legutóbb, hogy most kezdték el forgatni.Schleck
 aeonflux.freeblog.hu/archives/2012/09/06/mielott_ejfelt_ut_az_ora/jjncaa
Ez tényleg nem semmi. 😀

Még jó, hogy Torontóban lesz a premier. Ha valahol a közelben lett volna, akkor komoly dilemmába kerültem volna, hogy kiugorjak-e. 😊

több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 890 — No es importante
A héten mutatják be egy filmfesztiválon a Before Midnight című filmet, A mielőtt lemegy/felkel a nap folytatását :o :djjncaa
azonnal ide vele! bár annyira tökéletes volt a második rész vége, hogy nem igazán tudom, mivel lehetne folytatni, de meglátjuk.
http://1.bp.blogspot.com/-1_zFjWg4_PE/UEedbzCjsrI/AAAAAAAASNA/Wvp-t4uycXM/s1600/Before_Midnight_IMG_0044__120905172103.jpeg.brk
Julie Delpy nem sokat öregedett a Sunset óta.
Amúgy honnan ez a hír, hogy bemutatják már jövőhéten? Én még arról hallottam legutóbb, hogy most kezdték el forgatni.Schleck
 aeonflux.freeblog.hu/archives/2012/09/06/mielott_ejfelt_ut_az_ora/


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
A héten mutatják be egy filmfesztiválon a Before Midnight című filmet, A mielőtt lemegy/felkel a nap folytatását :o :djjncaa
azonnal ide vele! bár annyira tökéletes volt a második rész vége, hogy nem igazán tudom, mivel lehetne folytatni, de meglátjuk.
http://1.bp.blogspot.com/-1_zFjWg4_PE/UEedbzCjsrI/AAAAAAAASNA/Wvp-t4uycXM/s1600/Before_Midnight_IMG_0044__120905172103.jpeg.brk
Julie Delpy nem sokat öregedett a Sunset óta.
Amúgy honnan ez a hír, hogy bemutatják már jövőhéten? Én még arról hallottam legutóbb, hogy most kezdték el forgatni.

több mint 11 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
A héten mutatják be egy filmfesztiválon a Before Midnight című filmet, A mielőtt lemegy/felkel a nap folytatását :o :djjncaa
azonnal ide vele! bár annyira tökéletes volt a második rész vége, hogy nem igazán tudom, mivel lehetne folytatni, de meglátjuk.
több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 14 272 — a new hope (again)
Azta...

Elhunyt Michael Clarke Duncan

53 éves volt...JC6
Istenem, szegény. 😕 Isten nyugosztalja. Pont most pár hete láttam tőle a Halálsoront. Zseniális film, nagyon jól játszott benne.Duff
RIP , bár a legnagyobb szerepe egyértelműen medve karaktere volt az armageddonból 😀

pótoltam a dühöngő bikát, nagyon jó kis film, de niro zseniális, mégis nekem a fighter micky wardról whalbergeg és baleel jobban adja...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 890 — No es importante
A héten mutatják be egy filmfesztiválon a Before Midnight című filmet, A mielőtt lemegy/felkel a nap folytatását :o :d


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Duff Seattle Seahawks 3 042
Azta...

Elhunyt Michael Clarke Duncan

53 éves volt...JC6
Istenem, szegény. 😕 Isten nyugosztalja. Pont most pár hete láttam tőle a Halálsoront. Zseniális film, nagyon jól játszott benne.
több mint 11 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 874 — Undertaker of the Cleveland graveyard
horrorosoknak - exit humanity , kicsit Ambrose Bierce - fíling, filozófia inkábbsutianap
szinkronos verzió nincs ?