Filmek

40 feliratkozó

több mint 11 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
The Cabin in the woods.

Wíííííííííííí, nekem nagyon bejött, kellően morbid, humoros, Lovecraft utalás, csavar is van benne, agyalni is lehet. Péntek 13 féle filmek összeoltva a Truman-showwal, de a felénél jön egy nagy váltás.
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 718 — Scream and scout
Eljutottam ma a Rango megnézéséig. Johnny Depp, Bill Nighy. Animációs film, de durván nem a kisember korosztály van benne megcélozva. Állatok a főszereplők, de szerintem ez az első olyan animációs alkotás, ahol az állatok nem aranyosak, nem szeretni valóak. Kőkemény spagetti western az egész, annyi utalással és kikacsintással megspékelve, hogy a 10. után abba is hagytam a számolást.

Nyugodt szívvel ajánlom mindenkinek.shawnka
slowpoke is slow 😀pc_x
Do not tango with the Rango! 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 115 — capitaine du château de Vienne 1487
Sötétség serege most az mgmen klasszis


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
pc_x 943 — Red Fist
Eljutottam ma a Rango megnézéséig. Johnny Depp, Bill Nighy. Animációs film, de durván nem a kisember korosztály van benne megcélozva. Állatok a főszereplők, de szerintem ez az első olyan animációs alkotás, ahol az állatok nem aranyosak, nem szeretni valóak. Kőkemény spagetti western az egész, annyi utalással és kikacsintással megspékelve, hogy a 10. után abba is hagytam a számolást.

Nyugodt szívvel ajánlom mindenkinek.shawnka
slowpoke is slow 😀


több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 137 — Tyrone Creek
Eljutottam ma a Rango megnézéséig. Johnny Depp, Bill Nighy. Animációs film, de durván nem a kisember korosztály van benne megcélozva. Állatok a főszereplők, de szerintem ez az első olyan animációs alkotás, ahol az állatok nem aranyosak, nem szeretni valóak. Kőkemény spagetti western az egész, annyi utalással és kikacsintással megspékelve, hogy a 10. után abba is hagytam a számolást.

Nyugodt szívvel ajánlom mindenkinek.
több mint 11 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 597 — Eagles fan
Az első Hulkban is feltűnik, méghozzá egy biztonsági őrrel, azzal a Lou Ferrignoval ( en.wikipedia.org/wiki/Lou_Ferrigno), aki korábbban magát Hulkot alakította, mindenféle effekt nélkül 😊 Érdemes az ilyenekre figyelni, elég feelgood dolgok 😀pc_x
Na ott is Ferrigno vitte el a figyelmem. Egyszerűen zseniális. 😀


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 11 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 693 — Amerikai sportok rajongója
Ted mozifilm nem volt rossz, sokszor felröhögtem, de volt pár üresjárat is azért, de jó lökött volt!😊
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 718 — Scream and scout
Majd elfelejtettem még idevág, kicsit thrilleresebb, de a főszereplő skizofrén: Mr. Brooks.
Illetve egyik kedvenc filmem Az utolsó skót király is beilleszthető talán ide.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Ha már pszichiátriai esetek, akkor Száll a kakukk fészkére 😊 Az Amerikai pscyho-t, A viharszigetet és Az Egy csodálatos elmét biztos láttad már, a Wristcutters "kissé" máshogy közelíti meg a depressziós témát, a Girl, interrupted meg legyen "a Numb női szemszögből"jjncaa
Száll a kakukk fészkére az egyik kedvenc filmem, az Egy makulátlan elmével egyetemben. 😊 Amerikai psycho már a ló másik oldala, Viharszigetet nem bírtam végig nézni, a Girlhöz meg túl hímsoviniszta vagyok. 😀
Wristcutters viszont jónak tűnik.

Amiket én tudok ajánlani még ilyen témában: Melankólia (Kirsten Dunst), Shrink (Kevin Spacey ), Mr. Jones (Richard Gere).
Melankóliát szerintem nagyon eltalálták, látványban akármelyik mostani filmet is üti, pedig azokat csak arra tervezték, itt viszont Dunst is nagyot alakít, a sztori hatására meg sok mindent átértékel magában az ember, és tényleg úgy áll fel, hogy igen, ezért megérte leülni filmet nézni. Ráadásul még sci-fi vonulata is van.
Ha tetszett a Viharsziget, akkor az Álmok otthona is javasolt.empty taxi
Viharsziget nem kötött le, de ez megfogott, viszont Daniel Craigtől meg kiráz a hideg... 😀
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 718 — Scream and scout
Metthew Perrynek van egy Numb (Fapofa...) című filmje. Ebben egy személyiségzavarban szenvedő férfit alakít, aki idegenként éli meg a saját életét, emiatt súlyos depresszióban is szenved. Szimpla dráma, nem kell Chandler Binges poénokat várni, de Perry játéka szerintem itt is zseniális. Nekem nagyon bejött a film, és többször is megnéztem már (először már vagy 3-4 éve láttam).

Na a lényeg, hogy aki hasonló sztorival rendelkező filmet ismer, az ne tartsa magában. 😊süti
Ha már pszichiátriai esetek, akkor Száll a kakukk fészkére 😊 Az Amerikai pscyho-t, A viharszigetet és Az Egy csodálatos elmét biztos láttad már, a Wristcutters "kissé" máshogy közelíti meg a depressziós témát, a Girl, interrupted meg legyen "a Numb női szemszögből"jjncaa
Ha tetszett a Viharsziget, akkor az Álmok otthona is javasolt.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 893 — No es importante
Metthew Perrynek van egy Numb (Fapofa...) című filmje. Ebben egy személyiségzavarban szenvedő férfit alakít, aki idegenként éli meg a saját életét, emiatt súlyos depresszióban is szenved. Szimpla dráma, nem kell Chandler Binges poénokat várni, de Perry játéka szerintem itt is zseniális. Nekem nagyon bejött a film, és többször is megnéztem már (először már vagy 3-4 éve láttam).

Na a lényeg, hogy aki hasonló sztorival rendelkező filmet ismer, az ne tartsa magában. 😊süti
Ha már pszichiátriai esetek, akkor Száll a kakukk fészkére 😊 Az Amerikai pscyho-t, A viharszigetet és Az Egy csodálatos elmét biztos láttad már, a Wristcutters "kissé" máshogy közelíti meg a depressziós témát, a Girl, interrupted meg legyen "a Numb női szemszögből"


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
pc_x 943 — Red Fist
Megnéztem a Bosszúállókat.
A fanokat nem szeretném megsérteni, de több párbeszéd van benne, mint akció. Rendesen elálmosodtam...JC6
Ehh. Te nem tudom mit néztél? 😀 Most végeztem vele és még nem tudom feldolgozni az élményt. Szerintem pont annyi akció volt benne amennyinek lennie kellett.(és ez a párbeszédekre is igaz) Nagyon jól elosztották a karaktereket is és az akciójeleneteket arányát is. Év filmje eddig. 😊 ...és Hulk a legnagyobb. 😛
Külön dicséret az alkotóknak amiért | belecsempészték a filmbe Stan Lee-t | .Greengo
spoilerhez: Mint kb minden Marvel filmbe 😊pc_x
Az komoly. Én most szúrtam ki. 😀 Az előzmény filmekben is? Iron man1-2,Thor,Captain America? Ha igen hol?Greengo
sőt, már az X-men, Pókember filmekben is. Fantasztikus Négyesben is feltűnt 😊shawnka
Az első Hulkban is feltűnik, méghozzá egy biztonsági őrrel, azzal a Lou Ferrignoval ( en.wikipedia.org/wiki/Lou_Ferrigno), aki korábbban magát Hulkot alakította, mindenféle effekt nélkül 😊 Érdemes az ilyenekre figyelni, elég feelgood dolgok 😀


több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Metthew Perrynek van egy Numb (Fapofa...) című filmje. Ebben egy személyiségzavarban szenvedő férfit alakít, aki idegenként éli meg a saját életét, emiatt súlyos depresszióban is szenved. Szimpla dráma, nem kell Chandler Binges poénokat várni, de Perry játéka szerintem itt is zseniális. Nekem nagyon bejött a film, és többször is megnéztem már (először már vagy 3-4 éve láttam).

Na a lényeg, hogy aki hasonló sztorival rendelkező filmet ismer, az ne tartsa magában. 😊
több mint 11 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 597 — Eagles fan
spoilerhez: Mint kb minden Marvel filmbe 😊pc_x
Az komoly. Én most szúrtam ki. 😀 Az előzmény filmekben is? Iron man1-2,Thor,Captain America? Ha igen hol?Greengo
sőt, már az X-men, Pókember filmekben is. Fantasztikus Négyesben is feltűnt 😊shawnka
X-menből beugrott meg utólag az Iron manből és a Thorból is,de a Pókembert nem láttam mind. (az első nálam haza is vágta a további érdeklődést)
Kicsit utána jártam és itt a teljes felhozatal melyik filmben és hol látható:

A vicc az egészben tényleg az, hogy csak most tűnt(tudatosult) fel amikor olyan jól elrejtették. 😊


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 137 — Tyrone Creek
Megnéztem a Bosszúállókat.
A fanokat nem szeretném megsérteni, de több párbeszéd van benne, mint akció. Rendesen elálmosodtam...JC6
Ehh. Te nem tudom mit néztél? 😀 Most végeztem vele és még nem tudom feldolgozni az élményt. Szerintem pont annyi akció volt benne amennyinek lennie kellett.(és ez a párbeszédekre is igaz) Nagyon jól elosztották a karaktereket is és az akciójeleneteket arányát is. Év filmje eddig. 😊 ...és Hulk a legnagyobb. 😛
Külön dicséret az alkotóknak amiért | belecsempészték a filmbe Stan Lee-t | .Greengo
spoilerhez: Mint kb minden Marvel filmbe 😊pc_x
Az komoly. Én most szúrtam ki. 😀 Az előzmény filmekben is? Iron man1-2,Thor,Captain America? Ha igen hol?Greengo
sőt, már az X-men, Pókember filmekben is. Fantasztikus Négyesben is feltűnt 😊
több mint 11 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 597 — Eagles fan
Megnéztem a Bosszúállókat.
A fanokat nem szeretném megsérteni, de több párbeszéd van benne, mint akció. Rendesen elálmosodtam...JC6
Ehh. Te nem tudom mit néztél? 😀 Most végeztem vele és még nem tudom feldolgozni az élményt. Szerintem pont annyi akció volt benne amennyinek lennie kellett.(és ez a párbeszédekre is igaz) Nagyon jól elosztották a karaktereket is és az akciójeleneteket arányát is. Év filmje eddig. 😊 ...és Hulk a legnagyobb. 😛
Külön dicséret az alkotóknak amiért | belecsempészték a filmbe Stan Lee-t | .Greengo
spoilerhez: Mint kb minden Marvel filmbe 😊pc_x
Az komoly. Én most szúrtam ki. 😀 Az előzmény filmekben is? Iron man1-2,Thor,Captain America? Ha igen hol?


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 11 éve
pc_x 943 — Red Fist
Megnéztem a Bosszúállókat.
A fanokat nem szeretném megsérteni, de több párbeszéd van benne, mint akció. Rendesen elálmosodtam...JC6
Ehh. Te nem tudom mit néztél? 😀 Most végeztem vele és még nem tudom feldolgozni az élményt. Szerintem pont annyi akció volt benne amennyinek lennie kellett.(és ez a párbeszédekre is igaz) Nagyon jól elosztották a karaktereket is és az akciójeleneteket arányát is. Év filmje eddig. 😊 ...és Hulk a legnagyobb. 😛
Külön dicséret az alkotóknak amiért | belecsempészték a filmbe Stan Lee-t | .Greengo
spoilerhez: Mint kb minden Marvel filmbe 😊


több mint 11 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 597 — Eagles fan
Megnéztem a Bosszúállókat.
A fanokat nem szeretném megsérteni, de több párbeszéd van benne, mint akció. Rendesen elálmosodtam...JC6
Ehh. Te nem tudom mit néztél? 😀 Most végeztem vele és még nem tudom feldolgozni az élményt. Szerintem pont annyi akció volt benne amennyinek lennie kellett.(és ez a párbeszédekre is igaz) Nagyon jól elosztották a karaktereket is és az akciójeleneteket arányát is. Év filmje eddig. 😊 ...és Hulk a legnagyobb. 😛
Külön dicséret az alkotóknak amiért | belecsempészték a filmbe Stan Lee-t | .


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 714 — Vikings fan
Tegnap néztem meg a Ted-et ,ennyit nem tudom röhögtem-e valaha filmen. Mondjuk a közönség is dobott nálunk rajta de beteg jó lett a film.
több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 14 272 — a new hope (again)
shawnka: (hogy a francba kerültek fel 80-90 éves taták annak a hadihajónak az egyik legmagasabb pontjára, számomra még most is talány...és a többi).
JC6
nah, mivel ilyenen akadsz ki sztem ezért nem tudtad élvezni... nézd úgy, hogy jhon mcclanetől is teljesen természetes, hogy a földről katapultál, vagy egy vadászgép farokszárnyán akciócik, aztán csúszdának használja a leomló autópályát... 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
shawnka: én csak azt vártam egy ilyen filmtől, a trailer után, hogy hátha lesz egy új "szifi", ami végre ad is valamit, sok év után.
erre itt van ez a fostenger, logikátlan szar valami. ne haragudj, de hiába kerestem benne vicces, szórakoztató elemeket, nem találtam. förtelem, mint említettem nem is olyan rég. nézhetetlen. (hogy a francba kerültek fel 80-90 éves taták annak a hadihajónak az egyik legmagasabb pontjára, számomra még most is talány...és a többi).

mert ugye itt be volt harangozva, hogy mennyire majd a régi torpedós játékra épül a film (zseniális ötlet), az meg kapott 10 percet... áhh, kiakadok, ahogy csak rá gondolok 😀
több mint 11 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Comedy Centralon Brian élete!
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 397 — #NoStress
A legütősebb a Budapest végállomás.
 www.youtube.com/watch?v=mcEV60D5Jk8
Dokumentumfilm, de ennél durvábbat, hitelesebbet nehéz találni.
Ez az egyik főszereplő srácról készült kicsit késöbb, nagyon leépülve:
 www.youtube.com/watch?v=zVJV_pScqxo&feature=related
Ez meg inkább a megállósokról szól:
 www.youtube.com/watch?v=ZTXyv7OuJGA&feature=relatedSobri Jóska
Ez a végállomás tényleg jól sikerült!
Nézés közben beugrott hogy
Pestynek van még ilyen típusú filmje azt hiszem a Pesty Fekete doboz sorozatból , abban tűnt fel annak idején 1x Csernus dr. ha jól emlékszem !

Köszi a többieknek is az ajánlásokat!
yooker
Én személy szerint visszataszítónak találom Pestyt mint riportert. Tipikusan az arrogáns, lekezelő, minősítgető, elítélő, felsőbbrendű karaktert testesíti meg, akiről lejön, hogy riportalanyai nagy részét vastagon lenézi.
Ebben a 2 alkotásban is.
Ettől függetlenül annyira erős a sztori, olyan jó karaktereket searchöltek neki, hogy még Pestyt és ezt a nulla empátiával megvert stílusát is elbírja a film.

több mint 11 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Látta már valaki a Touchback c. filmet? Érdemes megnézni? Vagy inkább felejthető?
több mint 11 éve
JéBé Green Bay Packers 6 646
TED 😂