Filmek

40 feliratkozó

több mint 11 éve
JackofClubs Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 421 — Harder, Better, Faster, Stronger
Tudna valaki Kill Bill hangulatú, témájú filmet ajánlani?

több mint 11 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Két órája fejeztem be a Donnie Darko c. filmet , de még bőven gondolkodom rajta... 😊
Rengeteg érdekes kérdés vet fel , majd ahogyan a legtöbb jó film kellően nyitva is hagy , sok-sok utalással azért amin el lehet indulni..
Nézni való!

yooker
Bármikor újranézhető, és minden alkalommal kérdések tömkellegével áraszt el. 😀 Alap. 😛
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Megvolt a Csatahajó! Egynek elment. Sok összevissza hülyeség volt benne, de az idegenek cuccai jók lettek. Attól az überbrutálhűdefasza filmtől messze volt, mint amit nekem ígért haver 😀
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 632 — Egyéb témák lakó
Emlékmás.... kis Szárnyas fejvadász feeling, Ötödik elem autós üldőzés, Star Wars-os droid sereg..Keano
Én pont ezért imádtam. Sokkal közelebb van az eredeti PDK novellához ez a mostani verzió (a Blade Runner szintén az ő egyik könyvére alapul). A látvány azért lett feltuningolva, mert 2012 van 😀
Hatalmas PDK rajongó vagyok, így ez a verzió nekem 8/10, akciófilmként is annyi. A korábbi film verzió, mint akció film, abból a korszakból 8/10, de mint adaptáció 2/10.

több mint 11 éve
Keano Atlanta Falcons Virginia Tech Hokies 1 053 — Falcons Fan
Emlékmás....éreztem én, hogy nem kellett volna piszkálni ezt a "Svarci klasszikust"....volt benne egy kis Szárnyas fejvadász feeling, Ötödik elem autós üldőzés, Star Wars-os droid sereg..ellenben nincs benne " Richter ", így nem hangzik el az örök kedvenc " Viszlát a partyn Richter " mondat sem....😕


több mint 11 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 679 — Amerikai sportok rajongója
Hát nagyon sok lehúzó véleményt olvastam, meg a címe alapján nem tudtam hova tenni, és sok jót nem vártam, de nekem nagyon bejött moziban, 3D-vel ez az Abraham Lincoln film. Végig pörögs, látványos volt, nagyon jól egymásba volt fűzve ez a darkosabb, véresebb (tehát nem tini)vámpír vonal, a történelemmel, és Lincolnnal. 3D részei is az egyik legjobbak voltak amit láttam eddig.
több mint 11 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 874 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Tyű, engem a project x rettenetesen idegesített...JC6
Kiváncsivá tettél, miért? 😊Newman
Mert egy borzalmas film, ami kb. egy 5 perces videóklipet ért volna meg?jjncaa
A film maga tényleg ZS kategória, egyszernézős. Én beteg vagyok, lehet azért voltam rajta teljesen kész. 😀Newman
Tökéletes példája annak hogy kell iszonyatos hype-al és reklámmal megbombázni a tökéletes célközönséget és bekajáltatni velük egy rakás hígfost. (ezzel msot természetesen nem rád céloztam, hanem arra a rétegre akinek most ez az etalon és akiktől naponta 15x látom a zenéjét meg a meghívót a hazai szervezésű bulira ide-oda ahol van medence.. 😀 )Hanni
aahhh mennyit hallottam haveroktól h über brutál film,megkell nézned bakker blabla... átkozom azt a napot mikor leültem megnézni ...

több mint 11 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 584 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Tyű, engem a project x rettenetesen idegesített...JC6
Kiváncsivá tettél, miért? 😊Newman
Mert egy borzalmas film, ami kb. egy 5 perces videóklipet ért volna meg?jjncaa
A film maga tényleg ZS kategória, egyszernézős. Én beteg vagyok, lehet azért voltam rajta teljesen kész. 😀Newman
Tökéletes példája annak hogy kell iszonyatos hype-al és reklámmal megbombázni a tökéletes célközönséget és bekajáltatni velük egy rakás hígfost. (ezzel msot természetesen nem rád céloztam, hanem arra a rétegre akinek most ez az etalon és akiktől naponta 15x látom a zenéjét meg a meghívót a hazai szervezésű bulira ide-oda ahol van medence.. 😀 )
több mint 11 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Tyű, engem a project x rettenetesen idegesített...JC6
Kiváncsivá tettél, miért? 😊Newman
Mert egy borzalmas film, ami kb. egy 5 perces videóklipet ért volna meg?jjncaa
A film maga tényleg ZS kategória, egyszernézős. Én beteg vagyok, lehet azért voltam rajta teljesen kész. 😀

több mint 11 éve
yooker New York Giants 7 331 — Expect the Best !
Két órája fejeztem be a Donnie Darko c. filmet , de még bőven gondolkodom rajta... 😊
Rengeteg érdekes kérdés vet fel , majd ahogyan a legtöbb jó film kellően nyitva is hagy , sok-sok utalással azért amin el lehet indulni..
Nézni való!
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
JJ-t kiegészítve csak annyi: szörnyű. emberiség elleni bűntett. nem film.
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 864 — No es importante
Tyű, engem a project x rettenetesen idegesített...JC6
Kiváncsivá tettél, miért? 😊Newman
Mert egy borzalmas film, ami kb. egy 5 perces videóklipet ért volna meg?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Tyű, engem a project x rettenetesen idegesített...JC6
Kiváncsivá tettél, miért? 😊

több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Tyű, engem a project x rettenetesen idegesített...
több mint 11 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Tegnap teljesen véletlenül rábukkantam a Tekken filmre és, ha már megtaláltam, akkor meg is néztem. Nem egy nagy eresztés, bár nem tudom, hogy egy ilyen filmből kilehet-e hozni többet.

Ma pedig megnéztem a ProjectX-et is, beteg egy film, de a célját elérte nálam, én végig szakadtam az egészet. 😀

több mint 11 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
| Mondjuk a vége így is nagyon bejött, azért nem számítottam rá, hogy a történet így nyitva marad, és hogy a nyomozó lesz a Robin. Akkor volt egyértelmű már, amikor a végén mondta, hogy van egy neve, amit nem használ, és a csaj kimondta, hogy használnia kellene a Robint.
| Stez
| nekem ez sajnos már a film első harmadában elég levágós volt: árva csávó, aki imádja Batmant, ráadásul kb ugyanúgy néz ki a színész, mint Robin a rajzfilmben |

több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
A Sötét Lovag-Felemelkedést én is megnéztem tegnap.
Tetszett, de szerintem a 2. rész Ledgerrel sokkal összetettebb volt.
A végén kicsit csalódott voltam, | hogy a hatalmas hypeot kapó, nagyszerűen benyalt Baneről a végén kiderült, hogy kurvára "csak egy védelmező", és akkor meg az egyébként egyértelmű macskanő betoppanással egy lövéssel elintézték. Nem tetszett a története sem, valami frappánsabbat vártam, de mondjuk az nagy csavar volt, hogy a csaj volt végig a főgonosz, és Ő mászott ki a börtönből. Azt se mondták el normálisan, hogy végül is miért lett maszkos Bane, kis túlzással beverték a pofáját, azt ennyi. 😀
Szóval a karakterét a végére elképesztően elnyomták. Mondjuk a vége így is nagyon bejött, azért nem számítottam rá, hogy a történet így nyitva marad, és hogy a nyomozó lesz a Robin. Akkor volt egyértelmű már, amikor a végén mondta, hogy van egy neve, amit nem használ, és a csaj kimondta, hogy használnia kellene a Robint.
Nekem a macskanő amúgy bejött, kivétel 1-2 beszólás, ami az a tipikus "hú de kurva poénos, laza és kemény vagyok, minden helyzetben" gondolatot tükrözte számomra. De mondjuk úgy a ruciján alig lehetett felfedezni, hogy Ő tulajdonképpen a macskanő, és azért szerintem ott is egy kerekebb sztorit kitalálhattak volna, hogy na, akkor miért is lett macskanő, nem csak egy tolvaj, stb. Mert ugye a régi, Burton filmekben igazából azért mindegyik "főhős" sztoriját elmesélték, az úgy kerekebbre sikeredett.
Mindegy, összességében tetszett ez a rész is, bár ugye úgy tudom, hogy több Dark Knight film nem lesz, szóval akkor kíváncsian várom, hogy esetleg Robin film lesz-e, vagy lesz, aki esetleg folytatja-e valami módon a történetet..?!
|
Ugye azért még 1-2 főgonosz volna, szóval kíváncsi leszek.Stez
olvasd vissza mit írtam anno erről. | Nem lesz Robin film. |
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
A Sötét Lovag-Felemelkedést én is megnéztem tegnap.
Tetszett, de szerintem a 2. rész Ledgerrel sokkal összetettebb volt.
A végén kicsit csalódott voltam, | hogy a hatalmas hypeot kapó, nagyszerűen benyalt Baneről a végén kiderült, hogy kurvára "csak egy védelmező", és akkor meg az egyébként egyértelmű macskanő betoppanással egy lövéssel elintézték. Nem tetszett a története sem, valami frappánsabbat vártam, de mondjuk az nagy csavar volt, hogy a csaj volt végig a főgonosz, és Ő mászott ki a börtönből. Azt se mondták el normálisan, hogy végül is miért lett maszkos Bane, kis túlzással beverték a pofáját, azt ennyi. 😀
Szóval a karakterét a végére elképesztően elnyomták. Mondjuk a vége így is nagyon bejött, azért nem számítottam rá, hogy a történet így nyitva marad, és hogy a nyomozó lesz a Robin. Akkor volt egyértelmű már, amikor a végén mondta, hogy van egy neve, amit nem használ, és a csaj kimondta, hogy használnia kellene a Robint.
Nekem a macskanő amúgy bejött, kivétel 1-2 beszólás, ami az a tipikus "hú de kurva poénos, laza és kemény vagyok, minden helyzetben" gondolatot tükrözte számomra. De mondjuk úgy a ruciján alig lehetett felfedezni, hogy Ő tulajdonképpen a macskanő, és azért szerintem ott is egy kerekebb sztorit kitalálhattak volna, hogy na, akkor miért is lett macskanő, nem csak egy tolvaj, stb. Mert ugye a régi, Burton filmekben igazából azért mindegyik "főhős" sztoriját elmesélték, az úgy kerekebbre sikeredett.
Mindegy, összességében tetszett ez a rész is, bár ugye úgy tudom, hogy több Dark Knight film nem lesz, szóval akkor kíváncsian várom, hogy esetleg Robin film lesz-e, vagy lesz, aki esetleg folytatja-e valami módon a történetet..?!
|
Ugye azért még 1-2 főgonosz volna, szóval kíváncsi leszek.

több mint 11 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 184
Nos megnéztem a Ted-et, és hát nagyon király volt. 😀 Érdekes amúgy tegnap mikor megnéztem egy kicsit csalódott voltam, de ma egész nap a poénjain röhögtem, és képes voltam még1x megnézni és végigröhögni. 😀 Amúgy a film hozta Seth MacFarlane szokásos beteg humorát, úgyhogy aki nem szereti a Family Guy-t annak ez se fog annyira tetszeni, bár kitudja... 😊 De azért azt se várja senki, hogy egy Family Guy féle végig röhögős film, mert vannak benne azért másfajta érettebb részek is. 😊
Összeségében nekem nagyon tetszett ajánlom mindenkinek, különösen FG rajongóknak. 😊

Bár azt megjegyezném, hogy az én véleményem nem releváns filmek terén, azt hiszem kevés olyan ember van rajtam kivül, akinek a kedvenc filmje a Lucky Number Slevin, aztán a dobogó többi fokán a Collateral meg a Derailed áll. 😀
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
No, én is megnéztem a Battleshipet. Nagyon idióta film, nagyon logikátlan, de - jöhetnek a kövek - cseszettül élveztem 😀 Pörög az egész, nem áll le egy pillanatra se, a látványtól leesett az állam, Riggins meg kisujjból lehozta a Riggins karaktert. Landry is Landry volt, szóval ehhez kezdtek a dilloni élet után. Engem kikapcsolt, remek popcorn ez.
több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 826 — Nega Scott
Batman 3 ambivalens. Egy csomó wtf dolog van benne, de az alapvető fílingje tetszik, bár Anne Hatheway karaktere nagyon irritál, nem illik oda.

több mint 11 éve
catattack 3 520
Tudnátok olyan filmet ajánlani, amelyben a szerelem a fő téma? Lehetőleg legyen tele keserűséggel?catattack
sokat nem szűkítettél a kereséssel 😊 de ha már a rangom is ehhez kapcsolódik, akkor új kedvencemet emelem ki: The Bridges of Madison County (A szív hídjai)jjncaa
Most sikerült megnéznem.
Nem tudok mit mondani... még mindig össze van szorulva a torkom!
Feleségem kérdezi, jó volt?
Nem válaszoltam... Mit mondjak? :/
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
Meignt megnéztem a Viharszigetet, elsőre talán félreértelmeztem a végét.
SPOILER
| A végén tényleg teljesen normális és szándékosan vallja magát rendőrbírónak? Első nézésre ez nem esett le, azthittem meignt beakadt a "szalag" | . JayB
| nyilván önként vállalja a lobotómiát, hogy megszabaduljon ettől az egésztől, az emlékeitől és a rémképeitől. ez az utolsó mondatából egyértelműen kiderül, még Ruffalo karaktere is egyből lereagálja a dolgot. |
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 360 — #NoStress
Meignt megnéztem a Viharszigetet, elsőre talán félreértelmeztem a végét.
SPOILER
| A végén tényleg teljesen normális és szándékosan vallja magát rendőrbírónak? Első nézésre ez nem esett le, azthittem meignt beakadt a "szalag" | . JayB
| Nem. Igazán kattant. Lemészárolta a családját. Bár szembesítették ezzel, de nem tudja feldolgozni, elfojt. |
Egyébként érdemes elolvasni a könyvet. Egyértelműbb, ütősebb is.

több mint 11 éve
JéBé Green Bay Packers 6 642
Meignt megnéztem a Viharszigetet, elsőre talán félreértelmeztem a végét.
SPOILER
| A végén tényleg teljesen normális és szándékosan vallja magát rendőrbírónak? Első nézésre ez nem esett le, azthittem meignt beakadt a "szalag" | .