Filmek

40 feliratkozó

több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 642 — Egyéb témák lakó
Teljesen véletlenül akadtam erre a filmre, sosem hallottam róla, a Kulka féle Vizsgát kerestem, és ezt találtam.
 www.youtube.com/watch?v=7hDAGOPrCP4
Sobri Jóska
Én pont fordítva voltam, ezt kerestem, és a Kulka félét találtam meg, amit egyébként borzasztóan ajánlok mindenkinek, annak is akit nem érdekel a történelem ezen része, inkább a pszichológia és lelki oldala a király.

Ez film meg egy okosan összerakott film, a vége borzasztó nagyot üt.

több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 830 — Nega Scott
Expandables 2 elképesztően jó. Sokkal nagyobbat ütött, mint az 1, szarráröhögtük magunkat haverral a moziban, vannak olyan félpercek, amikor köpni-nyelni nem tudtam az idiótábbnál idiótább beszólásoktól 😊 üresjárat alig, bőven elvárások felett.

több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 397 — #NoStress
Teljesen véletlenül akadtam erre a filmre, sosem hallottam róla, a Kulka féle Vizsgát kerestem, és ezt találtam.
 www.youtube.com/watch?v=7hDAGOPrCP4
Annak ellenére, hogy a filmkészítők közül senki se ismerős, igazi kis gyöngyszemre akadtam, nem akarok spoilerezni, garantáltan megéri a ráfordított 90 percet, lendületes, ötletes, miközben színházban is elő lehetne adni.
(Icipicit Kocka feeling, de csak a feeling, mert a sztori kidolgozott rendes kerek egész.)

több mint 11 éve
Törölt felhasználó
hát ez a District 9 hatalmas.Amadeus91
igenkishaszi
Mi tetszett benne igazán?szaba
szaba ne kötekedj 😀
több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 115 — capitaine du château de Vienne 1487
horrorosoknak - exit humanity , kicsit Ambrose Bierce - fíling, filozófia inkábbsutianap
Sikerült spoilermentes kritikát találni róla, mindenképpen megnézem. 😀 Te láttad? Tetszett?Vrijbloed
láttam, teccett, előtte mondom nemárt néhány Bierce- et letudni


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
hát ez a District 9 hatalmas.Amadeus91
igenkishaszi
Mi tetszett benne igazán?
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
Pár mozit én is pótoltam a hétvégén.
TED: nagyon nem erre számítottam. A bazmegozást nagyon beleerőltették, de ettől függetlenül nem volt rossz.

Az emlékmás: Nálam ez egy nagy szar volt. Összevissza voltak dobálva a dolgok. Túl lett bonyolítva.

MIB:3 Nézhető, de az első részt meg sem közelíti. Jobbra számítottam, de azért egynek ez sem volt rossz.
több mint 11 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
horrorosoknak - exit humanity , kicsit Ambrose Bierce - fíling, filozófia inkábbsutianap
Sikerült spoilermentes kritikát találni róla, mindenképpen megnézem. 😀 Te láttad? Tetszett?
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Éjsötét árnyék: király film helyett egy semmit kaptam. Nem hogy vicces lett volna, kifejezetten idegesített.

Hófehér és a vadász: iszonyat.

Gone: sablonsztori.
több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 115 — capitaine du château de Vienne 1487
horrorosoknak - exit humanity , kicsit Ambrose Bierce - fíling, filozófia inkább


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Az gyöhetnének már a kettesselsutianap
A rendező Neill Blomkamp új filmje az Elysium lesz, Matt Damon és Jodie Foster főszereplésével. Attól várok hasonló élményt. Igaz eddig csak egy kép, és a filmben szereplő cég trailere jött ki. Mindkettőt linkeltem is már.
több mint 11 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
hát ez a District 9 hatalmas.Amadeus91
igen

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 115 — capitaine du château de Vienne 1487
hát ez a District 9 hatalmas.Amadeus91
Az gyöhetnének már a kettessel


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 025
hát ez a District 9 hatalmas.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
'Atlantisz gyermekei' a Dunán. Megnézem, hogy csalódjak, hiszen a könyv verhetetlen.
több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 161 — Eagles fan
Haverom nemrég nézte moziban, neki tetszett... Mondjuk nem egy filmakadémiai tag, ráadásul biztos túl volt már pár sörön is (mint mindig)

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 115 — capitaine du château de Vienne 1487
Ti melyik Lincolnt láttátok? Csak mert abból is készült tudtommal egy Asylumos változat (Abraham Lincoln vs. Zombies), az alap hogy szar... Viszont az "eredetiből" (Abraham Lincoln: Vampire Hunter) szerintem még csak kamerás változat érhető el a neten.Rataxes
A vámpíroskásat, a Bekmambetov- Burton párossal szemben támasztottam elvárásokat, de olyan lapos, mint az ominózus Nagy Sándor kardja, egyszerűen fertelmes ötletek, azmeg nemis tudom hogy ment át polkorrekten, ez az észak-déli újraértelmezés. Csokás Márton az egyetlen pozitívum.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 692 — Amerikai sportok rajongója
Ti melyik Lincolnt láttátok? Csak mert abból is készült tudtommal egy Asylumos változat (Abraham Lincoln vs. Zombies), az alap hogy szar... Viszont az "eredetiből" (Abraham Lincoln: Vampire Hunter) szerintem még csak kamerás változat érhető el a neten.Rataxes
En moziban lattam az eredetit, es nagyon tesztett!
több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 161 — Eagles fan
Ti melyik Lincolnt láttátok? Csak mert abból is készült tudtommal egy Asylumos változat (Abraham Lincoln vs. Zombies), az alap hogy szar... Viszont az "eredetiből" (Abraham Lincoln: Vampire Hunter) szerintem még csak kamerás változat érhető el a neten.

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 115 — capitaine du château de Vienne 1487
ez mikor gyön ki végre? Mondjuk alapból ezzel kellett volna kezdeni mert rohadtul meg van írva, mindkét részről- ugye Poeapó. De nekem még mindig magas, hogy a Salemi sztorikból eddig nem hoztak ki semmit 😕


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Megtekintettem a Kabint valami kegyetlen magyar felirattal, szerintem Ed Wood feltámadt, jó ötletek, de iszonyatos zagyvaság, szóval maszlag. Aztán hogy jobb legyen az iccakám ráhúztam a baltás Linkolnra, de még rosszabb lett. Könyörgöm mostmár valaki álljon neki valami rendes Lovcraftnek!sutianap
Lincoln valami kegyetlen. 😀 Végigszenvedem.

Lovecraftot olvasni kell. 😛

A mestertől legjobb utalásos film(ek), akkor is Sam Raimi gonosz halottjai. 😀

Meg persze a Re-Animator.
több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 115 — capitaine du château de Vienne 1487
Megtekintettem a Kabint valami kegyetlen magyar felirattal, szerintem Ed Wood feltámadt, jó ötletek, de iszonyatos zagyvaság, szóval maszlag. Aztán hogy jobb legyen az iccakám ráhúztam a baltás Linkolnra, de még rosszabb lett. Könyörgöm mostmár valaki álljon neki valami rendes Lovcraftnek!


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
The Cabin in the woods.

Wíííííííííííí, nekem nagyon bejött, kellően morbid, humoros, Lovecraft utalás, csavar is van benne, agyalni is lehet. Péntek 13 féle filmek összeoltva a Truman-showwal, de a felénél jön egy nagy váltás. Vrijbloed
Nekem is tetszett, de több helyen azt olvastam/hallottam, hogy évtized horrorfilmje meg minden, ami azért túlzás 😊 2 kurvajó jelenet van benne ami nagyon állat: | Az egyik amikor a motorral ugrat a csávó, a másik meg természetesen amikor egyszerre kiszabadul a liftből a rengeteg torzszülött | Duff
Én azt, hogy ez lehet 2012 legjobb horrorja. Nos, nem erős a felhozatal, szóval ez benne van, amit írtál, az nyilvánvalóan túlzás. De volt benne ötlet, spiritusz. 😀
Mindkettő kemény jelenet. Bár az se semmi, | amikor a csaj a szőke lemetszett fejét tartja, és üvölt rá. Bár engem érdekelt volna, hogy azt a sok szörnyet hogy a picsába gyűjtötték össze, hogy szervezték meg, hogy nem szabadultak el, stb. Bár kurva nagy slasher jelenet volt, nagyon jól megcsinálva. Az unikornisnál szarrá röhögtem magam, erre nem gondoltam, milyen könnyen ölhet egy ilyen, alapvetően aranyosnak gondolt, tartott állat. 😀 |
több mint 11 éve
Duff Seattle Seahawks 3 042
The Cabin in the woods.

Wíííííííííííí, nekem nagyon bejött, kellően morbid, humoros, Lovecraft utalás, csavar is van benne, agyalni is lehet. Péntek 13 féle filmek összeoltva a Truman-showwal, de a felénél jön egy nagy váltás. Vrijbloed
Nekem is tetszett, de több helyen azt olvastam/hallottam, hogy évtized horrorfilmje meg minden, ami azért túlzás 😊 2 kurvajó jelenet van benne ami nagyon állat: | Az egyik amikor a motorral ugrat a csávó, a másik meg természetesen amikor egyszerre kiszabadul a liftből a rengeteg torzszülött |