Filmek

40 feliratkozó

több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Nagy zűr kis Kínában most az RTL-en. Nagyon régen nem láttam, pedig mekkora film már. 😛 😀Greengo
Beverly Hills-i zsaru 2 a TV 2-n. Detto.
több mint 11 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 592 — Eagles fan
Nagy zűr kis Kínában most az RTL-en. Nagyon régen nem láttam, pedig mekkora film már. 😛 😀


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 11 éve
yooker New York Giants 7 331 — Expect the Best !
Na erre nagyon kíváncsi leszek , remélem jó kis film lesz ! Nagyon kedvel(t)em a Művész Urat !

 www.port.hu/falco_-_az_ordogbe_is,_meg_elunk!_falco_-_verdammt,_wir_leben_noch!/pls/tv/films.film_page?i_perf_id=19266714&i_topic_id=1
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 998


"jobb ha te mondod, a te hangod mélyebb" 😀

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 446
Azt hiszem itt az ideje megnézni az első részt. 😊

Még jó, hogy Torontóban lesz a premier. Ha valahol a közelben lett volna, akkor komoly dilemmába kerültem volna, hogy kiugorjak-e. 😊Schleck
Nincs az olyan messze... Csak drága 😛

több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
A héten mutatják be egy filmfesztiválon a Before Midnight című filmet, A mielőtt lemegy/felkel a nap folytatását :o :djjncaa
azonnal ide vele! bár annyira tökéletes volt a második rész vége, hogy nem igazán tudom, mivel lehetne folytatni, de meglátjuk.
http://1.bp.blogspot.com/-1_zFjWg4_PE/UEedbzCjsrI/AAAAAAAASNA/Wvp-t4uycXM/s1600/Before_Midnight_IMG_0044__120905172103.jpeg.brk
Julie Delpy nem sokat öregedett a Sunset óta.
Amúgy honnan ez a hír, hogy bemutatják már jövőhéten? Én még arról hallottam legutóbb, hogy most kezdték el forgatni.Schleck
 aeonflux.freeblog.hu/archives/2012/09/06/mielott_ejfelt_ut_az_ora/jjncaa
Ez tényleg nem semmi. 😀

Még jó, hogy Torontóban lesz a premier. Ha valahol a közelben lett volna, akkor komoly dilemmába kerültem volna, hogy kiugorjak-e. 😊

több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 863 — No es importante
A héten mutatják be egy filmfesztiválon a Before Midnight című filmet, A mielőtt lemegy/felkel a nap folytatását :o :djjncaa
azonnal ide vele! bár annyira tökéletes volt a második rész vége, hogy nem igazán tudom, mivel lehetne folytatni, de meglátjuk.
http://1.bp.blogspot.com/-1_zFjWg4_PE/UEedbzCjsrI/AAAAAAAASNA/Wvp-t4uycXM/s1600/Before_Midnight_IMG_0044__120905172103.jpeg.brk
Julie Delpy nem sokat öregedett a Sunset óta.
Amúgy honnan ez a hír, hogy bemutatják már jövőhéten? Én még arról hallottam legutóbb, hogy most kezdték el forgatni.Schleck
 aeonflux.freeblog.hu/archives/2012/09/06/mielott_ejfelt_ut_az_ora/


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
A héten mutatják be egy filmfesztiválon a Before Midnight című filmet, A mielőtt lemegy/felkel a nap folytatását :o :djjncaa
azonnal ide vele! bár annyira tökéletes volt a második rész vége, hogy nem igazán tudom, mivel lehetne folytatni, de meglátjuk.
http://1.bp.blogspot.com/-1_zFjWg4_PE/UEedbzCjsrI/AAAAAAAASNA/Wvp-t4uycXM/s1600/Before_Midnight_IMG_0044__120905172103.jpeg.brk
Julie Delpy nem sokat öregedett a Sunset óta.
Amúgy honnan ez a hír, hogy bemutatják már jövőhéten? Én még arról hallottam legutóbb, hogy most kezdték el forgatni.

több mint 11 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
A héten mutatják be egy filmfesztiválon a Before Midnight című filmet, A mielőtt lemegy/felkel a nap folytatását :o :djjncaa
azonnal ide vele! bár annyira tökéletes volt a második rész vége, hogy nem igazán tudom, mivel lehetne folytatni, de meglátjuk.
több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 14 262 — a new hope (again)
Azta...

Elhunyt Michael Clarke Duncan

53 éves volt...JC6
Istenem, szegény. 😕 Isten nyugosztalja. Pont most pár hete láttam tőle a Halálsoront. Zseniális film, nagyon jól játszott benne.Duff
RIP , bár a legnagyobb szerepe egyértelműen medve karaktere volt az armageddonból 😀

pótoltam a dühöngő bikát, nagyon jó kis film, de niro zseniális, mégis nekem a fighter micky wardról whalbergeg és baleel jobban adja...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 863 — No es importante
A héten mutatják be egy filmfesztiválon a Before Midnight című filmet, A mielőtt lemegy/felkel a nap folytatását :o :d


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Duff Seattle Seahawks 3 036
Azta...

Elhunyt Michael Clarke Duncan

53 éves volt...JC6
Istenem, szegény. 😕 Isten nyugosztalja. Pont most pár hete láttam tőle a Halálsoront. Zseniális film, nagyon jól játszott benne.
több mint 11 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 874 — Undertaker of the Cleveland graveyard
horrorosoknak - exit humanity , kicsit Ambrose Bierce - fíling, filozófia inkábbsutianap
szinkronos verzió nincs ?

több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Azta...

Elhunyt Michael Clarke Duncan

53 éves volt...
több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 108 — capitaine du château de Vienne 1487
Arról szól mennyire széptermészetű az ember, az hogy űrlények, niggerek, sárgák, digók, cigányok - szabadon behelyettesíthető. A propaganda, a sarkítás, az izoláció, a beszorítás, bezárás nem az ő tulajdonságuk, hanem a tiéd. A gyűlölet is a tiéd, azt is te találtad ki amiért gyűlöletesek. Ezt csak másodpercekre tudja megszakítani a fellángoló állatkerti érdeklődés. Ez a film a LEGACYról szól, sci-fibe ágyazva.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
Duff Seattle Seahawks 3 036
Teljesen véletlenül akadtam erre a filmre, sosem hallottam róla, a Kulka féle Vizsgát kerestem, és ezt találtam.
 www.youtube.com/watch?v=7hDAGOPrCP4
Annak ellenére, hogy a filmkészítők közül senki se ismerős, igazi kis gyöngyszemre akadtam, nem akarok spoilerezni, garantáltan megéri a ráfordított 90 percet, lendületes, ötletes, miközben színházban is elő lehetne adni.
(Icipicit Kocka feeling, de csak a feeling, mert a sztori kidolgozott rendes kerek egész.)Sobri Jóska
Ezt még 1-2 éve láttam, elég jó volt. Nem egy sablonos film 😊
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 663 — Vikings fan
nem az volt a cél,hogy a cgi agyondolgozza az agyad,hanem az,hogy mennyire gyarló az ember és milyen könnyen fordulhat ellened a saját magad által is képviselt rendszer egy apró baleset folytán...Az,hogy űrlények csak egy keret igaz annak roppant eredeti .

Janek
Igen , nekem nem is a latvany volt gagyi csak a rendszer ellened fordul leragott csont bedobva az urlenyekkel . Rahuztak meg egy kis dokufilmesseget az puff. En nem transformers puffogatast vartam , csak ez igy egy ujabb leragott csontkent jott.
Persze van akinek bejon , engem nagyon nem fogott meg.
több mint 11 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 573 — Apu ökölbeszorított keze
nem az volt a cél,hogy a cgi agyondolgozza az agyad,hanem az,hogy mennyire gyarló az ember és milyen könnyen fordulhat ellened a saját magad által is képviselt rendszer egy apró baleset folytán...Az,hogy űrlények csak egy keret igaz annak roppant eredeti .

több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 663 — Vikings fan
Hat a D9 az egyik legjobban vart csalodas volt. Ertem a sztort a lenyeget de szerintem gagyi lett.
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 998
hát ez a District 9 hatalmas.Amadeus91
igenkishaszi
Mi tetszett benne igazán?szaba
A sztori.
A megvalósítás nem, mert a látványvilág foscsi, de az intolerancia, mint alapvető emberi tulajdonság ábrázolása elég jól sikerült.kishaszi
bajnok a sztori, igazából egy telibe talált társadalomkritika. Nagyon remélem, hogy lesz előzmény rész és folytatás is, hogy kerek legyen a sztori.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
hát ez a District 9 hatalmas.Amadeus91
igenkishaszi
Mi tetszett benne igazán?szaba
A sztori.
A megvalósítás nem, mert a látványvilág foscsi, de az intolerancia, mint alapvető emberi tulajdonság ábrázolása elég jól sikerült.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 11 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Teljesen véletlenül akadtam erre a filmre, sosem hallottam róla, a Kulka féle Vizsgát kerestem, és ezt találtam.
 www.youtube.com/watch?v=7hDAGOPrCP4
Annak ellenére, hogy a filmkészítők közül senki se ismerős, igazi kis gyöngyszemre akadtam, nem akarok spoilerezni, garantáltan megéri a ráfordított 90 percet, lendületes, ötletes, miközben színházban is elő lehetne adni.
(Icipicit Kocka feeling, de csak a feeling, mert a sztori kidolgozott rendes kerek egész.)Sobri Jóska
Nekem nagyon tetszett, azóta többször is megnéztem. 😀 Van még ilyen típusú film, azt hiszem spanyol(?) színészekkel, csak nem ugrik be a címe.
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 663 — Vikings fan
Teljesen véletlenül akadtam erre a filmre, sosem hallottam róla, a Kulka féle Vizsgát kerestem, és ezt találtam.
 www.youtube.com/watch?v=7hDAGOPrCP4
Annak ellenére, hogy a filmkészítők közül senki se ismerős, igazi kis gyöngyszemre akadtam, nem akarok spoilerezni, garantáltan megéri a ráfordított 90 percet, lendületes, ötletes, miközben színházban is elő lehetne adni.
(Icipicit Kocka feeling, de csak a feeling, mert a sztori kidolgozott rendes kerek egész.)Sobri Jóska
En egy teljesen mas filmet kerestem de ezt 2 het alatt 2x megneztem miutan ratalatam. Hatasos egy film.
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 632 — Egyéb témák lakó
Teljesen véletlenül akadtam erre a filmre, sosem hallottam róla, a Kulka féle Vizsgát kerestem, és ezt találtam.
 www.youtube.com/watch?v=7hDAGOPrCP4
Sobri Jóska
Én pont fordítva voltam, ezt kerestem, és a Kulka félét találtam meg, amit egyébként borzasztóan ajánlok mindenkinek, annak is akit nem érdekel a történelem ezen része, inkább a pszichológia és lelki oldala a király.

Ez film meg egy okosan összerakott film, a vége borzasztó nagyot üt.

több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 826 — Nega Scott
Expandables 2 elképesztően jó. Sokkal nagyobbat ütött, mint az 1, szarráröhögtük magunkat haverral a moziban, vannak olyan félpercek, amikor köpni-nyelni nem tudtam az idiótábbnál idiótább beszólásoktól 😊 üresjárat alig, bőven elvárások felett.